Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Yol:D Isa ale co ja mam ci napisac? hm? Wogole to fajnie ty juz postujesz na tym forum isa, ja mam 100 postow a ty masz 1515 :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) macham słonecznie, ale czekam jesieni :( już 3 lato męczę się z alergią na słońce :( a wcześniej nawet nie wiedziałam że na słońce można być uczulonym :( buuuuuuuuuuu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Hehehe Tomek, bo Isa to sie udziela w różnych ciekawych miejscach;):D Alan - cieszę się ze wszystko Ci sie układa:) pozdrawiam wiosennie:D Uwieeeeelbiam zapach bzu:) mam go całe mnóstwo w ogorodzie! A na te komary to ja jeszcze coś wymyślę;) Gosia - trzymaj się! na alergie podobno dobre jest całowanie;) ale nie wiem czy na taką... Może ustąpi tak nagle jak sie pojawila? życzę zdrówka!:) W niemcu siedzę... eh naprawdę wolałabym już uczyc się czegoś polskiego!!!!!!! 5 egzaminów mam... wiem, wiem... ale ja jestem mimo wszystko optymistka pełną gębą:D Wyszłam sobie wczoraj z leżaczkiem na trawke, do ogródka i co?? Zachmurzyło się:P:( a dzisiaj jeszcze gorzej bo pada! Ale przynajmniej ciepło jest;) Cześć przytulanka z mazur :) zapraszamy Hm faceci z 6 lutego? Mamy tu jednego co kocha jak należy:D do tego pisarza, romantyka, gotowego do poświęceń...:) A ja mogłabym duuuuuuuuuuużo napisać o jeszcze innym z 6.II ;) Miły, przyjacielski, z zasadami, tradycjonalista, błyskotliwy, uparty (niekiedy za bardzo, jak sobie coś wmówi to nikt nie jest w stanie zmusić go do zmiany stanowiska, choćby nie wiadomo jak niedorzeczne ono było;) ), zamknięty w sobie ale z czasem potrafi sie otworzyć... z niebanalnym poczuciem humoru, umiejący śmiać się sam z siebie :) chwilami przesadny pesymista, z zaniżonym poczuciem własnej wartości, wszędzie dotrzega niesprawiedliwość, jednak ciężko zdobyć mu się na walkę z nią, nadużywa słowa \"bez sensu\" :D chyba troszke leniwy;) poza tym taki dobry człowiek... Zresztą każdy jest inny, ja poznalam akurat takiego aligatorka:D ehh właściwie nie można kogoś poznać jeśli nie spojrzy się tej osobie prosto w oczy... dlatego nie napiszę już nic więcej, bo za chwilę znowu okaże się że jest zupełnie inaczej niż myślałam, a wyczerpałam już limit rozczarowań na ten miesiąc ;) W ogóle , wiecie co kochani... internetowe znajomości to chyba nie dla mnie... Ja chyba wszystko zbyt serio traktuję:( Trzeba sie w końcu skupić na czymś realnym;) No Was oczywiście nie zostawie, bo Wy jesteście kochanym wyjątkiem od wszelkich pesymistycznych reguł;) Jeden kolega ma ciekawy opis na gg \"Kobieta powinna ładnie wygłądać, a resztę należy tolerować\" :P:D no chyba zaraz obudzi sie we mnie feministyczna natura:P i mu powiem co o tym myślę:D Przed chwilą było u mnie oberwanie chmury...z gradobiciem! Mama rozpacza, chyba nad pelargoniami... Eh zmykam do mojego niemieckiego @$#$%#$#@ cudownego:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️------------------------------------------------->👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever --> nie zadziałało ;O co tu dużo mówić podziwiam twoją pilną chęć do nauki :) ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę pisałam i uczyłam się :( łącznie z pracą licencjacką i magisterską :D 🌻 a przy okazji polecam stronkę do codziennego klikania :) dodałam do ulubionych co by nie zapomnieć :) http://www.pajacyk.pl/ 🌻 wczoraj wieczorem zajrzałam na forum : zdrowie i uroda, przebiegłam wzrokiem po tematach i weszłam na ten który miał mało odpowiedzi a prosił żeby coś przypomnieć :) z tej strony trafiłam na http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=31128950&v=2&s=0 z tej strony trafiłam na http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?s=4908701f41781c54fc475638f83c43a3;act=ST;f=12;t=461;st=0 i http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,41,235,638,0 przeczytałam na każdej po kilkanaście storn i włos mi się na głowie zjeżył :( od razu skóra zaczęła mnie swędzieć :( i nie mogłam zasnąć :( Koszmar :( :( :( nie polecam przy jedzeniu :) :( :( Nie wiem czy mam się z tego śmiać czy płakać :O w każdym razie co chwila myję dłonie :O :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever --> nie zadziałało ;O co tu dużo mówić