Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

madziu właśnie mi się przypomniało jak przyjechała kaśka to mówiła o aferze z pizzerią da grasso czy to prawda że goście spuszczali się w sos czosnkowy????????? i podobno zamkneli pizzerie?????????? błagam napisz czy to prawda??????????? bo ja się obrzerałam pizzą z tamtąd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu właśnie mi się przypomniało jak przyjechała kaśka to mówiła o aferze z pizzerią da grasso czy to prawda że goście spuszczali się w sos czosnkowy????????? i podobno zamkneli pizzerie?????????? błagam napisz czy to prawda??????????? bo ja się obrzerałam pizzą z tamtąd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ ktos jakas swinia wyslala mi wirusa w e-mailu:( jestem zalamana:( u mnie nic nowego-kupilam sobie ta maszynke do prostowania wlosow-:P-nie wiem jak to sie fachowo nazywa??? dziekuje za e-karteczki:D co do prostowania wloskow-to extra sprawa-musze dokupic tylko jakis produkt kosmetyczny co by troszke dopomogl:D-wlosy sie przedluzyly-o 3cm...:) mala pchelka-uczy sie chodzic:D GATA wejdz na stronke-www.infoseek.pl-tam sie otworzy pierwsza strona startowa i wybierz bramke-dosia ma chyba PLUSA???nie pamietam za dobrze?? madzik-👄 hm...cala reszta👄 znikam.... ktos przeslal mi wirusa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Czesc laseczki Puki pamietam to zaczne od najwaznieszych rzeczy!!!:) Wiec tak smsy do Dosi to wy chyba mozecie pisac z www.bramkasms.pl!!!!! ona ma telegin z idei!!!:) Jezeli chodzi o afere z Pizzeria to cos bylo!!! kazdy tak gadal gadal, ale pizzeri nie zmakneli!!! nadal funkcjonuje i pizza jes mniamsiu:) To byly jakies plotki, nie wiem od kogo wyszly!!!! Teraz maly skrot z dysotki!:) Mianowicie kolej zdarzen byla jak zwykle taka sama!!!!!! Bylam z moja kolezanka Agnieszka, oczywiscie cos wypilysmy nie bylo tego tak strasznie wiele:) bawilysmy sie bylo super i w pewnym momencie stracilam koleanke z oczu, zagadalam sie z kolega i jej juz nie bylo!!! poszlam jej poszukac i pytam kolegi czy jej nie widzial i bardzo se balam odpowiedzi!!!" spi na lozy"!!!!!!!!!!! a ja juz normalnie sie zalamalam!!! na cale szczescie bylo to juz ok 2 wiec trohce sie pobawilam !!!!:) To tyle nie bede was zanudzala szczegolami pozdrawiam buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:P mam nadzieje,ze u was wszystko okay:classic_cool: hej GATA co z ta Kaska??napisala mi ten list czy nie??? jakies nowinnki ze slonecznej Itali?? MADZIU-co slychac?przez ostatnie dni-to mialas troche zabawy:D-rozmawialas z LILD?? hej GATA ty pisalas,ze dzwonilas do niej,napisz co u niej slychac-ja na razie nie moge dzwonic,moze pod koniec tygodnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!! u mnie wszystko ok ale komputer chyba się na mnie odraził i odmawia posłuszeństwa byłam dziś z jess i danielą na spacerze jutro też idziemy daniela weżmie też dzieci siostry żeby jess miała kompanije widziałam dziś też miśka no i nie dzwonił bo zgubił mój nr tel jutro wieczorkiem wyjeżdzam ale postaram się coś napisać jeśli w milano znajdę jakąś kafejkę internetową to napewno się odezwę jeśli nie to napiszę wam wszystko w niedziele lub w poniedziałek u lil d wszystko ok mówiła że przytyło jej się troszke i że dasiek jej troszkę dokucza madziu no i co z agnieszką jak ją dobudziłaś?????????? co porabiasz ciekawego???????? jak oceny na koniec roku??????????? a więc dobrze się bawiłaś na dyskotece??????? simonko dostałam maila z nowym adresem uważaj na tą prostownice do włosów bo można popalić sobie włosy to znaczy nie spalić całkowicie :-D ale osłabić włosy i one wtedy strasznie się łamią kaśka nie może się zebrać do napisania ci listu jak dieta?????????? jakdestinka???????????? jest u mnie marcin gośki z imperialu i gorąco cię