Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) Nietoperko, u nas też pada praktycznie cały dzień z przerwami :o łeb mi też nawala, dobrze, że nie musiałam iść do pracy. Nas nie pozalewało, po ulewach są miejscami problemy z przejazdem i to wszystko. Miłego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda dziś już troszkę lepsza .przestalo padać,uspokoił się wiatr i jest dość cieplo ;) idzie ku lepszemu jednym slowem :) dostalam dziś super zaproszenie :) na 7-go sierpnia mamy spotkanie z ludżmi ze szkoły :) z polową z nich nie widziałam się ok.30lat ;) może być ciekawie ;) takie emeryten-party jak to mój syn określa :D fakt,że chętnie się z nimi zobaczę po tylu latach :) a dziś mam właściwie luzik,Yeti w pracy,chata posprzątana,ogródek podlany [aż za bardzo po ostatnich deszczach}wieczorem ma wpaść do mnie kumpelka na obiado-kolacje i babskie ploty więc wlaściwie luzik :) milego dnia wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, jakie emeryten - party :P Kiedyś poszłam na spotkanie mojej klasy z podstawówki, chodziłam z nimi 3 lata, bo potem się przeprowadziliśmy i zmieniłam szkołę. Niektórych osób nie mogłam rozpoznać - facetów oczywiście, bo z koleżankami nie miałam takich problemów :) Było bardzo fajnie :D A ja się powoli szykuję do wyjazdu, idę zaraz do miasta, może kupię sobie jakiś strój kąpielowy. Ponoć są przeceny. Zobaczymy he he. Pogoda - trochę słońca, trochę chmurek - moze być. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda u nas już ok.slonko świeci od samego rana więc grill i opalanie w planie :) królują u mnie porzeczki:) ciasto ,kompot,sok,nawet budyń z porzeczkami :);):P następne w kolejce do przerobu będą śliwki ;) milego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wypoczęta i opalona przesylam pozdrowienia z upalnego Gdańska :) zacząl sie u nas Jarmark Dominikański ale jeszcze na nim nie bylam bo jak ogólnie wiadomo nie lubię takich zgrupowań ale może się wybiorę bo podobno jakieś nowości mają być w tym roku jeśli chodzi o rganizację wiec zdam Wam wtedy relacje milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja znów jestem w Bornym, tym razem na trochę dłużej i nad morze tez się wybieramy :) nareszcie !!! Tylko pogoda sie trochę zepsuła, bo pada od wczoraj :o ech ...... Wiem, że deszcz potrzebny, no ale ... Nietoperko, zdaj relację z Jarmarku :) jak byliśmy w zeszłym roku byli w Gdańsku, to załapalismy sie na ostatni dzień chyba, labo na koncówkę. W Gdańsku bylismy rano, więc ludzi praktycznie zero, stragany dopiero rozkładali, fajnie było. A gdy przyszliśmy zobaczyć Panienkę z Okienka, to już były tłumy. No cóż - taki urok wszelkich tego typu imprez i lata w turystycznych miejscach. Życzę miłego dnia i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciłam - dwa tygodnie urlopu i człowiek jak nowy :) Tydzień wysiłku w kajaku i tydzień lenistwa nad morzem, nawet trzy dni słońca były :) Te dwa tygodnie przyniosły mi kilka niespodzianek i dobrych i złych. Babcia trafiła do szpitala, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Najgorsze dla niej jest to, że nigdy nie była od kogoś zależna, a teraz niestety potrzebuje pomocy. Poza tym po raz pierwszy jest w szpitalu, co dodatkowo ją dobija. Remont już prawie skończony, jeszcze tylko małe uzupełnienia do wykonania. Kafelki wyglądają szałowo, jak będę miała meble (koniec sierpnia) to wyślę zainteresowanym zdjęcia. I ostatnia już wiadomość - ta najlepsza :) Muszę się jeszcze tylko umówić do lekarza i potwierdzić czy wszystko jest ok. Wg mojego ciała i testu - jestem w ciąży! Jesteście pierwsze, poza moim chłopem oczywiście :) Rodzicom jeszcze nie mówiłam, bo wolę najpierw podejść do lekarza. Ponadto brat za tydzień ma ślub i nie chciałabym wprowadzać niepotrzebnie zamieszania. A propos ślubu czeka mnie w tym tygodniu jedna wielka pogoń za sukienką, butami i wypadałoby mieć normalną torebkę, a nie sportową. Jak ja nie cierpię zakupów!!! To na razie tyle, jak się wczytam co żeście naskrobały przez te dwa tygodnie to postaram się ustosunkować :) A teraz czas na odpoczynek :) Podobno jest mi bardzo potrzebny :) i to mi się najbardziej podoba :D Dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz palikot
