Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Haba -->to mówisz, że dla całej rodzinki harujesz :O :) przytulanka z mazur --> :D 🌻 Baco, a umiecie powiedzieć \"chrząszcz brzmi w trzcinie\" ? - A co mom nie umieć ! - No to mówcie. - Robok burcy w trowie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w kinie .... tak ... zdarza mi sie.... maz mnie zabral;) do wyboru bylo: mission impossible III lub Kod da Vinci.... wybralam Kod... jak ja mam go teraz za to przeprosic ze musielismy sie nudzic w kinie cale dwie i pol godziny???? no jakos sobie poradze.... polak...te nieuki to wszystko wiedza dlatego napisalam ze to mi tylko tak mowia a ja i tak nie wierze:) bo oni wzyscy ciagle na gg itlenie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> więc mówisz, że film do dupy :( i szkoda pieniędzy :O nie dziwię się w końcu jak zobaczyłam HAnksa w głónej roli :P czytałam książkę i jest super :D w ogóle wszystkie książki Browna już przeczytałam :) i nie żałuję :) kasy nie wydałam :) bo knigi były z biblioteki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej niedzielki 👄 spacerek z pieskiem o tej porze to czysta przyjemność :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna..koniec maja..a tu zimnica taka ze az po rajtuzach ciągnie.. ;-) Normalnie marze by wylezec sie na plaży..tak az zebym miała dosc ...ale cos czuje ze te lato słoneczne nie bedzie zanadto ;-) :-( Nic mi sie nie chce dalej,tak siedze i udaje ze cos robie ale to najgorsza i najciezsza praca..takie udawansko... Haba-Ty Dziewczyno masz energie po kolana..ja to bym juz chyba siły na aułrobik(jak to mowi Moj Tata) nie miała.. I pisac tez mi sie nie chce... to miłego Szanowni Państwo ;-) Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12-02 to JA
WITAM CO TU CIEKAWEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja macham lapa🖐️ mam glupawke:D dzis na szczescie juz jest cieplo :D i oby sie tak utrzymalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam machnę trochę żywiej :P Co do bzu to chciałam się z wami podzielić, bo ja mam go pełno rzut beretem od płotu :D ale jak nie chcecie to rozdam go komu innemu :P U Mateusza wszystko dobrze, będzie się bronił niedługo, ale nie przede mną ;) Jeśli wszystkie pomiary mu wyjdą to będzie miał wakacje i to całe. No i już coraz bliżej do wspólnego mieszkania :D jeszcze tylko półtora miesiąca. Co do urlopu którego Kabie brakuje to wam powiem, że mi zaczęli wyliczać, bo coś już dużo w tym roku wzięłam. Tylko się zastanawiam kogo to obchodzi czy będę miała wakacje czy nie, muszę w końcu jeździć na studia. Tak na marginesie osobami najbardziej zainteresoawnymi były koleżanki z dyrekcji, a nie szefostwo, a najśmieszniejsze jest, że zamiast zapytac się mnie pytały się babki ode mnie z biura, która krótko i na temat powiedziała \"a co mnie to obchodzi\" :) Na razie dziewuchy, lecem na dwórek byczyć się na słoneczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie rano zapowiadło się pięknie, ale teraz wyglada na to, ze będzie padać. Weekend spędziłam imprezowo :) Haba byłam u znajomego nam Prezesa, ale nie udało rozmawiac o Tobie. Po prostu rozmowy nie zeszły na takie tematy, ale oni mają być u mnie w lipcu, moze będzie okazja cos popytac. U mnie już doś dużo kwiatów zakwitło w ogrodzie, mam teraz piekne Irysy- włąsnie rano jka wychodziłam to zauwazyłam, ze rozkwitły. Wczoraj miały jeszcez paki, a w pracy unosi się zapach konwalii, które dostałam od kolegi, wzbudzająć tym zazdrość mojje wrednej koleżanki. Tylko dlaczego te komary tak gryzą ??? jak ktos nie doczytał to informuje, że planowane jest spotaknie w Karkowie 24.06. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowniaro-wynajeliscie cos?Rozwin mysl?Mam nadzieje ze bedziesz happy i ze nie bedziesz potrzebowała broni ;-) Choc zycie we dwoje jest czasami trudne... I co Ci moge zyczyc ze srodka serca-OBY NIGDY NIE BYŁO WAS STAC NA KOMPUTER!!!!! :-P Wiem co mowie.... U mnie burzowo i deszczowo..ale co tam...i tak bedzie koniec swiata ❤️ Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Coś długo mnie nie było, ale tak to jest, jak się jeszcze nie ma stałego dostępu do netu. Nie powiem, żebym az tak bardzo cierpiała z tego powodu, ale trochę mi brak Was, tak na codzień :) Ale daję sobie jeszcze jakiś miesiąc i albo tak albo tak. I łącze będzie. Byłam niedawno na wycieczce z dziećmi w Pieninach. Wracać się mi nei chciało, ale niestety. Nikt nie chciał mnie porwać w góry, wiec trzeba było w pociag wsiadac i wracać. Przez Kraków przejeżdżałam, nawet mieliśmy tam przesiadke w drodze powrotnej - w Płaszowie :P Piekny ten dworzec jest, taki odmalowany przed wizytą papieża. Ale menele jak siedzieli tak siedzą, w sumie to dokąd mają pójść, prawda?? ;) Życzę Wam miłego dnia, do zobaczenia, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to takie jedne Dyszysko ma dzisiaj imieniny ;-) No to siup!!! łapcie kawersy w ruki i wzniesmy toasta!!! Sto lat Sto lat!!!!! ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* --> dzięki za przypomnienie :D 🌻 Haba---> 👄 Uśmiech i radość niech w Twym sercu gości. Niech każdy poranek słońcem Cię wita. Szczęścia, pięknej miłości, a nade wszystko zdrowia, pogody ducha i życia bez przykrości. a także coby twoja szefowa przeszła duchową przemianę ;) dała ci podwyżkę :D i wolne soboty :D a za nadgodziny porządnie płaciła :D dla ciebie bukiet polnych kwiatów :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba--->Jak zapach konwalii (bzu) pobudza marzenia, tak, Ty w dniu IMIENIN przyjmij gorące życzenia. Zdrowia, szczęścia, dużo wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń a na jutro Jo-->lilia rozkwita, róża opada, każdy kwiatuszek listki rozkłada, a ja Ci składam szczere życzenia:szczęścia, miłości i powodzenia dla pozostałych czytelników: trzymta siem zdrowo i ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśta wredne stare baby! :P ni jak sie po was spodziewac pomocy 😭 sama zem se wymyslila ta nazwe! ale nawet nie wiecie ile mnie to nerwow kosztowalo :o no a mnie dzis posadzili przed telefonem i czekaj az jakas baba z banku zadzwoni! a co ja? recepcjonistka??? 😠 a taka zem głodna ze szok! haba! ja tyz zem na djecie! i tyz czesem mdleje niemało bo zem dzis np tylko kawe bez cukra na sniadanie zapodala i nie mam jak do domu dotrzec na obiad w sklad ktorego wchodza: pomidor, jajko na twardo i szpinak fuuuuuuuj :P jakbym sie tu dlugo nie pojawiala znaczy ze umarłam z głodu :o prosze o ładne wience i piekny wpis na kafe upamietniajacy istnienie najpiekniejkszej wodniczki wszechczasów :) no to ja ide se chyba bo cos palic mi sie chce :o dzwon telefonie! dzwon! bo ja zem głodna! co za ludzie w tych bankach pracuja! pa pa wredne niewdzieczne baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja pytalam co to za firma:) nikt nie chcial mnie uswiadomic:) a ja sie zmyslaniem zawodowo zajmuje:D to i nazwe moge wymyslic:) pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Haba- ode mnie też najserdeczniejsze życzenia racz przyjąć, na razie takie, a resztę Ci powiem w sobotę :) 🌻 Jo - wszystkiego najlepszego, spokoju, pogody w serduchu, wiele miłości i porozumienia z Twoim \"R\" oraz tej Emilki w niedalekiej przyszłości :) 🌻 pozostałych pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pamiec i za życzenia -ale Koli to ma byc MICHALINA ;-) no jak mogłas? !!? :-P Pa!!Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* ---> Radości, miłości, przyjemności, małych odległości, przydatnych umiejętności, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyślności w dniu imienin życzę Ci 👄 jak najszybciej upragnionej Michaliny :D i niech wszelkie burze omijają nie tylko Elbląg ale i twoje życie :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo- sorki no za skurczybyka nie mogłąm sobie przypomnieć, ale Emilka tez ładnie :P dziewczyny jestem inwigilowana buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO* Michaliny, Michaliny i Michaliny:D koli do inwigilacji mozna sie przyzwyczaic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dzięki wszystkim za życzenia. no naprawdę nie spodziewałam się;):P Koli przez kogo inwigilowana? ech... mam nadzieję że to nie jest zaraźliwe:D dziewczyny!! mam dwa dni urlopu!! w piątek i poniedziałek. noooo to będzie bal;) w zwiazku z moją imprezą sobotnią bardzo uprzejmie proszę o podanie przepisów na jakieś przysmaki:) pliiiissssssssss Koli----> pisz na co masz ochotę. może będę umiała Ci dogodzić (cały czas mowa o jedzeniu oczywiście:P ) Isa----> uściski. cos dawno sie nie widziałyśmy :( ech...trza pochodzić po starych pokoikach ;) całuję wszystkich mocno miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć haba - dzieki, ale wiesz, ze ja jestem wszystkożerna :), a przepisy mi jakoś ostatnio nie chodza po głowie :P może musli z jogurtem :P zaserwujesz gościom odchudzanko hihi : haba no jak przez kogo? Kto mógłby inwigilować jak nie domowy ? Isa- ja się nie przyzwyczaje do tego - to niemożliwe, nie znosze ograniczeń - to moja wodnikowa cecha :P albo mu minie, albo....no nie wiem.... W każdym razie, na razie osiaga efekty odwrotne od zamierzonych .... Trzymajta się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj na targach pracy :) poprostu śmiech na sali :) to było żałosne :(firmy więcej rozdawały reklam swoich produktów niż było żałosnych ofert pracy :O a niektóre to tylko reklamy ... na szczęście targi odbywały się na osiedlu sąsiadującym więc przynajmniej miałam spacerek :) spotkałam znajomych .... :D :D :D 🌻 Haba --> 2 dni wolnego..... wow :D hmmmmm ale nie będziesz tego odpracowywać w soboty lub w nadgodzinach????? ;) udanej imprezki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyszysko... moje menu na dzisiejsza imprezke przedstawia sie mianowicie: -nalesniki w beszamelu po meksykansku - biała pieczona z grzybami - schabowe nadziewane kapusta -udka faszerowane - camambert na ciepło z zurawina -sałatka zwykła -sałatka z feta - sałata z kurczakiem i oliwkami - warzywa z patelni w sosie serowym... - pieczarki z boczkiem na ciepło Najgorzej ze popsuli mi plany i jutro ide do pracy :-( a miałam nie isc...No i kiszka troche...ale co tam!!! Narobiłam sie wczoraj po pachy -Mama mi duzo pomogła..A dzisiaj najwyzej zarwe noc! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli-Emilka to byyła ze Srebnego Nowiu...I Emilki kojarza mi sie ze sa durnowate ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🖐️ haba oj dawno , dawno.... ale ja tez neistety nie \"chadzam\" po pokojach bo ciagle nie potrafie sobie poradzic z nowym kompem, poza tym Tygrys zawala mnie robota zeby mi sie glupot nie chcialo robic;) Koli - z tym inwigilowaniem jest dokladnie tak ze im czlowiek bardziej sprawdzany tym bardziej lubi robic to co innym sie nie podoba, az komus ta inwigilacja sie nudzi, albo udaje ze sie nudzi... no w kazdym razie ja udaje ze wierze ze nie jestem sprawdzana:) oj ja jestem bardzo przekorna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailtiu --> W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym serce marzy. 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×