Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) COŚ słodkiego się sprecyzowało w postaci budyniu czekoladowego :) a następnego dnia zrobiłam kopiec kreta :) Piękna pogoda do mnie zawitała, jest ładne słoneczko, ale za to zimno. Chyba do mnie też się już zima zbliża :) Najgorsze jest to, że znowu muszę czosnek jeść, bo coś mnie dopada, chociaż dzisiaj jest już w miarę dobrze. Miłego dzionka wsiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O Katarzynie pamiętałam, że to patronka kawalerów i kolejarzy :D Chociaż u Postrzeleńca w pracy kawalerów już nie ma. Była jeszcze 5 lat temu taka wielka trójca z nim na czele, ale jakoś wszyscy się pożenili. Widać patronka zadbała, żeby sami po świecie się nie szwendali ;) Co do pogody - u nas dziś poprószyło, troszkę przymroziło, no cóż - nie powiem, żebym za tym tęskniła. Nawet w najgorsze upały :P Ale cóż .... Paula - fajnie, że malucha można dokładnie obejrzeć przed narodzinami :D 3d , 4 d - szok ;) Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Żyjecie, czy Was zasypało ?? U nas sypie dziś i wieje :o kurde, jak ja nie cierpię zimy !!! Wiem - powtarzam się. Na balkonie wielki ruch: sikorki i wróble przylatują do karmnika. Szkoda, że nie mam ogrodu, bo wtedy zrobiłabym o wiele większy karmnik. Zabezpieczony przed kotami, oczywiście. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem :) ponieważ doszly do mnie pierwsze obiawy zimy zakupilam sobie kurtkę ;) ciepla,wygodna i w moim stylu a kosztowała 150zl. teraz rozpoczelam polowanie na trapery ale nic mi sie nie podoba :( pod koniec tygodnia ma być nowa dostawa to może wtedy mi coś wpadnie w oko :) na razie przeprosilam sie ze starymi :P wczoraj wialo u nas paskudnie ale dziś jest juz troszke spokojniej tylko chwilami posypuje drobny snieżek . milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie jeszcze nie zasypało, chociaż odśnieżanie już pierwsze zaliczyłam. No ale nie można tego nazwać nie wiadomo jaką ilością śniegu, może z 1-2 cm były. W porównaniu z innymi miastami to można powiedzieć, że u nas zaledwie popruszyło. W niedzielę miałam przyjemność jechać autostradą a1 i się zawiodłam. Nawet zgłoszenie do operatora nic nie dało i droga była zasypana. Myślałam, że o 7 rano droga będzie już odśnieżona - niestety. Jedyny odśnieżony fragment był ode mnie na wjeździe w Nowych Marzach do pierwszego zjazdu z a1, to ok. 25 km. Później jechało się prawie dziewiczo, mówię prawie z tego względu, że przede mną jechało kilka samochodów i jechałam po ich śladach slalomem, gorzej było przy wyprzedzaniu - już całkiem dziewiczo. Gdy przed 8 zjeżdżałam z a1 też nie było widać żadnego pługu. Cieszyłam się bardzo, że nasze auto ma napęd na 4 koła, dzięki czemu mogłam jechać z większą prędkością niż inne auta, czyli około 120 km/h, inaczej bym nie dojechała na czas. Czas zastanowić się nad prezentami dla rodziny, ale na samą myśl o tym mam już dość. Miłego dnia Wam życzę i dużo słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, jeszcze trochę i zobaczymy Cię w programie "Uwaga pirat" ;) Twarze zamazują, ale jak nam pomachasz i powiesz, ze pozdrawiasz Wodniczki, to będę wiedziała, że to Ty :D:D:D:D Nietoperko, robisz postępy w zakupach - jednym słowem. Buty pewnie też niedługo wypatrzysz, albo pochodzisz w starych. Co tam .... Dzisiaj musiałam użyć samochodu w celu dotarcia do ucznia na indywidualne. Uczeń mieszka na dalekiej wsi. Ale jakoś dojechałam. Niestety, żadne wnioski nie zostały wyciągnięte po poprzedniej zimie. Główna droga, ale z pól snieg zawiewa. Żadnych krzaków, żadnych zapór :o rolnicy na tych bocznych drogach też mają gdzieś, że z ich pól śnieg na drogę wali. Moze im