Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Witajcie!!! Ten tydzien byl dla meni najfgorszy w zyciu!!!! nie mialam jeszcz etakiegoi zaczelo sie od bani z polaka, potem bylo jzu tylko gorzej kolejna bania z biologo jks kara beznadzije!1 i wogole szkoda gadac!!! w piatek mialam egzamin!1 rano wykupilam osbei jeszcz egodizne jazdy zeby nie isc na glupka!!! wszystko bylo pieknie poprostu nigdy lepiej mi nie szlo!!!!! o 11 mialam gzamin dziewczyna wylosowąła zestaw najłatwoejszy jaki tylko mogl byc!! na plac manewrowy wychodzilam spokojna i bardzo pean siebie mialam tego samego egzaminatoro poprostu bajka!!!! wsiadłam do samochodu łuk zrobila i zamiarząłam robic wjazd do garazu tyle(pewnie nei bardzo wiecie o czym mowie ale nie wazne:)) no i wjezdzam i nie wjechalam!!! poprostu zaamka nigdy w zyciu ten manewr mi zle nei wszedl!! to jest najwiekszy banal jaki tylko moze byc!!! wiec facet mowi ze moge jeszcz eraz!!! za drugim razem jzu bylam taka zestresowana i zla ze zrobilam ten sam blad!! nawet nie myslałam a ja moglam zrobic sobei korekte z czego eni skorzystałąm!!! poprostu ząłamka i znowu nei zdalam!!! nie wie czy ja kieyds to zdam1!! ale najgorsze jest to ze ja nap[rawde umiem jezdzic samochodem moj instruktruktor zawsze mnie chwalił i na placu nei roobie bledow a tego jebanego egzaminu nie moge zdac!!!!1 nie wiem co to bedzie nastepny bede miala 1 grudnia!!!! nawet nei chc o tym myslec!!! To tyle u mnie!!1 Gata neizla historia z tym facetem ciesze sie z ebawilas sie dobrze na dicho!:) WYSLIJ MI ZDJECIA!!:!) ewelinko zazdroszcze ogody buziaki dla malej:) Papapa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu-tak mi przykro:( ❤️❤️❤️ dlaczego tak kiepsko z polaka i bioli-przeciez ty jestes bardzo zdolna:)!-czy nauczycielki sie na ciebie uwziely z jakis osobistych powodow?? z prawkiem jazdy-to doprawdy-PECH!!! choc to cie przytule❤️:)🖐️ gata-👄❤️👄 netta-👄❤️👄-gdzie nam zniknelas??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj gata ma dola i to niezlego nawet mi sie nie chce pisac powodu daje znac ze zyje buziaki odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Żyję Simonko 🌻 nie znikęłam, jestem cały czas z Wami ale brakuje mi czasu na wpisy...ale jestem na bieżąco z tym co u Was słychać 😘 dla Ciebie i Desi Madzik 🌻 nie poddawaj sie z tym prawkiem...walcz... ja zdałam na prawko za 3 razem , ciężko było ale zawsze warto ten kawałek papierka mieć:) mnie też oblewali za błahe rzeczy... trzymam kciuki 1 grudnia :) 😘 Gata🌻 łopata w rączke i zakopuj szybko ten dół 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta skarbie-wrocilas:) gata-cio sie stalo??sciskam cie-nie martw sie:D chcesz to napisz do mnie e-maila:) wyzal sie misiu:-o madzik-mocno wierze,ze ten nowy tydzien okaze sie duuuuuzo lepszy i bardziej owocny w szkole:P tutaj totalne upaly jak latem 25C moze i czasem wiecej pogoda szaleje jesli chodzi o moje skromne zycie to...wszystko dobrze:) nigdzie nie bylam,nic nowego nie kupilam..siedze w domku i czekam,az mala sie obudzi to pojdziemy na spacerek:) pozdrawiam WSZYSTKICH🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata 🌻 ale ja mam sklerozę...zapomniałam Ci podziękować za kartkę na Halloween...jest super:) Dzięki 🌻 dla Ciebie Simonka 🌻 Madzik 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki przepraszam ze ostatnio was zaniedbuje ale naprawde praktycznie nie ma mnie w domu mam duzo do zalatwienia a wiec moge rzadko tu zagladac obiecuje ze wam wszystko napisze u mnie ok wszytkie problemy zaczynja sie rozwiazywac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata co ty masz tak wiele do zalatwiania-pochwal sie!! prosze cie spytaj kaske czy jessi dostala ta ksiazke z alfabetem??? madzik-powodzenia w szkole-❤️ netta-👄👄 dzis nic nie napisze:( jestem zla mam 100 pryszczy na twarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadne sluby skarbie jak na razie :-D nie chce nic zapeszac powiem wam juz wszystko jak bede wszystkiego pewna nie chce zapeszac 3majcie kciuki i badzcie cierpliwe bo to jest kwestia kilku dni 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko test
