Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam pieknie ze snieznego wciaz Gdanska. Gosiu haha hodowla facetow jest zarąbista :) usmialysmy sie obie z corka. wczorajszy program Kuby byl fajny.Facet pokazal ze wisi mu szemrana gazetka i tyle. A co do Edyty to mam bardzo dziwne uczucie ze babce deczko odbilo po urodzeniu synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nasza Wodnikowa cecha jest wzruszanie sie ogladajac film lub czytajac ksiazke :) ja tak mialam od zawsze!kiedys po obejrzeniu filmu mowilam do corki: fajny film bo plakalam.a jak ogladalysmy we dwie to maz kazal nam brac przescieradlo zebysmy mialy w co oczy wycierac.:P wiec to chyba nie jest oznaka starosci,hihi:)....moze zdziecinnienia? żartuje!wiec prosze sie nie obrazac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-jesli osoba publiczna robi wielka afere z faktu ze chca jej robic zdjecia w ciazy to cos jest chyba niezupelnie w porzadku,nie? chyba zdaje sobie sprawe ze media beda to traktowac jak sensacje ,zwlaszcza po jej ekscesach milosnych jakie byly jej udzialem przed slubem. dlaczego inne gwiazdy estrady nie mialy takich problemow? np.Kaja,Steczkowska,Kukulska? chyba Edyta chciala zrobic troche zamieszania wokol swojej osoby, a potem to jej sie wymknelo z pod kontroli. Ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem:D Gosia-->tak,ten topik wyszukałam na uczuciowym.A poza tym farmazonem pojawiały się i inne wariacje:P Nietoperz....co do Górniakowej...to mam jakieś takie mieszane uczucia,fakt że jej wypowiedzi były niewyszukane,ale ja myślę że ona ma problem ze sobą(emocjonalny)niekoniecznie po urodzeniu dziecka..? Aaa jak leciałam już wczoraj tak po "czytelni" to i tą stronkę o afirmacjach też zaliczyłam...:)osobiście nie jestem za "przeprogramowywaniem umysłu....,ale wiem że jest skuteczne i może zdziałać wiele dobrego w przypadku pewnych osobowości:) Gosia--->masz problem z określeniem tzw swojej misji w życiu?.... powiem Ci mało odkrywczo--odpowiedź jest w Tobie❤️ Na 11 idę do pracy,ale i tak wyjadę na ostatni dzwonek hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro---prosze sie nie spozniac do pracy bo PAN KIEROWNIK cie zwolni!hihi:) a co do Gorniaczki to mysle ze masz duzo racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam,bez obaw-mam furę czasu!całe 50 min!:D:P a jeszcze odnośnie Edzi,jak to Kuba powiedział:D--wolę ją slyszeć jak oglądać:D W niektórych piosenkach nawet mi się podoba... Gosia--->znalazłaś topik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra - > może i odpowiedź jest we mnie, tylko ja jej nie mogę znaleźć :O 🌻 co do Górniakowej to zawsze wolałam słuchać jak śpiewa, a nie jak mówi. O jej ekscesach nic nie słyszałam :O 🌻 co z tym przepsem? na proste ciacho? ;) 🌻 byłam z psem na dworku, pogoda na razie super, słoneczko świeci :D 🌻 za parę minu wracam, bo mama już koniecznie chce grać w pająka :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na łatwy i szybki piernik 2 jajka 3/4 szkl.oleju 3 szkl.mąki 1/2 szkl.cukru 2 łyżeczki cynamonu 1 łyżka sody(płaska) 1/2 słoiczka miodu lub dżemu,lub trochętego i trochę tego:D ok.1 szkl.mleka ........... wrzucić to wszystko do jednego garnka niekoniecznie dbając o kolejność i razem dokładnie wymieszać(łatwo) przelać do formemki takiej piernikowej(podłużnej,choć niekoniecznie) i piec w piekarniku nagrzanym ok 45min. .......... można posypać cukrem pudrem,można polewę a do środka jak ktoś lubi można wszystko,tzn orzechy,bakalie.. Jedna istotna uwaga---->zawsze wychodzi!