Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość
Witam, zażyłam CLO tylko raz pięć tabletek w środku cyklu dwa dni przed jajeczkowaniem i twa dni po (29 dniowy cykl). Dalszych pięciu nie wzięłam bo zaszłam w ciążę . Pozostałe oddałam kuzynce i też zaszła w ciążę, mamy córki rówieśniczki. Powodzenia to działa. Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do1987
cześć dziewczyny mam pytanie czy którejś z was po clo rozregulował się okres?? to znaczy czy dostałyście go później? drugie podejście mam już za sobą i okres spóźnia mi się już 5 dni(przeważnie mam regularnie)a test ciążowy cztery dni temu pokazał jedna kreseczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez 5 cykli bralam clo ostatni 5 cykl podwojna dawka 2 tabletki dziennie i dzisiaj odebralam wynik krwi i jest dzidzia cudownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie poczytać takie pozytywy z ostatnich stron :) Wpadłam tu po raz pierwszy. W maju 2014 miałam pierwszy raz wziąć CLO ale nie musiałam bo zaszłam w ciążę, niestety aniołek poszedł do nieba :( w lipcu 2014. Teraz jestem w trakcie 3 miesiączki i zamierzam wziąć CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka88
Witam. Osiem miesięcy temu czytałam dużo o CLO. Nie wierzyłam ze to może się udać. Staraliśmy się z mężem 2 lata o dzidzie i nic. Stwierdzono u mnie PCOS. Badanie nasienia nie za ciekawe. Szanse malały z każdym dniem.Gin kierowała nas do kliniki niepłodności. Zmieniłam ginekologa który przepisał mi clo. Wzięłam. Jestem w 30 tygodniu ciąży. Życzę wszystkim wam aby CLO podziałało tak jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jestem tu nowa i chciałam troszkę powiedzieć o moich staraniach. A więć My z chłopakiem próbujemy od października 2014r, ale jak narazie nic, słyszałam że inofolic pomaga w zajściu w ciążę więc zaczełam go brać, tym bardziej że moja Pani ginekolog potwierdziła że duzo Jej pacjentek po przyjmowaniu tego suplementu zaszło w ciążę. No ale nadal nic, jeden cykl ominęlismy bo akurat chłopak wyjechał;/ Teraz wzięłam clo od 5 dc. przez 5 dni, potem luteina od 16dc. Dzisiaj mam 15 dc i cały dzień boli mnie prawy jajnik, wczoraj się trochę poprzytulaliśmy ;)więć mam nadzieję że może się uda tym razem. Czy jest możliwe zajść w ciążę już w pierwszym cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliska
Mi sie udało w pierwszym cyklu, teraz jestem w 19 tygodniu ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jch89
Cześć Kobietki. Ja po 10 miesiącach starań, dostałam Clo, zaszłam w ciążę po pierwszej dawce (2 tabletki dziennie). Niestety potem w 7 tygodniu miałam poronienie, ale to nie jest związane raczej z lekiem. Także mi Clo pomógł od razu, teraz przymierzam się do powtórnego wzięcia tego leku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę 2 cykl łącznie z bromergonem. Przyjmuję 1 tabletkę od 5 dnia do 9. Zobaczymy, ale nadziei nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udalo w pierwszym cyklu z clo, wczesniej 2 lata i nic. Pomoglo. Syn ma 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dostałam od Pani ginekolog Clo przy naszych półrocznych bezowocnych staraniach bo okazało się, że po owu ani słuchu nie było. Ale niestety zrobiłam też badania Prolaktyny i po obciążeniu wyszła 20 razy wyższa :-( czy to w ogóle realne, żebym przy takiej prl zaszła w ciążę? Jak się zabrać za to wszystko. :-( idę jutro do ginekologa i zobaczę co mi podpowie. No ale ten miesiąc starań mimo 1 cyklu z Clo napewno poszły na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz wysoka prolaktyne to nie ma szans na zajście. Ja zbijalam swoją bo ostatnio miałam wynik bez obciążenia ponad 2 tysiące. W marcu już była