to nie przeszkadza?? Ale po prostu ręce opadają, jak się na to patrzy. Szkoda, że burmistrz i wójtowie zostali wybrani w pierwszej turze :o No dobra, byle do wiosny, to tylko 3 miesiące ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to nas zasypało. Mat z kumplem właśnie wracają do domu, nie udało im się nawet połowy drogi do pracy przejechać. Najśmieszniejsze jest to, że musieli wracać autostradą, bo jak stanęli w Nowych Marzach tak się dalej nie ruszyli i najprościej było zjechać na a1. Od jakiejś pół godziny jadą już krajową jedynką - ciekawe kiedy dojadą. Mam nadzieję, że się trochę uspokoi do soboty i niedzieli, bo znowu muszę do Gdańska. W ostateczności tylko w niedzielę pojadę. A teraz życzę Wam dużo ciepła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo :) pozdrawiam cieplutko.padnieta jestem bo ruch spory jak to przed Barbarą ;) wykąpalam sie pieknie i tak na chwilkę do Was zajrzalam :) melduje ze nas tez juz zasypalo :) jest bialo i cudnie :) Kigano,to nie postępy tylko konieczność z tą kurtką :P a z butami to sie zobaczy bo konieczności nie ma ;) Paula zapowiadają że do niedzieli ma u nas sypać więc prosze bardzo ostrożnie jechać żeby zdjęć na foto-radarze nie bylo ;) miłej nocki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) z bialego Gdańska melduje sie nietoperz ;) U nas przymrozilo! rano bylo -17 stopni ! a przy tym jeszcze wiatr i uczucie zimna spotęgowane ! ale nauczona ostatnimi doświadczeniami zdrowotnymi noszę czapkę i rekawiczki i oczywiście cieplutką kurtkę a pod spodnie to nawet zakladam grube rajstopki :P...no,cóż SKS coraz bardziej daje znać o sobie ;):P:)...ale oficjalnie to się nazywa rozsądek ;):P lecę skleić jakiś obiadek i do pracy :( milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też zimno :o i dużo śniegu :o Też się ciepło ubieram, czapka, rajstopy pod spodnie itp. - chociaż nie lubię tego :o Barbara bedzie po lodzie, więc święta po wodzie moga być. Tylko bez przesady, nie ?? Z tą wodą .... Trzymajcie się ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zamarzło i zasypało :( Prezentów od seksownych mikołajów życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) u nas mrozno i slonecznie.leży troche śniegu ale szaleństwa nie ma ;) Mikolajki minęly sympatycznie i pogodnie :) upominki trafione bo sprawily radość :) w pracy powoli zaczyna sie świąteczne szaleństwo ,w domu pierwsze świąteczne porządki i gromadzenie świątecznych dupereli ;) nastrój taki sobie bo to będą pierwsze świeta bez moich dzieci :O ...ale nic to,zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz ;) miłego dnia i nie dajcie sie zimnu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zdjęć pędziwiatra nie będzie :) W niedzielę wybrałam się do ikei i w końcu udało mi się kupić podstawkę pod laptopa i teraz już nic mi na brzuchu nie ciąży :) kupiłam też sobie mniejszą blachę do ciasta, rondelek (brakowało małego) i najdroższą w moim życiu patelnię 24 cm za całe 8,99 zł i mam nadzieję, że będzie mi dobrze służyła :) już została wypróbowana i jak na razie nic się z nią nie stało :) Prezenty dla rodziny już wybrane, zostały mi babcie, zawsze mam z nimi problem. Może macie jakiś pomysł na prezent dla babci? A teraz siadam do puzzli :) trzeba je w końcu skończyć :) Miłego ciepłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, do świąt trochę czasu zostało - może dzieci - chociaż jedno zrobi Ci niespodziankę i przyjedzie ?? Życzę Ci bardzo, jeśli tego chcesz :) Szaleństwo się zaczęło, owszem :o u nas otwarto niedawno Tesco, nową Biedronkę i całe pielgrzymki wyznawców ciągną do tych przybytków, powodując korki, zatory i ogólny ścisk :o Paula, nie mów