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladalam na szuwary ale tam glucha cisza :O a co do Edyty to podobaly mi sie jej piosenki z tej zagranicznej plyty. rowniez wole ja slyszec niz ogladac. o swoich podbojach milosnych opowiadala kiedys u Kuby. a tak wogole to mysle ze jej klopoty zaczely sie po slawetnym wykonaniu Hymnu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku Kuby nie oglądałam, bo zraził mnie pierwszą serią Idola :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz--->szkoda że nie powiedziałaś że idziesz na szuwary....poszłabym za Tobą:D a teraz to już muszę niestety do pracy:( Te klopotki Górniak jak ja sadzę zaczęły się na dużo wcześniej aniżeli hymnik,ale!! jej klopotki,nie prosiła nas o rozwiązywanie hihihi,więc je jej zostawmy:Dcierpienie uszlachetnia więc jak ucierpiała to i....niewymierną korzyść wniosła do swego wnetrza i jej problem co z nim pocznie:P Ja tam zła byłam że swoją osobą cały program zajęła buuuuuuu:D Pozdrawiam ciepło wszystkie duszyczki i smigam do pracy.Pojawię się napewno! i na topiku i na szuwarach:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyfikacja gości ;) Gość niefrasobliwy. Jeżeli umówił się na szóstą, nie spodziewaj się go przed siódmą. Wchodząc oznajmi z rozbrajającą szczerością: \"Nie spieszyłem się, bo przecież siedzisz w domu, to możesz poczekać. Co innego, gdybyś czekał na mieście\". Jeżeli w międzyczasie wyjdziesz z domu, to masz jak w banku, że niefrasobliwy wyrobi ci wśród znajomych opinię \"niepoważnego człowieka\": umawiasz się, a jak człowiek przychodzi, to cię nie ma. Oburzające! Trwają prace nad projektem ustawy, zgodnie z którą zamordowanie gościa niefrasobliwego będzie nagradzane Krzyżem Zasługi. Gość prorodzinny. Najczęściej kobieta. Przyprowadza ze sobą męża i dziecko/dzieci. Jeżeli ma ich sześcioro, przyprowadza wszystkie. Mąż siedzi naburmuszony, dzieci wrzeszczą albo usiłują zdemolować ci dom i zamordować psa/kota/paprotkę cokolwiek masz żywego. Towarzyska konwersacja polega na okrzykach: \"Nie ruszaj!\", \"Zostaw!\", \"Przed chwilą robiłeś siusiu!\". Jeżeli dożyjesz końca wizyty to się dowiesz, że dzieci są cudowne i naprawdę powinieneś mieć chociaż jedno. Nie chcesz? Dziwak z ciebie. Gość nastawiony krytycznie. Masz psa? Bez sensu, w bloku tylko się męczy. A w ogóle to zwierzęta należy eksterminować, bo nastawiony krytycznie ich nie lubi. Nie masz w domu ani jednej rośliny doniczkowej? Jak możesz wytrzymać bez zieleni? (W drodze do ciebie nastawiony krytycznie podeptał trawnik przed domem, a czekając na autobus oberwał liście z wszystkich krzewów rosnących wokół przystanku). Ani jednego obrazka na ścianach? Z obrazkami mieszkanie jest znacznie przytulniejsze (na wzmiankę o twojej niedawnej wizycie w Luwrze nastawiony krytycznie ostentacyjnie ziewnie). Niezależnie od przebiegu i wyniku wizyty gość nastawiony krytycznie oceni cię jako gburowatego głupka o wyjątkowo złym guście. Gość wykazujący instynkt stadny. Za skarby świata nie przyjdzie do ciebie sam. Przyciągnie ze sobą co najmniej jedną niezapowiedzianą osobę, której nie znasz i nie masz ochoty poznać. Poproszony, aby tego nie robił, gość wykazujący instynkt stadny uzna cię za dzikusa i odludka. Gość gracz. O, masz komputer! A jakie masz gry? Żadnych? To po co ci komputer? Do pracy?! To na komputerze da się robić coś poza graniem?! Dla gościa gracza lepiej mieć przygotowany zestaw do udzielania pierwszej pomocy - wstrząs wywołany powyższym odkryciem może go zabić. Gość - zwolennik sprawiedliwości społecznej. Mieszkasz sam w dwóch pokojach? Jezu, co za luksus! A tymczasem córka gościa gnieździ się z mężem i dzieckiem w najmniejszym pokoju u teściowej. Jaka to na świecie niesprawiedliwość. Masz natychmiast oddać swoje mieszkanie córce gościa w prezencie, a sam wyprowadzić się na najbliższy dworzec - skoro nie masz męża ani dziecka, to dach nad głową nie jest ci do niczego potrzebny. Gość - czciciel Isaury (Isaura jest tu postacią symboliczną, do tej kategorii należą goście uprawiający kult jakiegokolwiek serialu wyprodukowanego między Rio Grande a Ziemią Ognistą). Niezależnie od celu wizyty o 18.30 gość zażąda włączenia telewizora, bo właśnie idzie 1157 odcinek serialu \"Żarliwa miłość, lodowata nienawiść, inne uczucia w temperaturze średniej\". Gość nie prześpi nocy