pozdrawia!!!!!!!!!!!! trzymajcie się gorąco 100000000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tyle sie opisalam,a wszystko mi sie skasowalo:( pisalam wam o przyjeciu urodzinowym mojej desi:D-bo to juz tuz tuz...!!! aha-jesli chodzi o ta prasownice to ja ja kupilam z mysla o jessi❤️-jest bardzo dobra i za jednym pociagnieciem prostuje moje wlosy:D ale wrocmy do przyjecia urodzinowego wiec babcia des wynajela swietlice dziadek i inne kuzynki beda gotowac w menu: WIELKI OGROMNIASTY TORT HOD DOGI MALE KANAPECZKI-MINIATURKI KURCZAK SMAZONE PALUSZKI RYBNE MALE KIELBASKI W SOSIKU BBQ NACHOS TO TAKIE MEXYKANSKIE CHIPSY Z SOSIKIEM DUZO CIASTEK I CUKIERKOW MROZONE NAPOJE LODY WIELOOWOCOWE SALATKA OWOCOWA JUZ ZAPOMNIALAM CO WIECEJ:p ale przyjecie bedzie wielkie,wypisalam zaproszenia dla 40dzieciakow:P,ale wiadomo,ze dzieci przyjda z rodzicami,moze jakas babka lub ciotka wkreci sie na torta-to ludzi bedzie wiecej:D do tego mamy sliczne talerzyki z motylkami i napisem happy b\"day i do tego kubeczki i serweteczki i mnustwo kolorowych BALOOOOOONOOOOOW:D juz zaczynam zyc tym przyjeciem.... przesle zdjecia mam nadzieje,ze do tego czasu bede miec sprawny tel.to szybko wysle wam na wsze e-mail konto. wow -mam nadzieje,ze desi bedzie miec super zabawe i uda sie przyjecie❤️ hej AGATKO-jesli przyjdzie do ciebie Marcin to pozdrow go-ja go tam lubie i nic nigdy do niego nie mialam!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu tylko na chwilkę.... Pozdrawiam Was wszystkie i całuję 😘 Simonka----przeczytałam, ze potrzebujesz czegoś do prostowania włosów...ja polecam Ci fluid do prostowania włosów firmy Goldwell wygląda to tak http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=49198918 Ja taki fluid kupiłam w hurtowni fryzjerskiej . co do kupowania na alegro to nie wiem jak to jest bo jakoś nie mam odwagi spróbować ale moja koleżanka fryzjerka zaopatruje się na alegro u jednego pana i jest naprawdę zadowolona, jak będziesz chciała mogę podać Ci jego aukcję ale to dopiero po 8 maja bo teraz ten facet jest na urlopie...i nie wiem jak to wygląda , kiedy mieszkasz za granicą , musisz wejść na alegro i poczytać ! (o to chyba pytałaś na 20-latkach) Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pozdrawiam was serecznie🖐️ obiecuje,ze napisze cos wiecej...tylko pozniej:P agatka sprawdz poczte:D madzia❤️ netta❤️ dark elf❤️ udanej niedzieli👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!! w milano było fajnie niestety nic nie zwiedziłam bo cały czas spędziłam z siostrą cioteczną i z malutką kurcze jak tam byłam to wydawało mi się że jestem w polsce.... 0 śmieci na ulicach przechodzi się przez ulice na światłach jest bardzo dużo zieleni,parków,placów zabaw........ jest zupełnie inaczej niż tutaj wróciłam masakrycznie zmęczona ale zadowolona simonko co do listu to się nie martw postaram się dziś to załatwić i muszę odwiedzić zaraz jess!!!!!!! no to malutka d będzie miała super zabawę koniecznie wyślij zdjęcia!!!!!!!!!!! kochane moje idę coś zjeść i pędze do mojej jessiczki simonko ❤️ odezwę się później i napiszę czy wydrukowałam list i adres o który prosiłaś 10000000000000 kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko sprawdź pocztę madziu gdzie ty się podziewasz łobuzie???????????? wypadłam z domu jak burza po odczytaniu maila teraz idę coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko sprawdź pocztę madziu gdzie ty się podziewasz łobuzie???????????? wypadłam z domu jak burza po odczytaniu maila teraz idę coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ gata dzieki za e-mail no wstyd mi troche,ze moze ten list do mamy nie jest za piekny,ale napisalam jej drugi i wyslalam na twoj e-mail adres,to jak pojdziecie do western to daj jej oba do przeczytania:D u mnie...zawrot glowy:P rozmawialam z lil d o rany...az chyba z 20 minut,maz mnie wyrzuci z domu:(-chyba przesadzam z tymi telefonami:( tutaj totalny upal,ukrop...brak slow by opisac jak jest goraco i duszno...ufff...chodze z jezykiem na brodzie:P troszke mialam czasu i wam wyslalam kilka e-karteczek-sprawdzcie czy doszly?? wczoraj w usa byl DZIEN MATKI-bardzo milo go spedzilam:D z nowinek to dzis nic ciekawego dla was nie mam. 