Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

kaliuś - widzę, ze mnie ubiegłaś i pierwsza cos skrobnęłaś .... wiesz - zastanawia mnie jakie są i czeog dotyczą Twoje wspomnienia .... bo odnoszę wrażenie, ze mamy je zbliżone ........ zreszta juz wcześniej tak mi sie wydawało ..... nie wiem co Ci napisać .... oprócz starej lecz mądrej prawdy \"tylko czas\" ....... jest cholernie trudno być szczęśliwym w \"szarym\" zyciu, gdy przeżyło sie bajkę ..... ale da się .... trzeba tylko odnaleźć uśmiech i rdość z prostych codziennych spraw .... ja ostatnio musiałam ponownie podjąć trudną decyzję ..... znowu powiedzieć nie ....... myślałam, ze nie dam rady - ze wpsomnienia wrócą z podwójną siła, że mnie wykńczą .. ale dałam radę ...... i lepiej sie czuję .. ehhhhhh chociaż czasami ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ale te spodnie z materiału nie są obcisłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku spodnie z materiału wg mnie będą zdecydowanie lepsze. To nic, że nie są obcisłe. Elffik jak przygotowania do zaliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś ........ yyyyy . jakby to powiedzieć .... no w sumie 1/3 zrobiona ......... i to też nie do końca i tylko dlatego, że z dziewczynami sie podzieliłyśmy opracowywaniem (kazda robi jakąś część). Ale bedzie dobrze .... musi ;) najważniejsze, zebym z tego dla siebie jak najwięcej zyskała ... jeszcze troche pracy mi zostało - ale ja zawsze wszystko robię na ostatnią chwilę - wieć to nic nowego ;) a u Ciebie jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieęęki karaaniuuśś 👄 - ale zaraz wybuywam z domku i do obowiązków zasiądę chyba dopiero wieczorkiem ...... ;) nie samą nauką cżłowiek żyje co nie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik, u mnie jeszcze dużo maretiału do opanowania. Ale też mam nadzieję, że dobrze będzie. Ja też zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę i to jest jedna z moich wad, która bardzo mnie denerwuje. Pozdrawiam i buziaczki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klient mnie okropnie wkurzył i nie mogę złości opanować. Jak bym go dopadła to bym zatłukła. Debil. wrrrr... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po długich bojach, walkach, szarpaninach, krzykach, wrzaskach, lamentach, zgrzytaniu zębów dopadłam lady skąd pewna wiedzma w białym kitlu i wypchanym balonie na głowie rzuciła mi obiadek! tylko dzieki niezawodnemu refleksowi udało mi sie go złapać w locie..... i tylko trochę sie usypało....straciłam garśc włosów, mam siniaki i przetracone gnaty...... cóż jak co tydzień....kotleciki ziemniaczane w sosie pieczarkowym.....i wszystko jasne! ........................🌻.................... życie to bezustanna walka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku nie denerwuj się. Złap głeboki oddech, raz, dwa, trzy .......... już trochę lepiej? Zawsze trafi się ktoś kto wyprowadzi człowieka z równowagi. Przegoń go naszą łopatką do zakopywania dołków. Madusiu, a ja taka głodna dzisiaj jestem. Chyba przegrałam walkę o jedzonko. Bu................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......wchłąnełam w siebie góre żarcia..... cóż odbiło mi się zdrowo i dobitnie........ cóż zjadłabym cos jeszcze....................🌻.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś Ty okrutnico wredaśna, gadać tyle o jedzonku, jak ja tu prawie przymieram z głodu i nawet sklepu nie ma w pobliżu. Ta moja praca to jest tam, gdzie wrony już zawracają. Zaraz chyba zjem klawiaturę. A jak w brzuszku łakomczuszku mi burczy. jeszcze ktoś pomysli, żę burza się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja też jestem głodna! chlip! zimno, ciemno i burcząco.......zjadło by sie cościeplutkiego , połozyło do łuzusia i spaaać! spać! spać! jeszcze tylko 1,5 godz i do domku.....bigosik podgrzać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! żołądek mi wykręca...ups...proszę nie mówcie o jedzeniu...jestem przepotwornie głodna a lodówka i portfel puste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigosik pynia. u................u....mniam..........mnia............. Witaj Kitty jak minął dzień szkoły?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć inguś -> 👄 dzisiejszy dzionek w szkole to była masakra (mega spr. z historii) spałam wczoraj 4 godziny, więc wiadomo jak się dziś czuję...no ale grunt, że misja zaliczona i zaraz sobie poleniuchuję...hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam moje Kochane.. Ja już wrociłąm..dzionek bardzo bardzo udany :)!!! Z niemca ponoć się wybijam...no wiadomo..mocna tylko w gebie..jak zawsze ;) :P Ale dostalam zasluzone ptk :). A nawet jebełko dodtsłąm dzisiaj od Robercika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani zakop i zalej dzisiaj tego dołka. Pozdrawiam Kitty to świetnie, wreszci chwila wtchnienia. :) Poodpoczywaj z nami. Malutka też się cieszę żę miałaś udany dzień. Zaraz zmykam do domku. trzymajcie się. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja dopiero , teraz wpadam do Was , ale się cieszę :) bo wróciłam dziś wcześniej niż zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leticia. Dziękuje za mailika. Jutro ci słonko odpiszę bo już nie mam siły. Cały dzień harowałąm jak wół (moi przełożeni nie mają serca). Klienta już strawiłam że tak powiem, ale nie zmienia to faktu że to kawał skur..... jest! Kitty, > dobry wieczór słodziaki. No, spowiadać tu się nam, jak było w szkole? Jakie oceny dzisiaj dostałyście? :D Buziaczki Malutka> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam chwilkę czasu, ale nikogo nie ma. Szkoda. Właśnie szukam zdjatek w komputerku, żeby Wam jutro wysłać i zerknełam, czy ktoś jest na dołku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×