ktos napisal,ze skorpiony nie mubia wodnikow,bzdura,my lubimy wodniki,bo to inteligentni,pewni siebie ludzie,nie lubimy slabeuszy i leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) weny twórczej brak,zmęczona jestem strasznie bo po 12-cie godzin pracujemy i tylko niedziela wolna wiec tylko przesyłam pozdrowienia Paula,gratulacje i trzymam kciuki :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, serdeczne gratulacje 😍 My jesteśmy nad morzem, net mam taki sobie, więc tylko króciutko - pozdrawiam 🖐️ :) Nietoperko, dużo sił życzę - sezon urlopowy, w zeszłym roku też chyba tak mieliście? Trzymajcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) pogoda u nas dość fajna bo jest cieplo i pada tylko wieczorem i w nocy :) jeśli chodzi o sezon urlopowy to u nasw pracy już minął bo nasza ,hm... ulubiona koleżanka najpierw byla 2 tygodnie na urlopie a po powrocie sie zwolniła ! no cóż podłość ludzka nie ma granic!... i teraz my nie mamy szans na urlop bo zostalyśmy tylko dwie :P pracujemy po calym dniu ale mamy w środku dnia po 3 godziny przerwy wiec na razie dajemy radę ;) zobaczymy jak dlugo :P tymczasem wpadnie parę dodatkowych groszy ;) a ponieważ planuję malowanie i drobne zmiany w wystroju to będzie jak znalazł :) tyle tym czasem ,pozdrawiam i miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sukienka kupiona, buty zakładam stare, bo pasują, a torebkę mam jakąś pożyczoną ale nie do końca jestem przekonana, że pasuje. Do lekarza umówiłam się na jutro po południu, więc ciężki dzień mnie czeka: rano do roboty, po południu do lekarza, a wieczorem na tłuczenie butelek do pary młodej, ech... Nietoperku wytrwania Ci życzę i dużej kasy za te 12 godzin. Kigano miłego leniuchowania. A teraz spadam odpocząć, bo miałam okropny dzień dzisiaj, ta pogoda mnie chyba jeszcze dobija. CIAO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Fajnie się mi leniuchuje :) chodzimy po plaży na kijach, wzbudzając u co niektórych zdziwienie i usmieszki :o no żal, wiem, ale cóż zrobić, niektórzy też się głupio smiali z uprawiających jogging. A teraz to normalka. Tak to już jest z pionierami ;) Paula, to fajnie, że przygotowana jesteś do wesela, a jak po wizycie u lekarza? Nietoperko, jak niefajna ta koleżanka była, to lepiej, ze się zwolniła. A kasa - wiadomo , zawsze się przyda, dobrze, że macie sjestę w ciągu dnia :) Jutro chcemy wyruszyć kilka kilometrów plażą i wrócić autobusem, bo w jedną stronę będzie dużo ;) Miłego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem :) melduję że mam się dobrze :) dzięki za miłe słowa :) pozdrawiam z upalnego Gdańska i miłego weekendu życzę :D🖐️ melduję że w niedzielę idziemy na jarmark :O zdam relację w poniedziałek,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Upalny Gdańsk - a tu na wybrzeżu pada deszcz i upałow nie ma. Ja tam nie musze się strzaskac jak Indianka, więc nad tym nie ubolewam. Dziś przeszlismy sobie 12 km plażą do Pogorzelicy, potem super ciuchcią na parę do Rewala i wróciliśmy "do domu". Udało się nam z autobusem - był od razu i taki jak trzeba i z deszczem - bo przed chwilką zaczął padać, jak juz jestesmy na miejscu, a nie gdzies tam na pustej plazy. Jutro wracamy juz, szkoda :( Nietoperko, przyjemnosci na jarmarku, napisz obszernie co było i jak :) Miłej soboty i niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Byłam u lekarza, z maleństwem wszystko ok, jeśli można to tej chwili tak określić. Od jutra mam L4, a co tam - nie będę się męczyć z tym pacanem, pójdę tylko na chwilę, żeby przekazać co i jak i do domu. Nie będę ryzykować swojego zdrowia. Rodzice oczywiście już świętowali, babcia Mata odmawia zdrowaśki, moja od razu lepiej się poczuła, jeszcze tylko trzeciej muszę powiedzieć, ale to już jutro. Ślub bardzo udany, wszyscy