znowu mi sie nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki napisze tylko tyle ze dzis mam \\w dupie szkole poprostu ide sie ochamic!! Przepraszma za brak komantarza do waszych wypowiediz zrobie to jutro obiecuje!! dizs musze poprostu isc sie idchamic na dyskotego!! jzu nie pamietam kiedy tam bylam!!!! Jak ja tego pragne!!! Jebie szkole1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec skarby moje ztawiay strusia i sie wypowadzamy na dniach mamy juz mieszkanko jest piekne nie pisalam wam nic bo nie bylam pewna czy wypali w tych dniach moge rzadziej tu bywac wiecie przyprowadzka ok koncze skarby zaczyna,m sie pakowac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:( dzis ja rowniez za wiele nie napisze..:-o Madziu mam nadzieje,ze dyskoteka ci sie udala:) Gata-gratuluje posuniecia,oby bylo warto!!!trzymam za was kciuki!a gdzie sie przeprowadzacie? jesli chodzi o mnie to: dodam Gaty stopke! zycie to nie bajka...zycie to walka o przetrwanie! oh tak swiete slowa!a ja zyje w buszu!!! to by bylo na tyle o mnie i mojej obecnej sytuacji! ps:gata-a ile macie pokoi moze sie znajdzie jeden dla mnie? mam dosyc oszukiwania samej siebie:-o marze o wyjezdzie na wakacje,dlugie wakacje-bardzo tego potrzebuje:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale sie wam ,ze bylam na wesolym miasteczku w piatek i o dziwo-kazdy byl w szoku,a najbardziej ja!!!!! w jednej z gier bylam-,,championem,,-NR1!!! wygralam 5 duzych maskotek:) za kazdym razem do gry podchodzilo 14 osob to byly takie wyscigi konikow i rzucalo sie pilke do otworu za kazdym razem ja wygrywalam az facet mi kazal odejsc od gry i dac szanse innym:P a ludzie tylko przeklinali:) hi hi hi hi wygralam duza maskotke psa-kolos na pol lozka potem drugi pies-zrobilam z niego poduszke-pufe do siedzenia na podlodze:) poduszke kroliczkiem playboya:P scoobi doo-wysle jessi:) i jeszcze inne maskoty-mis i piesek caly pokoj zajety:) mala szczesliwa:):):) chodzi i przytula te zabawki a ten siostry syn,zaczal ryczec..i musialam jeszcze i jemu cos wygrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie same nowosci chatka jest duza cos w stylu naszej obecnej ale ladniejsza jak sie juz wprowadze to zrobie wam zdjecia i wysle bylam wczoraj na dyskotece z krzysiem i ola w takiej dyskotece w varcaturo bylam tam pierwszy raz jest bardzo fajna nazywa sie la villa duzo amerykanow drinki pycha ale jak paliz papierosy to musisz isc na zewnatrz na balkon super sie wybawilam jutro beda znowu moje zdjecia na internecie kurcze jestem slawna :-D jutro dam wam adres bo jeszcze ich nie ma jest taka grupa chlopakow o zarabiscie tancza jak na teledyskach uczyli mnie wczoraj krokow ja sobie tancze tancze az wkoncu oni przestali i patrzyli jak mi wychodzi przyznam sie ze zdalam pomylnie ten egzamin :-) :-D kurcze udziela mi sie skromnosc od krzyska :-D na tej dyskotece byli sami moi znajomi poznalam duzo nowych ludzi miedzy innymi jednego mc co rapuje w millennium i w la villi w varcaturo bardzo fajny chlopak mieszka w mondragonie i okazalo sie ze