Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

AH zapomnialam dodac,ze ja sobie obliczylam to BMI wyszlo nr 24,0-to oznacza,ze w normie-bez przesady!!brzuch mi lezy na kolanach,ja mam totalna nadwage!!!z 10kg!!!moze i wiecej. MADZICZKU-pamietasz jak ci wyslalam e-mail na temat pracy za granica i szkoly mialam na mysli au pair....co o tym sadzisz??? no koncze ide zajzyc na diety-jak leci innym:D pozdrawiam i przesylam caluski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje skarby!!!!!!!!!!!!!! wczoraj byłam w neapolu w mcdonaldzie na capodichino bo wczoraj moja koleżanka miała urodziny było super jak szłyśmy na przystanek to poznałam chłopaka pewnego chłopaka... no i niedawno wróciłam z randki :-D jest super ma 22 lata,jest śliczniutki,słodziutki i zabawny no i jest amerykaninem :-D jutro też się mamy spotkać a najśmieszniejsze jest to że mieszka już 3 lata na villaggio na fontannie wczoraj w neapolu na garibaldi spotkałam kasie (przyjechała do włoch wczoraj) no i wróciła z nami autobusem jutro jedziemy na dyskoteke... nie chcę zapeszać ale zaczyna mi się układać w życiu... ostatnio jest inaczej... zaczynam być szczęśliwa...zupełnie tak jak kiedyś...Tak jak dawno temu... dziś rozmawiałam z lil d od września idzie do szkoły... mam nadzieje że będzie tam szczęśliwa... bo jeśli ona jest szczęśliwa to ja się będę cieszyć razem z nią... czasami mam ochote pojechać do polski i ją tu przywieść na siłe ale ona ma swoje życie a ja nie mogę...to znaczy nie jestem egoistką... simonko przekarze babie nonnie biedna pchełka :-( madziu ty przynajmniej masz kfc i pizze hut :-( a tu tylko jest ten obrzydliwy burger king no i mcdonalds i chińska którą może niedługo odwiedze oj kobitki ale ja za wami tęsknie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow-gata-no widzisz ty to muszisz czesciej odwiedzac Mc Donaldsa:D-bo to ulubione jedzenie w ameryce....!!!a na bazie nie maja:(-ale to kolo lotniska to pewnie codziennie jest pelne od amerykanskich chloptasi:P gata zapytaj go z jakiego jest stanu?nie sadze by byl z Luizjany...no ale moze texas lub alabama...? a jak ma na imie?-kurcze napisz cos wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KASIA WROCILA!!!!!!GATA JA MUSZE Z NIA POGADAC!!!!BARDZO WAZNE!!!!!!!!!!!!!BLAGAM JESLI TWOJA MAMA NIC NIE MA PRZECIWKO NIEJ TO U CIEBIE NA E_MAIL KONCIE NAPISZE JEJ LIST-JESLI NIE TO OTWORZYCIE NA WESTERN UNION!!! Madziczku-dzieki za ten piekny list-papeteria extra-jak ty to robisz????????? dziewczyny u mnie w stanie totalny upal-z dieta jakos sobie radze...chociaz teraz bardzo mi sie cos chce-nie mam ochoty na czekolade....nic slodkiego-zwykla kanapeczka dzis zaczelam biegac:D-rezultat jak tak sie przebieglam to waga ruszyla i z 70kg na 68!wow-kazda cyferka mnie cieszy-jednak moj cel to 60kg!!!sluchajcie teraz koncze lece na diety.. GATA CO Z PATYCZAKIEM:(:(:( CZEKAM NA FOTKI............... jak tylko cos dostane to ci madziu przesle to zobaczysz jak jessi urosla:D jesli chodzi o LiL d to powrot do szkoly to bylby wielki sukces,bo to bardzo zdolna dziewczyna!!!napisze cos pozniej-pa pa NETTA👄 GATA👄 MADZIA👄 ELF??? zwariowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No w końcu jestem! Widzę, że u Was temat diet. Ja w tym temacie raczej się nie wypowiem bo dotychczas tak się szczęsliwie składa, że nie muszę z nich korzystać( tfu tfu aby nie zapeszyć). Simonka----co do zdjęć to jestem jak najbardziej za przesłaniem sobie fotek. Tylko muszę sobię cyknąć nowe zdjęcia bo zrobiłam ostatnio blond refleksy , to już Ci się pokaze w nowych włoskach:) Jak tam córcia ? Jak jej ząbki, pokazały się już? Ucałuj ode mnie swoje 2 dziewuszki 😘 Madzik----prosiłaś