Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Pozdro:) kochani... Miesiac pracy za mna... Jest Ok Do uslyszenia (zobaczyska na forum za tydzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki:) Wróciłam na weekendzik... Właśnie upajam się ciszą i spokojem :D Brat od kilku dni szlifuje niemiecki, a ja mam net tylko dla siebie;) Doprowadziłam już jego pokój do stanu używalności, pozbyłam się niewygodnego fotela i muszę przyznać, że już dawno nie było tu tak sterylnie ;):D Wojtek przysłał w końcu pierwszego sesemesa, z cyklu - minimum słów, maximum treści: \"Doładujcie mi konto!\" ehhh :) podobno jest zadowolony, w każdym razie nie wspomniał jeszcze o powrocie ;):D U mnie ok... Z wydarzeń kulturalnych - byłam na koncercie Comy :) :):) Pomijając traumatyczne przeżycia z kolejki do szatni (gniecenie, szarpanie, miażdżenie, deptanie, szturchanie, próby gwałtu, przepychanie, kopanie, ściskanie itp) wszystko było świetne!:) Madlen - całkiem zgrabna ta biżuteria, lubie takie błyskotki, myślę że możesz śmiało rozkręcać interes:) powodzenia!:) Lutek - nie widziałam tej reklamy:( w Łodzi w ogóle nie oglądamy tv... no \"M jak miłość\" od czasu do czasu;) Habcia - gratuluje nieżarłocznej szefowej:) a co do zabawy w księdza... mój brat jak był mały zawsze mówił że w przyszłości chce zostać papieżem :D później przerzucił sie na biskupa a jeszcze 2 lata temu służył do mszy jako ministrant:) Na szczęście księdzem zostać nie zamierza:P:D Ciąży na nim obowiązek przedłużenia ciągłości nazwiska, jako na ostatnim męskim potomku naszego rodu:D ale zabawe w mszę z okresu przedszkolnego też pamiętam;) Ja zawsze występowałam w roli \"wiernych\" :D:P Koli - masz talent!:) Smacznie się to czyta, proszę o dokładkę! :) Gofra - uszy do góry!:) a co do ciszy, to moja mama też narzeka że sama w domu siedzi (z sunią tylko), uzależniła się od większości wieczornych seriali, wolny czas spędza w pozycji leżącej, a to wszystko oczywiście przez kogo?? - przez nasz rząd!:D nie no... wiosny jej trzeba: kwiatków pachnących, ptaszków ćwierkających, robaczków w ogródku, zielonej trawki, na słoneczku ławki:D! I bedzie cudnie:)!!!! Byle do wiosny!!!;) Alan - fajnie że zajrzałeś:) Trzymaj sie! Szuwcia - Osz Ty siostro sprytna:D świetny pomysł z tym własnym sklepem!:) Wiadomo, że na początku nie będzie łatwo, ale zobaczysz że wyjdziesz na swoje:) Już Cie widzę w roli szefowej:D aż normalnie zazdroszczę Twoim pracownikom:D A wiekiem to sie nie przejmuj! - użyjesz swego dziewczęcego uroku i wynegocjujesz takie warunki u kontrahentów, że ah oh i eh:D Powodzenia! Wytrwałości! Netu!:D;) A tak w ogóle to fajnie Was wszystkich poczytać:D Ale muszę już zmykać o mi kawka stygnie:P;) A! jeszcze mi sie przypomniało coś strasznego:( moje postne postanowienie! Zero słodyczy do Wielkanocy!:( Eh nie wiem co mi do głowy strzeliło, po prostu po przeanalizowaniu wszystkich moich uciech doszłam do wniosku, że ze słodkości czerpię największą radość, więc je sobie wspaniałomyślnie ograniczę... ale wszyscy w rodzinie są przeciwko mnie 😠 mama kupiła pączki a babcia upiekła drożdżówkę:P Tylko utrudniają sprawę! Eh... mogłam właściwie ograniczyć jedynie spożywanie np makwca, albo faworków, ewentualnie cukierków typu \"krówka\", ale nie! ja musiałam zaszaleć na całej linii😡!! Zawsze miałam jakieś masochistyczne zapędy... no zobaczymy;) a Wasze postanowienia?;) mykam na kawke i ... tylko kawke:P;) ale wrócę:D żaden wielki, silniejszy, uzależniony od netu stwór mnie stąd nie wyrzuci:P:D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooe.