niska. Lekarz gin kazał mi utrzymywać tą niska, teraz w majowym cyklu brałam cloe Pierwszy raz. Owulacja była bo sprawdzalam testem. No i teraz oczekiwania na pozytywny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test to możesz sobie wiesz gdzie wsadzić... Ja też sprawdzałam testem i wychodziło że owu jest a na monitoringu okazywało się że wcale nie... więc radzę Ci iść na monitoring, zresztą w przpadku clo to konieczność!!!!!!! chcesz się nabawić torbieli? Ja tak miałam i dopiero po clo i zastrzyku z ovitrelle miałam owulację i teraz jestem w 9 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczynki to będzie mój pierwszy cykl stumulowany Clo ale mam problem bo okres miałam w tym miesiącu wywołany dupkiem i miałam 3 dni plemienia (rózowa krew tylko na papierze) a od dzisiaj jest obfite krwawienie. Clo mam zażyć 5dc a nie wiem jak liczyć cykl czy dzisiaj jest 4dc czy dopiero 1dc bo wystąpiło obfite krwawienie, bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,jestem po ciąży pozamacicznej został mi jeden jajowód i jajnik-wiec powiedziano mi ze będzie mi trudno zajść ale udało sie[o dziwne po 3 miesiącach] dziś córka ma 4 lata .W zeszłym roku zaczelismy starania o następne dziecko, 6 miesiąc i nic wiec dostałam clostilberyt 5 dzień cyklu przez 5 dni i sukces udało sie polecam próbujcie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katie
Starałam się 3 lata o dziecko. Po tymczasie lekarz postanowił mi przepisać Clo... Brałam od 2 dnia cyklu przez 9 dni. Udało mi się za pierwszym razem. Tak było w 2011 r. Teraz będziemy się starać o drugie maleństwo. We wtorek idę do lekarza po moje wspaniałe Clo.. i mam nadzieję, że i tym razem szybko się uda. Życzę Wam Kochane tyle szczęścia co ja miałam za pierwszym razem :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katie
Dodam jeszcze, że w przeciągu tych 3 lat starań- trzy razy poroniłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezisss77
Witam wszystkich:) widzę, że chwilowo wątek ucichł ale dotłaczam do Waszego grona i pełna nadziei po Waszych sukcesach chce się podzielić moim przypadkiem. Mam 25 lat, z mężem staramy się o dziecko od roku, okres mam regularny, niebolesny na pierwszy rzut oka żadnych amonali czy zaburzeń a jednak.... w ciąży jak nie byłam tak nie jestem... po rozmowie z ginekologiem, serii badań (wszystkie wyszły prawidłowo) zbadaniu nasienia męża (w normie) zaczęłam serie z clo. Aktualnie jestem po pierwszej serii (1x1 3-7dc) i monitoringu ( 2 pęcherzyki 20mm) i grzecznie czekam na rezultaty:):) mam nadzieje,że tym razem się uda. @ wypada mi akurat w dzień planowanego wyjazdu na urlop Wiec radość byłaby podwójna :) staram się o pozytywne nastawienie i do tego samego zachęcam Was:) POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mi clo rowniez pomoglo, bez lekow zajscie w ciaze zajelo mi 2.5 roku. Po clo w 3 czy 4 cyklu. Kolejna ciaza w 2 cyklu. Dodam, ze bralam tylko pol tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezisss777
Witaj:) Bardzo miło mi to słyszeć:) Oby i w moim przypadku wszystko przebiegło pomyślnie:) Dziewczyny poruszały temat testów owulacyjnych... u mnie one w ogóle nie działają.... Po monitoringu i zapewnieniu Pani ginekolog, że na drugi dzień będzie owu (i była bo czułam ból jajnika w którym przebiegało jajeczkowanie) zrobiłam test i jedna kreska.... kolejnego dnia to samo.... Jak macie jeszcze jakieś dobre wieści to piszcie:) Ku pokrzepieniu serc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katie
