Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

NETTA-witaj Skarbie nie odwiedzam juz ,,20,, brak czasu jestem na 2 nowych topikach o maciezynstwie itd...o dzieciach i tu:) widze,ze mamy troche podobne gusta kulinarne:):):) co z toba? napisz troszeczke. zwierzaka wciaz nie mam maz stwierdzil,ze psa kupimy corce na jej urodziny,czyli musze czekac do maja:P a na razie to tego chomiczka nam chce zafundowac:) i stwierdzil,ze jak chce to i kotka:P tylko,ze chomik ma mieszkac z nami u tesciow,a kotek w naszym nowym domu:P jak znajde w ogloszeniach za darmo-to moze 2 te kotki:P? piszesz,ze chomiczek krotko zyje-jak krotko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ GATA-przejzalam foto wyszlas slicznie-widze,ze masz fajny czarny tusz do rzes-mocny /czarny,ladne rzesy-jaki to???? twoja kolezanka-pozostawie bez komentarza:-o na drugiej foto cala twarz ci zakryla swoim ramieniem..... bez przesady nastepnym razem niech trzyma cie w pasie...czy nizej:P waszego kumpla prawie nie widac:( tylko nos i oczy:) wybacz negatywny komentarz-ty wyszlas ladnie,ale to drugie zjecie.....brzydkie-dzieki twojej kupeli-popsula scenerie:) a kaski na dyskoteke nie zabieracie?dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś tylko macham Postaram się napisac coś więcej jutro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na poczatku powiem wam ze nie nawidze przeprowadzek!!!!!!!! a wiec mieszkanko jest ogromne salon,kuchnia,2 pokoje,2 lazienki,przedpokuj i ogromniasty balkon mieszkanie jest na fontannie blu czynsz 450 euro to tylko 50 euro wiecej od tego naszego mieszkania a jest o wiele ladniejsze i wieksze co do spokoju i ciszy w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamy jej serdecznie dosc!!!!!!!! taki cmentarz w domu ja siedzie na interncie a mojej mamie sie nudzi a wiec bedzie nam wesolo obiecuje jak juz urzadzimy mieszkanko to porobie zdjecia i wam wysle zdjecia z dyskoteki nie sa zle rzeczywiscie moja kolezanka wyszla strasznie kasi nie chcialo sie isc wtedy ale tak to zawsze jezdzimy razem jejku jestem zmeczona zaraz ma przyjkjechac krzys i mi pomoc przewiezc szafki itd. mam juz dosc tej przeprowadzki jestm tak zmeczona ze az zla i jakas takas dziwna a strato ma sie wyprowadzic z tego mieszkania do konca miesiaca to nie jest zycie ciagle klotnie i obrazanie sie mam juz go powyzej dziurek w nosie a moja mama jeszcvze wyzej kurzcze zaraz bedzie neizla burza ciekawe czy krzysiek przyjedzie jak nie to go ukatrupie simonko super z tym zwierzakiem a chomik to zyje nie wiem dokladnie ale moze cos okolo 1-2 lat ok ide cos zjesc bo juz nie pamietam jak wyglada jedzenie przesylam wszystkim ogromniaste 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cio to nikt nie pisze??????????/ ja juz jutro wprowadzzam sie do nowego mieszkanka :-) troszke to trwalo ale jak zaczelysmy sie pakowac to zrobilo sie multum rzeczy i dlugo trwala przeprowadzka wszystko mnie boli mam mnostwo siniakow ale jest ok 😘 dla wszystkih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ostatnio nie maialam czasu tu pisac... wiele rzeczy sie dzieje....bardzo wiele! dzis znalazlam chwilke:) gata-ciesze sie,ze znalazlyscie sliczne mieszkanie z opisu wyglda na duze:) powodzenia w nowym domku:) a parapetowka byla:P mam nadzieje,ze odwiedzisz jessi czasem:) i ja wezmiesz z samanta na spacrek:) ucaluj gode-👄 madzik-jak twoj weekend?co w szkole? w przerwie w nauce napisz cos nam:) netta-buziaczki-👄👄👄 u nas sklepy pelne ludzi-juz robia swiateczne zakupy:D mila przedswiateczna