:classic_cool: cześc dziewczeta :classic_cool: Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeeehh :classic_cool:🖐️ teskniłem za wami Wodniczki ;) :D:D:D:D:D:D dla was 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i jeden dodatkowy dla E... 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, kto podrzucił do Torunia ptasią grypę????? a ja przecież tam byłam i pewnie teraz siem wykluwa u mnie ;) miłej niedzielki Lutek--> Glutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem wodnik,ale KOCHAM WODNIKA!! ;) wodniki sa super,moje kochanie jest wodnik i powiem ze to najfajniejszy znak zodiaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Po całej kafeterii szukałam naszego stawiku! Już myślałam że ktoś nam całą wodę spuścił;) Ale, kto pyta nie błądzi - znalazłam:D Witaj Kropku :) Dawno Cie u nas nie było... Ładnie to tak zmykać na kilka miesięcy? Niektórzy sie strasznie stęsknili;) Co u Ciebie? Kigana - listonosz dotarł;)? OnaK - ja też kocham wodniki:D a dzisiaj sobie uświadomiłam, że mój dziadek Czesiu (ten od babci Czesi;) ) też był wodnikiem :D skończyłby w tym roku 100 lat... Ja leniuchuję ;)! a co sie bede :P:D Jutro o 6:12 pobudka, więc używam póki mogę! Ehh... muszę ustawy pościągać, prawie bym zapomniała... Słyszeliście o łódzim projekcie Manufaktura? Ja usłyszałam dopiero 2 dni temu, a prace projektowe i przygotowawcze trwają podobno już 5 lat:D w kwietniu wielkie otwarcie!!! Zupełnie nie wiem jak to mogło umknąć mojej uwadze:P:D Manufaktura to ogromny kompleks handlowo - usługowo - rozrywkowy (zajmujący powierzchnię 27ha!!!) z mnóstwem sklepów, restauracji, kawiarni, pubów, dyskotek, klubów, butkiów... z rynkiem (tego mi chyba w Łodzi brakowało najbardziej;):D ) wielkim Centrum Rozrywki i Rekraacji (kino z 15 salami, korty, kręgielnia, liczne muzea...) Nawet 2 hipermarkety tam wepchnęli:P Wszystko to powstanie na miejscu XIX wiecznych, zdewastowanych fabryk Izraela Poznańskiego :) Juz sie doczekać nie mogę:D Troszke znudziło mi sie łażenie po Pietrynie, przyda sie jakieś urozmaicenie ;) Manufaktura zapewni także 4 tys. miejsc pracy :) Jednak niektórzy podchodzą do projektu bardzo sceptycznie, bo oczywiste, że ucierpi na tym słynna Piotrkowska.... Ciekawe jak im to wszystko wyjdzie;) Zresztą zobaczcie sami: http://www.manufaktura.lodz.pl/ :) Mykam uszczęśliwić tatusia - odstąpie mu swoje ciacho do kawki :D:P oczywiście coś za coś ;) :P Jeszcze tu wpadnę! Mam nadzieję że nie tylko ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) Joeeeeeeeeee!!!!!!!!! kaj Tyś się podziewał pieronie jeden?? już żem myślała że sie obraziłeś na naszą wodnikową brać;) ever--> ja też postanowiłam nie jeść słodyczy...wcale:( no i co z tego? kurde, rano przyszła sąsiadka z rogalikami do kawy!! miałam odmówić? a poza tym stwierdziła że nie mogę być szczuplejsza niż ona i że będzie dbała abym nie schudła za bardzo:D:D jak dobrze wiedzieć że człowiek ma na kogo liczyć ;) o 6.12 pobudka? a dlaczego nie o 6.09? ;) lutek--> mnie wszyscy dookoła powtarzają że ja po tym Toruniu jakaś taka odmieniona jestem? wirusek:>?:D:D Alan trzymam kciuki za ciąg dalszy Twojej kariery :) szuwcia!!!!! no gratulieren moja droga!! nic sie nie chwaliłaś że bedziesz biznes łumen:D:D po znajomości proszę duży rabat na meble bo pijawa wyrasta ze swojego łóżka już;) a poza tym przydałoby się załatwić parę łóżek bo jak się jacyś wodnicy zlecą znowu do Krakowa (czytaj: do Sosnowca:D ) to trza ich gdzieś położyć spać;) Koli---> poetko Ty nasza...