Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam pieknie :) ŚWIĘTA,ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH ;) Minely szybko i wesolo ...a wczoraj pekla nam rura i zalalo pol chaty ale hydraulicy opanowali sytuacje i nie jest tak zle jak sie wydawalo dzisiaj ide na popoludniu do pracy wiec luzik milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego po świętach. Całe święta przesiedziałam bez netu i stąd ma nieobecność, ale wcale mi go nie brakowało. Spotkanie z rodziną jest jednak przyjemne. W sobotę walczyłam u rodziców z podłogami, żarciem, psem i kotem. Ten ostatni był najmniej zadowolony, bo żeby go złapać to polowałam na jego ogon, a wszystko po to, żeby łapy mu wytrzeć. Następnego dnia bał się wejść do domu jak ja byłam w drzwiach ;) Taki ze mnie postrach kotów :D Dobrze, że Wam się układa i w pracy i w życiu prywatnym. Ja w pracy znowu mam kocioł - dwa tygodnie bez gęby prezia - pełne spokoju i odpoczynku poszły (teraz forma bardzo delikatna) odbyć stosunek, a dzisiaj dopiero drugi dzień w pracy. Ale muszę przyznać, że uśmiechnęłam się w duchu, jak powiedziałam, że do końca tygodnia mogę zrobić zestawienie, gdyż posiadam wszystkie dane - mina prezia bezcenna. Na marginesie dodam, że pozostałe działy, które też mają zrobić zestawienia jako najwcześniejszy termin wskazały 25 marca. Trochę to dziwne, bo w jaki sposób do tej pory pracowały, skoro to są podstawowe dane z działalności spółki i powinny być co miesiąc raportowane. Nic to - trochę się znowu pożaliłam i trochę mi lżej. Spokojnego i słonecznego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zaglądam wczoraj jest post Nietoperki, zaglądam dziś nie ma go :p , i znowu jest :D:D:D masakra co się działo z kafe. ;) Ale nei tylko, komputer wczoraj z lekka zafiksował, komórka rozładowała się mi po paru godzinach od naładowania, nawet zmywarka jakoś dziwnie się zachowywała :o coś chyba w powietrzu dziwnego było ..... strach pomysleć, co to by mogło być :o Paula, fajnie że odpoczęłas, na nowo możesz podjąć walkę z przeciwnościami losu w pracy ;) no i intensywnie szukać nowej hehe. Jesli nadal masz takie plany. Powoli zbliża się maj, a więc matury. W szkole mobilizacja jak na jakąś bitwę - nie przymierzając ;) Już w poniedziałek pierwsze szkolenie :D i wywiadówka, a potem klasyfikacja maturzystów, powoli machina rusza ..... Miłego popołunio -wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano,masz rację wczoraj sprzęty domowe fiksowały :P w komputerze nawet literki mi sie inaczej odbijaly niż chciałam ;) dziś usłyszałam fajny dowcip :) mnie rozbawił ...może Was też więc serwuje ;) idzie krasnal przez las z wielkim toporem. spotyka go drugi i pyta: -skąd masz taki topór? -Królowa Elfów mi dała ! -fajnie,ale skąd masz ten topór ? :D dowcip rozbawił nas totalnie ,zwłaszcza że nasz szef zrozumiał go dopiero za trzecim razem :D:D:D a my byliśmy spłakani ze śmiechu tłumacząc mu o co chodzi :D miłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumok jestem :D zrozumialam dopiero za drugim :D ide sprawdzic sprawnosc umyslu reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dowcip niesamowity, zrozumiałam od razu, ale to pewnie dlatego, że sama mam takie odzywki :D Posty na kafe rzeczywiście pojawiały się i znikały, ale nie tylko wczoraj, bo przedwczoraj też. Ale całe szczęście, że sprzęty mi nie nawalały, chociaż co ja moge powiedzieć, skoro prawie cały dzień mnie w domu nie było :D Kigana walczyc to mi się już nie chce, ale pracy innej u nas nie dostanę. U nas w mieście jest największe bezrobocie w Polsce.Na razie na dojazd mnie nie stać, bo auto za duzo pali, na paliwo bym nie zarobiła. Byłam wczoraj na próbie zespołu, bardzo przyjemnie było, muzyka ciężka :D odchamiłam się. A teraz do pracy - koniec porannej kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, no to są własnie te średnie miasta i z pracą bywa ciężko. Niestety. Zakłady pracy, w których pracowali nasi rodzice najczęściej polikwidowane, albo pokawałkowane na milion spółek i spółeczek, ehh szkoda gadać. Sprzęty u mnie w domu już doszły do siebie, więc jest ok. Weekend :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie z kawką w łapce :) pogoda na weekend nam sie popsuła i jest chłodno i deszczowato :( a planowaliśmy otworzyć sezon grillowania :P...ale nic to,nic to...jeszcze zaświeci słoneczko ;):)...i nie jedną kiełbaskę usmażymy :) 🌻MAŁGORZATKI🌻 nasze