Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

gata nie pamietam tytulu,ale jak maz wstanie to moze on pamieta madzik ty go tez chyba masz na DvD kiedys twoja mama mi puszczala-z tych DvD z gazet fajny horror tez jest podaje orginalne tytuly ,,darkness,, ,,gess who,,komedia:P ,,karolina,,romantyczna komedia❤️ ,,kiss the bride,,romantyczna komedia❤️ ,,god send,,jorror psychologiczny..cos w tym stylu:P ,,ring 2,,-horrror-jak kts lubial 1 ,,cursed,,horror-taki sobie o wilkolaku ,,the grudge,,-horror ,,duce bigglo,,extra komedia:D-chyba wciaz tylko w kinach? ,,anacondas2,,-przygodowy z dreszczykiem:P ,,charlie+chocolate factory,,w kinach bajka:) ,,crash,, ,,red eye,,-taki sobie thiller co do Freddiego to wypozyczylam 1 z johnem deep-jaki mlodziutki,wyglada jakby mial 17 lat:) dzis kolacje zjadlam w meksykanskiej resteuracji-za 7$ ja i maz we wloszech za 7 euro to chyba tylko pizze mozna kupic:) no chyba $10,bo jeszcze napoje:) zycie tu duzo tansze jak we wloszech,ale i dollar kiepsko stoi,,,erlo,,-jak to mowi jessi bardzo wysokie notowania na gieldzie.... dzisiejszy dzien mialam cochy i spokojny kupilam jessi ksiazeczke,w ktorej ucza szlaczki jak pisac literki i cyferki itd przygotowuje do szkoly:) taka edukacyjna,bardzo ciekawa mocno wierze,ze sie jej spodoba!! gata ukochaj ja mocno jak ja spotkasz!!!❤️ madzik🌼-zrob przerwe w nauce i tu cos nam napisz netta-👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam skarby u mnie ok simonko dziekuje ze tytuly napewno cos sobie obejrze kasik przyjechala ma zaraz mnie odwiedzic jejku jeszcze kilka dni i do polski simonko jesli tu przyjedziesz to mam nadzieje ze sie spotkamy mam nadzieje ze wroce na czas z polski ja za to mam straszna ohote na chinska musze jechac do neapolu chociaz otatnio otworzyli chinska w lago patrii jutro ostatni dzien mojej pracy czekalam dlugo na ten dzien ale szczerze powiedziawszy ede tesknila za ta praca nie znajde taiej drugiej tak dobrze platnej i tylko pol dniowki no chyba ze w barze ale nie wiem jeszcze nigdy nie pracowalam w takim prawdziwym barze bo ten na plazy to sie nie liczy ale kazdy kiedys zaczynal od 0 a wiec nie mam sie o co martwic netta dzieki za maila musze odwiedzic ta stronke madzik a ty gdzie ie podziewasz o zwariowanym nawet nie wspomne 😘 dla wsystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gata juz niedlugo do polski:) ja wciaz nie wykupilam biletu musze zadzwonic do mamy i z nia powaznie porozmawiac pozdrow kaske:) caluje was wszystkie👄 sorry,ale musze zmykac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja niedawno wrocilam bylam z mama na spacerze kupilysmy troche rzeczy na straganach bylam tez u kolezanki dzis byl ostatni dzien w pracy czyli spie do oporu jutro ale mi bedzie dziwnie no niedlugo do polski juz nie moge sie doczekac jejku co ja jutro bede robic w domu????????????? musze troche pospratac i zaczac powolutku szykowac rzeczy do polski no i oczywiscie obejrzec troche filmow pozdrowie oczywiscie kaske simonko zmienilam stopke :-) masz racje tamta byla malo optymistyczna ty tez mialas zmienic madziu a ty mialas sie zajerestrowac 😘 dla wszystkich jutro nie wiem czy bede bo jade d kolezanki ale postaram sie zajrzec i zobaczyc co u was slychac papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata 19
no teraz stopka jest poprawnie napisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata 19