🌼 moze jutro napisze cos ciekawszego:D pozdrawiam🖐️ trzymjcie sie❤️ buziaczki👄 pa..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!! simonko ty się chyba na mnie obrazisz ale jeszcze nie byłam u twojej mamy miałam to zrobić dzisiaj ale bardzo żle się czuję i nie wyszłam dzisiaj z domku wiem że to nie daleko ale nie mogę się zebrać jutro pójdę na pewno przepraszam na dniach malutka d ma urodziny więc ucałuj ją bardzo mocno odemnie u nas brzydka pogoda nie ma nic do roboty madziu gdzie ty się podziewasz czemu nic nie piszesz???????????? simonko co u ciebie słychać ciekawego?????????? dalej robisz diete bo moja to już dawno poszła w niepamięć netta a co u ciebie?????????? nadal czekam na zdjęcia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Czesc Dziewczynki!!!!:) Przepraszam ze tak dlugo nic nie pisalam ale ostatnio mialm male klopoty z wejsciem tutaj!!!!!! No ale wkoncu mi sie udalo:) U mnie nic nowego strasznie zimno na dworze!!! mimo tego ze swieci sloneczko to wieje strasznie zimny wiatr!!!! z mila chcecia bym zalozyla zimowy plaszcz!!!!!!!!!:) W szkole nawet nawet chociaz powinno byc lepiej!! jak mama sie dowie moich ocenech to mnie przeswieci!!! ale nic na to nie poradze!!!:) Tak po za tym to nudy straszen, siedze calymi dniami w domu i nie mma sie do kogo odezwac!!!!:( Babcia cale zycie krzyczy na mnie, ale do teo sie juz porzyzwyczailam:) zawsze ma hakjeis "ale"do mnie!!!:) ] To Tyle napiszczei Co u Was:) ??????????????????????????????????Pozdrwaiam buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ o rany...u mnie zawroy glowy..ide dzis po zaproszenia na przyjecie urodzinowe,z tego wszystkiego to nawet nie moge spac dobrze:) wczoraj bylo zakonczenie roku szkolnego,bylam u siostrzenca meza w szkole,dzieciaki mialy apel,przedstawienie,wierszyki,piosenki itd...no wiecie jak to kiedys bylo w przedszkolu:D maly skonczyl zerowke teraz od wrzesnia idzie do 1 klasy:D tu taki zwyczaj,ze kazdy z rodziny przychodzi do szkoly z prezentem,balon w rece i pieniadze w kopercie...o rany w polsce takich cudow to nie ma! siostrzeniec uzbieral prawie 100$-to extra:D ja mu kupilam -tu uwaga-Mc Donalda-takie fajne plastkowe hamburgery,cheesburgery,kurczaczki,frytki,milkshake,sama nie wiem co tam bylo ze 100 roznych rzeczy,a salata,plasterki ogorkow,pomodorki-bardzo fajne,pomyslalam,ze mojej jessi musze cos takiego kupic,bedzie hamburgery robic:P cena przystepna...choc nie tanoi!wiadomo placi sie za nazwe zabawki:) chociaz dla dziewczynki to widzialam cos fajniejszego-z firmy Barbie-maly magnetofon-miniaturka,moze wielkosci walkmana,moze troszke wiekszy? gra na baterie,wymienia sie pluty cd i malutenkie kasety,nawet dosyc glosno gra:D-mysle,ze to fajna zabawka,byla tez kamera video..ale nie BAWILAM!!!sie nia wiec nie powiem wam jak to dziala?ja stara jestem,ale bardzo czesto biore corke na sekcje z zabawkami i tam z godzine bawimy sie zabawkami-sa przepiekne,nie to co w polsce,a i nawet we wloszech takich zabawek to nie maja,no i kto ci pozwoli bawic sie w sklepie!!A TU MOZNA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko byłam dzisiaj z twoją mamą w western i przeczytała listy zapomniałam wziąć adresu doni zrobię to jutro u jess wszystko ok opisz jak wyglądają te zaproszenia??????????? pewnie są super!!!!!!!!!!!!!!!!! madzik ja już się o ciebie martwić zaczynałam kochana polska ale mi się za nią tęskni