podziwiam twoją pilną chęć do nauki :) ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę pisałam i uczyłam się :( łącznie z pracą licencjacką i magisterską :D 🌻 a przy okazji polecam stronkę do codziennego klikania :) dodałam do ulubionych co by nie zapomnieć :) http://www.pajacyk.pl/ 🌻 wczoraj wieczorem zajrzałam na forum : zdrowie i uroda, przebiegłam wzrokiem po tematach i weszłam na ten który miał mało odpowiedzi a prosił żeby coś przypomnieć :) z tej strony trafiłam na http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=31128950&v=2&s=0 z tej strony trafiłam na http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?s=4908701f41781c54fc475638f83c43a3;act=ST;f=12;t=461;st=0 i http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,41,235,638,0 przeczytałam na każdej po kilkanaście storn i włos mi się na głowie zjeżył :( od razu skóra zaczęła mnie swędzieć :( i nie mogłam zasnąć :( Koszmar :( :( :( nie polecam przy jedzeniu :) :( :( Nie wiem czy mam się z tego śmiać czy płakać :O w każdym razie co chwila myję dłonie :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i 2x się pojawiło, a ja myślałam że wcięło ten pierwszy post a potem ten drugi :O ale Koli wyprowadziła mnie z błędu :) i oba wpisy pojawiły się z bardzo dużym opóźnieniem :O i jeszcze ta piep............ reklama 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow przyszlam machnac 🖐️ oglaszam nowy konkurs! kto wymysli dla mnie ładna nazwe firmy dostanie nagrode niespodzianke! nawet nie wiecie jaki to dla mnie problem! wiec prosze o pomoc! wrecz blagam! [błagając klęczy na kolanach] Paula masz racje! zostalysmy skazane na wygnanie! dobrze ze chociaz sama nie jestem :D wiec pozdrawioam i sle buziaki z mojego zakatka polski 🖐️ jejku jak mi sie drukarka telepie! wlasnie drukuje trzeci tysiac ulotek i biedna chyba tego nie wytrzymuje buziaki dla wszystkich kochani i dla mojej siostry niewdziecznicy tez mimo ze od wiekow nie zaszczycila mnie chocby malym sygnalkiem na znak ze zyje, ale jej to wybaczem bo ze mnie dobry czlowiek :classic_cool: mialam tylko machnac sie wzielam rozpisalam! a na pocieszenie dla tych co strasznie za mna tesknia to wreszcie sobie internet w sklepie zakladam :D ale musze najpierw firme zarejestrowac a z racji tego ze jeszcze nie wiem jak ja nazwac jest to deko trudne :) wiec licze na to ze mi pomozecie jako ze wy wspaniale ludzie :D dobra koniec tego wazeliniarstwa ide walczyc z drukarka bo telepie sie coraz mocniej :o pa pa pa buziakow sto dwa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to juz druga strona z kolei ktora otworzylam!!! :D ale zem genialna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było, alem żywa, tylko co to za życie dzisiaj u mnie siąpawa pospolita--> ale przynajmniej będzie bardziej zielono :) Haba--> jeśli będziesz cóś więcej wiedziała o pobycie w naszych okolicach, to mam nadzieję, że jakoś się skrzykniemy, miło będzie się zobaczyć i pogadać na żywca pozdrawiam Wszystkich , hej do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia:) czytalam to.... wiem ze to nie sa robaki i wcale nei wylaza;) przynajmniej z tych co to probowali i ja ich znam:D szuwi a co to ma byc za firma? bo nie wiem nad czym myslec polak - chodzilo o to jak na macu zrobic tlenowe czaty, wg moich guru macowych podobno sie nie da, ale ja im nie wierze bo oni z tych co nie chca zebym po czatach sie szlajala alan🖐️ ever czyzbysmy sie spotykaly gdzies? przyznaj sie:) tia.. ciagle dojrzewam zeby na inne topiki ten nick zmienic...ale to moze latem;) jak dojrzeja czeresnie:) aha, uwaga , moge byc niemila, zaczynam odchudzanie, moge chodzic glodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa --> ale musisz przyznać, że jednak działa na podświadomość ;) i co to do licha jest :( :O :D a co do odchudzania to jednak czerwona herbata na mnie zadziałała :D w małym stopniu ale zadziałała :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia przez to zaczelismy probowac:) ale skora po tym gladziutka:) dobry zabieg pielegnacyjny :D a nie jestem w stanie wymyslic co to mogloby byc bo nie widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze odswiezyc zeby w ulubione wrzucic bo inaczej nie daje rady go wyszukac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, dziś to juz chyba wszędzie się przywitałam :* Jooooo co z tymi ogrodami? I gdzie ty się podziewasz dziewczę, hę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tailtiu --> niesamowicie długi post :P nie mam pojęcia czy zdążę go kiedyś przeczytać :P :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