atmosfera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie same nowosci mieszkam juz w nowym mieszkanku w piatek bylam ze znajomymina dyskotece poznalam fajnych amerykancow impreza przeniosla sie do nich do domu jeden z nich mialkawasaki ninja i objezdzilam z nim cala lago patrie ma plazme na pol sciany i stol do bilarda w domu chate ma super wczoraj bylam z kasia na dyskotece w latinie to jest jakies 130 km od nas dyskoteka duza i suer uzadzona ale muzyka straszna house wogole sie nie wybawilam ale smiesznie bylo bo tam bardzo duzo transwestytow i bardzo smiesznie ubranych ludzi a wiec sie usmialysmy z kaska no i znalazlam prace i zaczynam w poniedzialek 3 majcie kciuki simonko pewnie ze bede odwiedzala jess i brala ja na spacerki cio u was??? musze leciec ogromniaste 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhhhhh GATA jak ja ci zazdroszcze tej wolnosci chodzisz na dyskoteki...masz nowa prace...itd... a u mnie flaki z olejem:-o nie moge zupelnie sie dogadac z moim facetem ja chyba sie nie nadaje do zadnego zwiazku! ta mala wciaz marudzi i kaprysi,nikt mi przy niej nic nie pomaga urwanie glowy:-o zastanawiam sie co u Doni?ostatnio mi sie snila. czy ktos z was z nia ostatnio rozmawial? Madzik-co w szkole? nic nie piszesz...? pewnie teraz ciezko,bo polrocze sie zbliza NETTA-co u ciebie? ja kupilam nowe butki-ballerinki-czy tam jak sie na nie mowi-byla przecena buciki tylko $7-to malo,a nawet dobrej jakosci biale-slodkie-zawsze chcialam takie biale pantofle,ale nie moglam upolowac a drugie za $8-zloto-rozowe...troszke za duze,mimo,iz moj numer:-o no chyba musze waty napchac,bo szkoda butkow. tu zimno sie robi i niebo pochmurne:-o z rana bylysmy na spacerku a teraz pozostal tylko dom i tv GATA-a z jakiego stanu jest ten twoj nowy kolega? moze wiecej jak kolega-❤️-przyznaj sie nam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie pisze:-o oj oj oj:( a u mnie dzis byl sliczny dzien:) cale poludnie szalalam z corka i siostrzencem po dworku-bylo extra:D w tym tygodniu mamy swieto Dziekczynienia-indyk sie szykuje na smierc:( tragicznie smaczne:P GATA-hm..raz jak dzwonilam do mojej mamy to tam byla jakas Justyna?????????kto to?????????kim ona jest...???? ja jej nie znam! Madzik-co u ciebie??? chyba cos cos ciezko w tej szkole ci idzie,bo nawet tu nie zajzysz;-o NETTA--❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kurcze obiecuję popisać i nie mam czasu :( Ale póki co u mnie jakoś leci ... dalej w pracy mam sajgon, ale całe szczęscie od następnego tygodnia mój szef wyjeżdza na tydzień więc będzie spokojniej...jak ja nie znoszę tego gościa niech jedzie i niech nie wraca... ostatnio wybrałam się na zakupy...kupiłam spodnie i kilka bluzek a jeszcze muszę buty kupić echhhh ale czy zdąze przez zimę ??? tego nie wiem ...a potrzbuje buty na zimę co ciekawsze.:) a w wawie już śnieg :( Tak łaziłam po sklepach, perfumeriach ...wiecie ile jest już zestawów świątecznych? Już wszystko ładnie popakowane czeka tylko na klientów :) macie już jakies pomysły na prezenty??? Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) przepraszma ze nei zagladałam dawno. ale nie chce mi sie i ne mama czasu !!1 wiecie jak to jets..... u mnie wsjo ok chociaz mogloby byc lepeij:) jak zawsze.. narazie to tyle nei rpzpisuje sie bo standardowo nie mam czasu:) buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Netta-tutaj tez juz swiatecznie,wszedzie dekoracje,mikolajki,bombki,.itd... w sobote bylam na miescie-wielkie tlumy! ludzie juz robia prezenty pod choinke:) wychodza z wielkimi torbami ze sklepow:D a ja jeszcze nic nie mam:( nic nikomu nie kupilam pomyslow mam wiele najwazniejsze w tym roku sa dzieci,a mam ich czworo:) 2 corki i dwuch siostrzencow jeden synek mojej siostry,a drugi z meza strony:) oj problem wielki-co komu..itd...:P obiecalam,ze o starszyzne tego roku nie dbam,bo ostatnie prezenty przyprawily mnie o bol glowy:-o humor mialam popsuty przez kilka dni:( jesli chodzi o meza to mu kupie perfumy a dzieciaka..sama nie wiem,bo tu wybor jest ogromny rozne gry,zabawki,maskotki,klocki..itd.. ta mlodsza corka bardzo chce lale z seri,,dzieci z kapusty,,czy tam jak to sie na polski tlumaczy:)? a starsza lalke co ja mozna kapac nie wiem co malemu Danielkowi,bo on tez bedzie miec zaraz po swietach urodziny-myslalam o Elmo-przytulance moze sweterek do tego? a temu statrszakowi to gre lub klocki lego? GAATA-gdzie cie wcielo???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis piekna pogoda slonecznie ,cieplutko moja corka dzis wstala o 8 rano zjadla sniadanie i stanela przy drzwiach i czekala kiedy ja wezme na spacer,bylam z nia troche przed domem,ale sie upocilam..slonce mi swiecilo mocno w oczy.... a na koniec siostrzeniec mnie walna w glowe pilka...juz mialam wszystkiego dosyc! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonnka
ooooooooooo?? nikogo tu nie ma:( Madzik sie uczy Netta tez zajeta A ty Gata-gdzie ty sie podziewasz????????? mocno wierze,ze komputer ci wciaz dziala!!! mam nadzieje,ze nie zalapalas wirusa,lub ci sie komp popsul przy przeprowadzce!? odezwij sie!!!!!!!!BO SIE MARTWIE!!! A u mnie dzis swieto Dziekczynienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!! sorka ze tak dlugo mnie tak dlugo nie bylo praca z kasia w nandosie duzo nowych znajomych..... a wiec pracuje z kasia w nandosie kojarzycue ten bar no nie???? jest tam super wspanialwe zarabiamy i mamy ogromne napiwki nawet nando stwierdzil ze zadna dziewczyna ktora tam pracowala nie dostawala tyle napiwkow co my zyc nie umierac mozemy tam robic co chcemy tanczyc zartowac i szefuncio jest super niezle nam mixuje muze dzieki niemu mamy wszystkie now piosenki na plytach i juz nie wimy czego mamy sluchac kupuje zarcie i od czsu do czasu zabiera na imprezy prace zaczynamy od 22 ale zwsze sie spuzn9amy a szef w8ita nas zawsze z 7usiechem na twarzy a kasia na dodatek nie wysypia sie dobrze bo ma zawsze duzo klientek na paznokcie no i jeszcze niunie simonko wczoraj bylo swieto dzienkczynienia spedzilusmy je z kasia u amerykanskiej rodziny to nasi wspolni znajomi ona jest lekarzem na bazie a on jest w policji maja 2 dzieci i sie bardzo lubimy wczoraj byla wielka impreza u nich w domu chate maja jak bajka i dala nam tyle zarcia na wynos nie dosc ze bola nas brzuchy od smiechu (bo z kasia to sie awsze smieje) to jeszcze od przejedzenia nie zapeszam ale karta sie odwrocila i moja i mojej kasi i mojej gusi i mojej samanci jest nam wspaniale mieszkamy razem mamy piekne mieszkanie 0 znajomosci ktore sprawiaja problemy skoda dziewczynki ze was tu nie ma bo jest super napewno bysmy sie super bawily bylysmy ostatnio z kasia na capodichimo na bazie na zakupach kupilysmy super buty i ciuchy wlasnie brenda nas wziela na zakupy (ta rodzina co sie z nimi kumplujemy) tylko pogoda jest do dupy bo caly czas pada mamy nadzieje ze jednak pojedziemy na floryde bo tam cieplo :-D :D i jest 2 super miskow wlasnie z tamtad niedlugo przesle wam zdjecia z domku a teraz musze sie z wami pozegnac bo musimy isc sie kapac bo niedlugo lecimy do pracy przesylamy