nie wiem kiedy wreszcie ją odwiedzę ale mam nadzieję że szybko a co z maturami??????????skończyli już je pisać??????????? u nas jest cieplutko muszę iść wreszcie się poopalać bo jestem biała a mi się strasznie nie chce ale jeszcze troszkę i nie będę miała z tym problemu we włoszech za zrobione zakupy dają punkty za 1 euro 1 punkt i właśnie dzięki temu biore sobie lampy do opalania,czyli będę miała w domu małe solarium jutro idę spytać się o prace u nas w piekarni w parku a więc trzymajcie kciuki mam nadzieję że i w tym roku będę tu pracować bo potrzebne mi są pieniążki na szkołe jutro piątek a więc może pójdę na dyskotekę????????????? madziu przesyłam ci słoneczko z itali madzia ❤️ 😘 simonka i destinka ❤️ 😘 netta ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia sa bardzo ladne ze zdjeciem desi,mimo iz niestety na przyjeciu was nie bedzie to przesle wam kilka poczta to sobie bedziecie mogli zobaczyc:D co mama mowila na listy????????? strasznie zla byla:(???? co z dosia???dostalas mojego e-maila agatko gdzie pytalam cie o pewne sprawy....?jesli doszedl to odpisz bo sie troszke martwie! MADZIA👄 GATA👄 NETTA👄 DARK ELF-cos tu nie zaglada ale w ciaz w moim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!!!!!!!!!!!! simonko sprawdz pocztę masz tam list i adres wczoraj byłam na dyskotece i jestem kompletnie głucha dyskoteka była na 5- czyli nie tak źle był też pan b amerykanie co trochę wymyślają coś nowego np. wczoraj przyszli w słomkowych kapeluszach na łbach takie z dużym rondem :-D :-D :-D dziś mam dobry humorek ostatnio pogoda niezaciekawa i opalać się nie można co nie znaczy że jest zimno co do mojej szkoły to na pewno kosztuje więcej niż 2500 euro muszę znaleźc stałą prace bo jak nie to nici ze szkoły :-( simonko kiedy robisz przyjęcie malutkiej?????????????? bo nawet się nie spytałam madziu a u ciebie co słychać????????? proszę napisz mi czy matury się już skończyły netta a co u ciebie??????????? bardzo rzadko nas odwiedzasz!!!!!!!! dark elf ty też o nas zapomniałaś a zwariowany odszedł chyba 100000000000000000 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam,ze malo pisze,ale jestem pochlonieta tym przyjeciem urodzinowym.od kilku dni sprzatam w domu,a tu sa wielkie pokoje i bardzo zaniedbane,widac,ze tesciowa amerykanka,a nie wloszka,bo kurzu na 102! za tapcznem tysiac pajakow,stare zabawki,cukierki to chyba z lat 80:P no nie wazne,bo teraz w salonie jest czysciutko i pachnaco,wymylam okna,zalozylam nowe przepiekne zaslomki:D wszystko lsni:D teraz zostaly mi pokoje:( zaproszenia urodzinowe juz gotowe sa piekne ze zdjeciem malej:D-przesle wam po jednym jest tez wierszyk to chyba na tyle...lece sprawdzic poczte napisze cos pozniej caluski👄 pozdrowionka🖐️ prosze ukochac jessi❤️ URODZINY SA 20 MAJA🌼-ale brithday party mamy w niedziele 22maja🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
HEj dziewuszki:) U mnie luzkik tez bylam przedwczoraj na dyskotece:) I pierwszy rz od jakiegos czasu bawilam sie tak dobrze:) Zmienilam klimaty, poszlam na rawke, znowu sie zaczyna rozkrecac ludiz tak w sam raz, nie za duoz nie za malo. Naprawde super:) Gata slarbie ustne matury sie juz skonczyly a z pisemnych to chyba jeszcze wos zostal, bo z tego co wiem bedzie 19maja, czy jeszcze cos zostaklo to nie mma pojecia!!! ale chyab wos bedzie ostatni. Ewelinko przeslij jakies zdjecia z urodzin malutkiej, ale to jeszcze ci przypomne jak bedize blizej imprezy:) Pozdrowienia i caluski z chlodnego:) Ostrowca!!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko kasik wyjechała dziś rano i wraca za tydzień jak wróci to napewno odczyta twój list wczoraj miałam straszy dzień paolo nie żyje... 