kochane wszystkiego najlepszego,samych slonecznych dni miłego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niestety smutny ten dzisiejszy dzień dla nas. Obojętnie, czy ktoś lubił prezydenta i całą resztę polityków, czy nie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety jest to ogromna tragedia dla naszego państwa, mam tylko nadzieję, że teraz zaczną inaczej podchodzić do bezpieczeństwa naszych władz i zainwestują w nowsze technologie i wezmą przykład z innych krajów, w których prezydent jeździ i lata oddzielnym transportem. I mam nadzieję, że o2 w końcu zamieści czarną wstążeczkę jak to zrobiły już inne portale. Ja jestem już po wykładach, tylko jeden facet zachował się jak cham i prostak - stwierdził, że nic go to nie obchodzi i nawet głupich dowcipów sobie nie darował. Kultura górą, nie ma co. A teraz muszę się uczyć na jutrzejszy egzamin, bo tego też nie odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam trudno uwierzyć w to co się stalo :( i chociaż nie glosowałam na takiego prezydenta to uważam że stała się tragedia bo zginęlo 96 istnień ludzkich,które miały przed sobą plany,perspektywy i długie życie :( każdy pozostawił pogrążoną w smutku rodzine i puste miejsce na scenie politycznej :(...szok! dziś o 21-szej u nas jest msza za wszystkich którzy zginęli w tej katastrofie ...i myślę że chyba sie wybiore ,pomodlić za ich dusze :(...nie zależnie z jakiej byli partii ! spokojnego wieczou :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na moją przyjaciolke i wujka Wodniki są : -uparte -ciezko do nich dotrzec -kłótliwe -zawsze muszą miec racje -latwo sie zakochują - nie wierne(często) -latwo wybuchają -ale w głębi duszy całkiem miłe i wrazliwe. Tylko trzeba umiec z nimi rozmawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U nas wyszło ładne słońce, życzę miłego dnia zatem. Mój dzień jest dziś strasznie długi, bo szkolenie, wywiadówka :o - szczególnie to ostatnie - uwielbiam :o Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na samym wstępie muszę pochwalić kafeterię, ponieważ zamieścili wstążeczkę :) Wczoraj tak sobie myślałam i stwierdziłam, że to jest druga żałoba narodowa, z którą w pełni się zgadzam. W pracy w miarę spokój, prezio ucieka gdzie pieprz rośnie jak tylko mnie albo kumpelę widzi, żeby tylko nie musieć nam odpowiadać prostego dzień dobry lub do widzenia. Dorosły człowiek, na stanowisku kierowniczym, wykształcony (podobno), a zachowuje się gorzej niż dzieci w przedszkolu. Pozdrowienia dla wszystkich, trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas smutek i żałoba bo aż 5-cioro pomorzan zginęło w tej katastrofie :( napisze tylko że bardzo się cieszę że , Marylka dołączyła do Leszka bo byli piękną parą,czuło sie że naprawde się kochają :(...żal mi bardzo ich córki :(...dla niej to musi być prawdziwy dramat :(...dwoje rodziców na raz :( miłego dnia życzę :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nietoperko, jak to moja koleżanka kiedyś, przy innej okazji określiła, że to w jakimś stopniu romantyczne, razem ślubowali sobie i razem będą pochowani. Dla nich lepiej, bo nie przeżywają odejścia współmałżonka, natomiast córce musi być strasznie ciężko. Bo nie dość, że oboje rodzice zginęli, to jeszcze wszędzie pełno zwróconych na nią oczu i obiektywów aparatów tudzież kamer. U nas te oznaki żałoby nie są aż tak bardzo widoczne, może dlatego, że chyba nikogo nie było z Wielkopolski. Oczywiście, flagi, msze itp. Ale z drugiej strony, dziś uczeń powiedział koleżance - gdy ta go chciała pytać, że on nie może odpowiadać i się uczyć po tej tragedii. Żenada normalnie :o Bywa. Miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Brzydka pogoda nam się zrobiła, wczoraj chociaż słońce czasem wyszło zza chmury. Wczoraj szalałam w kuchni przez całe popołudnie - pierwszy raz robiłam lasagne i bardzo dobra wyszła :) jestem z siebie bardzo dumna, a chłop jaki zadowolony był, aż po piwo poszedł do sklepu :) W ogóle ostatnio spędzam bardzo dużo czasu w kuchni i stwierdzam, że można się przy tym nieźle odstresować, pod warunkiem oczywiście, że przepis jest dobry :P W związku z tym , nakupowałam najróżniejszych przypraw, nawet sos sojowy i vinegar/re (?) no i szaleję. Wyszperałam w sieci potrawy niskokaloryczne, żeby można było zjeść trochę więcej - bo dobre :D A teraz zmykam pisać słowa do piosenki, nie wiem co z tego wyjdzie, bo nigdy tego nie robiłam. Zawsze musi być