a czemu moja wypowiedz jest na pomaranczowo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje znak, że żyję...ostatnio jakiegoś lenia złapałam i nic mi się nie chcę...w pracy mam urwanie głowy...a na komputer to już nawet patrzeć mi się nie chce...ta praca obrzydziła mi go do reszty :( Simonka---na Twoim koncie na gronie masz zaproszenie ode mnie! Wy też dziewczynki wpadajcie na grono ! Pozdrawiam!!! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
HEj dziwczynki ja podobnie jak Nett daje znak życia:) Mam teraz straszne urwanie glowy jedyny dizne na odoczynek i chile dla siebei mama w niedziele!!! Tragedia!! juz tera zwiem co to znacyz ni uczyc sie całe liceum i gimnazjum!!!! NIE POLECAM NIKOMU ANI TEZ NIE ZYCZE!! Jestem padnieta dochoza mi do tego jazdy i juz naprawde nei maa czasu sie dupe podrapac!!1 na cale szcescie moja mausia jzu w ta niedziele przyjedzie potem agat jeku same dobre rzeczy na mnie spadaj:) juz sie nei moge doczekac niedzieli !!:) POmocy pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s cynamonka
witam kochane dziewczyny moja coreczka bardzo chora wczoraj bylam z nia w szpitalu,bo myslalam,ze polknela znowu cos tym razem spinke do wlosow jedna x-ray nic nie wykazalo wiec za pewne ma zatrucie pokarmowe,bo nic nie je wymiotuje i ma bardzo wysoka goraczke :(:(:( madzik-❤️-powodzenia w szkole netta-zajze na grono jak tylko bede miec chwilke wolma moze wieczorem lub noca-mojego czasu... gata-ukochaj jagode milego leniuchowania jak znajdziesz minute to odwiedz jessi juz dawno do nich nie dzwonilam:( zobacz jak sie ona ma❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Ewelinko bardzo mi przykro ze Desi jest chora:( ale mama nadzije ze syzbko wyzdrwowieje!!!! U mnie nic ciekawgeo dzis dotałąm pierwszego plusa:) na Podstawach Przedsiebiorczosci:) Nett co u Cieve?? Gata przyjezdzaj szybko:) ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna desi :-( simonko jutro pojde do jess ostatnio prawie w domku mnie nie ma mam jeszcze tyle spraw o za;latwienia przed wyjazdem wczoraj bylam u kolezanki i bawilam sie z jej psem to jeszcze szczeniak i ma naprawde az za duzo ochoty na zabawy bawila sie moja reka i mnie uszczypala zebami i teraz na rece mam neizlego fioletowego siniaka :-( tak pozaty to wszystko ok odezwe sie jutro papapa madzik za tydzien sie zobazymy 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwej🖐️ co u was? ja dzis bylam w meksykanskiej resteuracji:P maz mnie bardzo naawial:) ale jakos nie jestem za bardzo zadowolona bylo dobre jedzonko,ale nie bardzo podpasowalo mojeju smaczkowi:-o destiny bardzo,bardzo chora:(ostatnio duzo czasu spedzam grajac w play station2:P taka mam fajna gre- jest sobie dziewczyna ja ja ubieram,zywie musze jej robic kompiel i pamietac by siusiu zrobila, bo jak nie to robi na podloge i musi to czyscic musze amietac by robila sniadanie itd... w pokoju ma komputer,stereo ma tv i lubi ogladac mydlane opery:) czasem musi poczytac ksiazki np:k.kucharska ma mame,ale mama nie lubi robic za wiele czasem przygotuje jedzenie,ale nigdy nie sprzata tylko talerze rozwala po podlodze nawet po sobie w kibelku nie splucze wody az kibelek sie zatyka i ja musze wszystko po niej sprzatac.... extra gra polecam!!!!!!!!!!:) nazwa: PS2-THE SIMS TO TYLE JESLI CHODZI O MOJE ROZRYWKI:) pozdrawiam was serecznie:)🖐️👄:) Gata wciaz czekam na twoja i Gody foteczke Madzik-❤️-powodzenia w szkole N etta-👄🖐️ Gata-napisz mi e-maila kaski nr telefonu,musze sie z nia skontaktowac,pozdrow ja ode mnie!