Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Boox2
kikikiki w miarę ok jest :) tylko myślałam, że już okres dostanę ale wciąż czekam.. co do sexu to mam to samo heh ale mogę ;) zmieniając temat to też miałam fajny dzień dziś :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boox a moze zrób jeszcze jeden test ?? ?? A powiec mi zauwazyłas zwiekszona ochote na seks po CLO bo Ja tak :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
tak zauważyłam.. dostałam dziś przed południem okres.. jeśli można tak to nazwać.. bo teraz są już tylko siki weroniki.. różowe plamki jak rozcieńczona krew.. i nic więcej.. więc kikikiki od czwartku zaczynam kolejny cykl z clo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
eh.. u mnie "ulewa".. :( okropny ból.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
a co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Boox - Ja nie moge se dac rady ze soba...chodze krzycze jestem jak cykająca bomba atomowa....MASAKRA !! Wczoraj postanowiłam ze wkońcu trzeba zrobic cos dla siebie....jezeli w tym i kolejnym cyklu sie nei uda....odstawiam wszystko....juz nie wytrzymuje..musze zrobic cos dla siebie...strasznie przytyłam chce iść do dietetyka na aerobik.....i jakaś mało atrakcyjna sie zrobiłam...ogólnie źle mi ostatnio samej z soba....a to juz znak.... :( :( Nasmęciłam to ide do pracy buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki powiem Ci, że ja tez nie wytrzymuje.. wszystko działa na mnie odwrotnie.. :( coś strasznego.. ostatnio nawet zapytałam mojego czy nie lepiej zacząć się zabezpieczać chociaż z moim zdrowiem sama jestem sobie zabezpieczeniem :(:(:( żyć się już nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ja postanowiłam ze sie przemęcze jeszcze tn miesiac i przyszły....ale potem jak sie nei uda...to zaczynam zyc jak człowiek nie będe sie zabezpieczac ale tez nie bede o tym myślec....kupie nam psa i bedzie git :) :) mam duzo planów co zrobie jak nie wyjdzie...pojde na aerobik zaczne sie wkońcu odchudzac....i zyc zyciem a nie liczyc dni w kalendarzu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
ja się boję, kikikiki, że będę tak czekać do usranej śmierci.. a zaprzepaścić szansę na macierzyństwo.. eh.. znów mam doła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOOOLIIII MNIE BRZUCH !!! LEWY JAJNIK TAK BOLI ZE LEDWO CHODZE !! dzis w pracy apogeum...rozryczałam sie jak małe dziecko :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki ja dziś zaczęłam clo.. :( znów się zaczyna jazda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 25
Witam wszystkie dziewczyny jestem nowa na tym forum mam pco,przez ponad rok braŁam tabletki antykoncepcyjne aby chronić jajniki, po odstawieniu jednak nie zaszŁam w ciąże,lekarz mówi że nie dochodzi do owulacji moje pęcherzyki są za maŁe i muszą urosnac do odpowiedniego rozmiaru.DostaŁam clo i wŁaśnie powinnam mieć już miesiączkę za dwa dni,mam stosować od 2 dnia cyklu nie wiem czy to nie jest za wcześnie bo czytam że przeważnie dziewczyny biorą od 5 dnia cyklu.Moj gin mówi że takie leczenie może potrwać do póŁ roku a jesli się nie uda z clo to laparoskopia mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 25
boox 2 co masz na myśli jazda? aż tak żle znosisz te tabletki co one mogą powodować chodzi mi o skutki uboczne jeśli możesz to napisz jak u ciebie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
Luna 25 a no mam.. chodzę ciągle jak pijana.. w głowie tak mi się kreci.. zmienne nastroje i samopoczucie; chwiejność, gdy idę związane jest to z zawrotami głowy; mdłości; a jutro lub pojutrze zaczną się odzywać jajniki i brzuch, brzuch jak balon, niesamowity ból i kucie obu jajników.. na szczęście nie doszło u mnie raczej do przestymulowania bo jakoś chyba po dniach płodnych minęło wszystko.. a i z wyrażaniem i ze skupieniem też mam problem po lekach.. jeszcze wczoraj pisałam wiersze a dziś ciężko mi ulepić zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
cześć dziewczyny.. dziś sobie wypiłam.. jak widać za fajnie nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... U mnie bez zmian....brzuch nadal boli, ale juz nei tak mocno..... Samopoczucie ciut lepiej... Luna Ja tez biore od 2 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 25
kikikiki który cykl już bierzesz clo? i czy one coś pomagają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNA 2 cykl i jeszcze i jeden ostatni przedemna...czy działa hmmm...jajnik bolą więc pewno działa.. BOOX co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki ... ja staram się zajmować sobie jakoś czas.. skupiać się na innych rzeczach.. też boją mnie jajniki szkoda, że w poprzednim cyklu nic z tego nie wynikło.. :( przede mną też ten i jeszcze jeden cykl kikikiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boox - to dobrze Ja tez staram sie nie myślec..ale wiesz starac sie a nei myslec to cięzko.....my z mezulem od 3 dni zero seksu...choc nam sie chce bo chodujemy plemniczki ha ha ha ha ale od dzis zaczynamy bo to juz 10 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
witajcie. dziś skończyłam clo w tym cyklu.. strasznie boli mnie głowa.. innych skutków ubocznych zbytnio nie było.. najważniejsze, że brzuch nie bolał jak ostatnio. a co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oki..siedze w domu z młoda bo chora....i ogólnie jakos do bani ...pogoda sie popsuła....nic mi sie nei chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
a ja na razie nie narzekam.. powolutku i do przodu.. skupiam się bardziej nad planami na przyszłość :) Ślub Cywilny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boox - oo gratuluje !! !! !! Ja ten cykl a straty daje..jakos wiem poprostu ze znowu sie nei uda..wydaje mi sie ze miałam wczesniej owulcje...i nie trafilismy... a od nastepnego miesiaca ile tab masz brac ?? bo Ja niby 3 ale nie mam tyle i jak m zwykła nie przepisze to bede znow brac po 1..... A niech sie dzieje co chce.....nie teraz to kiedys....mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
Ja całe trzy cykle na 1x2 tabletki.. Ja się już nie skupiam nad niczym.. w dodatku coraz bardziej mnie brzuch swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Jestem tu nowa-tzn. piszę pierwszy raz. Chciałam opisać w skrócie swoją historię. Prawie 7 lat temu urodziłam ślicznego chłopczyka. Udało się za pierwszym razem !! Natomiast od zeszłego roku tzn. od stycznia 2009 staramy się z mężem o rodzeństwo dla synka. No i NIC. Okazało się , że mam zaburzoną gospodarkę hormonalną i nie miałam do lipca owulacji. Dlatego brałam nastepnie przez m-c tabletki antykoncepcyjne i wszystko niby wróciło do normy. A od listopada 2009 r. biorę clo i są piękne pęcherzyki na obydwu jajnikach ale dalej nic. W lutym mój doktor skierowałmnie na hsg-okazało się , że mam jeden jajowód niedrożny. Czyli 50 % szans na ciążę. A clo biorę do dnia dzisiejszego i nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak długo juz bierzesz clo ?? Masz monitoring ?? moze jajeczko nei peka i potrzebny jest zastrzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia
chciałam Was zapytac czy zastrzyk na uwolnienie jajeczka jest płatny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synus - nie odpowiem Ci bo nie mam pojecia ale podejrzewam ze tak i ze normalnie go wykupujesz w aptece jak lek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
co tam kobitki u Was?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×