Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

witam dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 znalazlam chwilke czasu a wiec zagladam na poczatku zyczenia niech te swieta beda cool zycze wam prezentow full w nowym roku duzo money a w sylwestra very funy wiem zyczenia troszke za wczesniej ale wole je napisac teraz bo w swieta konczy mi sie miesieczny abonament za neta i bedzie mi troszke trudno za niego zaplacic bo wszystko bedzie zamkniete we wtorek bylam w neapolu zrobilam troche zakupow w postaci prezentow bylam u fryzjera obcielam troszke wlosy i zrobilam pasemka blond nie nalozyl mi brazu a wiec praktycznie jestem blondynka pozniej bylam na dyskotece wczoraj caly dzien malowalam super mi to wyszlo musze domalowac jeszcze 2 rzeczy i trosz4czke poprawic bedzie super co tam u was???? biedna desi :-( u nas potwornir zimno w nocy dochodzi do 0 stopni ale sniegu nie widac a szkoda przesylam buzia❤️ 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fa la laaaaaaaaaaaaaaa a u nas w domku bardzo swiatecznie:) dzis ustawilam choinke dzieci pomogly mi nalozyc bombki swiatelka,brak lancucha-jutro dokupie:) czysciutko i pachnaco!! swiatecznie!!! :):):):) gata-ciesze sie,ze u ciebie wszystko swietnie sie uklada! madzik-co sie dzieje-nic nie piszesz??? hm..snuje pewne podejzenia na ten temat,ale nie jestem pewna....... ??? no coz jeden dzien i swieta...wiec WESOLYCH I POGODNYCH SWIAT!!!!!!!! GATA-koniecznie wyszalej sie za mnie na dyskotece!!!!!!!please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zdrowych Wesołych i Spokojnych Świąt, bogatego Mikołaja oraz wszystkiego co najlepsze w życiu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki nareszcie skonczylam rysunek na scianie dzisiaj zrobie fotke i albo dzis w nocy albo jutro wam wysle w niedziele mamy otwarcie lokalu jako dj ma byc don reco simono pamietasz proszka?????? pozdrowic go od ciebie??? u nas tez swiatecznie jest i choinka i gusia gotuje od rana prezenty tez juz sa kupione zajrze jutro 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata -no pewnie-pozdrow go,ale on mnie juz chyba nie pamieta:( powiec mu ,ze kolezanka Everetta...-pamietasz go???? tyle czasu uplynelo..juz mnie nikt nie pamieta:( buuuuuuuuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już dziś bo jutro wyjeżdzam w góry Zyczę Wam: 🌻 🌻 🌻 Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w życiu, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten Nowy Rok uskrzydlił Was... 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
agata czy zagladasz tu jeszcze czy juz sie smiertelnie brazilas na ewe?? kurde nie widzej jej juz ok 2 tyg. i sie troche denerwuje co sie stalo. wie ktoras??? A MOZE TA CO MIESZKA GDZIES W OSTROWCU??moze dzwoinila do babci?? albo do tej swojej siosty mlodszej?/ wie ktoras cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze...
no i pokłociły się na dobre :-( a tak sie fajnie Was czytało :-P :-P :-D simonka :-) gata :-) wracajcie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny bardzo, oj bardzo doawno mnie tu nie bylo!!!!!!!.............. ale widze ze i tak to nie ma znaczenia bo wy tez juz tu nie zagladacie!!1 W ogole nie mama z Wami kontaku..............!! co sie dzieje!!!! Dementuje plotke ze w Ostrowcu jest knajpa z gołymi klenerkami, kto Ci takich glupot nagadal!!???? Zagladne tu niebawem, moze cos sie ruszy. Pozdrawiam Cie Netko i wszytskich innych odqwiedzajacych ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
madzik ty zasowaj do babci eweliny i pytaj co z nia sie dziej,, albo do siostry tej jej dzown albo cos. nie wiem co sie dzieje z ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie...
