Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hej:) dzieki wszystkim za pamięć :) Paula--> Tobie też wszystkiego najlepsiejszego :) no i dawaj fotki :D nie wchodziłam na kompa bo po pierwsze urosłam i się nie zmieściłam:P po drugie .... miałam kompowstręt a po trzecie pijawa okupowała sprzęciur :o ech... od poniedziałku do pracy :( dzisiaj sie dowiedziałam jakie mam młyny i aż mi sie nie chce tam iść:o mojej szefowej chyba upał na dekiel walnął tak że szkoda mówić :( z drugiej strony to nie wiem czy nie lepiej iść do pracy niż siedzieć z moją pijawą w domu:> staliśmy się dla siebie lekko toksyczni:P jednak 24h/ dobę w jednym pomieszczeniu z mała możliwością opuszczania mieszkania (bo za gorąco no i musiałabym szybko biegać zeby ten o kulach mnie nie dogonił co z wielkim brzuchem jest mało możliwe:P ) jest strasznie wkurzające:P Jo---> Majka ma ok 32 cm i waży coś ok. 800 gram :D kruszynka przy Twojej Michalinie ;) wiem tylko że ta mała baba jest silna jak nie wiem co ;) jeszcze troche i mi zęby wybije kopniakami :D Gofra--> u mnie truskawy taaaakie piękniste po 4,50 złociszków:D w sobotę jadę na targ wiec moze bedą jeszcze tańsze:) młody powiedział żebym porobiła trochę dżemików z truskawek bo ...\"przecież nie bedziesz ciagle siedziała przed kompem\" ...... ech.... nic tylko posiadać wyszczekane dzieci:P nooo to trzymajcie sie chłodno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dybry :) Haba małe jest piękne, ważne żeby zdrowe było :) a waga się nie liczy. Ja miałam 52 albo 56 cm i ważyłam 2400 i zobacz jaka piękna wyrosłam :P Mama dziś za 5 złoty koszyk truskawek kupiła :) będzie obżarstwo wieczorem Mateusz jutro wraca :D tylko, że w nocy i mam mu łóżko ugrzać :P więc wieczór z teściami się zapowiada :) ciekawe jakie ciasto będzie :D Dostałam od koleżanki z roboty - stażystki fajną muzyczkę, coś w stylu pink floyd, deep purple i ewentualnie sabaci, facet się nazywa Bruce Dickinson, siedzę i słucham cały czas, to wciąga :) Narazie lece, ale jeszcze może uda mi się wpaść :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem, po ile są u nas truskawki. W sobotę były po 7 zł, ale to było w zeszłym tygodniu. Paula ---> chętnie Cię pooglądam w nowszym wydaniu :D Mateusz fajnie ma, zagranicę sobie zwiedza;) Haba ---> może mała futbolistka Ci rośnie, albo cheerleaderka ;) A pijawa ... no cóż ... dojrzewa i walczy o swoje miejsce na Ziemi. Mój bratanek tez zaczął się robić wyszczekany ;) Jest rok młodszy od Twojego synusia. Ale dżemiku byś mogła zrobić. Dziś uczniowie klasy pierwszej technikum zaproponowali mi łapówkę za lepsze oceny :P Nie uwierzyli mi, że nawet za super brykę bym piątek im nie postawiła. No cóż, na ten moment jestem od nich cywilizacyjnie bardziej rozwinięta, czy moze nie cywilizacyjnie, tylko nie wiem jak :P Biedne dzieci :P Zresztą mam taką fajną brykę, która jeszcze parę latek i zakwalifikuje się jako \"zabytkowe\" to na co mi jakieś audice, czy inne bmw czy mercedesy :P Tak naprawdę to bym Syrenkę sobie jeszcze chciała kupić .... może kiedyś mi się uda, jak będę miała gdzie ją trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec kupił sobie czery lata temu starą skodę z chyba \'56 roku nie pamiętam teraz, ale mniejsza z tym. Była stara, ale bardzo ładnie utrzymana. Zostawił ją u nas na działce wówczas dom był w stanie surowym. Dzieciaki od sąsiadów z działek robili sobie ognisko i stwierdzili, że nudno jest to pójdą sobie do sąsiadów się pobawić, a co tam. Mieliśmy powybijane szyby w autku i maskę pogniecioną, cegły leżały wszędzie. Nie dość tego, filary podtrzymujące dach też próbowali uskutecznić. Jeden im się udało, drugi się ledwo co trzymał. Całe szczęście była to pora, gdzie na działkach już ludzie spali i usłyszeli, że coś nie tak i ich wystraszyli. Dach całe szczęście się nie zarwał, bo był dobrze zrobiony. Sprawa trafiła do sądu , ponieważ sąsiad wskazał te bachory. Przez