19:22 Tailtiu Reaktywacja dla wszystkich którzy bardzo polubili wodniki Miłość mężczyźnie nie jest życiem całym, Dla kobiet miłość - jedyne istnienie (...) On wszystkie dobra ma - kobieta jedno: Kochać i kochać, i być zawsze biedną! Miłości kobiet - o! poznania warte, Piękne a groźne, pełne tajemnicy. Kobieta wszystko stawia na tę kartę, Gdy przegra, to jej nic oprócz tęsknicy I żalu życie nie odda rozdarte Byron 19:23 isa jestem!!!! a dla Kigany: http://teledyski.onet.pl/10173,830940,teledyski.html tak mi sie jakos przypomniala stopka kiedys Twoja wodniki zlatywac sie szczęście to sposób patrzenia na świat 19:45 Tailtiu Tak bardzo się cieszyłam, a tu jakby ktoś mi kijem baseballowym przywalił. Witam wsyćkich * Haba, Koli, Gosia, Isa, Jo, Ever, Szuwi, Kigana, Gofra, Polak, Gązo, Alan i cała reszta której nie pamiętam i bardzo za to przepraszam :* Jo czy ja mogę się dowiedzieć co z moimi biletami? No i żeby się kolorowo zrobiło Miłość mężczyźnie nie jest życiem całym, Dla kobiet miłość - jedyne istnienie (...) On wszystkie dobra ma - kobieta jedno: Kochać i kochać, i być zawsze biedną! Miłości kobiet - o! poznania warte, Piękne a groźne, pełne tajemnicy. Kobieta wszystko stawia na tę kartę, Gdy przegra, to jej nic oprócz tęsknicy I żalu życie nie odda rozdarte Byron 19:54 Tailtiu Dziękujemy Ci SCJohnson Miłość mężczyźnie nie jest życiem całym, Dla kobiet miłość - jedyne istnienie (...) On wszystkie dobra ma - kobieta jedno: Kochać i kochać, i być zawsze biedną! Miłości kobiet - o! poznania warte, Piękne a groźne, pełne tajemnicy. Kobieta wszystko stawia na tę kartę, Gdy przegra, to jej nic oprócz tęsknicy I żalu życie nie odda rozdarte Byron 19:54 nauzykaa ja tez wodnik ! ale nie wiem o co chodzi.. I wish for peace between the races someday we shall all be one why ight yourself this one's called rectify there's something coming to the surface there's fire all around but this is an Illusion I've seen better days than this one I've seen better hights than this one tension is rebuilding something's got to give someday we shall all be one Jesus Christ we're nice 20:02 isa juz sobie w ulubione wruzicilam i niestraszne mi bledy w wyszukiwarce jo szczęście to sposób patrzenia na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yol :D a co to #$%^&ą! jest? :D isa - napisalem sciagnij sobie psi albo aol.ja sie nie moge zalogowac bo nie mam stalego lacza.. czyli kabla.dobry serwer to chrome.pl. i powiedz tym nieukom zeby sie pouczyli bo da sie;) nawet emulator wina sie da i wiele gier jest wogole pod os :D szuwi a moze by tak szuwarki?:D albo jakas wariacje tego?:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był bardzo krótki żywot forumkowych szuwar :O pani moderatorka szybko się z nimi rozprawiła :O u mnie paskudna pogoda :( wczoraj była burza z małymi błyskawicami :) dla mnie to lepiej :) im mniej słońca tym lepiej moja skóra na nie uczulona wygląda :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co hosi o co hosi?? Myslisz Gówniaro ze jak sie pojawisz raz na rok to mam odpalac fanfary i kanakana przytanczac?? Polytyka jezd 31.05.-03.06. wqejsciowek nie ma-trza miec Forum albo Polityke oczywiscie ta z 31.05.-kazda osoba swoja.Dałam Ci przeca nr do tego rewelacyjnego hotelu prawda?Czy zes go zgubiła czy tez marzysz bym zabawiła sie w Twoja Pania Sekretarke i zarezerwowała Ci nocleg?Taa ;-) u mnie - nastrój kuratorowy..kto wie ten wie... Mam nowe włosy czekolade wraz z blondem..I to tyle z nowosci... Pozdro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starucho - czy ty myślisz że ja pamiętam ten numer?! To było tak dawno temu!! Zresztą na razie się nie spiesz z tym pokojem. A wiesz już może co będzie grało w sobotę? A to przeniesienie było dlatego, że nie mogłyśmy z Iza wczoraj tego forum znaleźć i założyłyśmy szuwary, tak na marginesie dzisiaj też miałam problemy. Muszę przyznać, ze moderatorzy czasami się