się dobrze bawili. Impreza podobno się koło czwartej skończyła, ja zniknęłam o pierwszej bo zasypiałam na stojąco :) Oczywiście wszyscy mi wybaczyli. No i będę bogata, bo nikt mnie nie poznał :D Kigano czy ja wiem czy chodzenie z kijkami po plaży jest dziwne, już kilka osób widziałam jak zasuwały i nie robiły zamieszania. Może po prostu Wam zazdroszczą :) Nietoperku jak jarmark? Ja byłam raz i jak dla mnie za dużo zamieszania i mnóstwo przepychających się ludzi. A teraz odpoczynek :) I to mi się najbardziej podoba w byciu w ciąży - możesz leniuchować ile chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie :) upał u nas przeokropny :O człowiek ledwo dycha ;) korzystając z mojej 3-godzinnej przerwy melduję że wczoraj po 4 latach pojechałam na jarmark :)pojechaliśmy dość wcześnie wiec nie bylo jeszcze tych dzikich tlumów i dalo sie w miarę spokojnie pooglądać co tam mają ciekawego ...a mają praktycznie to co wszędzie więc zakupy raczej takie dla przyjemności i zabawy . Yeti dostał koszulkę z napisem < lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od pracy> a my z koleżanką kupilyśmy sobie po kapeluszu z kwiatem hehe takim w stylu Hanki Bielickiej :P wyprawa byla udana bo odwiedziliśmy nasze dziecinne strony :) nawet jedliśmy lody w lodziarni do której chodziliśmy w czasie przerw w szkole :) tyle teraz,pozdrawiam i milego dnia życzę :D🖐️ paula,dbaj o siebie,leniuchuj do woli :) a co w końcu ci sie należy no,nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, to super, że małe coś się rozwija jak trzeba, a babciom trudno się dziwić - zostaną prababciami :) też fajnie. A na kiedy masz termin ?? Tymi ignorantami, to ja się nie przejmuję, bo nie ma czym :P hehe .... Nietoperko, my w zeszłym roku też bylismy na jarmarku dość wcześnie rano, więc zero tłumów i parę drobiazgów też kupiliśmy. Dziś pranie, bo z łazienki wychodzi. Szkoda, że tak się zachmurzyło, bo mogłoby jeszcze ładnie doschnąć. A tak - duchota się zrobiła i zbiera się jakby na padanie. Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj się dowiedziałam, że nawet ojciec mnie nie poznał jak zajechał na błogosławieństwo młodych :P a ja tylko włosy sobie podkręciłam :) Najlepsze była sąsiadka, stwierdziła, że brat zrobił straszne świństwo siostrze, że wziął sobie na świadka jakąś młodą siksę :D Uśmiałam się ogromnie :) Hmmm pranie, też by się przydało, ale muszę się wstrzymać, bo płyn do płukania wyszedł i muszę zmusić chłopa, żeby zrobił zakupy, gdyż mi już nie wypada dźwigać :) Muszę przyznać, że nigdy nie myślałam, że zachcianki w ciąży to coś normalnego, ale już zaczynam mieć różne smaki i aż się boję co będzie dalej. Idę na coś zapolować, chociaż za dużo w domu nie ma odkąd Mat jest na diecie. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to dałaś czadu, Paula, na tym weselu ;) skoro Cię nikt nie poznał :D:D:D na pewno będziesz bogata :D U mnie ciąg dalszy prania, płyn też powoli "wychodzi", ale mam w pobliżu sklep z niemieckimi rzeczami i tam najczęściej kupuję proszki, płyny itp. Wczoraj trochę popadało, pogrzmiało i zrobiło się chłodno. Dziś słońce, chmury i dość chłodno. Ale cóż ..... koniec wolnego się zbliża nieuchronnie. Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano wcale nie dałam czadu, już nie raz miałam kręcone włosy. Chociaż po krótkim zastanowieniu to na moim ślubie też sporo osób mnie nie poznało :) Coś w tym jest :) Ale to bardziej zasługa kiecki niż całej reszty. U nas też wczoraj padało i to nawet dość długo. Noc była co prawda duszna, ale teraz jest przyjemnie. Nie macie zielonego pojęcia jaka jestem zmęczona, a praktycznie cały czas odpoczywam. Dobrze, że nie mam żadnych dolegliwości żołądkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Żyjecie ??? Bo nam kurcze, topik zamkną ;) Nietoperko, Paula, Gofa chyba znalazłyście sie w rejonie nawałnic ?? Jak je przeżyłyście, bez strat ?? U nas w nocy rozszalała się straszna burza i ulewa. Z godzinę tak waliło, lało chyba trochę dłuzej - nie wiem, bo