hop z tym zdjęciem ;) Z prezentem dla babci jest problem, bo pewnie obie twierdzą, że mają wszystko. A co babcie lubią robić? Może jakieś książki do słuchania, albo kosmetyki, ekskluzywniejsze słodycze, suplementy diety ??? Takich kilka pomysłów mi sie nasunęło ;) Gosia !!!! Odsyp się z tego Mazowsza i więcej napisz :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) zasypało nas oj,zasypalo... w ogrodzie mam śniegu po kolana :) Ares ma radoche a ja razem z nim ;) gorzej wyglądają jezdnie i chodniki :O te ostatnie to własciwie wogóle nie wyglądaja bo ich nie widać pod warstwą blota i brei :O przygotowania do świat pomalutku tocza sie do przodu . Kigano,bardzo dziekuje za mile slowa ale niestety w tym roku niespodzianki nie będzie :( pewne jest że nie przyjadą na świeta i tyle . a mnie pozostaje sie tylko do tego przystosowac i przyzwyczaić jak do wszystkich zmian zwiazanych z odejsciem dzieci z domu na swoje ;) milego dnia wam życzę i trzymajcie sie cieplutko :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zwały śniegu częściowo stopniały, ale co z tego, jak znowu pada mokre coś :o już sama nie wiem, co lepsze. W każdym razie, już nie mówi się o globalnym ocipieniu - przepraszam - ociepleniu, tylko o zmianach klimatu. Dobre, co ?? No muszą te oszusty jakoś wybrnąć z tej ściemy, jaką nam serwowali przez lata i zarabiali na tym kupę forsy. Do nowej świątyni pod wezwaniem tesco jeszcze nie dotarłam ;) jakoś mnie tam nie ciągnie .... wszędzie pełno ludzi z zakupowym obłędem w oczach. Póki co - mnie to nie dotyczy. Ale czas pokaże ;) Prezentów jeszcze nie robiłam - jakoś nie mam w tym roku natchnienia - póki co. A Wy ? Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Planowałam tylko machnąć, ale coś tam skrobnę. Jak już wspominałam prezenty po części już mam. Dzisiaj kupiłam bratu maszynkę do mięsa z szatkownicą zelmera w Biedronce za zaledwie 199 zł - niesamowite jakie oni mają promocje, normalnie taki zestaw kosztuje ok. 380 zł. Rozchodziły się jak ciepłe bułeczki :) Przy okazji rozglądania się po sklepach znalazłam bardzo fajny sportowy outlet, co prawda wiedziałam, że otwierają sklep sportowy, ale nie myślałam, że będą mieli ogromne obniżki i to nie chwilowe. Poza tym mają też ciuchy innych marek niż sportowe. W necie też prowadzą sprzedaż na vabbi.pl Kigana to, że globalne ocieplenie to ściema już dawno wiedziałam, ale zawsze mi się podobało jak straszyli podnoszeniem się o jeden stopnień temperatury w ciągu jakiegoś okresu. No i topnienie lodowców - normalna kolej rzeczy, że zmieniają się ich kształty. Cały czas mamy do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej więc nie rozumiem dlaczego wszyscy się temu dziwią, ludzie chyba zapomnieli jak wyglądała Ziemia tysiące, miliony lat temu. To, że w tej chwili wszystko dzieje się szybciej jest po części naszą winą, gdyż coraz bardziej ingerujemy w środowisko. To, że zimy w końcu do nas wróciły to się cieszę, bo tak naprawdę przez kilkanaście lat normalnych zim nie było. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio była taka normalna śnieżna zima. Musicie przyznać, że przyjemnie jest iść na spacer, trochę zmarznąć i dobrze się wyspać :) No dobra zbieram się powoli do łóżka :) Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tym razem o normalnej porze :) Muszę trochę ponarzekać. Właśnie wróciłam z miasta do domu, cała podróż trwała 1,5 h tylko po to, żeby na 10 minut zajechać do banku. Od razu zaznaczę, że pogoda nie jest brzydka, bardzo delikatnie pada śnieg, pługi jeżdżą, więc naprawdę drogi są przejezdne. Wystarczy, że jakiś idiota, który nie zmieni opon na zimowe lub boi się jeździć w taką pogodę, wlecze