starają ;) Pozdrowionka dla wszystkich :* 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wyobraźcie sobie że to bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez mam na biurku wiec latwo sobie go wyobrazilam:) paula jak jest w ulubionych to sie znajduje bez problemu, to ta wyszukiwarka dzialac nie chce jak nalezy:O szuwi chyba wymyslila nazwe :) bo sie nie odzywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote sa warsztaty dziennikarskie z rana,potem wernisaż Mleczko potem koncert TAM TAM Project ....cokolwiek to znaczy... A T.Love jest w srode jakby kto pytał... A Lech Janerka w czwartek.... Byłam wczoraj na depilacji woskiem..nie mogfe siedziec i chodzic...i jedno wiem na pewno nigdy wiecej!!!!!!! Koło bzu to nawet TOTO nie leżało :-P ;-) ;-) W zasadzie tylko 3,5 godziny i moge stad pojsc..to jedno jest pocieszjaajce.I jeszcze to ze w tym miesiacu wpłynie pensja całkiem nowa z nowiutenka podwyżką!!!!!!!Moze nie moich marzen ale blysko... Haba-❤️ Ty moje?!? zywiosz?Narazie cisza obawiam sie ze to cisza przed burza...ale podobno z wrogami poradze sobie sama..Oby!!! Sciskam Cie goraco -jestem Takim atrakcyjnym w new włosach Duszyskiem ;-) Paula a jak tam Twoje zycie plany Twoje Mateuszysko?Moze rozwin sie troche co? Pa Dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie miało byc Haba-jesteŚ dyszyskiem dobrym...ale jak sie zdjeło typsy to sie pisac nie umie... Take care ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuuufaaaaa DUszyskiem..zle ze mna hahahaahahhaah 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulanka z mazur
nie zginęlam tylko czasu mi brak ale ciut poczytalam hmmm 12-02 nikogo jak do tej pory widze pozdrawiam milo i serdecznie wszystkie wodniki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bzu mam cały pokój:) Gązito się postarał ;) Jo---> żyję, ale dzisiaj mam morderstwo wypisane na twarzy!!!!!!! najchętniej dam zlecenie na moją szefową ;):D dzisiaj się dowiedziałam że....nie wolno mi używać komóry w pracy bo to mnie dekoncentruje...cokolwiek to znaczy:( aaa i jeszcze jedno.... za karę!! że chcę mieć sobotę wolną ( a nie zasłużyłam bo ...wychodziłam codziennie po 9 godzinach pracy o 18.00) musiałam dzisiaj zostać do 19.30 i wszystko zrobić co ma być zrobione na 25.05.2006r. zgłupła baba!! nie zrobiłam. zobaczymy co będzie w poniedziałek. nie zamierzam rezygnować z życia rodzinnego tylko dlatego że babie odbiło. uwzieła się na mnie bo...jestem ładniejsza, ynteligentniejsza, młodsza (to akurat prawda:P ) aaa i mam przystojnego męża:> to chyba najważniejszy argument ;) może wygląda na to że nie przejmuję sie tym ale tak naprawdę mam dość. zastanawiam się kiedy przeleje się kielich goryczy i wybuchnę. dziewczyny!!! schudłam:D:D mam fajna dietę:) MŻ a w zasadzie to Ż1/3:D:D jem ino śniadanie bo na więcej nie mam czasu:( no może czasem kisielek se rąbnę w pracy . z tym że nie polecam takiej diety bo w poniedziałek na aerobiku miałam efekt....zemdlałam:( ech...ale czego się nie robi żeby dokuczyć szefowej piękną figurą:P idę coś zeżreć bo zaraz padnę całuję wszystkich mocno!! 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> czy tam umowę na czas nieokreślony? no naprawdę Ci współczuję :O i pewnie w twojej pracy nie istnieje słowo \"urlop\" :) po takiej harówie to pewnie też ci się śni że jesteś w pracy ;) Mam nadzieje że przynajmniej pozostałe towarzystwo w pracy jest w porzo :D Przyznam że mi po takiej pracy już na aerobik już by się nie chciało iść :( chyba żeby siłownia koło bloku była :) ale nia ma :( 🌻 pozdrwienia ze słonecznego Płocka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Gosia----> pozostałe towarzystwo w pracy to...mąż szefowej (z zawodu mechanik samochodowy który oczywiście wie wszystko najlepiej) jej brat, no i reszta jest ok, ale nie ma czasu na rozmowy. 9 godzin siedzimy każde w swojej celi:P a co do aerobiku to...muszę w jakiś spoób odreagować pracę. dobra...znikam piec ciasto na festyn rodzinny do szkoły:D miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulanka z mazur
gosiuuu fajnie ze u was slonko oby wytrzymalo 1 tydzień chciociaz bo wybieram sie do plocka to moje rodzinne strony szczególnie tumska:))- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×