........jesteście :-0 :-( Simonka, wracaj 😭 😭 gata 😭 wracaj W R A C A J C I E 😭 😭 madzik, netta>>>>> gdzie reszta :-0 Tak fajnie się Was czytało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gold miterio wiesz nie osadzam ludzi ktorych nie znam i nie lubie takich osob ktore to robia nie chce sie tlumaczyc ani przymilac ale wiesz osoby poznane w sieci sa inne niz w rzeczywistosci nie znasz mnie a wiec nie osadzaj i nie najezdzaj poprostu spojrz w lustro i zajmij sie swoimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
simonka nie ma netu wiec jak ma napisac a gata nie dopisze bo mi zrymowaalo malo przyjaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i tak mimo wszystko
...podnoszę i czekam :-) aż odezwie sie Simonka :-) :-) A jak mała Destinka? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
bywacie tu??? czy ktoraś z was wie co u simonki??? zadnych waidomosci od niej, Jessi do szkoly idzie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop i w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
haloooo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-wife
hej-caluje i pozdrawiam....po malu pakuje ciuszki do walizki......... z glowa w chmurach...pelna marzen i nadzieji....na lepsze jutro-plus tajemniczy usmieszech Mona Lisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do simonki i gaty
Hej, dziewczyny, nie wierzę żebyście tu wogóle tu nie zaglądały :-0 :-0 Simonka :-) odezwij się, podczytywałam sobie Wasz topik, jestem ciekawa co u małej Destinki, co u Jessi :-0 Przyzwyczaiłam sie do Waszego towarzystwa, brak mi Was 😭 😭 Wracajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do simonki i gaty
Hej, dziewczyny, nie wierzę żebyście tu wogóle tu nie zaglądały :-0 :-0 Simonka :-) odezwij się, podczytywałam sobie Wasz topik, jestem ciekawa co u małej Destinki, co u Jessi :-0 Przyzwyczaiłam sie do Waszego towarzystwa, brak mi Was 😭 😭 Wracajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie...dziewczyny, czy jeszcze tu zaglądacie???? Dajcie chociaż znać na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megunia.......
tak sie niepokoje, Sloneczko co tam sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megunia.......
simonka sniłas mi sie dzis, Odezwij sie prosze. martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki przychodza mi od was maile z pytaniami u simonki wszystko ok desi urosla i jest coraz piekniejsza simonka zmienila mieszkanie i narazie nie ma netu ale u niej wszystko ok pozdrawiam netta to moj nr gg odezwij sie 8247543 ps. tak dawno mnie tu nie bylo ze zapomnialam hasla i zmienilam nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko podczytująca
Pozdrowienia dla wszystkich tu zaglądających :-P :-( inaczej :-) Przesyłam najpiękniejsze życzenia noworoczne i czekam aż się odezwiecie :-) :-) Lubiłam Was podczytywać i baaardzo mi Was brakuje :-0 Simonka, co u Ciebie?? Gata, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonkawitam
witam was wszystkie-moje kochane-tesknie za wami wszystkimi:( niestety wciaz jestem na emigracji....wciaz w usa.....a moja walizeczke pakowalam i rozpakowywalam juz ze 4razy.....jednak w obecnej sytuacji wciaz musze tu byc...nie mam zielonego pojecia jak dlugo????? dzis nudne sobotnie popoludnie...ze wzgledu na roznice czasowa....chyba sobie z wami nie poplotkuje,bo za pewne wszystkie juz spicie...... jesli chodzi o moje cudowne dziewczyny-to jessi chodzi juz do pierwszej klasy,a destiny we wrzesniu idzie do przedszkola:) bede konczyc pozdrawiam was wszystkie sle duzo..duzo caluskow wszystkiego dobrego w 2007 roku mocno wierze,ze u was wszystkich everything is ok!!! Agata-:) netta:) Madzik:) Agnieszko-buziaki dla ciebie-jesli tu zagladasz! a ja ide sobie poczytac co nowego na ,,kafe,, pamietam o was..i bardzo tesknie za klikaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka witam
drogie dziewczyny-tak sobie pomyslalam,ze juz niedlugo beda Walentynki,nie wiem czy bede miala dostep do internetu,wiec juz teraz wam zycze...duzo duzo slodyczy...miodziku....!!!! kocham was i tesknie GATA-pozdrow Jagode!!!!!!! Madzik,a ty Swoja Beatke!!! Netta Agnieszka Dark Elf-nie wiem czy ty czasem tu bywasz??ale i ciebie mocno sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×