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he czytam co napisalam o tej grze,ze mama robi siku tu i tam,a ja po niej sprzatam-i gra jest extra tak glupio napisalam!!!!!!!!! extra jest bo ta dziewczyna,gra na kompie,szuka pracy,ma basen gdzie sobie plywa, mozna jej kupic super sterio lub najnowszy komputer mama maluje obrazy i gra w szachy:) trenuje przedmowe przy lustrze:) lubi kwiaty:),ma maly ogrudek:) dziewczyna ma przyjaciol,a nawet milosc:P itd............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Widze Ewelinko ze spodobaa ci sie gra w Simsy:) ja tez ja bardzo lubiłam ale juz w nia nei gram pochłania bardzo duoz czasu którego ja nie mam:( niestety U mnie wszytsko ok , dzis odwołali mi jazde chamy!! zepsól sie im samochod i nie mieli jak ze man jezdzic:( no ale nic idrobie niebawem :) W szkole jak narazie ok, jutro mam pierwsze korki z anglika:) w sobote z polskiego:) ale jestem szczesliwa;-) haha zartuje oczywiscie :) to ode mnie tyle Ewelinko pisz cąły czas jak z Desi Gata przyjezdzaj szybko:) a zapomniałabym gadałm dzis z mama bo dzwoniła i rozmawialysmy na temat wodki, bardzo sie bałam tego teamtu ale mama mnie strasznie zaskoczyła pytała mnie ile chce miec wodki na 18-stce:) ja powiedizla zeby to ona mi powiedizla il chce kupic a ta mi mowi ze ma nadzieje ze 20 butelek mi wystarczy:) bylam zaszokowana:) ja myslałm ze nie zgodzi sie na 15 a ta z takim textem:) Kocham ja i ciesze sie ze zmadrzała:) bede miala 26 osób bedzie swietnie, juz nie moge sie doczekac a najgorsze jest to ze w sobote po imprezoe po pierwsze musz etam posprzatac:( a po drugie o 12 w południe idziemy do kina bo odrabiamy cos w szkole i musimy!! poprostu tragedia:( Ale jak to moi mojha klasa "DAMY RADE" ide juz papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki fajna ta gra ja tez mam fajna www.neopets.com masz zwierzaka i sie nim opiekujesz dajesz jesc bawisz sie z nim] zarabiasz punkty grajac w rozne gierki jest duzy wybor ach czego czlowiek nie robi z nudow bylam dzis u jess i zrobilam jej fotki zaraz wam przesle moja mama poszla na nocke do klinmiki a wic dzis wieczor jestem sama tyle u mnie ciekawego nie moge doczekac sie piatku nareszcie pojde na dyskoteke simonko co do kaski to ona jest w rimini i nie wiem czy ten nr co ma jest aktualny wyle ci go jutro bo moja mama wziela moj tel ze soba a tam mam napisany jej nr lece papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyni tyle sie npisalam i mi sie nie wyslalo u mnie ok nr kaski napisze ci jutro bo moja mama poszla na noc i wziela ze soba tel zrobilam djecia jess pozniej wm wysle wlasnie byl u nie znajomy wrocil z polski i opowiadal mi jakie przygody mial z kumplami ale sie usmialaam biedna desi nadal chora ta gierka musi byc fajna ok skarby lece wysylac wam maile 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyni tyle sie npisalam i mi sie nie wyslalo u mnie ok nr kaski napisze ci jutro bo moja mama poszla na noc i wziela ze soba tel zrobilam djecia jess pozniej wm wysle wlasnie byl u nie znajomy wrocil z polski i opowiadal mi jakie przygody mial z kumplami ale sie usmialaam biedna desi nadal chora ta gierka musi byc fajna ok skarby lece wysylac wam maile 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka=