deszcz mnie uśpił. Trochę ludziom u nas w bloku garaże zalało, ale to wina oczywiście spływów, no i wiadomo - te małe kratki nie są w stanie szybko te masy wody wciągnąć. Ale poza tym - chyba nic się nie stało wielkiego w mieście. Nawet prądu nie wyłączyli, wiec nie było tak źle. Ale waliło konkretnie .... Jestem dziś niewyspana, bo rano byłam już w pracy - maturzyści pisali poprawki - mam nadzieję, że pozdają. Narazie dość słonecznie, ale zapowiadają cd. ulew i burz. Miłego dnia, trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) pogoda u nas zaszalała,wczoraj byla u nas burza i ulewa ale bez gradu i rwała dość krótka więc szkód nie narobiła...przynajmniej u nas. troszkę dalej walił grad tak wielki że porozbijał szyby w samochodach :O zakupiłam juz wszystkie potrzebne sprzęty do malowania i na przyszly weekend szykujemy sie na malowanie mieszkania...a przynajmniej jego części ;) w pracy wporzo,zdrowie też dopisuje wiec narzekać nie ma co :) miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Burza owszem była, nawet przyjemniej się zrobiło, całą noc padało, ale nie słyszałam, żeby miasto i okoliczne wioski ucierpiały. Jednego tylko szkoda, że noce nie są już takie ciepłe, ech... W najbliższą sobotę będzie grać u nas Hey i już nie mogę się doczekać :) raz na dwa lata udaje się naszym władzom ściągnąć dobry zespół na zakończenie lata. A ja właśnie nabyłam drogą kupna adapter do pasów bezpieczeństwa dla ciężarówek :) Myślę, że będzie to dobry zakup i długo posłuży, w końcu czekają mnie wyprawy do Gdańska jeszcze przynajmniej ten rok, a później zobaczymy :) Muszę się zastanowić, co zrobić na obiad - nie mam ani ochoty, ani weny twórczej. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, to Wasz burmistrz ma lepszy gust od naszego. Bo ten nasz kretyn zaprosił Dodę :o :o :o żal, wiem ....... U mnie w domu było słychać tę pannę, jak śpiewa - koncert rozpoczął się oczywiście z godzinnym opóźnieniem - punktualność nie jest cnotą "gwiazd" niestety. A repertuarem też nie zachwyciła, bo zaśpiewała wiele nie swoich utworów. Takaż to artystka z przemądrzałej Dorotki - Dodki :o Cóż ..... Od poniedziałku już byłam w pracuni ;) i w następny poniedziałek znów idę na radę - ciekawe, co miłego mnie tam spotka ;) Miłego popołudnia zatem życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cały dzień dzisiaj pada, jest szaro i ponuro, aż się nic nie chce. A jeszcze czeka mnie wyjazd na urodziny do ciotek i cała impreza ma się odbyć na dworze o zaprosiły mnóstwo osób. Tak się tylko zastanawiam, jak one sobie to dzisiaj wyobrażają zrobić przy takiej pogodzie. Kigana mała poprawka - mamy prezydenta, nie burmistrza. Ale to i tak nie on organizuje gości. Oczywiście nie zawsze jest tak fajnie. Jak sobie podsumowałam to byłam tylko na 3 takich imprezach, a organizowane są już bardzo długo, na pewno 10 lat na początku i na końcu wakacji. Jakieś 4 lata temu była Rodowiczka, chyba 2 TSA, a tego trzeciego nie pamiętam, bo było bardzo dawno temu. A teraz mała drzemka, bo wieczór ciężki przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, to sobie pod parasolami posiedzicie najwyżej ;) :D:D:D tzn. już pewnie siedzicie lub nie. My jutro wybieramy się na zawody z kijami :) zobaczymy, co z tego wyjdzie, no i czy pogoda bedzie w miarę dobra .... Może organizatorzy załatwili co trzeba i gdzie trzeba. Piszę tak, bo jednym z organizatorów jest ksiądz. On też oczywiście chodzi. Miłego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie wieczorową pora :) pogoda u nas całkiem ok. jest dość cieplo tylko chwilami jakieś deszcze padają i wiatry niespokojne wieją :O ale ogólnie nie jest żle :) za dodatkowe pieniądze kupilam sobie trzy komplety fajnej satynowej pościeli,trochę kosmetykow i adidasy :) wiec też jest ok. Kigano,mam nadzieję że ksiądz załatwil dobrą pogodę ze swoim szefem tam na górze ;) i wypad na kijki był udany :) Paula,jak samopoczucie? masz zachcianki? ;) miłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×