żebym coś o sobie napisała więc...mam 23 lata, studiuje, pracuje, mieszkam w Wawie, jestem od 2 lat w szczęsliwym związku z facetem, uwielbiam zwierzęta, lubię czasem pobalować hmmmmm co tu jeszcze napisać ...nic mi już nie przychodzi do głowy Gata-----dużo szczęścia Ci życzę i trzymam kciuki za dalszy rozwój sytuacji. A tak mi się teraz przypomniało jak lubicie pieski to zapraszam na stronkę mojego sznaucerka , na razie tylko 2 zdjęcia ale w chwili wolnej dorzucę kilka fotek http://mister.pupile.com/ Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witajcie wszyscy:)!!! Zaczne od GATY:) kochnaie jak sie ciesze ze zaczynasz byc "szczesliwa" nareszcie. Przynajmniejtobie zaczyna sie układac:) To dobrze. ale napisz cos wiecej o nim:) o "was". Co do Pizzy hut i kfc to wiesz nie zawsze kiedy mam ochote moge pojsc cos dobrego zjesc:( Bo oczywiscie u nas w tym glupim ostrwocu eni ma nic tak dobrego!!!! ale od czasu do czasu pojade do kielc i wtedy to juz nei ma przepros:) zawsze musze tam zajsc:) TERAZ MARZE O CHIŃSZCZYŹNIE (Gata przeslij mi:) hihii) Gata co ty gadasz ze Katarzyna wrocila do wloch hahaha. A babci Eweliny ostataniiio mi mowial ze widizala ja z mężem pod raczke jak szli sobei do swojego wsp[anialego solarium, juz myslalam ze do siebei wrocili:) Pozdrow Szlachciankke :) hahhaha Netta dzieki ze napisalas cos o sobie:) jakis krok do poczatku znajomosci:) Przeczytalam ze masz zamiar Simonce wyslac fotke!!! ja tez nei pogardze jak ja dostane;) Widze za ja jestem stad najmlodsza:( ale to chyba zaden problem skoro jeszcze ze mna gadacie:) hihihi Ewelinko z niecierpliwoscia czekam na te fotki Jessi i jakbys miala Desi to tez podaj i swoje i wogole jakie bedizesz miala:) No i oczywiscie Gate tez chce , obowiazkowo:) U mnei to nudy jeszcze nie znaazlam drugiej polowki:( i nie zbiera sie na to, ale poczekam moze neidlugo bedzie lepiej !! O szkole nawet nei ebde wspominala bo to jzu jest calkowita porazke!!! NO ale dobra nei zanudzam was dziewczyny:) Buziaczki papapa MIŁEGO DNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo dzis prawie caly dzien spedzilam na dietach....ufff! a teraz sobie do was zagladam tzn do nas:D FOTEK WCIAZ NIE MAM_LITOSCI-madziczku przesle ci na razie taka jaka tu mam na moim koncie nie poznasz mnie,bo mam bardzo ciemne,braz wlosy:P a ta mala z duzymi czarnymi oczkami to moja corka destinka❤️ netta tobie tez przesylam kiepskiej jakosci i niestety tyko jedno,jak tylko moj telefon powroci ...z wakacji,bo wciaz nie zaplacil maz za rachunek:(-to sobie porobie nowe fotki na dworze,bo teraz jest piekna pogoda:Dznikam,caluski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo dzis prawie caly dzien spedzilam na dietach....ufff! a teraz sobie do was zagladam tzn do nas:D FOTEK WCIAZ NIE MAM_LITOSCI-madziczku przesle ci na razie taka jaka tu mam na moim koncie nie poznasz mnie,bo mam bardzo ciemne,braz wlosy:P a ta mala z duzymi czarnymi oczkami to moja corka destinka❤️ netta tobie tez przesylam kiepskiej jakosci i niestety tyko jedno,jak tylko moj telefon powroci ...z wakacji,bo wciaz nie zaplacil maz za rachunek:(-to sobie porobie nowe fotki na dworze,bo teraz jest piekna pogoda:Dznikam,caluski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry dziewczynki!!!!!!!!! :-D dziś mam super humorek bo wczoraj nareszcie BYŁAM NA MILLENIUM :-D i niedawno wstałam było super extra dawno się tak nie bawiłam muzyka była extra pojechłyśmy we 3-kasia,moja wspaniała koleżanka daniela i ja jejku nikogo tam nie znałam,same nowe twarze ale spotkałam starego znajomego który pracuje w havanie i powidział że jak przyjde to mi da wejściówki za darmo hihihi ostatnio mam szczęście