jeżeli się nie dowie, czy Julietta wreszcie odkryje, że Armando to jej syn, o którego istnieniu nie miała zielonego pojęcia. Nie oglądasz tego serialu? Szkoda, taki życiowy, dużo się można z niego nauczyć. Gość - tajniak z urzędu skarbowego. Zanim zdejmie płaszcz wypyta cię o ceny i miejsce zakupu lodówki, pralki, telewizora, płytek na podłodze, serwetki na stole i wszystkiego, co znajdzie się w jego polu widzenia. Możesz się uważać za szczęściarza, jeżeli nie zażąda okazania rachunków na wyżej wymienione dobra. Gość analfabeta. Boże, tyle książek! Pani to wszystko przeczytała? To pani jest bardzo mądra. Pani powinna występować w teleturniejach, w Familiadzie albo \"Idź na całość\". Nie chce pani? Dlaczego? Szwagier gościa zrobił na teleturniejach oszałamiającą karierę - wystapił w \"Idź na całość\", wygrał zapas wody mineralnej na pół wieku i teraz wszyscy na osiedlu go poznają. Tobie też na pewno by się udało, przecież jesteś taki mądry (w pojęciu gościa analfabety \"taki mądry\" jest każdy, kto czyta cokolwiek poza programem telewizyjnym; jeżeli ponadto legitymujesz się wykształceniem wyższym niż zasadnicze zawodowe, staniesz się obiektem kultu gościa analfabety). Gość analfabeta dość często należy jednocześnie do kategorii czcicieli Isaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---ja tez nie ogladam regolarnie programu Kuby. ale zdarzylo mi sie ogladac kilku ciekawych jego gosci,a Edyta byla w jednym z pierwszych odcinkow. Gofro---milej pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz raczej regularnie oglądam Kubę, a po nim jest program Dzieci niczyje - też oglądam, chuyba, że oczy same mi się zamykają :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---jak zwykle rewelacja,hihi:) staralam sie ustalic do ktorego gatunku goscia naleze ale chyba nie ma tam takiego :D a gosc-analfabeta podoba mnie sie najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gość gracz??? 🌻 większość znajomych mojej mamy nazwałabym - czcicielkami Isaury (M jak miłość, Na dobre i na złe, ..............) 🌻 ale fajnie słoneczko świeci :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---gosc-gracz odpada bo jak juz wspominalam jestem zielona jesli chodzi o technike a przeciez gry to juz technika :) do milosnikow Isaury tez nie moge sie zaliczyc bo nie ogladam nic co ma wiecej niz 2 odcinki :)ale mam taka sasiadke ktora pijac u mnie kawe musi ogladac kolejny odcinek jakiegos tam brazylijskiego badziewia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja do tej pory oglądam Modę na sukces, ale obciach :O :P to już 10 lat :P i co ty na to :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczatko!to ty juz weteran serialowy jestes?!chyba powinni cie za to zaprosic do goscinnego wystepu w tym serialu! czy tam przez te wszystkie lata graja ci sami aktorzy?bo jesli tak to oni chyba etat na cale zycie podpisali,nie? po szkole aktorskiej do \"mody...\"40lat grania w serialu i emerytura! to jest fucha,ech tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wyjątkiem jednej postaci, którą gra już trzeci facet - pozostałe role grają od początku ci sami aktorzy. No chyba, że ktoś zachoruje lub kiedy jedna z aktorek była na macierzyńskim :D oglądam ten serial z przyzwyczajenia, poza tym nie trzeba oglądać wszystkich odcinków :P i tak nic nie tracisz, jak w ruskim filmie hahaha. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff! to zdecydowanie nie dla mnie:O nie lubie seriali bo po 3 odcinku to juz wszystko zaczyna sie rozwlekac ,powtarzac i wogole jest do kitu. sporadycznie ogladam \"na dobre i na zle\" ale to tez tylko wtedy jak nie mam nic lepszego do roboty w niedzielne popoludnie. w serialach wszystko jest przerysowane,przekolorowane i mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to serial 1-odcinkowy - uprzezam, że nie mam daru opowiadania :O 🌻 byłam wczoraj na spacerku z moją psiną. Szedł facet z psem (pies średniego wzrostu z mordą pofaldowana jak wałki tłuszczu na brzuchu -nie wiem co to za rasa). No więc szedł facet z psem, pies w kagańcu, na smyczy przywiaanej też do sanek. Na sankach ok. 10-letni syn faceta. Moja psina z daleka psa obniuchała, bo to straszny tchórz boi się psów większych od niej. Facet się przyglądał, puścił smycz, ale pies ciągle przywiązany do sanek. Nagle pociągnął tak, że dzieciak spadł z sanek, a pies pognał za moją psiną. Zaznaczam pies niebezpieczny dla innych psów ale chyba bezpieczny dla ludzi, ba na tych oststnich nie zwracał uwagi. Gdyby nie miał kagańca to z moją psiną byłoby źle. No więc pies biegnie z przywiązanymi sankami, moja psina w nogi. Pies z sankami buchnął we mnie,podciął mi nogi do góry, wylądowałam na tyłku - miałam miękkie lądowanie. Ludzie gapią się co się dzieje. Facet nie wie czy ma gonie psa, czy mnie ratować, bo nie wie, czy nie walnęłam głową o ziemię. Na łydce mam siniaka, bo walnął mnie nie tylko swoim cielskiem ale i sankami, boli mnie tyłek. Już nie wiem jak mam siedzieć. 🌻 ostrzegałam, że nie mam daru opowiadania :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego warto obchodzić dzień kobiet. :D 1. Dawno nie było żadnej imprezy. 2. Potrzebujesz klina na lekarstwo, a za jeden głupi goździk napijesz się darmowej wódki. 3. Być może do wódki dorzucą śledzika. Zaoszczędzisz wtedy na lunchu. 4. Wycałujesz bezkarnie wszystkie ładne koleżanki (brzydkie niestety też). 5. Staniesz się stałym gościem babskich imprez. 6. Dostaniesz przepisy na ciasta i inne ciekawe potrawy. 7. Nauczysz się, jak cerować skarpety. 8. Jeśli odpadnie ci guzik, któraś z koleżanek szybko ci go przyszyje. 9. Staniesz się powiernikiem kobiet - poznasz ich troski i radości (niektóre z nich sam rozwiążesz - najlepiej pod nieobecność facetów załamanych kobiet). 10. Usłyszysz, jak nazywa się najprzystojniejszy prezenter i najbrzydsza prezenterka tv. 11. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o swoich kolegach z pracy. 12. Dowiesz się jeszcze więcej ciekawych rzeczy o sobie samym. 13. Niewykluczone, ze zostaniesz zaproszony na kontynuowanie imprezki w mieszkaniu jednej z uczestniczek spotkania. 14. Zapoznasz się z nazwami najskuteczniejszych proszków piorących najlepszych podpasek i pampersów. 15. W przyszłości będziesz miał od kogo pożyczać cukier, kawę i herbatę. 16. Koleżanki chętnie przyjdą na party, organizowane przez ciebie w domu. 17. Daj kwiatek żonie - możesz liczyć na dobry obiad (nie dawaj dwóch, bo zacznie cos podejrzewać lub zaoferuje ci małżeński seks). 18. Goździk dany teściowej wprawi te zacną kobietę w osłupienie. 19. Jeśli podeprzesz to jakimś wyszukanym komplementem (np. :\"Ale mamusia dziś ekstra wygląda!\"), osłupienie teściowej może utrzymywać się tygodniami. 20. Jeśli masz dorastającą córkę, ta tez po otrzymaniu kwiatka zbaranieje. W najbliższym czasie nie będzie męczyć cię o pieniądze na płyty, ciuchy i nowy sprzęt hi-fi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja już muszę stąd spływać :O Życzę wszystkim miłego popołudnia i szybkiej wiosny :D Do jutra :D ciekawe czy dużo będę miała nadrabiania w czytaniu ? :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nie wiem, co się dzieje, ale ostatnio krótko po godzinie 22-giej kładę się spać, bo nie jestem w stanie dłużej siedzieć np. przed kompem:( Może to objaw zmeczenia przedwiosennego, albo sama nie wiem czego ...:0 Gosia ---> rewelacyjne sa te teksty, które nam serwujesz :D:D:D:D Puszczam je dalej ...:) A wiecie, czemu Edzia G. ma takie problemy???? Bo to Skorpionica :0 i co tu więcej mówić. Programu oczywiście nie oglądałam, no bo zległam;) w łóżku. A u mnie raz popaduje śnieżek, raz świeci słoneczko, czyli prawdziwy marzec. Oczywiście wszyscy w pracy jednogłośnie twierdzą,że mają dosyć zimy :P To narazie, pozdrawiam 😘, mam nadzieję,że się doczołgam jeszcze dziś do forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×