Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) Kigana prawie dobrze, ale szukam kogo, czego? dopełniacz - wiedzmy. Gdyby miało być w liczbie mnogiej byłoby wiedźm. Natomiast kogo, co widzę - wiedźmę. To by było na tyle wykładu z j. polskiego :D Jutro mam wolne, ale nie za długo się nim nacieszę, bo cały weekend w Gdańsku znowu spędzę. Miłego wieczoru wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację, Paula, po czasowniku szukać jest celownik a nie biernik :o coś mi sie popier ..... :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Budzę się rano i co widzę za oknem ??? !!!! 😠 😡 No właśnie, śnieg, kurde, śnieg :o I minus pięć, cholera :o no 😠 U Was też tak jest ??? Nosz kurde, a tak sucho już było !!! Mimo wszystko miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kigano u mnie też już wieczorem byl snieg ,co prawda sladowa ilosc ale kurde jest!😠😡 a teraz tez jakis taki drobniutki leci ..bryyy :O miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) wróciłam z Łodzi. W przyszłym tygodniu idę do pracy :) ale na razie na okres próbny, bo nie mam doświadczenia w branży, na którą się porywam. Muszę więc sprawdzić, czy nowa praca będzie mi odpowiadała i czy w ogóle sobie poradzę. Ale iskierka nadziei jest :) ale nie przestaję szukać dalej. Pospotykałam się ze znajomymi, nagadałam , nachodziłam, najeździłam... było kino i zakupy... naprawdę nie sądziłam, że kiedykolwiek będę nosić ciuchy w rozmiarze 34 W Łodzi też biało i ciągle pada Zmykam spać Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Śniegu napadało, jakby to początek zimy był :o kurna ja pierniczę :o Ever, super :) fajnie, że tak szybko znalazlaś pracę, z tym rozmiarem to trochę przesadzilaś ;) ale jak się wszystko unormuje, to wrócisz do swojego 36 :D Pewnei dasz radę, a jesli stwierdzisz, że to nie to, to i tak zdobędziesz kolejne doświadczenie zawodowe. Powodzenia 🖐️ Miłych snów życzę i do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dzisiaj mój synek przewozi do nas meble i graty bo w poniedziałek wyjeżdżają za granice :O wszystko zaczyna sie klarować :( córka wycofała papiery z urzędu bo nie jest pewna i ślubu na razie nie będzie :( tak ogólnie jest do d..y pogoda mieszana i mam chęć się porządnie upić ,żeby o tym wszystkim nie myśleć ;):P ale Wam życzę z całego serca miłego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pogoda faktycznie - do dupy :o Nietoperko, Twoje dzieci dostarczyły Tobie dużo emocji, nie ma co. Ale na pewno wszystko się ułoży, bo jak mówi stare przysłowie pszczół " Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Zobaczysz sama. A co ze Szczepankiem się stanie i całym zoo? U nas znów to białe gówno z nieba leci 😠 ..... ehhh, byle do wiosny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli :) My po kijkach, śnieżek z nieba leci :o dawno nie padało, prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wy się nie przejmujcie tymi błędami, fakt - język ojczysty trzeba pielęgnować, ale do Miodka nam daleko :) Nietoperku jakoś to przeżyjesz, zawsze lepiej wcześniej na takie kroki się zdecydować niż później żałować przez pół życia. Twoja córa musi niestety sama zdecydować co jest dla niej najlepsze, a małe niezgody nigdy nikomu nie zaszkodziły. Ciężko jest mówić o czymś, o czym nie ma się zielonego pojęcia, ale może dobrze się stało. Najważniejsze jest to, żeby miała wsparcie w Tobie i pamiętaj nie krytykuj jej zachowania, bo to nie pomaga. Ever tak trzymaj! Kigana a kiedy będą te Wasze zawody w nordicu? Czy już były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wszystkiego najlepszego , kobiety i Beaty 🌻🌻🌻 Duchu - dzięki za kwiatki, od razu zrobiło się wiosenniej i człowiek bardziej jeszcze wypatruje tej wiosny ..... Paula, zawody były pod koniec sierpnia