ten pierwszy raz :) Miłego popołudnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też zimno i deszczowo było, zmarzłam w kościele straszliwie, bo byliśmy z uczniami na mszy, zamówionej przez naszą szkołę. Paula, na pewno takie domowe zajęcia mogą wyciszyć i odstresować. Grunt to robić je z przyjemnością. Ostatnio z przyjemnością np. wkładam naczynia do zmywarki ;) - wiem, powtarzam się, no trudno. Jeszcze tak do końca mi ta zabaweczka nie spowszedniała ;) Gotowaniem to się nadal Postrzeleniec zajmuje i chwała mu za to, czasem lubię coś upiec. Najszybsze są Twoje muffinki na słodko :) Jutro już czwartek i kolejny tydzień minął. Niedługo matury ..... Po raz kolejną ją zdaję, ale jako osoba z tej drugiej strony. O większej odpowiedzialności. Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, Paula, co Ty za piosenki piszesz?? Na zamówienie ?? Super :) Kiedy będzie można ją usłyszeć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj już słoneczniej :) i humor też trochę lepszy. Cieszę się, że muffinki mają wzięcie :) A piosenki to nie wiem czy kiedykolwiek ujrzą światło dzienne, gdyż na razie koleżanka bawi się w śpiewanie, nie ma czasu na taką rozrywkę. Ale chłopaki ze zepsołu cały czas gnają ją do roboty, więc stwierdziła, że mam jej coś naskrobać. Najgorsze jest to, że nigdy nie pisałam ani wierszy, ani żadnych swoich przemyśleń, a tu mam utwór zrobić, ech... Matura, hmmm... już nie pamiętam kiedy to było. Czas na obiad :) Miłego popołudnia :) Life is a piece of shit when you look at it Life is a laugh and death is a joke it's true You'll see it's all a show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową pora :) dziśś wrocił do domu jeden z naszych gdańszczan :( mieszkał trzy ulice ode mnie ,robil zakupy w naszym sklepie i był normalnym,zwykłym czlowiekiem :( a tak wogole to widok tych wszystkich trumien na lotnisku przygnębia mnie bardzo :(dociera ogrom tragedii i nawet nie chce mi sie wdawać w dyskusje czy para prezydencka powinna być pochowana na Wawelu,czy nie ? pozdrawiam :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no to ja wole milczec, bo moje zdanie jest dosc kontrowersyjne jak na to co tu napisalyscie i jasno okreslone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Iso ja też mam swoje zdanie w tym temacie i osobiście uważam że pochowek na Wawelu to nie trafiony pomysł :Orodziny?...wladz?...kościelnych?... ale szczerzemówiąc to mam już dość tej żałoby ! i chciałabym żeby już wszystkich pochowali :( robienie z nich bohaterów na siłę jest bardzo męczące :( fakt że zginęli taką a nie inną śmiercią nie stawia ich wyżej niż tych co giną w wypakach,pożarach...itd :O Naszego będą chować w środę ...też w krypcie kościelnej...ale ten akurat zasłużył zeby tam leżeć bo dzieki niemu odzyskano mnóstwo zabytków należących do tego akurat kościoła a rozkradzionych podczas wojny ! pogoda u nas taka sobie bo chociaż świeci slonko to jest dość zimno :( kwiatki w ogródku wyłażą na potęgę a te w skrzynkach przyjęly sie aż milo patrzeć :) moje kaczuszki prowadzają sie po trawie i tylko patrzeć młodych :) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie oglądam tv, nie słucham radia, bo mam dosyć tych wszystkich wiadomości. Generalnie, od wczesnego dzieciństwa wiem ,że telewizja kłamie :P I nic się w tej mierze nie zmieniło, niestety. W sumie to nie ma co międlić tematu pochówku, bo to nie ma sensu. Jak ktoś chce sobie podyskutować, to znajdzie miejsce, choćby na kafeterii. Miłej nocki życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) u nas dziś slonko świeci od rana,jest dość ciepło tylko wietrznie ale widok słoneczka i tak nastraja pozytywnie :) milej niedzielki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki Nietoperko bo juz sie martwilam ze zostalam sama z takimi osadami :D ja ogladalam nonstop niemiecka telewizje :D bo byla normalna :D albo ze znajomymi sie spotykalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda u nas ok.słonecznie ale trochę zimno. planujemy już wielkie grillowanie w majowy weekend :) skrzykujemy znajomych i planujemy co by tu upichcić :P...oby tylko pogoda dopisała to imprezka szykuje sie fajna :) a tak w temacie kulinarnym to dziś klient nam powiedział co będzie hitem w tym sezonie : kaczka po smoleńsku ,popijana zimnym Lechem tak więc wszystko powoli wraca do normalności ;):) nareszcie :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×