ale nie zapeszam widziałam patyczaka wczoraj i powiedział że na dniach pójdzie do baby nonny i wyśle ci zdjęcia a co do randki... to narazie nic zobowiązującego ale może to sie zmieni??????? ma na imię jerome ale nie lubi swojęgo imienia i przedstawia się j jest z detroit czyli z michigan jest mulatem,ma przeszło 1,90 wzrostu czyli śmiesznie wyglądamy razem :-D poznałam go tu na villaggio,spytał się czy jestem amerykanką i wziął sobie mój nr telefonu zadzwonił następnego dnia poszliśmy na spacer nad morze dzięki bogu nie zapomniałam jeszcze angielskiego więc się nieźle dogadywaliśmy później odprowadził mnie pod park no i był kiss na pożegnanie ale to jaki... niestey nie ma telefonu bo go gdzieś zgubił a więc czekam aż się ze mną on skontaktuje wczoraj do mnie dzwonił ale nam rozmowe urwało dzisiaj się raczej nie spotkamy bo chyba idę do pracy mam nadzieje że jeszcze się spotkamy bo to naprawdę fajny chłopak simonko co do kaśki to nie ma problemu napisz i wyślij na maila ja troszke zapomniałam o diecie ale zaczynam od jutra no to super że zleciało ci już 2 kilo madziu już ci przesyłam tą chińszczyzne co sobie życzysz?????? ktos mi kedys powiedział że miłość przychodzi w najmniej niespodziewanym momencie głowa do góry jesteś wspaniałą dziewczyną i mam nadzieję że znajdziesz sowją druga połówkę,kogoś kto naprawdę na ciebie zasługuje netta ale fajnego masz tego pieska!!!!!!!! ja też miałam pieski 2 boksery ale jednego musieliśmy uspic bo miała raka a drugiego wydać bo strasznie była nie usłuchana i jak sie ją zostawiło w domu samą to na złość załatwiała się na łóżku ja tez chcę twoje zdjęcia kochane ide troszkę pobuszować po necie bo mam zaległości pozdrawiam was wszystkie z gorącej itali 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez te papeterie,diddi i te inne smiesznosc-dla dzieci,a nie starej baby jak ja -popsulam sobie kompa...a na dodatek wszystko po angielsku...mam to w dupioe jak go zablokuje...to trudno:( wlasciwie to juz wiele poblokowalam i nic mi sie nie chce otworzyc-cudem tu pisze:D bo to tak jak czlowiek jest stary i glupi!!za moich czasow byl tylko jeden komputer w szkole i to tylko w sekretariacie:(,mielismy dostep do faxa,ale to tez nie tak samemu o wszystko trzeba bylo prosic wredna sekretarke,nawet by zrobic xero:( tu moj maz ma tego kompa chyba starego:(-jakos tak dziala na zwolnionych obrotach:(,mamy tez fax,ksero i inne bajerki do kompa,ale moj maz nic mnie nie uczy-wszystkiego musze dochodzic sama,a to nie latwo:( MADZICZKU-dzieki za pomoc...na razie mimo szczerych checi to nic nie moge zrobic,bo jak tylko zabieram sie do kopiowania to ten cholerny komputer sie blokuje:( GATA no wreszcie ktos powiedzial ,,patyczkowi,,o tych fotkach-dzieki! do mamy wczoraj dzwonilam 100 razy-i wiecie co ktos odbieram telefon ,a potem po kilku sekundach wylaczal....obrazilam sie i juz do matki nie zadzwonie....szkoda ,bo mam tam dziecko-trudno!-CEL USWIECA SRODKI!!!!!!!!!!!!!!!! wysle jessi karteczke na twoj adres-GATA-mam nadzieje,ze moge!!?? ogolnie to coraz czesciej uswiadamiam sobie,ze ja nie mam nikogo,ze moja rodzina ma mnie gdzies:( siostra o mnie nie pamieta:( ojciec zapomnial,ze istnieje :( matka(?????) jestem sama😭 mam dwoje dzieci:D-ktore ja bardzo kocham tylko czy one jak urosna beda mnie kochac i szanowac??? dzis humor do dupy😭 bylam na urodzinach,mlodsza coreczka miala super zabawe:D zrobilam kilka fotek:D zjadlam talerz owocy i kawalek torta,ale byl strasznie slodki:P posluchalam dobrej muzyczki:D i wrocilam do domu..................by marudzic i pograzyc sie w smutkach-to wszystko przez ten komputer ,bo mnie nie slucha:(,a meza niestety tu nie ma i kto mi pomoze😭?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =====