Hej dziewczyny. Pisalam tu w zeszlym miesiacu. W 2011 r udalo mi sie zajsc w ciaze po pierwszym uzyciu clo... Teraz chcielismy sie starasc o drugie malenstwo. Poszlam do lekarza aby mi przepisal ten wspanialy specyfik, wykupilam.... i jakiez moje zdziwienie bylo kiedy nie dostalam okresu- a jeszcze nie zaczelam brac clo... Udalo nam sie bez clo.... Yupiiiii... Teraz jestem w 8 tygodniu i bije serduszko u mojej rybki. Dziewczyny- nie poddawajcie sie- pamietajcie ze im bardziej sie czegos pragnie tym bardziej nic z tego. Podchodzcie do tego na luzaka. Buziole dla Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katie moze odsprzedaż mi swoje clo. Jak co to prosze o kontakt emilllka@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katie .. dodajesz skrzydeł ! Gratulacje! Nam też musi się udać. Też wykupiłam CLO. Mam zacząć od następnego cyklu. Czekam na okres. Niestety mam baaaardzo długie cykle, około 50dniowe.. Naczytałam sie dużo dobrego o CLO, (złego też, ale trzeba próbować!) że pierwszy raz nie mogę się doczekać okresu. Chce już zacząć, chce zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katie
Hej dziewczyny :-) i dzięki. Sorry że dopiero teraz odpisuje- mam jedno zbędne Clo... Jeśli któraś jest chętna to odsprzedam :-) U mnie już końcówka 4 miesiąca ciąży :-) Będzie chłopak- prawie 4 lata temu po Clo (za pierwszym razem) jest dziewczynka :-) Głowa do góry Kobietki, trzymam za Was kciuki- wszystko będzie dobrze :-) Tylko trochę wyluzujcie- wiem, łatwo się mówi. Przeszłam przez to co Wy- a może trochę gorzej. Kiedy już odpuścilismy- to się udało. Teraz udało się bez Clo ;-) Jeśli macie jakieś pytania to walcie prosto z mostu. Podam Wam jakby coś mój mail: przybylkasia@gmail.com Ściskam Was mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki clostylbegit mam 2 dzieci wiec dziala 3 cykle i ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głęboko wierze ze i mi pomoze CLO! Nie moge sie juz doczekac kiedy zaczne brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, gdyby któraś była zainteresowana lekami na płodność, proszę pisać jch89@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie koleżanki :) Jestem tu zupełnie Nowa. Chciałabym zapytać Was bo macie większe doświadczenie z Cło. Czy jeśli jest to moj pierwszy cykl z tym lekiem. Przyjmowałam go od 4-9dnia cyklu i w 14 jak i 16 dniu lewy jajnik miał dużo pęcherzyków i jeden dominujący 13mm (prawy pusty) mimo podwójnej dawki clo to jest szansą ze w drugim cyklu urośnie bardziej pęcherzyk czy ja nie reaguje na lek? Czytałam też o przypadkach ze lekarz na monitoringu wykluczył owu a kobiety były w ciąży. Obserwowałam u siebie jakiś inny śluz i zapach Ale to przed 14dc i nie wiem czy jest opcja ze był jakiś pęcherzyk i pękł przed tym 13mm i lekarz go nie zauważył? Dodam że z mężem staramy się 2lata. Wszystkie hormony mam ok. 3lata temu odstawiłam anty nie miesiaczkowalam 4mies od inofolic wrócił mi okres. Miałam parę owu naturalnych potwierdzonych u gin jednak potem niewiadomo czemu się rozregulowalam ok sierpnia i lekarz kazał mi brać duphaston od 16dc przez 10dni, odstawiam i 5 dni po tym mam okres. Sprawdzałam też drożność jajowodow i wszystko ok. Niestety mąż również ma problem.słabe nasienie tyłko 10mln w tym 95% nieruchomych. Był na zabiegu żylaków jąder po świętach będziemy powtarzać badanie (dopiero zjechał, pracuje zagranicą). Mogę poprosić kogoś by służył swoją dobrą radą? Zaczynam jużytkownika tracić nadzieję a z Cło uważałam że na pewno się nam uda. Moze nawet parka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja,jestem po pierwszej dawce Clo i mam nadzieję ze,wkacu sie uda zaciazyc :-) staramy sie juz od dluzszego czasu..dwa poronienia za nami ale to ok 7 lat temu..nadania meza rewelacyjne a ja nie mam owulacji.jesteśmy pelni nadzieji ze sie,uda po tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×