Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Simonka :) super, ze się odezwałaś, cieszę się bardzo:) Przesyłam masę buziaków dla Ciebie i Twoich dziewczyn 😘 😘 😘 i odzywaj się w miarę możliwości częsciej...czekamy :) ps. ewentualnie daj znać na maila Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka simonka
czesc nie moge doczekac sie wiosny....mmmmm!! tutaj cieplo,ale to jeszcze nie to co prawdziwa wiosna! niestety dzis bardzo brzydki pochmurny dzien..co za pech!!bo tak milo zapowiadal sie ten weekend gata wyslalam ci kilka sms nigdy nie odpisalas nie wiem czy doszly??? zapomnialam twoj e-mail adres...musze gdzies poszukac..to sie odezwie. netta skarbie witam i serdecznie pozdrawiam nie pamietam czy wspomnialam,ze mam malego kotka...poprawka kotke jest sliczna biale ma futerko i piekne niebieskie oczy,szare uszka i szary ogonek jest slodka...ale bardzo dokuczna!! niedlugo swieta wielkanocne sklepy pelne kroliczkow..zajaczkow...kwiaty wszedzie.....koszyczki ...jajeczka kolorowe....nigdy za bardzo nie lubialam swiat wielkanocnych,ale teraz...,,na stare lata,, chyba charakter mi sie zmienia,bo bardzo sie ciesze z nadejscia wiosny..i swiat wielkanocnych..kupilam corce przepiekne dwie sukienki-rozowa i zielona w biale kropeczki...nowe buciki.... ale chyba najbardziej przezywam mojej starszej corci 6 urodziny!!!! bede konczyc ,wierze,ze ktos z was tu czasem zajzy..... caluje i pozdrawiam!! netta gata madzik agnieszka znikam............🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana E. nie moge byc teraz z Toba a wiem,ze przezywasz ciezki okres.Jestem z Toba mysla. pamietaj,ze zawsze o Tobie mysle i jak tylko zdolam w czymś pomóc pomoge. trzymaj sie. jesli zdolasz to usciskaj ode mnie Jessi E..nie wiem co powiedziec. Ogromnie wspolczuje. ta wiadomosc od Ciebie zaparla mi dech. czekam az sie odezwiesz, zgodnie z Twoja prosba. Sciskam i caluje Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wszystkich Życzenia wielu radosnych chwil na Święta Wielkanocne, smacznego Święconego Jajka oraz mokrego Dyngusa Ala 😘 kopę lat Cię nie widziałam na forum 😘 🌻 Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W świąteczny ranek smacznego śniadanka w towarzystwie białego baranka,mokrego dyngusa,kolorowego jajka i niech te święta będą jak bajka.Z wielkanocnymi pozdrowieniami Ala Ewe do Ciebie zaraz napisze :) 😘 ewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za posrednictwemnetu chce wam przekazac zyczenia swiateczne od simonki:) zyczy wam udanych swiat,radosci spokoju, odpoczynku w zagonionym swiecie,mokrego dyngusa i duzo szczescia:) niech kazda z was zje za nia jedno kolorowe jajo :)i kawałek mazurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALA 🌻 przekaż również życzonka ode mnie dla Simonki i jej księżniczek...przede wszystkim wszystkiego najj najj 😘, żeby E sie wszystko układało po Jej myśli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta przekazalam simoce zyczenia-bardzo za nie dziekuje, jednoczesnie chce poinformowac,ze simnoka pojawi sie prawdopodonbie juz niedlugo na topiku,wiec.... zaprasza do czestszych odwiedzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonkaa
hej witam wszystkich.wrocilam!jestem teraz we wloszech z moja starsza cora.bede zagladac na ten topik kiedy bede mogla wiec piszcie.moze i agata sie odezwie..kto wie?aga skarbenku pisz...pisz zawsze...netta ty rowniez o wszystkim..czekam na wasze wiadomosci. z przykroscia zawiadamiam,ze tatus jessici zmarl w wypadku samochodowym.pogrzeb odbl odbyl sie w ostatnia sobote.... jessi 17 kwietnia miala 6 urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka wysciskaj tego aniolka ode mnie:) wielkie lody jak sie zobaczymy :) zapomnialam jej zlozyc zyczenia jak z nia rozmawialm no wiesz z wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×