gata mam nadzieje,ze dalas ,,patyczakowi,,moj nowy e-mail adres jak cie wczesniej prosilam,bo do tego starego to ma dostep maz....a ja nie chce by on widzial kto i co do mnie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka :) a co sie z komputerem stalo powiedz dokladnie to moze ja sie meza zapytam i cos pomoze? Fajnie ze Ci idzie dobrze z dieta :)Tak trzymac :) Ja moze bede miala nowe pieskl juz we wtorek ze schroniska bardzo sie ciesze :)Jeden golden lab a drugi boxer lab mix,zobaczymy w sumie bylismy pierwsi z aplikacja.... Pozatym za kilka tygodni koncze kurs i ja niewiem co ja dalej zrobie chyba przyszedl na mnie czas porozgladac sie za praca ale juz tak na serio ....... Simonka nie jestes sama,jak czujesz sie smutna to napisz emaila do mnie ja zawsze odpisze :) Pozdrawiam wszytkich z tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...komputer juz naprawiony:D dzis bylam na wesolym miasteczku i w resteuracji-przez chwile zapomnialam,ze mam diete:P wybaczcie,ze wczoraj tak marudzilam,ale czulam sie bardzo bezsilna:(-to wszystko przez ten komputer-bylam wsciekla....bo nikt mi nie jest w stanie pomoc,a maz...zawsze sie wypiera,ze nie wie jak. a ja lubie sie ,,bawic,,.....mimo iz juz swoje latka mam:P hm...przeslalam kilka fotek jess...czy doszly? wczoraj dzwonilam jeszcze raz do mamy-troche sobie pogadalysmy i mi sie ulzylo na duchu:) potem zadzwonilam do doni-odebral tom....mialam go zwymyslac,ale potem dosia ze mna rozmawiala i jej glos napelnil mnie radoscia,wrocil mi usmiech na twarzy:)-bardzo ja kocham-to moja babygirl❤️ poplotkowalam z nia o tym i o tamtym,bardzo sie ciesze,ze wraca do szkoly-obiecalam sobie,ze jak tylko znajde prace i bede niezalezna finnansowo to ja bede sponsorowac z ta szkola:) madziczku-lil d powiedziala mi ze ty masz jej adres-to mi przesslij-na moje konto! co jeszcze-hm-wczorajsze urodziny byly doprawdy udane:D a dzisiaj na wesolym miasteczku-tez mialam niezly ubaw-jednym slowem-weekend-byl extra🌼:classic_cool:🌼 pozdrawiam was🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ GATA-na twoje konto wyslalam e-mail dla kasi i pana B-przeslalam tez jessi fotki,zapytaj moja mame czy chce to jej wydrukiujesz w western...powinno byc tanio ze 3 euro...bo ja wtedy za jessi copie tych malych rysuneczkow to chyba za 5kartek policzyla mi 1,50 ...?!no i dla ciebie za polaczenie z internetem-3 e. powinno wystarczyc. pozdrow kaske:D MADZICZKU-czekam na te stronki z ciuszkami:D DARK ELF❤️ NETTA👄 milego dnia ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Wpadam poczytać co tam u Was słychać.... Oczywiście o zdjęciach dla Was pamiętam z tymże na razie nie mam możliwości zgrania ich z aparatu do kompa bo nie mam kabelka:( Muszę poczekać, aż mój ojciec wróci z delegacji. Czekam również na zdjęcia od Was. w końcu w Wawie świeci śliczne słoneczko i jest cieplutko, oby tak już pozostało bo coś ostatnio pogoda się psuła! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarby moje!!!!!!!!!! popisałabym z wami ale właśnie dostałam telefon że za 20 min idę do pracy simonko wysłałam ci maila netta nareszcie jesteś madzia ty niedobruszko malutka co nic nie piszesz???????? dostałam wczoraj maila od crisa z jego śmieszną fotką :-D 1000000000000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maila od crisa-a kto to????? co ty tam wyprawiaz a nam o niczym nie piszesz????no no szybko sie tu przyznawaj!! u mnie...to roznie bywa...raz totalny smutek mnie ogarnia,a raz jest super,extra!!! jak dzisiejszy dzien:Dbylam w bibliotece z corcia,potem na placu zabaw:P,na kolacje-( meza siostra) zaprosila mnie na