chyba rok mieli kuratora na karku, bo to nieletnie badziewie było i jeśli się nie myle to kase też jakąś nam przekazali za straty. Syrenkę dało się uratować, ale ojciec już nie chcial się bawić i tracić pieniądze, sprzedał kumplowi, który ma salon skody. Teraz stoi na podwyższeniu i robi reklamę :) Ojciec się cieszył, że chałupa stoi, nic więcej go nie obchodziło. Ps. zdjęcia poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, czasem takie bydło się znajdzie , łase na cudzą własność. Ale może czegoś ich to nauczyło, bo nastolatki bywają strasznie głupiutkie i nie potrafią ocenić skutków swojego postępowania. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ----> zdjęcia super :) Dzięki :) A kolia, faktycznie, twarzowa, ofiarodawca ma naprawdę dobry gust ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że wszystkim się spodoba ma kolia :P ostatnio troche zostało podszlifowana w co niektórych miejscach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam pytanie : czy ja tez dostalam zdjecia??? jak nie to prosze sie poprawic!!! ja chyba do Was po te truskawki pojade:classic_cool: ostatnio kupowalam w realu bo nie mam czasu na stojakow przydroznych /niestety/ i cena taka byla za pol kilo :O ale musialam... nie jestem w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula- dzieki za fotki :) to kto to jest ten co udaje Mata? No dobra u mnie truskawy średniej wielkości po 5 zeta, duże po 7. Wsciekłam sie na małego gargamela, bo pod moja nieuwage wynieśli z koleżanka (też 5 lat) chyba z kilo tych truskawek i urządzili sobie zabawe w rzucanie o dom . mało, ze zmarnowali te truskawy to na dodatek jedna sciane miałam całą truskawkową. haba - całusy od nas trzymaj się. Jo- jak sie ciesze , że masz Michaśke :) Trzymajcie się obie zdrowiótko. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Dniu Dziecka wszystkim dużo radości 😍 Koliberku ---> ale zabawę dzieci pewnie miały super ;) A truskawki są takie fajne, mięciutkie ;) Truskawki u nas po 5 zł. Może dziś dzieci będą miały ładną pogodę na różne imprezy, bo ostatnie lata były deszczowe w ten dzień. Słucham teraz radia i co chwilę naśmiewają się z Teletubisiów, oraz z nowej listy lektur. Może niech parlamentarzyści już teraz na ten 6- tygodniowy urlop sobie idą?? Bo chyba ze zmęczenia w tych głupich łbach się im miesza:o Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaaha Kigana,Teletubisia okrzyknięto gejem:D,któryś tam nosi torebke i wystarczyło:D:D:Doj ludzie :D:D:D:D Paula ja tez chce fotkę! a z okazji Dnia Dziecka życzę samej radości a i każdej z nas by przytuliła na chwilę dziecko,które ma w sobie. Ja mam dzis potrójne świeto!dzien dziecka dzieci!,sama jestem dzieckiem!,i mąż ma imieninki-truskawkowy fest jednym slowem:D;) 🖐️ Ps.Jo samej radości z Michasi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus wodniki!:D Jeny jak mnie tu dawno nie bylo!;) Ale wszystko nadrobilam!:) Habcia! Jo! Tailtiu! Wszystkiego najlepszego dziewczyny! Radosci! Milosci! Usmiechu! I duuuuuuuuuzo zdrowka! 🌻 wybaczcie ze spoznione! Ja sie edukowalam intensywnie i nawet z dosc dobrym skutkiem;) Jeszcze tylko jeden egzamin mi zostal - niestety material kobylasty, trudo przyswajalny i srednio ciekawy... do tego zdawalnosc testu prawda- falsz - 40% (pkt ujemne robia swoje) Ale co tam, dam rade! Uda mi sie! Poradze sobie ze wszystkim! Co to dla mnie?!:D:P Taaa musze sobie to powtarzac jak najczesciej... Podobno sila sugestii czyni cuda... ;) Spiesze tez uspokic ze mnie nie zalalo:) Dzieki za troske:D Popadalo w Lodzi rzeczywiscie i podtopilo pare ulic, ale nie w moim rejonie. Co nie zmienia faktu, ze i tak powinnam nauczyc sie plywac bo nigdy nie wiadomo kiedy taka umiejetnosc okaze sie przydatna;) Paula dzieki za fotki!:) Pieknie tam u Ciebie! Superowy psiak!:D ten duzy, jajnik zreszta tez:D a kolia szalenie oryginalna i baaardzo twarzowa;):D Jesli chodzi o