ładne to było:) poproszę o jeszcze:) ja nie mam śmiałości swoich wypocin na światło dzienne wypuścić ;) no ale moze kiedyś...... jak za duzo %%%%%%%% we mnie będzie ;) (czyli nigdzy:D:D:D) Jo:) poprosze o przepis na naleśniki:) mam Gąza w domu to trza go jakoś wykorzystać ;) Isa!!! nie zabili Cie za resztę rachunków?? lepiej nie śnij kobieto już wcale bo zbankrutujesz przez te sny ;) a co do interpretacji to słyszałam że taka jedna z naszego topiku ma zadatki na czarownicę ;) Kigana--> co do facetów na scenie....moja szefowa zaproponowała mi w czwartek wyjście na imprezkę z okazji dnia kobiet na...striptiz męski:> tylko cholera nie chciała jej sfinansować:( szkoda ze powiedziała tak późno bo impreza była w piątek wieczorem, a chciałam zabrać Koli ze sobą. no i nie miałam czasu na zorganizowanie kasy:( ale ...Koli!! słyszysz??? oni są co roku!! w przyszłym roku idziemy na 100%!! a wracając do mojej szefowej i jej \"wypadu\" to słuchałam tego przez pół roboczej soboty!! kurde trza mi było w domu siedziec:P byłam wczoraj na kamertonach:) leczę tą swoją migrenę dźwiękami:) zobaczymy jakie będą efekty:) nadal sypie śnieg i jest zimno:( a raczej to leci deszcz ze sniegiem ale i tak jest zimno:( zmykam się na bóstwo robić bo zara Gązo z pracy dotrze to moze mnie uwidzi chociaż przez chwilkę:D ściskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ever ---> a wiem, co to manufaktura jest, to taki mały zakład, w ktorym się coś ręcznie zazwyczaj dłubie ;) A tak poważniej, to w zeszłym roku jakiś wypadek był tam na budowie, a widać to przedsięwzięcie z okien autobusu, jak wjeżdżam do Łodzi. Tzn. teraz już nie wjeżdżam :D:D:D Właściwie to w sobote wjade, bo listonosz był, kartkę zostawił, w poniedziałek sobie odbiorę :D 😘 Haba ---> a daj sobie luz z tą abstynencją od słodyczy ;) Ja tam nigdy nie byłam w stanie katować sie w ten sposób :) A Twoich dzieł jestem niezmiernie ciekawa:) Naprawdę. Ja tam kiedyś takie rzewne opowiadanko skleciłam. Za każdym razem chce mi sie płakać, jak je czytam, toteż go nie czytam ;) Joeee ---> no, co za miła niespodzianka :) Wróciłeś na wiosnę niczym bocian z Afryki;) Znikam, miłego wieczorku zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Habcia - zawsze nastawiam budzik na 6:12 :D mam taki nawyk jeszcze z zamierzchłych czasów LO;) o 6:22 włącza sie wieża, a o 6:32 w wielkich męczarniach zwlekam sie z wyrka;) o 7:32 mam autobus, na który muszę wyjechać najpóźniej o 7:22 zeby zdążyć :D Dwójki mnie prześladują ;) ale słyszałam od jednej wróżki, ze 2006 rok upłynie pod znakiem tej cyfry... a wszystkie numeryczne dwójeczki odniosą ogromny sukces... w numerologii jestem 5 - żeby nie było:P;) Jo - no własnie!!! ja też poproszę ten przepis na naleśniki:)! Kompletnie zapomniałam, a takiego mi apetytu narobiłaś;) Kiganka - skoro Ty widzisz manufakture wjeżdżając do Łodzi to ja też muszę:D no doprawdy nie wiem jak ja mogłam tak długo żyć zupełnie nieuświadomiona w tej kwestii :D;) Dopiero jak mi sie znajoma poskarżyła, że jej ścianke przenoszą w to miejsce - dowiedziałam sie co i jak;) Jutro będę się uważnie rozglądać:D A to swoje opowiadanko to masz może na kompie? Ja sobie z chęcią nad nim popłaczę ;) Obecnie czytam \"Historyka\" Kostovej - nawet nawet, ale coś sie długo rozkręca... najciekawsza postać - Vlad Tapes vel Dracula :D nieco krwiożerczy, ale milusi;) Ehhh...zaraz zwariuje z tymi rodzicami;) każą mi wyłączyć komputer bo podobno zakłóca odbiór tvn :D Mogli się już postarać o lepszy pretekst:P Zmykam - po herbatke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... to jedziemy z tymi ustawami... ;) Postaram się Was nie obudzić swoją super hiper ekstra zardzewiałą drukarką :P śpiochy kochane całodobowe :P:D Bo wiecie... ona musi tak zgrzytać i trzeszczeć i buczeć :> żeby mamusia w sąsiednim pokoju wiedziała, że ja tu konstruktywnie działam ;) i z ogromnym zapałem przygotowuję się do jutrzejszych zajęć z części szczególnej prawa administracyjnego ;) taaak... no to na początek sprawdźmy co my tu mamy wydrukować... hmm... - ustawa o