lasangie:P-jakas ona bardzo dobra dla mnie w tym tygodniu❤️co sie stalo??zupelnie jej nie poznaje,ale ze dwa tyodnie temu to byla taka wredna i ciagle mi dogryzala,ze mialam ochote ja szczelic w gebe!! poskarzylam sie mezowi,moze z nia rozmawial?? w moim stanie upaly nieustanne-dzis byl super dzien na opalanie🌼 nie wiem co ja bede robic jutro???zupelnie nie mam pomyslow????nie chce siedziec w domu przed kompem,bo wtedy to mnie smutek ogarnia😭 musze odkurzyc pokuj chetnie bym sie wybrala na zakupy,ale mam pusto w portfelu:( a poza tym to nie mam samochodu:( madziu-pewnie cos w szkole ci wypadlo-jakis test lub klasowka....bo nic nie piszesz GATA-👄wciaz czekam na wszelkiego rodzaju ploteczki NETTA❤️ DARK ELF❤️ MADZIK❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam Was Dziewczęta:) !!! Przepraszam ze was troszke zaniedbuje!!!:( poprostu nei mialam zbytnio czasu ostatnuio!! a Nawet mi sie nie chcialo otwierac kompa!!! Jakas depresja mnie dopadla nic nie sie nie chce!!! chodze jakas obłąkana i nei wiem co sie na bozym swiecie dzieje!!! ale to juz sie zimeni, musze sie ogarnac:) W zeszłym tygodniu byłam na Karaoke, usmielam sie niemilosiernie:) Wrocilam do domu ok 3, ale co z tego jak nikogo kompatybilnego nie poznalam!!!:( Trudno jutro tez ide do jakiegos baru i moze uderze na Rawszczyzna!! coraz wiecej ludzi zaczyna tam chodzic:) Moze byc fajnie!! ale z drugiej strony boje sie spotkac swojego bylego z nowa "kochana", bo z tego co slyszalam to oni tam chodza!! Nie mam ochoty parzec na tą pare zakochanych!!:( W szkole to nudy, wczoraj bylam na wycieczce w Krakowie!! w Teatrze, przedstawienie takie sobie ale bylo fajnie ogolnie, kupilam sobie sweterek i torebeczke:) tyle dobrego!!! Juz was ne zanudzam:) Gata, to gdzie jest Cris ze wy osbei maile piszecie!! Nie widujesz sie juz z nim?? DO mnie to juz wogole sie nei odzywa!! chyba musze napisac mu maila i delikatnie go zjeb....!!!:) Pozdrow go ode mnie:) i przslij mi to smieszne zdjecie, moze sie nie obrazi na ciebie;)!!?? A jak tam ten twoj boy??? sptykasz sie z nim nadal???;) POzdrow mamuskie Babe Nonne itd.:) Ewelinko ciebie tez goraco pozdrawiam:) przeslij nam troche upalów do Polski:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się opisałam i się skasowało 😭 u mnie ok dziewczynki macie maile ode mnie byłam dziś w neapolu na małej pżejażdzce i się troszkę opalałam w rezultacie wyglądałam jak burak co do mojego boya ani widu ani słychu ale cóż jego strata ;-) (ale skromna jestem) jestem też zmęczona i zaraz idę spać jutro planuje wypad na dyskotekę madziu a na tym karaoke też śpiewałaś???????????gdzie to jest ?????u nas w ostrowcu?????????? simonko nie martw się tą głupią zołzą jak będziesz ją bić to szczel ją też odemnie :-) zdjęcia i list doręczone a kaśka chyba zapomniała ci napisać a ja zapomniałam jej przypomnieć przepraszam mam nadzieję że się nie gniewasz jutro tego dopilnuje ok kończe bo znowu się rozpisze i mi nie wyśle wysyłam wam 100000000000000000 😘 i 100000000000000000❤️ słodkich snów a dobie simonko dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam słoneczka:) Gata ja nie mam zadnego maila od icbeibe!! czyzbyc o mnie zapomniała??;) Co do tego karaoke to jasne ze spiewam mowie ci ubaw jest niesamowity:) kazdy siedzi i sie drze, bo tego spiewem nazwac niebmozna:) jest ze 2 mikrofony na sali i sie przemieszczaja:) a jak sie jest juz po 2 -3 piwkach to jest zajebiscie:) To jest u nas w "SŁONECZNEJ WERANDZIE" kolo mini mala!!! nie wime czy tam bylas :) jest tez oczywiscie w innych barach np. Planeta itd. al eja to chodze do werandy (ladni chlopcy tam chodza:) Dziewczyny juz was nie zaniedbuje, teraz bede do was czesciej