i mam nadzieję, że będą znów. Na pewno się pochwalę :) I zgodzę się z Tobą odnośnie odwoływania ślubu. Mój kolega, parę lat temu został porzucony przez narzeczoną bodajże 3 tygodnie przed ślubem. Część gości weselnych była zła, no bo wykosztowali się na ciuchy, a tu kicha :P - bez sensu te pretensje, wiem. Ale znalazł sobie inną dziewczynę, wziął z nią ślub i ten związek jest bardziej udany niż z tą poprzednią. Różnie to bywa, na pewno wszystko się ułoży, jak trzeba :) Dostałam dziś tulipanki w szkole, goździków i rajstop już chyba nikt nie daje - no chyba, że ma być to żart. A, przypomniało mi się, że chyba 2 lata temu nasi koledzy sprezentowali nam goździki - przyprawy hehe ..... Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie synek wyjechał ,Szczepanek trafił w dobre rece. a moja córka jest dalej ze swoim facetem - tylko ślubu nie chce brac :O...widocznie ma jakieś wątpliwości . rano bylo u nas bialo ale w dzien przyswiecilo sloneczko i juz jest sucho...i oby tak juz zostało! :) Duszku,dzieki za kwiatki i życzenia :) milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry pogoda u nas zmienna :O troche sloneczka a chwile potem znowu śnieg :P nastrój pomału sie stabilizuje wiec powolutku wszystko zaczyna sie ukladać ;)synek przed wyjazdem zamontował mi skype i przeprowadzil gruntowne szkolenie wiec znowu umiem coś wiecej niz tylko włączyć Heniusia ;):P więc miałyście racje że nie ma tego złego...itd dziś dostałam "małego głoda" i poprawiło mi to humor :) teraz zwisa smętnie z kwiatka obok komputera i cieszy oko :P:) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas od rana przecudnej urody słoneczko świeci :) ogarnięta weną twórczą wysprzątałam juz cały dom,przetarłam nawet pochlapane szybki żeby lepiej słonko było widać a teraz popijam kawke:) i za troche do pracy :P miłego,słonecznego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, to dobrze, że powoli się uspokaja. Pewnie za dużo naraz tych wrażeń było i napięcia gotowe .... Co do szybek pochlapanych. Moja koleżanka z pracy zajmuje się dystrybucją środków czystości z nanocząsteczkami, które nie przyciagają tak mocno brudu. Kupiłam od niej na próbę płyn do mycia okien i powiem szczerze, że faktycznie, dopiero po chyba 4 tygodniach widać, że szyby są lekko zachlapane po śniegach i deszczach. Normalnie to byłoby już dawno brudne, bo wiadomo - plastiki przyciągają kurz, a tu nic. Normalnie szok. I nawet nie jest to takie drogie, o dziwo. To nie jest oczywiście reklama, tylko dzielę się z Wami moimi doświadczeniami ;) Gofra, dzięki za kwiatka :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ooo Kigana ,reklama czy nie ja też taki płyn chcę!:D a najlepiej w postaci ściereczki co zetrę i zapomnę o oknach:) a świeta tuż tuż-namiary poproszę,jakaś nazwa coś... to moze znajdę coś..?? U mnie dziś za oknem jak w pięknym grudniu.mrozik,słonko noo i śnieg!Tylko jakos tak mglisto..Jak już mi się chce zrzucić te wierzchnie "plandeki" i tak na letniaka śmigać!och! Oby do wiosny!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj, chce się zerwać te plandeki, chce :) a tu jeszcze rano mrozik :o kurde :o Gofra, ten płyn jest firmy For Home, do tego jest jeszcze ściereczka - ponoć rewelacja - tak twierdzi moja kumpela, która się tym zajmuje. Ściereczki nie mam, może sobie kupię, ale płyn - super, tak jak pisałam :) Może ktoś w Twoim otoczeniu zajmuje się rozprowadzaniem tych środków czystości, cena nie powala z nóg. U nas słońce, póki co, dziś krótki dzień pracy, miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) u nas kolejny piękny.słoneczny dzień :) kaczuszki śmigają po ogrodzie w poszukiwaniu trawki i miejscami juz ją widać :)...idzie wiosna! co prawda rano jeszcze małe mroziki trzymają ale w dzień już jest super :)...nowych śniegów brak! :):D Kigano ,ponieważ ja nie cierpie myć okien to napisz czy ten super plyn mozna kupić w takich normalnych sklepach czy jest rozprowadzany jakąś inną drogą ;) a co do zawirowań to powoli sie z tym oswajam ...zbyt gwałtownie to na mnie spadło i nie miałam sie czasu odpowiednio przygotować :O...ale jak mówią co nas nie zabije to nas wzmocni ;):) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, otóż to, nie zabiło Cię , to wzmocni :D i tej wersji się trzymajmy ;) Tego w sklepach nie można kupić, bo to jest rozprowadzane przez przedstawicieli jak Avon czy inny Oriflame. Jak wrzucisz na wyszukiwarkę nazwę, to wyjdzie strona tej firmy, ale na temat kupna nic tam nie było, tzn. było ale to chyba dla przedstawicieli. Zapytam się tej mojej kumpeli, jak znaleźć kogoś i Wam napiszę. Fajnie masz - kaczorki na ogrodzie :) a jak z psem się dogadują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Kigano,zaintrygowałaś mnie tym płynem więc poszperałam co nie co i znalałam to: http://forhome.fmgroup.pl/?linkid=universal&prodid=9 myślę że to ten płyn ;) teraz kombinuje jak złapać kontakt z kimś kto to rozprowadza gdzieś w mojej okolicy :) a jeśli chodzi o kaczuszki i psa to żyją w doskonałej zgodzie :) kaczki biegają po podwórku a pies tylko na nie popatrzy i zajmuje sie swoimi sprawami :) czasami je z lekka przegoni żeby mieć zajęcie ale bez złych zamiarów ;):) milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, tak to ten płyn, mam taki sam. Może ktoś w pracy będzie coś wiedział ?? Duchu , no lepiej, żeby ten ktoś już nic nie kombinował :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperku jak nikogo nie znajdziesz i jeśli tylko koleżanka będzie miała możliwość zamówić (z tego co wiem rozprowadza perfumy tej firmy więc może i to zamówi), to Ci przywiozę. I tak jestem co tydzień w Gdańsku, no i gdzie jest polibuda też wiesz, więc daj znać czy mam się orientować w sprawie. U mnie w pracy bez zmian, nadal kocioł, trochę mniejszy co prawda ale jest. Wątpię, żeby było lepiej, jedyna szansa to zmiana władzy podczas wyborów. Spadam trochę odpocząć, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie Paula podobno u mnie w dzielnicy jest jakis facio co rozprowadza te towary i mam dzis dostac jakies namiary na niego ale jesli to nie wypali to bardzo chetnie skorzystam z Twojej propozycji :)...będzie okazja sie poznać osobiscie ;):) na pewno dam znac co i jak . pogoda u nas taka jakaś nijaka,słoneczka co prawda brak ale śniegu też nie widać a w ogrodzie coraz wiecej trawy ;) zmykam do pracy,miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No widzisz, Nietoperko zawsze jakieś rozwiązanie się znajdzie :) U nas zimno i coś prószy z wysokości, jakiś kurna styropian :o i tak ma być do końca tygodnia :o brzmi niezbyt fajnie, jakkolwiek śniegu już też prawie nie ma. Postrzeleniec w pracy, a ja musiałam sama sobie obiadek zrobić :o jakos dałam radę hehe, chociaż ciężko było, oj ciężko ;) odzwyczaiłam się zupełnie od gotowania. Nawet zmywać mi się ostatnio nie chce, ale jednorazówek jeszcze nie używamy i ze zlewu też się raczej nie wysypuje. A ja dostałam polecenie służbowe, aby udać się do fotografa i zrobić zdjęcie na tablo :o nie lubię takich zdjęć :o A Wy? Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie pogoda u nas cokolwiek dziwna :O rano było biało,teraz świeci słoneczko ale po południu zapowiadaja znowu opady śniegu :O:P ciśnienie skacze więc człowiek taki raczej kołowaty chodzi jakby się czegoś nawąchał. yeti w pracy,synek już na miejscu,a ja leniuchuje w domku :) Paula napisałam do tego goscia od płynu i czekam na odpowiedz ,jak nie odpisze to sie bede uśmiechac ;) a teraz miłego weekendowania życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×