życiu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi - ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii - ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych cóż... interesujące zajęcia sie szykują ;) Niedawno babeczka od ćwiczeń wyskoczyła z radosną nowiną, że jak była ostatnio w izbie wytrzeźwień to ciekawe materiały udało jej się dla nas zdobyć :D zaczęła się tłumaczyć, że oczywiście była tam w celach naukowo - badawczych, ale robiła to tak nieporadnie, że niektórzy prawie pospadali ze śmiechu z krzeseł :D:P drukujemy więc... ;) jeśli sie już nie pojawię, tzn że pochłonęła mnie bez reszty pasjonująca lektura przeciwdziałania którejś z używek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam ostatecznie;) Jutro znów ta Łódź... A propos używek ;) początkowo rozważaliśmy ze znajomymi rezygnację - na czas postu - z napojów alkoholowych... pomysł jednak odpadł zdecydowaną większością głosów przeciwnych:P:D Oczywiście jeśli udałoby się owo postanowienie wcielić w życie, zamierzaliśmy zrezygnować jedynie ze wściekłego psa :D po co sie zbytnio ograniczać... ;) Miłego tygodnia wszystkim:)! Albo i dwóch, bo nie wiem kiedy wrócę, a mam liczne plany ukulturalniania się... A jeszcze mam na koniec dobrą wiadomość:D Pierwszym zakupem dokonanym przez mojego młodszego bliźniaka, za jego ciężko wypracowane niemieckie ojro ma być podobno komputer :D!!! A ja sobie zabieram ten stary do swojego pokoju :D kwestia czy do pokoju za ściną, czy też do tego łódzkiego, pozostaje jeszcze do uzgodnienia;) Dobranoc śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie minęło południe, atutaj jeszcze takie pustki? no i zostatniej chwili; jak doniosły poranne wiadomości, choć mówiono, że takiej chorery nic nie bierze, to jednak stało się i rozłożyło mnię na łopatki i leże, i to jeszcze nic, bo siorbie, prycham, kicham, płacze, pije, łykam itd itp ło matko --> niech już przyjdzie ta wiosna ale przypomniało mnie się, że ostatnio, to leżakowałam, w tym tygodniu, jak był pogrzeb Paieża w tym roku jak wszedł do naszych kin film o nim zdrówka i miłego dzionka Lutek kichająco-smarkająca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alem wku.... ukradli mnie , a tyle napisałam no to teraz skrótowo: minęło południe, a tu takie puchy zdrówka i pogody Lutek smarkająco-kichający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alem wku.... ukradli mnie , a tyle napisałam no to teraz skrótowo: minęło południe, a tu takie puchy zdrówka i pogody Lutek smarkająco-kichający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla naszej kafeterii!!!!!!!!!!!!!!!!! wpisy jednak doszły, choć trwało to tylko jak widać prawie godzinę i jak tu człowiek ma być zdrowy :(:(:(:(:( ciekawe jak szybko ten wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widać tera jest oki do następnego razy :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, zyje:D mimo zabojczych rachunkow:D::DD:D:D przez 3 dni nie zagladalam do kompa!! cholera jasna rece sie trzesa , glowa boli, nie moge sie skoncentrowac na niczym:P ale moj osbisty szpiegotygrys zagonil mnie do roboty😭 chociaz musze go pochwalic ze wczoraj zabral na stare miasto i fundnal obiad:D jak jakies zdjecie wyjdzie to Wam wysle;) i jeszcze male pytanie do ostatnich zlotowiczow... hm.... co Wam zrobily te biedne labedzie???;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No faktycznie pozamarzało wszystko ;) Ever ---> no jak przejeżdżasz koło Pałacu Poznańskiego no to koło manufaktury też :) A że ta wielka budowla to pałac Poznańskiego jest to sie dowiedziałam dopiero po 3, czy 4 latach przejazdów obok. Ktoś w autobusie opowiadał innej osobie. No cóz, podróże kształcą ;) A zajęcia to masz