mamy wspolnych znajomych wrocilam o 6 rano dzis moj znajomy byl w telewizji ten co tanczy w millennium niestety nie tanczyl ok koncze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie same nowosci chatka jest duza cos w stylu naszej obecnej ale ladniejsza jak sie juz wprowadze to zrobie wam zdjecia i wysle bylam wczoraj na dyskotece z krzysiem i ola w takiej dyskotece w varcaturo bylam tam pierwszy raz jest bardzo fajna nazywa sie la villa duzo amerykanow drinki pycha ale jak paliz papierosy to musisz isc na zewnatrz na balkon super sie wybawilam jutro beda znowu moje zdjecia na internecie kurcze jestem slawna :-D jutro dam wam adres bo jeszcze ich nie ma jest taka grupa chlopakow o zarabiscie tancza jak na teledyskach uczyli mnie wczoraj krokow ja sobie tancze tancze az wkoncu oni przestali i patrzyli jak mi wychodzi przyznam sie ze zdalam pomylnie ten egzamin :-) :-D kurcze udziela mi sie skromnosc od krzyska :-D na tej dyskotece byli sami moi znajomi poznalam duzo nowych ludzi miedzy innymi jednego mc co rapuje w millennium i w la villi w varcaturo bardzo fajny chlopak mieszka w mondragonie i okazalo sie ze mamy wspolnych znajomych wrocilam o 6 rano dzis moj znajomy byl w telewizji ten co tanczy w millennium niestety nie tanczyl ok koncze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata ciesze sie,ze masz udane zycie ze cieszysz sie mlodoscia,chodzisz na dyskoteki..tu i tam,wyjazdy za granice:) a teraz nawet przeprowadzka:) zycze ci powodzenia-❤️ hm...co do nowych tancow i krokow itd to ja...,,jestem zielona,, ogladam czasem BET-program muzyczny:P ale npMTV nie mam:( dzis byl cudowny dzien:D bylam w ulubionej resteuracji zjadlam rybke salmone,ziemniaczki,sosik i duzo salaty na deser truskaweczki:P ale nie obylo sie bez slodkiego:( zjadlam dwa duze kawaly ciasta:-o ale my bardzo zadko chodzimy do tej resteuracji,wiec pofolgowalam sobie dzisiaj:) maz kupil mi przepiekny bukiet roz-❤️ i przez caly dzien byl bardzo kochany:) destinka-tez bardzo dobra:) zrobilam male zakupy:P kupilam lip gloss maybelline-oh niestety nie jestem za bardzo zadowolona:-o jeden kolorek-pink fireworks-ok ale ten drugi-sandy sparkle-:-o na opakowaniu pisze: color ultrabrilante-lip polish- nie polecam za to Avon-beyond color-lip recovery cream-super:) creamy nude-bardzo delikatny-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu-dziekuje ci za wczorajsza pogawedke na gg-❤️❤️❤️ sluchajcie bylam w pet-shop i bardzo chce destince kupic zwierzatko psa:)~ alez cudowne❤️ jakiegos malego...i sliczna smycz i duzo sweterkow:) widzialam kilka pieskow ale ceny-od 400$ do 1500$ wiec na razie chyba kupie tylko chomiczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo Simonko 😘 a może lepiej pomyśl nad kupnem np. królika albo świnki morskiej bo chomiczki, choć są przecudne to króciutko żyją... Ja uwielbiam łososia (bo rozumiem, ze rybka salmon to łosoś) a w szczególności jeszcze takiego z grilla...mmmm pycha Ciesze się, ze miałaś udany dzień:) A ja dzis ledwo żyje :( śpię cały czas w pracy na biurku, jeszcze godzina i do domciu :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki simonko to fajnie sie bawilas ciesze sie dziewczyny pamietajcie ze u mnie jest zawsze dla was miejsce a wiec zapraszam tak wogole to wyprowadzam sie z kaska i samancia czekamy tylko kiedy podlacza swiatlo i sie wyprowadzamy a tu macie adresik http://www.flava.it/ita/serate/foto.php?page=4&id=84 sa tam fotki z dyskoteki z tych to jestem juz bardziej zadowolona u mnie ok siedze w domku i umieram z zimna 😘 ps. ale desi by sie cieszyla ze