Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Czesc Wodniki :) Wszystkiego Naj dzisiejszym 😍😍😍😍😍😍 Wiecie, co? Dzisiaj sie nie ucze!!!! Święto !!!!! Dzisiaj robię ściągę :P :D :D :D :D :D :D Buziaki Wodniki :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzu ---> 😘 :) Morgerolka ---> chyba Cie zmartwię, jak robisz ściągi to też się uczysz :D:D:D:D;) A wyobraźcie sobie,że o programie z Miriam dowiedziałam się z Kafeterii, czego to już ludzie nie wymyślą, żeby się sprzedać :0 Jakieś zniechęcenie mnie dopadło i wena opuściła i chyba zaraz się do łózka położę. Miłego wieczoru 🖐️ 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór dobry wsytkim wodnikom Mogerolka---->to masz dobrze, bo jo mom ustny i ni jok da sie ściągnąć, ściągi nie wchodzą w grę 😭😭😭:(:(:(:(:( Socha---->fakt studia są super, ale mój najbliższy egzamin to bleeee 😭 dziękuję za kciuki z pewnością sie przydadzą Piszę baaardzo króciutko i was gorrrrąco pozdrawiam i życzę milych snów i dobrej nocy , bo już 💤 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!! Bardzo dziękuję wszystkim na życzenia. Niestety w ferworze wczorajszych spotkań i rozmów telefonicznych nie zdążyłam wpaść tu wczoraj i na gorąco podziękować. Ale dziś przesyłam ogromniaste buziaki i 🌻 🌻 🌻 🌻 Buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wodniczki [serce[ Strasznie mnie przyziemne sprawy pochłonęły... 🌻 Cz_ma, Gosia8, Morgerolka 🌻 ---------> spóźnione, ale szczere życzenia Wam składam, wszystkiego, co najlepsze ❤️ 🌻 Magdoosia_85, skarbczyk 🌻 --------> w dniu Waszego święta życzę Wam spełnienia marzeń, szczęścia i miłości ❤️ ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj... dzisiejszym jubilatom👄🌼cala reszte towarzystwa mocno sciskam i zycze milego dnia.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj znowu ładnie!... Choć niestety podobno już niedługo... Szkoda, a \"mogło być tak pięknie\"?... Zaczynam od życzeń, bo cały dzień przerwy, to stanowczo za dużo! 🌻 🌻 🌻 🌻 Magdosiu_85 i Złotóweczko.... wszystkiego naj, naj, naj... tradycyjnie -lepszego oczywiście i tylko szczęścia w życiu! 🌻 🌻 🌻 🌻 Sprzatanie, sprząanie i po sprzątaniu.... Straciłam kupę czasu i właściwie nic z tego nie wyniknęło ( no może po za tym, że nareszcie chociaż wiem co tam mam...). Utknęłam na listach... Tak , dobrze czytacie, na listach! Znalazłam na pawlaczu nasze stare listy, tzn. za czasów kiedy jeszcze do siebie pisaliśmy. Mąż i ja jesteśmy z różnych miast , dlatego część życia spędziliśmy na pisaniu do siebie listów. Zaczęliśmy już w podstawówce, a skończyliśmy właściwie dopiero kiedy mąż przyjechał do W-wy na studia... To były fajne czasy. Trochę się wczoraj rozrzewniłam... 🌻 🌻 🌻 🌻 Tak mi się romantycznie zrobiło, że chyba zorganizuję dzisiaj jakąś kolacyjkę przy świecach... Chłopaki spać, a my... Wiecie co, mam pomysł! Napiszcie coś o swoich \" romantycznych \" momentach w życiu. Czasami miło jest tak sobie powspominać!... Tym czasem kończę i pozdrawiam wszystkie Wodniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
Witam. Magdoosia_85, skarbczyk ---- spełnienia marzeń. Szkod, że już wkrótce będziemy musieli czekać cały rok, aby składać sobie zyczenia. A może po zakończeniu "ery wodnikowej" w kalendarzu tak bez powodu codziennie moglobyśmy zyczyć sobie czegoś miłego? Co Wy na to? Socha -ja ostatnio znalazłam, chyba jeszcze z podstawówki zeszyt ze "złotymi myślami". Trochę się uśmiałam, ale tak przez łzy. Niewiem, chyba zdałam sobie sprawę, że czas ucieka, a ja tego tak na codzień nie widzę ile już za mną. Te wspomnienia nie nastroiły mnie tak jak Ciebie, czego trichę zazdroszczę. No ale dość tego. Jutro też jest dzień. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i usciski i calusy 👄 dla wszystkich dzisiejszych jubilatow tak sobie Was czytam i widze ze od czasu kiedy studia skonczylam nic w dziekanatach sie nie zmienilo. Wiem ze Was to nie pocieszy ale o naszych paniach z dziekanatu w Warszawce /sgh/ tez inaczej nie mowilismy jak dz..ki albo troche inaczej ale w tym tonie;) co smieszniejsze niektore z nich studiowaly zaocznie u nas a byly tak samo wydrowate:S Ale piekna nam sie pogodka zrobila, ja do pracy na druga zmiane to moglam sie sloneczkiem nacieszyc:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pospieszyłam i naszym solenizantkom złożyłam życzenia już 9-tego :D:D:D:D , pomyliło mi się po prostu. Jakaja ---> pomysł dobry, można by sobie robić dni dobrych życzeń np. ? Socha ---> listy to piękna sprawa. Kiedyś, bardzo dawno temu było sobie takie czasopismo dla młodzieży \"Płomyk\" - pamiętacie? Wysłałam tam mój anons, dostałam kilkanaście listów, z jednymi korespondowałam krócej, z innymi dłużej. W sumie do dziś została mi znajomość z koleżanką, która mieszka w tej chwili w Olsztynie. Najczęściej wysyłamy sobie kartki świateczne, dopisując sobie parę zdań. Ale miało być romantycznie;) Mojego ukochanego poznałam jakieś 1,5 roku temu i to przez internet. W sumie straciłam już wtedy nadzieję,że kogoś poznam i będę z nim szczęśliwa. I nie wiem do dziś, dlaczego zalogowałam się na randki, na Interii zresztą. Naprawdę nie wiem, żyłam wtedy w ogromnym stresie, było mi bardzo źle, wiele negatywnych rzeczy nałożyło się na siebie - wiecie, jak to jest. Paru facetów do mnie napisało, z jednym nawet dość obiecująco to wyglądało i chyba po dwóch miesiącach takiego randkowania napisał do mnie On:) Krótko i treściwie oznajmił,że jest z mojego miasta i tak się rozwinęła się nasza mailowa znajomość. Po kilku miesiącach spotkalismy się w parku, poszlismy na irlandzką imprezę i tak do dziś sobie chodzimy;) Może z mojego opisu nie wynika pełen romantyzm, ale na to składają się dni, kiedy jesteśmy razem. No i te maile, które z czasem były dość osobiste, a potem spotkania :) No to narazie tyle 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Morgerolka .....................8 lutego:classic_cool: Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa:classic_cool: Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie:classic_cool: skarbczyk.......................10 lutego:classic_cool: Dzikie wino ....................11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11.........................13 lutego Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego Paula Wodniczka ..............13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ...............13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Zora .............................14 lutego Mars .............................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Paweł wodnik ................. 17 lutego, 26 lat, woj mazowieckie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do przodu
jazem tez 27 styczen!!!!!!!ale fajowo!coool super nie ma porownania jestesmy najlepsi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki:D Na począteczku życzę Wszystkiego Najlepszego dzisiejszym jubilatom --->duuuża bużka i moc radości!🌻❤️👄🌻🌻🌻 Kigana----->oczywiscie,że TY robisz najwspanialszą tabelkę!! i niech Ci nie przyjdzie do głowy zaniechać ,bo straszny chaos zapanuje w naszym stawie:D 👄aa Twoja historia miłosci internetowej czy raczej poprzez neta jest bardzo romantyczna,zauważ ze co niektorzy już książki o tej tematyce piszą...hihi aTy znasz z autopsji:)--życzę oczywiscie by Wasza milosc kwitła. Socha..:) fajny temacik zapodałaś..pod Twoim wpływem z premedytacją nijako hehe też sie wprowadziłam w ..sentymentalny stan..Mi pamięć odświeżyły pamiętniki z tamtych czasów,gdy jeszcze nie powiedzieliśmy sobie sakramentalne -tak-:) Nie powiem...fajnie było.:)a romantyczną taką małą niespodziankę przeżyłam,gdy mój przyszły na 1 rocznicę poznania powiedział iż mam wziąc ze sobą potrzebne rzeczy na 1 dobę :) \"zapakował\"nas w pociąg sypialny(pierwszy raz takim jechałam) ....nie muszę dodawać ,że było umm....:) a na miejscu tzn w W-wie mieliśmy wykupione bilety na koncert Manam:),który był na topie i chciałam go widzieć.Hm...fajne to było przeżycie:) Tak już chyba w mężu się zakodowała moja radość z tego dnia iż kilka razy się powtórzył scenariusz z koncertem na rocznicę:D,ale już w opcji bez pociągu hihi Juz teraz się zastanawiam czy w zwiazku z przyjazdem U2 ,mam się szykować hihihi co by mnie akurat ucieszyło,bo ich lubię. um,oj Socha-alem się rozmarzyła...:)dzięki Tobie i wspominkom z Twego pawlacza:) Pozdrawiam wszystkie wodniczki ! ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrwiam Wszystkich Szuwarków Sorki za spóźnione życzenia dla solenizantów z 10.02 🌻 Magdoosia_85 i Skarbczyk 🌻 i spełnienia tych najskrytszych marzeń dla dzisiejszych jubilatów 🌻 Dzikie Wino 🌻 i Sarna_27 🌻 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D wszystkim dużo uśmiechu, uczącym się zdanych egzaminów, pracującym podwyżki, a bezrobotnym wymarzonej pracy my-self --> kiedyś z pływaniem próbowałam, ale mam dwie lewe ręce i dwie lewe nogi, nic z tego nie wyszło. socha --> jak ze sprzątaniem, bo ja niby porządek zrobię, ale zostają jakieś duperele to nie wiem co z nimi zrobić i z reguły wywalam to do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle melduje sie pierwsza,hihi(moje pieski nie daja mi pospac) witam wszystkich:D🖐️ Dikie wino i Sarna27---->wszystkiego co sie szczesciem zwie z okazji urodzin.🌼 Beniu--->a tobie w dniu imienin slonka,zdrowia i wszelkiej pomyslnosci.🌼 Kigano--->wyobraz sobie ze ja tez dowiedzialam sie o programie z Miriam juz w trakcie jego trwania.i z czystej ciekawosci obejrzalam 3 ostatnie odcinki pfe!!!!jakies to chore!jestem raczej tolerancyjna ale to COś to zdecydowanie przegielo.liczyla na to ze ktos sie w niej zakocha tak bardzo ze nie bedzie mu przeszkadzal jeden istotny szczegol??? a jeszcze jakby ten szczegol u niej okazal sie okazalszy niz u niego toz to murowana depresja,hihi!:D🖐️ pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8--->myslalam ze jeszcze wszystkie szuwarki spiom😴,ale musze tobie oddac poklon,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperz --> ja też jestem właścicielką pieska, a raczej suczki o imieniu Kaja, dla niej pobudka im wcześniej tym lepiej, tym szczęśliwsza 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperz ------> bardzo dziękuję za życzenia i pamięć :) Dzikie wino-----> wszystkiego naj naj....z okazji urodzin ;) dziś o 9 rano skonczyłam 28 lat. jestem szczęśliwa. zakochana. myślę,ze wodniki to najlepsze znaki pod słoncem. wszystkim duzo uśmiechu, szczęścia i miłości....aaaa i jeszcze zdrowia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin: zycze Wam: Dzikie Wino i Sarna_27 /chyba juz 28;)/ ZAWSZE usmiechow, szczescia i bycia zakochanym 🌻 Ja tez dzisiaj szczesliwa, dzis ide na bal walentynkowy:D za wczesnie? to nic bedziemy swietowac kilka dni sciskam i caluje wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu strasznie pusto dzisiaj..... Nasz topik znalazłam chyba dopiero na 4 stronie spisu?... No, ale trudno... Tymczasem podnoszę temat i sama do Was wrócę za dwie godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zagnieżdżę się tu na stałe... miło czasami poczytać co mają do powiedzanie inne wodniki... :D tymczasem podbijam poprostu dyskusje i życze wszystkim szuwarkom najlepszego... pozdrowionka i buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zagnieżdżę się tu na stałe... miło czasami poczytać co mają do powiedzanie inne wodniki... :D tymczasem podbijam poprostu dyskusje i życze wszystkim szuwarkom najlepszego... pozdrowionka i buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zagnieżdżę się tu na stałe... miło czasami poczytać co mają do powiedzanie inne wodniki... :D tymczasem podbijam poprostu dyskusje i życze wszystkim szuwarkom najlepszego... pozdrowionka i buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o oł... najmocniej przepraszam... nieświadomie wbiłam się trzy razy z tą samą wypowiedzią... hm... nie wiem co się dziej z moim kompem, ale jakoś ostatnio ociężale pracuje... rozleniwił się (tak jak ja...) szkoda tylko że w maju już maturka, a mi nic się nie chce... jeszcze raz pozdrawiam wszystkie wodniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wodniczki!:) Dużo szczęścia i radości niech w serduchach Waszych gości! drogie dzisiejsze jubilatki Dzikie wino i Sarna!Spełnienia życzę..:) 🌻🌻🌻❤️❤️❤️👄👄👄🌻 Rzeczywiście tu dziś u nas pusto...:(,Socha może już się pojawiłaś?...,bo 2 godzinki juz minęły?::D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk,puk.............jest tu ktoś?.......:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOFRA - JESTEM! ...ale mam trochę" pracy przy komputerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, przerwę na chwilę... Zaczynam od życzeń: 🌻 🌻 🌻 🌻 Dzikie wino Sarno i dla Was zyczenia wszystkiego naj, naj, naj.... lepeszego oczywiście i jeszcze więcej! 🌻 🌻 🌻 🌻 Gofra... spać nie możesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×