tysiace 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki!! Przepraszma z etak długo mnie tu nie bylo, Ewelinko dizkeuje za stronke sliczen sukienki !:) Gata gratuluje pracy, ciesze sie ze dobrze wam sie układa:) U mnie bez zmian!! dyskotek dzis chociaz nie chce tam wogole isc!! tragedia ostatki mama zły humor szkoda gadac!! zobaczymy jutro .... zda, relacje narazie uciekam ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Dziewczyny impreza andzrzejkowa !!! straszna!!! pOprostu koszmar posżłyszmy z kolezanka (nanycha) na 18-stke ale jak wczesniej wspominalam mialysmy potem jechac na icho na ktore bardzi nie chcialam!!!! nie wiem mialam jakies złe przeczucia !!!!1 wroociam sie dwa razy do domu a to juz wrozyło cos niedobrego!!1 dyskoeka sama w sobie spoko była!!! ale jak sżłysmy odebrac kurtki to jzu było gorzje!! okaząłos ie ze zggubulysmy numerek!! a naszych kurtek jzu nie bylo!!! r0zumiecie ukradli nam kurtki!! poprostu byłam taka wsciekał !!! a nany sobie ja dopiero wczoraj kupiła Jestem strasznie za nie aiem oc powie mama na to!!1 t7m bardziej ze aj nic prawie nie piłam wiec bylam trzezwa a mama pewie pomysli ze sie opiłam i to dlatego !!!!! NADAL WSCIEKŁA JESTEM NAWTE NIE WIECIE Jak BARDZO!!! a jak wy spedziłysice ostatki?? ozdrawiam buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIK-to straszne-wspolczuje ci o ta kurtke!!! szczegolnie,ze nowa! co za wstyd!😠-ktos zobaczyl,ze fajna i ukradl:P ah ci ludzie:( co powiesz mamie? mocno wierze,ze nie bedzie sie na ciebie zloscic!!! GATA-to swietnie.ze ci sie tak dobrze uklada:)trzymaj tak dalej-powodzenia:) My kupiismy lokal:)-chcemy zrobic mala kawiarenke,cos w stylu jak na filmie ,,friends,,-miejsce spotkan...itd..kawa,herbatka...ciacho...jakies kanapki male duzy telewizor i satelita w weekendy extra muza-nie za glosno,bo tu bardzo male miasteczko:P konkursy dla raperow ja oczywiscie zaraz zaproponowalam-stol do bilarda:;) a Moj chce po boku miec polke z ciuchami dla raperow-cos w tym stylu:P w tym momencie- wszystko to marzenia-bo na razie mamy tylko lokal:) trzeba go troszke podremontowac i ...uzadzic lazienke:P a potem wyposazyc wnetrzze-moj maz siedzi caly czas na necie szuka dobrego sprzetu do naglosnienia. oj ..bedzie duzo pracy przy tym:) jesli chodzi o mnie to w piatek bylam na zakupach,bo po sw.Dzieczynienia byly extra znizki pokupowalam dziecia ubranek zimowych tej malutkiej sliczne buciki traperki rozowe-wygladaja jak timberlandy:) Jess lalke barbi-fryzjer-mam nadzieje,ze jej sie spodoba:) cos jej jeszcze pozniej pod choinke dokupie. tutaj zimno-ale nie do przesady sniegu nie ma i chyba na 99% nie bedzie:) pozdrawiam was serdecznie i spokojnej nocy Madziu Skarbie-tak mi przykro:-o-tule cie mocniutko i wierze,ze twoj kolejny wpis bedzie radosny:)❤️❤️ Gata-🖐️trzymaj sie:) Netta-❤️ Zariowany-jestem..jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu tak sobie mysle o Tobie-nie martw sie /Kochana,bo nic nie trwa wiecznie-moze ta zla sytuacja szybko sie ureguluje,a pech odejdzie! mocno w Ciebie wierze!!! moze Sylwester bedzie bardzo udany:) super Studniowka..itd... Nie martw sie:D glowa do gory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki madzia przykro mi z powodu waszych kurtek ale skur......y zarabala bym chamow simonko super z tm lokalem wierze ze wam sie uda u mnie wszystko ok poza tym ze malo sie wysypiam ale dajemy rade za 2 godzinki do pracy ciekawa jestem o ktorej dzis wroce mam nadzieje ze nie pozno w lokalu od jutra trwa remont nando bedzie zmienial duzo