truskawki to mialam okazje wylapac pare z deseru - gdzies miedzy lodami, bananami i bita smietana. W wiekszej ilosci mam nadzieje skosztowac jutro bo wracam w koncu do domu. Tak mi wstyd, na dniu mamy nie bylam, zlozylam zyczenia jedynie telefonicznie, placzac sie przy tym w zeznaniach... bo tyyyyyle nauki mialam i... juwenalia uniwersytetu byly w Lodzi tydzien temu;) sami wiec rozumiecie:P ale prezenta mam dla mamusi! Jutro dostarcze!:) Odnosnie juwen. - fajnie bylo: grill, koncerty, klub... nocowalam na 12 pietrze akademika:) Nie rozumiem tylko czemu na czas imprezy powylaczali wszystkie windy?!!:P ehh ale nie ma tego zlego - przynajmniej nad kondycja popracowalam:P;) a propos - biegam na fitness 3 razy w tygodniu:D tak mi sie spodobalo ze kolejny karnet wykupilam wczoraj;) tam taki przystojniak pracuje, ze dla tych jego cudnych oczu moglabym tysiace brzuszkow robic;):D no i juz widze efekty - nie dostaje zadyszki gdy gonie uciekajacy tramwaj:P;) Na drugi dzien byla impreza hip-hopowa :O poszlam dzielnie, a co sie bede?:P Jakims cudem znajomym udalo sie dostac pod sama scene (podejrzewam ze ich skutecznosc byla wynikiem spozytej wczesniej mieszanki piwa z rumem;) ) Szybko jednak pozalowalismy wywalczonych dzielnie miejsc... mielismy utrudniona droge ucieczki, a tlum za plecami przerazal wielkoscia, halasem i perfekcyjna wrecz znajomoscia spiewanych tekstow!:P Najpierw pomyslalam ze moze jak zaczne ziewac ostentacyjnie to szybciej skoncza;) ale to mogloby byc niebezpieczne w skutkach:P wiec trzeba bylo chociaz postwarzac pozory od czasu do czasu machajac reka w rytm mniej lub bardziej nieprzyzwiotego utworu... Tekst jednej z piosenek swietnie nadawalby sie na kafe, jako argument \"za\" w topiku o depilacji intymnej:P Ale ogolnie bylo calkiem wesolo:) a najbardziej podobal mi sie wschod slonca widziany z balkonu tego 12 pietra;) :> Zmykam juz, ale sie rozpisalam...:) wtrace jeszcze tylko, ze ja gdy sie urodzilam wazylam 1,6kg a moj blizniak 1,7 (wczesniaki - 7 miesiac) :) Teletubisia pozostawie bez komentarza.... NAJLEPSZEGO NA DZIEN DZIECKA KOCHANI!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chciałem tu życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim, którzy mieli imieniny w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Spóźnione ale szczere. Hm, a niech strace. Życze wszystkim wszystkiego najlepszego. Jeszcze godzinę w pracy i łyk-end. Szkoda, ze bedzie taki krótki. I do urlopu jeszcze tyle czasu. Czasami zazdroszcze nauczycielom. I jeszcze osa mi tam i tu lata. Co przypomniało mi temat Pauli i jej kolii. Zdjeć nie widziałem, ale jako facetowi do bólu typowemu, oczywiście z mijesca skojarzyła mi sie kolia z tym, na czym zwykle leży (oczywiście nie mam na mysli wystawy u jubilera). Osa łazi po podłodze. Jak podejdzie na tyle blisko, bym nie musiał wstawać, to może jej zdeptam. A może nie, póki co nic mi bydlątko nie zrobiło. Zastanowie sie, jak podejdzie. W tamtym roku gdzieś w poblizu było gniazdo szerszeni, z nimi to był większy problem. A moze to nie osa tylko mały szerszeń? Bedę kończył, bo znowu mi sie coś wypsnie i dostanie mi sie od was dostanie:P Miłego dnia i łykendu I w ogóla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> no z tym Teletubisiem - gejem to niezłe jaja :o W sumie to ja nigdy nie widziałam geja z torebką. To chyba nie ta grupa. Albo jestem niedoinformowana ;) Ever ---> gratulacje :) Na pewno sobie i z tą kobyłą poradzisz :D Przystojny trener jest na pewno czynnikiem przyciagającym do fitnesu ;) O wiele przyjemniej się te brzuszki robi ;) Święty ---> miło Cię widzieć :D Darowałeś życie tej osie?? A mi dziś tak jakoś smutno było, sama nie wiem czemu. W dodatku, jak szłam z pracy, widziałam kilka tirów ze świnkami - do rzeźni jechały :( A oczy to miały tak smutne, że sobie tego wyobrazić nie można. I niech mi nikt nie gada, że zwierzęta duszy nie mają. Bo mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było :O bo nawet kompa mi się włączać nie chciało :O gorąco mnie wykończyło :O a całych 7 godzinach w pracy - oczywiście - przy kompie też zrobiło swoje :) a więc (chociaż na polskim uczyłam się, że od tych słów się zdania nie zaczyna:P) składam zaległe życzenia imieninowe :D DZIEWCZYNY wszystkiego najlepszego ❤️ spełnienia marzeń ❤️ i 6 w totka :D a także z okazji Dnia Dziecka tego samego życzę wszystkim Wodniczkom :) Wodnikom :) Stałym bywalcom :) i okazjonalnie tu zaglądającym :D a ja żadnego zdjęcia nie dostałam :( Gofra --> i jak to powiedział Szrek \"..ta, a Żwirek kręci z Muchomorkiem...\" ;) :D pozdrawiam i życzę dużo prezentów :D i miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na wesoło na ten kończacy się Dzień Dziecka Nasze dzieci o literaturze: Konopnicka żyła od urodzenia aż po śmierć Po powrocie do domu Wokulski zamknął się w sobie i nikogo nie wpuszczał Barbara była wiecznym nieszczęściem Bogumiła, ale on to lubił Jan Kochanowski, gdy był smutny to pisał treny; a gdy miał dobry humor - to fraszki Justyna jest mądrzejsza od Marty. Nie gardzi chłopem. No i: Lipiec i sierpień mają po 31 dni i to jest wywalczone dawno przez uczniów i nauczycieli :) Paula,dzięki wielkie za foty-ależ masz widok!!!pozazdrościć Everka-jasne,że dasz radę! Święty witaj truskawkowo! Kigana,lekcja dla Ciebie-nie patrz na przejeżdzające tiry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej soboty życzę:) Gofra ---> niestety nie da się nie patrzeć na te tiry :( Zaraz za rogatkami miasta jest wieś z dużym PGr-em i oni tam te świnie hodują, a potem sprzedają. A że moja szkoła mieści się przy głównej ulicy wylotowej, gdzie te samochody jadą no to siłą rzeczy .... Gosia ---> tyle czasu przy kompie !! Podziwiam .... I pytanie: jak dokopać chamskiemu sasiadowi, samemu nie będąc chamem?? :o To narazie tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy, no i Święty :) Gosia ty lepiej powiedz jaki ty masz teraz mail, bo gdzieś wysyłałam, ale nie wiem gdzie :) Wiedziałam, że kolia sie wam spodoba, ale za żadne skarby świata jej nie oddam :P Co do świni, to kolega miał po drugiej stronie ulicy ubojnię :) jakoś to przeżył, ale czasami tego wycia nie dało się znieść, podobno. W tej chwili ubojnia jest zamknięta, a na jej terenie mają być biura i małe miasteczko studencie. Jeszcze nic z tego nie wyszło i chyba w najbliższych latach też nie wyjdzie. Zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana powiedz co zrobił, a powiem Ci ja go podejść :P Pracując w nieruhomościach zwłaszcza komunalce słyszy się co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"C" mi zjadło, jak mogło!!! Jak go znajdę, to łeb przy samym tyłku ukręcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> współczuję koledze, ale dobrze, że ma to już za sobą. Nie wyobrażam sobie mieszkać przy ubojni :o Co do sąsiadów - pisałam już kiedyś, że mam tak cieniutkie ścianki, że wszystko słychać, co się obok, czy do góry dzieje. No i jak ktoś daje czadu z muzyką, to drżą ściany lub podłoga :o Prosiłam chama z dołu, żeby trochę ciszej słuchał, ale ma takie złośliwe odpały, że coś strasznego. Pewnei jestem już nieco przewrażliwiona na tym punkcie, ale z drugiej strony, dlaczego mam to znosić. I będąc chamką, to pewnie bym go zj.... butała od najgorszych, ale niestety :( nie potrafię. Pewnie w poniedziałek pójdę do biura wspólnoty i spytam się co i jak, ale moze coś mi innego poradzisz. Narazie nie mam się gdzie wyprowadzić. Deweloperzy budują w tej chwili szybko i byle jak, bo jest koniunktura, stąd byle jaka akustyka. W blokach płytowych jest lepiej pod tym względem. A tak się narzeka na komune i jej budownictwo :o No dobra, wystarczy. Będę wdzięczna za wszelkie rady, sugestie, pocieszenia. Miłej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana, z sąsiadami naljepiej jest się dogadać. Moja babcia