zagladała:) MAM 9 DNI WOLNEGO:) (SWIETA I MATURY:) jak ja sie ciesze to nie da sie tego opisac hihihhihihihihi Jutro uderzam pospiewac a w poniedzialek spadam do sceny bo "AMSTERDAM " hahaha zaczynam szalec:) JAKBY KTOS NE IWEDZIAL TO DZIS 18-STE URODZINKI MOJEJ KOCHANEJ DONATKI WSZTSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIEJ:) p.s aga napisz co z tym Crisem:) ciekawa jestem??? POzdrawiam buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam słoneczka:) Gata ja nie mam zadnego maila od ciebie!! czyzbyc o mnie zapomniała??;) Co do tego karaoke to jasne ze spiewam mowie ci ubaw jest niesamowity:) kazdy siedzi i sie drze, bo tego spiewem nazwac niebmozna:) jest ze 2 mikrofony na sali i sie przemieszczaja:) a jak sie jest juz po 2 -3 piwkach to jest zajebiscie:) To jest u nas w "SŁONECZNEJ WERANDZIE" kolo mini mala!!! nie wime czy tam bylas :) jest tez oczywiscie w innych barach np. Planeta itd. al eja to chodze do werandy (ladni chlopcy tam chodza:) Dziewczyny juz was nie zaniedbuje, teraz bede do was czesciej zagladała:) MAM 9 DNI WOLNEGO:) (SWIETA I MATURY:) jak ja sie ciesze to nie da sie tego opisac hihihhihihihihi Jutro uderzam pospiewac a w poniedzialek spadam do sceny bo "AMSTERDAM " hahaha zaczynam szalec:) JAKBY KTOS NE IWEDZIAL TO DZIS 18-STE URODZINKI MOJEJ KOCHANEJ DONATKI WSZTSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIEJ:) p.s aga napisz co z tym Crisem:) ciekawa jestem??? POzdrawiam buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam słoneczka:) Gata ja nie mam zadnego maila od ciebie!! czyzbyc o mnie zapomniała??;) Co do tego karaoke to jasne ze spiewam mowie ci ubaw jest niesamowity:) kazdy siedzi i sie drze, bo tego spiewem nazwac niebmozna:) jest ze 2 mikrofony na sali i sie przemieszczaja:) a jak sie jest juz po 2 -3 piwkach to jest zajebiscie:) To jest u nas w "SŁONECZNEJ WERANDZIE" kolo mini mala!!! nie wime czy tam bylas :) jest tez oczywiscie w innych barach np. Planeta itd. al eja to chodze do werandy (ladni chlopcy tam chodza:) Dziewczyny juz was nie zaniedbuje, teraz bede do was czesciej zagladała:) MAM 9 DNI WOLNEGO:) (SWIETA I MATURY:) jak ja sie ciesze to nie da sie tego opisac hihihhihihihihi Jutro uderzam pospiewac a w poniedzialek spadam do sceny bo "AMSTERDAM " hahaha zaczynam szalec:) JAKBY KTOS NE IWEDZIAL TO DZIS 18-STE URODZINKI MOJEJ KOCHANEJ DONATKI WSZTSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIEJ:) p.s aga napisz co z tym Crisem:) ciekawa jestem??? POzdrawiam buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam słoneczka:) Gata ja nie mam zadnego maila od ciebie!! czyzbyc o mnie zapomniała??;) Co do tego karaoke to jasne ze spiewam mowie ci ubaw jest niesamowity:) kazdy siedzi i sie drze, bo tego spiewem nazwac niebmozna:) jest ze 2 mikrofony na sali i sie przemieszczaja:) a jak sie jest juz po 2 -3 piwkach to jest zajebiscie:) To jest u nas w "SŁONECZNEJ WERANDZIE" kolo mini mala!!! nie wime czy tam bylas :) jest tez oczywiscie w innych barach np. Planeta itd. al eja to chodze do werandy (ladni chlopcy tam chodza:) Dziewczyny juz was nie zaniedbuje, teraz bede do was czesciej zagladała:) MAM 9 DNI WOLNEGO:) (SWIETA I MATURY:) jak ja sie ciesze to nie da sie tego opisac hihihhihihihihi Jutro uderzam pospiewac a w poniedzialek spadam do sceny bo "AMSTERDAM " hahaha zaczynam szalec:) JAKBY KTOS NE IWEDZIAL TO DZIS 18-STE URODZINKI MOJEJ KOCHANEJ DONATKI WSZTSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIEJ:) p.s aga napisz co z tym Crisem:) ciekawa jestem??? POzdrawiam buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam słoneczka:) Gata ja nie mam zadnego maila od ciebie!! czyzbyc o