rzeczy otwiera tez dyskoteke i moze sie tam przeniesiemy zobaczymy naprawde chyba jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona z pracy i z szefa bajka ale nie zapeszam ok lece cos zjesc przytulam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata tak sie ciesze,ze ci sie wiedzie:) wiesz co do mojego lokalu-to na razie beda same wydatki:-o dzis pod wieczor przyszedl facet co ma montowac bar.... w srode robotnicy beda poprawiac mury i malowac sciany.... same wydatki!pieniadze i pieniadze!! a tu swieta i prezenty..itd..wiec ten termin mi zupelnie nie pasuje z tym lokalem.ale w przyszlosci wierze,ze beda duze zyski:) to bedzie jedyny lokal w tej miescinie! taka slodka kawiarenka z kawusia i herbatka:) chce sie wybrac moze do Texasu...pokupowac fajne roznosmakowe herbaty..i kawki..capuccino ale to juz pozniej:)-na razie mamy tylko maszyne do kawy:) i wszystko wymaga duzo wysilku i pracy. moj maz wiecznie w pracy.wiec ja bede musiala przypilnowac robotnikow..itd wszystko na mojej glowie:-o duza odpowiedzialnosc! doprawdy extra masz,ze masz fajnego szefa:)-to takie wazne!! opisz twoje mieszkanko-czy macie widok na morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps:kto zajmuje sie Samanta jak Kaska w pracy do tak pozna???? jedno co dobre,ze macie blisko do pracy! MADZIU -nie martw sie wszystko i tobie sie ulozy:) tysiace caluskow👄👄👄👄 czy ktos z was rozmawial z Lil D??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to donia w polsce?????????????????????????????????????????????????????????????????????????/ co sie stalo?????????????????????????????/ jakim cudem?????????????? dlaczego tomek nie ma pracy??????????????????????? wpadlam na chwilke bo muszer zaraz wyjsc moze zajrze pozniej u mnie wszystko ok lece buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W SZOKU!!!!!!!!!!!!!!! W NIEDZIELE Z MAMA ROZMAWIALAM...Z JEJ WYPOWIEDZI ZROZUMIALAM,ZE DONIA WCIAZ WE WLOSZECH!!!!!!!!! MAGDA!!!!!!!!!!!!!!-napisz co sie stalo??? kiedy zjechali??????????? Donia sni mi sie od tygodnia!!!!!!!!!! jestem w szoku!!!!!!!!!!!! co jest grane??????????????? jesli nie tu to blagam wyslij mi e-maila!!!!!!!!!!! blagam to dla mnie WAZNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ NIC ZUPELNIE NIE ROZUMIE????jakies glupie SEKRETY! dlaczego matka mi nie powiedziala,ze ona wyjechala?? dziwne,bo pytam sie zawwsze co u Doni.... cos mowila,ze chciala by Donia do niej wrocila to by pomogla przy Jessi,a mama by wrocila do pracy..i tyle!!!!ALE PONOC TOM JEJ NIE POZWALA...czy cos?????? juz nie wiem komu i w co wierzyc:-o GATA-chociaz ty tam trzymaj fortune za nogi:) powodzenia niech ci sie wiedzie jak najlepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny Donia do mnei dzwoniła 26 chociaz nie jetsem pewna cyz nie dzien wczesniej lub pozniej!! przepraszma nie pamietam dokładnie!! Tez byłam w szoku!! jak do mnei zadzwoniła!!! Dziwie sie ze wy o tym nie wiecie Tomek nie mial pray poniewaz tam gdzie byli spadł snieg !! i dlatego nie mogl pracowac!! donia chcial wysłąc daska do przedszkola zeby mogla isc od pracy jednak to kosztowało 300 euro i nie oacało jej sie zbey szedł!!! wiec nie mieli pieniedzy zeby tam siedziec!! Wrocili do polski i teraz Donia mowi ze tylko Tomek pojedzie do włoch i bedzie jej słal pieniadze to tyle co wiem jak narazie jak dowoiem si cos wiecje to napisze!! narazie dziewczyny napiszcie mi swoje adresy bo mam nowa poczte i nic nie mam zpaisane wiec nie mam jak wysłac wam maila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×