miała (z resztą chyba nadal tam mieszają) sąsiadów, których syn grał na perkusji (uczył sie dopiero) i bardzo się jej to podobało, a miała już dobrze po 60-tce. Myślę, że nie ma sensu iść do administracji, bo i tak nic nie poradzi. Najlepiej będzie jak pójdziesz do sąsiadów i poprosisz o delikatniejsze granie. I wydaje mi się, że nie ma sensu wołać straźy miejskiej (zresztą oni i tak nic nie zrobią). Chyba najbardziej liczy się zdrowe podejście do sprawy. :) A Mateusz jest w tej chwili pijany, co za często się nie zdarza, a to oznacza, że będę mogfła go wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> dzięki:) niestety dogadać się próbowałam, grzecznie i uprzejmie. Bez skutku, niestety. Może wymyśle coś innego. Chyba bym wolała perkusję. Jeden z innych sasiadów grywa na weselach i czasem sobie w domu śpiewa i gra, też oczywiście wszedzie go słychać. Ale to nie przeszkadza. Mam nadzieję, że Twoje plany co do Mateusza się powiodły ;) :D:D:D Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula --> jak to na jaki adres??????? :P na ten w moim profilu :) albo na tlenowy - a ten masz w komunikatorze :D Kigana --> współczuję sąsiadów :O obok mnie wynajmowali w ubiegłym roku ludzie z małymi dziećmi - to też był horror :O ale na szczęście już się wyprowadzili :D 🌻 właśnie byłam u spowiedzi :) więc do następnej niedzieli, czyli do komunii chrześniaka :) będę zionęła samą słodyczą ;) tylko nie wiem czy wytrzymam :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> \"zionęła słodyczą\" dobre określenie hihi. Podoba mi się to zestawienie słów. Ale podziwiam co do spowiedzi .... podziwiwam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> tu nie ma za co podziwiać :) ja po prostu musiałam pójść, bo tam dziecko idzie do komunii razem z rodzicami i chrzestnymi :) więc głupio by było zostać samej w ławce :P a to komunia na wsi - więc wszystko wiadomo :) po za tym wiem, że do tego księdza już więcej do spowiedzi nie pójdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko :o dobrze, że u nas czegoś takiego nie ma. Za dużo mu chyba naopowiadałaś hihi - prawdy ;) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w większym mieście za dużo dzieciaków przystępuje do komunii i dlatego tego nie ma :) niestety czy stety mój chrześniak mieszka na wsi :) a księdzu raczej za mało naopowiadałam :P bałam się że zacznie wypytywać o szczegóły ;) ale przyczepił się tylko do tego jak długo nie byłam u spowiedzi i chyba dobre parę minut tam klęczałam :P wprawdzie nie zgadzałam się z tym co mi tam gadał, ale gdybym zaczęła się z nim kłócić przy konfesjonale to by mi przecież nie dał rozgrzeszenia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóz to właśnie. I przez takie gadanie na pewno tak szybko do spowiedzi nie pójdziesz. Do tego prowadzi takie marudzenie :o Już więcej nic na ten temat nie napiszę :P U nas dziś ponury dzień, jakby jesień była - niestety :( Ale pocieszające jest to, że w tygodniu będzie trochę wolnego, a potem to już zleci i wolne :) Wykonczyły mnie w tym roku te wieczne dojazdy i przejazdy z jednej szkoły do drugiej. Niby nic, ale jak się okazuje w praniu - męczące. Zaraz będzie mój ulubiony serial \"Ranczo\", zatem miłego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny poniedziałkowy ranek(jak dla mnie) Byłam wczoraj u starszej w Poznaniu( taki spontaniczny wyskok) połaziłam po IKEI( u mnie nie ma:() i po tym starym browarze też(szybkim krokiem dość bo to wielkie)Jestem pod wrażeniem...naprawdę. Wróciłam bogatsza o widzenie córki w \"swoich\"warunkach ,z otwieraczem do konserw z Ikea i perfumikiem z Douglasa.Wróciliśmy ok 23,30 i pod samą ZG zabrakło nam paliwa w aucie:D i musiał mąż z baniaczkiem iść na cpn.Tak to bywa jak akurat sie zechce skopać kontrolka:DDobrze,że ten cpn był w odległości metrów a nie km:D Pozdrawiam i czekam na 7.06-wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×