mnie zapomniała??;) Co do tego karaoke to jasne ze spiewam mowie ci ubaw jest niesamowity:) kazdy siedzi i sie drze, bo tego spiewem nazwac niebmozna:) jest ze 2 mikrofony na sali i sie przemieszczaja:) a jak sie jest juz po 2 -3 piwkach to jest zajebiscie:) To jest u nas w "SŁONECZNEJ WERANDZIE" kolo mini mala!!! nie wime czy tam bylas :) jest tez oczywiscie w innych barach np. Planeta itd. al eja to chodze do werandy (ladni chlopcy tam chodza:) Dziewczyny juz was nie zaniedbuje, teraz bede do was czesciej zagladała:) MAM 9 DNI WOLNEGO:) (SWIETA I MATURY:) jak ja sie ciesze to nie da sie tego opisac hihihhihihihihi Jutro uderzam pospiewac a w poniedzialek spadam do sceny bo "AMSTERDAM " hahaha zaczynam szalec:) JAKBY KTOS NE IWEDZIAL TO DZIS 18-STE URODZINKI MOJEJ KOCHANEJ DONATKI WSZTSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIEJ:) p.s aga napisz co z tym Crisem:) ciekawa jestem??? POzdrawiam buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!! madziu nie dostałaś maila ?????????????? zaraz wyślę jeszcze raz co do crisa to nie widzieliśmy się przeszło miesiąc i od kilku dni piszemy maile,to znaczy wysłałam mu ze dwa bo nie mam czasu wczoraj byłam na dyskotece i była to najgorsza dyskoteka na jakiej byłam totalna klapa muzyka straszna boba marleya puszczali nie mówiąc już o reszcie było strasznie mało osób połowe małej sali dziś idę na 20 do roboty a najprawdopodobniej w czwartek w nocy jade do milano na kilka dni do mojej siostry ciotecznej miała dziś przyjść moja koleżanka ale jej nie widać ciekawa jestem co się stało madziu to karaoke to musi być super rzecz :-D napewno jest dużo śmiechu też bym sobie poszła a teraz sobie usiądzcie ............. najprawdopodobniej od września idę do szkoły hihihihihi jest to liceum prywatne w ciągu roku nadrobie 3 lata płaci się 2000-3000 euro jeśli znajdę sobie stała pracę to za dwa latka będę miała mature a później może pójdę na studia????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko kochana a co u ciebie???????????? mam nadzieję że wszystko ok dostałaś maila kasik nie napisała ci jeszcze listu widać że nie może się zebrać dziś u nich nie byłam bo pzyjechała do mnie rodzina i siedzę w domu teraz poszli do sklepu a więc kożystam z okazji i piszę a no tak nasza donia jest już pełnoletnia kochaniutkie ❤️ przesyłam wam 10000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo a czy ktos do niej dzwonil,by zlozyc jej zyczenia???????ja wyslalam kilka sms nawet nie wiem czy doszly-nie jestem w stanie skozystac z telefonu,bo ciagle jest zajety:( u mnie nic nowego talk dostalam twojego e-maila gata i od madzi tez tylko to bylo juz chyba ze 2dni temu moze ktos z was wie co z LIL D??? gata skarbie przejc sie do mojej mamy-przeciez ci to nie zajmie dlugo:P-zapytaj czy te ubrania co jej wyslalam to sa na nia dobre i czy paczka sie podobala jessice???bede ci wdzieczna:D gata pozdrow koniecznie jagode-a co u niej slychac jak jej noga??? to fajnie,ze wracasz do szkoly:D moj maz tez mi obiecal,ze jak oplacimy ten moj szpital-to zapisze mnie na jakis fajny kurs kosmetyczny lub fryzjerski:D tesknie strasznie nie wiem kiedy przyjade,bo na razie to nie mam jak i z kim dziecko zostawic-extra by bylo gdybym mogla razem z nia...ale moj maz to ##$%^&^%$#@@-no wiecie..nie bede juz pisac brzydkich wyrazow. a wiadomo cos o PANU B???czy wciaz odwiedza JES?? MADZICZKU-SKARBENKU-widze,ze ostatno masz super zabawe:Dto fajnie:Dciesze sie razem z toba:Dtez bym tak chciala,ale moj maz nigdy nie zabiera mnie w takie miejsca publiczne:( tylko do resteuracji lub parku kiedys mi bardzo obiecywal,ze mnie zabierze na ten film ,,Constantino,,-czy cos w tym stylu,ale nigdy tego nie zrobil:( uups cos mnie dziwne zapachy dolatuja chyba moja dzidzia ma jakas niespodzianke dla mnie w pampersie..ide ja zmienic... POZDRAWIAM WAS MOCNIUTKO I ZYCZE UDANEGO WEEKENDU:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