się 20km/h i korek gotowy. Nie rozumiem dlaczego nie wybiorą komunikacji miejskiej skoro boją się jeździć własnym autem. Policja powinna wlepiać mandaty albo zabierać prawko na okres zimy takim pacanom. I znowu wychodzi na to, że jeżdżę jak pirat drogowy z zawrotną prędkością 50 km/h. Tylko, że ja nie muszę się bać drogi, mam dobre opony, sprawny samochód i dobrą reakcję. A teraz trochę lepsza wiadomość - kupiłam sobie większą i wyższą zmiotkę i już nie muszę się męczyć z odśnieżaniem samochodu przez pół godziny, wystarczy 5 do 10 minut :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, szalejesz za kierownicą ;) hehe .... Ale fakt - ludziom dupska przyrosły do samochodów i niektórzy nie umieją poruszać się bez samochodu - przykre, ale prawdziwe, niestety. A, że zimowa aura ich przerasta, to jeżdżą jak takie trąby powoli i dostojnie, bo przecież to zima :P U nas pada śnieg - cały dzień :( i nic mi się nie chce. Prezentów nie mam, pomysłów brak. Ale mimo wszystko - miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Właśnie mi się komp wyłączył i wcięło mi posta, nie chce mi się drugi raz rozpisywać :/ Maleństwo mi dzisiaj całą noc walczyło i jestem bardzo zmęczona, na dodatek jeszcze komp nawala, więc chyba będę miała zły dzień dzisiaj. Zamierzałam się za piernik zabrać, ale teraz się zastanawiam czy mi wyjdzie. A teraz pozdrawiam wszystkich gorąco :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Posyłam od serca płynące życzenia: Leci do Was opłatek biały i na Waszych stolach go położy i ode mnie życzenia Wam złoży. http://www.oplatki.pl/sklep/info.php?t=25 Bożonarodzeniowe święta, od młodych lat się pamięta. Choinka ładnie przystrojona, dziecinka nowo narodzona. Stół wigilijny przystrojony, dwanaście potraw postawionych. Gwiazdka,modlitwa,życzenia, składają wszystkie pokolenia. Chciałam i ja je złożyć; Moc darów Bożych, Świątecznego nastroju, Błogiego spokoju, Życia miłego i dostatniego, Rączką Dzieciątka błogosławionego Niech Boskie Dziecię, co pokój przynosi Łask wiele u Ojca dla Was uprosi. Niech serca radosne Gloria! śpiewają, Niech Aniołowie nad Wami fruwają. Niech błogosławi Was Boże Dziecię I pokój nastanie na całym świecie. Niech biały opłatek w Wigilię łamany Połączy nas wszystkich znanych i nieznanych. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia. Nie pamiętam na jakim nicku tutaj bywałem(za mało lecytny pijam i stąd ta demencja)Lecz pamiętacie te dywaniki,gobeliny,arrasy jednym słowem mozaiki. I trochę zartów wklejałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) padam na twarz ze zmęczenia wiec tylko pozdrawiam. pracuje po 12-godzin a potem jeszcze w domu coś trzeba zrobić i nie bardzo am wene do pisania ale pozdrawiam z zasypanego i mrożnego Gdańska . trzymajcie sie cieplo. Duchu kaffe witaj ;) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, zasuwasz jak stachanowiec na budowie :o trzymaj się :) Duszek się objawił i życzenia złożył ;) dzięki :) W ramach przygotowań świątecznych zrobiłam czekoladę, rozmroziłam i umyłam lodówkę i zapakowałam część prezentów. Na nic więcej nie mam sił ani ochoty :o No cóż, trzymajcie się ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy 2011 Rok Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze wszystkie troski w cień. I niech się śmieje do Was świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat. życzy Wszystkim Wodniczkom Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia - szczególnie dawno niewidzianych Wodniczkom i Wodnikom :) Wszystkim życzę udanych, zdrowych, spokojnych świąt, spędzonych w miłej atmosferze, dużo prezentów ;) 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×