zwierzaka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczynki:) Przepraszam z emnei dosc długo nie bylo!!!! Gata super wyszłas na zdjeciach naprawde bo Olka strasnzie jakby nacpana byla aju nie wspomne o KRZYSKU!!!!!! TRAGEDIA Ewelinko ja tez Ci abardzo dzikeuej za rozmowe Dziewczyny jak wam cos opowiem to padniecie a wlasciwie Gata to jzu słyszała Wczoraj kolezanka dała mi sposob w jaki moge sie szybko i łatow uczyc!!! Trzeba było wziac 5 tabletek na gardlo (tussipec) one zaiweraja jakis skadnik co ma i anfetamina i popic to mocna kawa(zrobilam soebei z 2,5 łyzeczki) jak ja piłąm myslama ze zwymiotuje ale mowie trzeba sie poscwiecic skoro mam sie szybko uczyc. no wiec jak wzielam to bylo fajnie chialoa mi sie uczyc nie chcialo mi sie spac super ale po 30 minutach zaczeło mijac wiec wzialm druga dawke!!!! tym razme 4 tabletki i kawa!!!! i wtedy sie zaczeło.... Przezyłam koszmar nei ogalm sie wogole uczyc!!! maialm rgawki przeszywały mnie dreszcze !!! rece mi sie trzesły jak narkomanowi na tygodniowym glodzie!!1 glowa mi pulsowała jakby miala wybuchnac!!! a serce pikalo jakby chcialo wyskoczyc!!!!!!!!!! Wogole eni mogalm usnac!!!! pociłam sie !!! rano ja wstałam o (4:30) juz bylo troche lepiej ece mneij dygotały a serce nie bilo juz tak mocno i mogalm sie troche pouczyc!!! wiec to zrobilam ale jak podniosłam sie z łozka i szlam po zeszyt to obijałam sie o sciany jak nacpana lub pijana ale mocno!!!!!1 to byla najgorsza noc w mim zyciu!!! nie olecam nikomu!! juz wole sie uczyc normalnie u mnei to tyle Pozdrawiam i cmocno cląuje!! Gata pisz oc z przeprowadzka Ewelinko pisz cyz kupiłas zwierzaka:) Papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu niezly numer odwalilas wczoraj mamy swiatlo a wiec jutro chyba juz spie na nowej chatce troche mialam dzisiaj przeworzenia i jestem z deka zmeczona zostaly tylko najwieksze rzeczy taakie jak biurko szafki krzeslo itd. ide sie zaraz kapac simonko co u ciebie??/ madzik jak sie czujesz wszystko juz ok? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia-BOZE!!!!nie rob tak wiecej!!!!!!!!! oh kup spbie red-bula,lub jaki kolwiek napoj energetyczny!!!! tego typu-nie chodzi mi o getorade lub power up...itd napoj w puszce-zawierajacy-kurcze szukam po calym domu,nie moge znalezc red bullla😠 a wczoraj kupilam 4 opakowania-😠 zawierajacy..napisze pozniej co,bo teraz dokladnie nie pamietam nazwy! 100% cie ozywi! moj maz duzo pracuje w nocy,wiele godzin i pije red-bulla polecam albo coca-cole/ale classic z cofeina-tez powinno cie walnac! ja jak wypije przed snem...czesto potem nie moge zasnac! czekolada-tez!:)duza zawartosc cukru!!!pobudza i tez ma zelazo:P to moje domowe sposoby!:) albo lekki-no ale nie wiem czy ci ktos sprzeda w PL?czy sa u nas w polsce takie? tu w usa sa leki,ze nie spisz przez wiele godzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GATA-a gdzie wy sie przeprowadzacie??? nic nie piszesz? w parcu? na villagio? czy na dominiziane? czy dalej??????????? mam nadzieje,ze nie!!!-mam na mysli-NIE DALEJ!!!JAK VILLAGIO? napisz ile macie pokoi? ile za wynajecie? itd... o wszystkim na ten temat interesuja mnie ceny wynajecia apartamentu ile??? bo dom to pewnie drogo??? pisalas,ze Anka W. tez gdzies tam w poblizu mieszka... gdzie w parco???? wciaz jest z Mahometem??? hm...wyprowadzasz sie z Kasia.... nie bedzie wam sie nudzic:) tylko czy Godzie nie bedzie przeszkadzac tyle osob w domu i male dziecko? wiesz ona jest przyzwyczajona do spokoju i ciszy. a co ze Strato? koniecznie napisz!!bardzo jestem ciekawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×