hej🖐️ a ja dzis znowu nowa gierke o dziewczynie i jej kumplu co sobie razem mieszkaja itd umeblowalam im mieszkanie wyprawilam kilka imprez:P pracowali w bazie wojskowej:) a on mial bob na imie-co za zbieg okolicznosci:P zatrudnilam sprzataczke i ogrodnika i bym tak grala az do rana,ale to nie o to chodzi:P znalazlam w internecie-jak oszukiwac:) by szybko i latwo przesc do kolejngo livelu:) jak tylko mala usnie zaraz sie za gierke zabieram fakt-pochlania duzo czasu!!!!!!!!!!!! dzis nic nie robilam:) tylko zeby umy;am i maly prysznic!!!!!!! nawet nie mialam czasu zjesc;) parowke na zimno ...na szybkiego,jak malej robilam kolacje mala wciaz chora:( ma biegunke:( i dostala uczulenia :( :( :-o Gata-pozdrow gode-👄 a co kaska robi tam??na wycieczke pojechala?? Madziu-widze,ze szykuje sie super 18:) pozdrow mame👄 milej zabawy:) buziaczi👄 pa-pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarby wlasnie wrocilam dodomku bylam w lago patrii odnowic mojej mamie karte tel jutro kaska wraca to dam ci jej nr tel bo na ten zwonie od rana i sekretarka chyba znowu go zmienila fajnie ze fotki sie podobaja tylko powychodzily wszystkie moje przyszcze :-D widzialam dzis chlopaka ktory mi sie strasznie podoba jak chcecie to wysle wam jego fotke tak wogole to jesli chcecie zobaczyc zdjecia z dyskoteki to oto adres www.flava.it biedna desi :-( madziu a co u ciebie netta ?????????// fajna ta gierka ale ona podobno naprawde duzo czasu zajmuje jestem na gg piszcie bo jestem niewidoczna ukrywam sie przed moim wielbicielem :-D chyba zaraz zadzwonie do doni bo mi sie za nia teskni pozniej zdam relacje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo! tak tylko na chwilkę Gata----zapomniałaś o mnie ...czekam na Twoje fotki pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta wybacz wysle tylko jak mi sie poczta odblokuje ok???????? u mnie po staremu szukuje sie powolutku do podrozy dzis piatek moze wybiore sie na dyskoteke???????? jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze tak bo juz mam dosc siedzenia w domu a pozatym jesli teraz nie pojde na dyskoteke to mdopiero za miesiac :-( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonjo sprawdz poczte wyslalam nr kachy umieram z nudow ale zaraz chyba gdzies ide bo w domu wariacji dostane papapa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie moge spac :( nie chce mi sie za bardzo a juz pozegnałąm sie z agata:) ale i tak zaraz zmykam, wesżłam tylko zeby nie bylo ze ja tu nic nie zaglądam Buziaki Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Mam jeszcze chwilke czasu, bo o 12 jade n Tarnobrzeg:) niestety jest brzydka pogoda i nie ebde mogla szybko jechac:( Ale damy rade:) Dzis jade juz ustalic sobie egzamin:) Jejku ale jestm podekscytowana hihihi Magda Driver:) Nudzi mi sie trochewiec postanowiłam zajrzec do Was a tu cisza!! Ewelinko co sie z Toba Dzieje?? Jak Desi?? Netta??? Z Gata to gadaąłm wczoraj ale tez mozes zzajrzec tu:) POzdraiwam goroca buzkia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o madzik sie zajerwstrowalas ja bylam dzis na mercato kupilam pierdoly i poszlo sie rabac 70 euro ostatnie zakupt przed wyjazdem jejku mam jakies glupie przeczucie co do tej podrozy to pewnie dlatego ze w nocy w krakowie bede dzis mam zarabany dzien musze isc do kolezanki po ciuszki moje z mama zapytac sie o roboter a pozniej do kasi zrobic paznokcie zelowe a raczej akrylowe moja mama idzie dzis na nocke do kliniki lece 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×