😭 madziu wiesz który prawda ty simonko go chyba nie znasz miał tylko 24 lata,dużo planów na przyszłość i naprawde zjebane życie... wiadomość dała mi jego obecna narzeczona amerykanka miał atak serce tydzień temu 😭 poprostu poszedł spać i już się nie obudził przynajmniej nie cierpiał pochowali go na fuorigrotta jade na cmentarz na tygodniu bo muszę się dowiedzieć kiedy jest otwarty przyjechał do włoch po dokumenty miał wracać do usa i się żenić nie zdążył... to jest okropne nie widzisz długo osoby której powiedziałaś lub zrobiłaś coś niemiłego chcesz to wyjaśnic,powiedzieć że zachowałaś się jak idiotka,żę ci przykro........ ale nie zdążyłam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki!!! Jestem z Wami cały czas , czytam Was regularnie ale niestety brakuje mi czasu na wpisy. Cały czas pamiętam o Was i o zdjęciach dla Was, jak tylko będę miała chwilę wolną i możliwość przesłania to szybko je wyślę. u mnie wszystko oki...w pracy roboty od diabła, mam tyle papierów na biurku, że aż mnie za niego nie widać, do tego wielkimi krokami zbliża się sesja...jak ja jej nie znoszę...mam aż 5 egzaminów:( Mam nadzieję, że zrozumiecie moje chwilowe nie pisanie. Pozdrawiam i przesyłam 😘 Ps. Gata przykro mi bardzo:( taki młody chłopak.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje netta 😘 simonko opisz mi proszę dokładnie jak ty wysyłasz te smsy bo ja tego nigdy nie robiłam wchodzisz na www.infoseek.pl i co dalej pliss pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ wiec gata-wchodze na ta bramke i po prawym boku troszke na gorze sa wypisane rozne linie no wiesz plus ,idea,jeszcze inne,ja klikam na -znowu zapomnialam co ma dosia?????chyba plusa?wiec kliknij na plusa i powinno ci sie otworzyc takie durze okno z danymi,gdzie wpisujesz najpier swoje imie lub numer tel. potem numer dosi i wpisujesz wiadomosc do niej a potem jest takie okienko i chyba na rozowym tle jest podane slowo klucz-haslo-wpisujesz to haslo i wciskasz wysli-to tyle ide jeszcze tam zajzec to ci dokladnie napisze. GATA DZIS MIALAM STRASZNY SEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMONKOWA CYNAMONKOWA
O RANY PRZEPRASZAM ZA TE BLEDY ORTOGRAFICZNE,ALE DESI MI STRASZNE PRZESZKADZA...JUZ SAMA NIE WIEM CO PISZE:p HEJ NETTA-NAPISZ MI SWOJ OBECNY E-MAIL ADRES TO CI WYSLE FOTKI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec o tych sms ta glowna bramka to sie nazywa SMS WYCHODZACEjest jak pisalam na gorze w prawej czesci,wystarczy kliknac na IDEA i juz jestes na stronie ,ktora cie interesuje i z ktorej sie wysyla sms...sorry nie wiem czy ja to ci dobrze wytlumaczylam???mam nadzieje,ze nie bedziesz miec z tym problemow! jesli chodzi o sen to snilo mi sie ,ze zmarla moja babcia i przyszla sie ze mna pozegnac,stala nad moim lozkiem i calowala mnie w policzek,a ja strasznie plakalam i krzyczalam,,babciu nie odchodz ,nie umieraj,,-koszmarny sen mam nadzieje,ze moja babcia czuje sie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka, ja mam cały czas ten sam email: anetkaa@vp.pl 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam!!! Najpierw Gata - tak pamietam Twojego Ex nie znalam go za dobrze, moze ze dwa razy sie z nim widzialam!!! ale tez jest mi bardzo przykro:( Napisz co poza tym u Ciebie?? Ewelinko napisz jak przygotowania do przyjecia!!!:) pewnie sie juz nie mozesz doczekac!!:) I napisz co ogolnie u Ciebie!!!????? U mnie to starszny tydzien, mam tyle nauki ze po tym tygodniu to ja chyba skoncze sie juz uczyc, bede miala strasznie dosc!! ale tak to jets jak caly rok nic nie robilam !!!! teraz musze nadrabiac!!:( Dzwonila do mnie Donia chyab przyjedziena weekend do mnei z Daskie, chce sobie wyrobić dowod i papierdy Danielka!!!!:) Jeszcze dokładnie mi nie powiedziala ale ma dzwonic dzis i mi powiedziec:) trzymajcie kciuki!!:) to tyle narazie wracam do ksiazek!!! papapapa BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×