ciekawe:) Będziecie mogli na sobie stwierdzić, na ile skuteczne sa owe ustawy ;) Co do opowiadanka to mam je gdzieś na jakiejś kartce, moze kiedyś odważę sie to przepisac na kompa i puścić w swiat;) Lutek ---> po prostu trafił swój na swego, mam na myśli wirus na odpowiednią osobe ;) Ale na pewno szybko się wykurujesz i będzie ok. :) Dzis kolejne cm śniegu u nas spadły i ręce mi opadły :( Kurcze, no ile mozna , pytam się?? Rozumiem, ze Wielkopolska potrzebuje wody, bo pustynnieje, no ale ten snieg by juz mógł stopnieć. A w sobote tak obiecująco szemrały studzienki, do których spływały strumyczki topniejącego sniegu.... Cóż, nie bedę już narzekać, miłego wieczoru, jutro jade ujarzmiac złaknionych wiedzy osiemnastolatków ;) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> :D:D:D:D ja tam łabędzi nie widziałam, ale część grupy zjawiła sie dużo wczesniej, moze oni .... podczas spaceru po mieście ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Isa🌻dlaczego Ci sie rece trzęsa?Ja profilaktycznie dwa dziennie i sie juznie trzesą;),pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobryyyyyy
jeszcze nikt sie nie wpisał?? Dzień dobry :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobryyyyyy
Polak ----> w dniu imienin zdrówka, radości, dużo kasy, ktora da Ci szczęscie, miłości 🌻🌻🌻🌻🌻 To byłam ja ....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł wodniczki kochane! kto to sie pojawił! no nie wierze własnym oczom!! Kropek! A dzieś ty sie stary podziewal te wszystkie lata??? ;) U mnie bez zmian! mam dosc!!! jak słysze słowo \"bank\" , \"hurtownia\" lub \"faktura\" itp. to dostaja ataku szału!!! 😠 co za kraj? co za ludzie?? ze tez zeby zalatwic mala pierdułke trzeba sie nachodzic od urzedu do urzedu i tak w kołko az w koncu ci powiedza ze i tak nic z tego bo najpierw trzeba pojsc du jeszcze innego urzadu po jakis tam papierek!!! toz to jest nienormalne!!! a odnosnie najnowszych doniesien z Torunia to to nie byłam ja!!! serio! ja tam zadnego labedzia nie widzialam! to pewnie Haba je pozarazala :) Kochane dziewczynki! toz to jutro dzien kobiet!!!! ciekawe czy moja gorsza połowka kipi jakiego tulipana ;) lece bo obowiazki wzywaja pozdrawiam i sciskam wszystkich namietnie i goraco! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLAK----> wszystko co piękne i upragnione niech w Twym życiu będzie spełnione, z okazji imnienin syczy Lutek ssssssssssssssss Szuwi---> no proszę dopiro początek, a Ty już narzekasz pysnesfomen:P Kigana---> no ale wokół mnie nie strefy o nie ogłoszono ( no ale gdyby tak siem stanęło, to sporo osób miałoby wolne i z całą pewnością nie darłoby sobie włosów z głowy na tą okoliczność):D:D:D:D:D może jednak pobiorę se :P jakieś próbki i podeśle do Puław, :)albo co mi tam , Polakowi podeślę niech podrzuci je :) do tego laboratorium pod Landonem no to siorbam was bardzo Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yol:D Hmm moze dzien dobry by sie ujawnil i podpisal co? Bo nie wiem kto tu jeszcze pamieta o mnie z poza forum?? Lutek dzieki za zyczenia.W zasadzie to ja nie obchodze imienin.A ostatnio w pracy dostalem opieprz:/.Wiec trzeba sie stamtad zwijac i szukac czegos innego.. lepszego :D:D:D Ha ty mi napisz wiadomosc albo maila albo esa w ktory weekend mam do ciebie zadzwonic??????????????????????????????????????????? Date i godzine poprosze.Pls;) Tutaj tez spadl snieg.Byl 2 dni.I nawet mroz byl albo dalej jest ale tylko w nocy.:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko machne że żyję Pozdrowienia dla wsyćkich :P :* Przyznaję się bez bicia, to ja zaraziłam łabędzie, szukałam księcia :P ale znalazłam tylko brzydkie kaczątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×