WITAM!!!! Gata skarbie dostalam twojego maila:) ze zdjeciami i kroliczki sa i Krzys:) Fajnie ze idziesz do szkoly, mam nadzieje ze ci sie uda Jaka nadzieje n, napewno ci sie uda zdolna dziewczyna jestes, prace napewno znajdziesz i bedzie wszystko ok:) O maturze nawet mi nie mow!! bo ja mam juz za rok:) teraz sie jzu jej boje!!!:( Wczoraj BYlam na tym Karaoke:) ale byly jaja:) Przeicez ja mam taki straszny glos ze tragedia!!! Słon mi na ucho nadepnal odrazu po urodzeniu ale spiewam :) BYlo super ja zwykle nikogo nie poznalam bo po co!!!:( niestety byl moj kolega z klasy ktory zawsze mi wyznaje milosc, bardzo sie chlopak zakochal!!! I BARDZO DOBRZE CAKLUJE:) wiecie kiedys wyprobowalam, a ten odrazu sie zakochal i chce ze man byc cale zycie!! chlopak zrobilby dla mnie wszystko!!! naprawde nie widzialam jeszcze tak zakochanego we mnie chlopaka!!:) mile uczucie, ale nie umiem byc z gosciem z klasy!!! i nei mialam jeszcze kolesia w miom wieku!!! nie mniej jednak bardzo go lubie i strasznie jest mi go zal!!! Teraz z innej strony: w poniedzilaek ide na dicho , mam nadzieje ze tam bedize ciekawiej:) i z enie bede pisac we wtorek (jak Gata) ze bylo beznadziejnie!!!!!!!! Dzwonilam do Dosi bardzo goraco was pozdrawia i mowi ze teskni!!!!:( nie ma nic na koncie wiec nei ma jak napisa wam smsa!!! MImo to pamieta o was i czesto mysli!! u niej wszytsko ok. zreszta same wiecie jak jest!!!;) Ewelinko tobie tez zycze zebys poszla na ten kurs, jak przyjedziesz od polski to bede cie wykorzystywala:) do czesanai i robienia pazurow:) To tyle na dzis Buziaczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
dziewczyny gdzie wy sie podziewacie!!!!!!!!!:( smutno bez was!!! Ja wlansie szykuje sie na dicho!!:!:) Mam ndzieje ze bediz esuper zabawa , trzymajcie kciuki moze to wlasnei dzis poznam swoja milosc:)hihihihihihihihi Dobra nie zanudzam pozdrawiam zycze milego wieczoru i i poranka Ewelinko:) !11111110000000000000000000000000000000000000000000000000000000 Buziakow papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!!!!!!!! przepraszam wiem że ostatnio trochę was zaniedbałam mam nadzieję że się nie gniewacie wczoraj was czytałam ale nie wysłało mi odpowiedzi bo chyba było przeciązenie niedobry komputer u mnie ok,czyli nic nowego simonko sprawdz skrzynkę byłam u baby nonny jessi bardzo podobała się paczka i wszystko jest na nią ok pan b też ją odwiedza dziś rozmawiałam z lil d gadałyśmy jakieś pół godziny mówiła mi że dostała wszystkie smsy od ciebie simonko proszę podaj mi ten adres z którego wysyłasz smsy do doni u gody wszystko ok noga już przestała ją boleć madziu nie szalej zbytnio i naprawdę trzymam kciuki żebyś dobrze się bawiła nie tak jak ja ostatnio ale powiem ci szczerze że bycie samej ma naprawdę wiele pozytywnych stron spójrz na mnie ja jestem sama i narazie jest mi ok mam jeszcze czas na miłość :-D madziu ❤️ koniecznie napisz sprawozdanie z dyskoteki!!!!!!!!!! simonko ❤️ gdzie jesteś???????????co u ciebie??????????????jak malutka d?????????????jak twoja dieta??????????? 1000000000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu właśnie mi się przypomniało jak przyjechała kaśka to mówiła o aferze z pizzerią da grasso czy to prawda że goście spuszczali się w sos czosnkowy????????? i podobno zamkneli pizzerie?????????? błagam napisz czy to prawda??????????? bo ja się obrzerałam pizzą z tamtąd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×