Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gdzie jesteście.jak mam dzisiaj czas to Was akurat niema buuu..............😭 hop hop ..........................................echoo..................echooo ............... tylko echo. Ale cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.Już się ubieram ubranko wyprasowane.Eeee nie jeszcze pójdę kupić pomadkę na tę specjalną okazję:o pieniążków mało Hm podciągnę to pod środki czystości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem inguś :) bryyyy :) ale tylko na momencik - obowiązki wzywają ............ jutro egzamin - a ja dopiero słowniczek zrobiłam - a gdzie jeszcze opis dziecka z adą i jakiś tekst w języku fonetycznym ??!!!! Kiedys sie za siebie wezmę - nie bbędę dzień przed siedziała do 4 nad ranem ... obiecuję ..... :0 Na dodatek dowiedziałam sie, że wczoraj jedno z naszych dzieciaków - 18-letnia pannica, choć na poziomie rozwojowym raczje 13-14 latki (jedna z moich ulubieńców ale ciiii) przyszła wczorajdo świetlicy POBITA !!!! z sińcem pod okiem i takie tam i nie chciała nic mówić (co u niej dziwne) - no i musze dizś koniecznie iść dowiedzieć sie co sie dzieje - mimo nawału nauki ...... bo jeszcze znowu ma w domu trzaski .... :0 ehhhh zmartwiło mnie to bardzo .... albo cos sie z nią dzieje - bo agrasja + ona - to się wyklucza .... co do kotka - lubie - ale nie hcicałbym mieć w domu - wolę psy. Ale u innych i podwórkowe uwielbiam - jednego dokarmiam ;) Proponuję imię Daisy (bo zrozumiełam, ze to bedzie Pani Kot ;) ) Inguś - Olivka jest ciuudnaaaaa ............... a juz w tej kapieli ............. normalnie - aż sie chce też mieć takie maleńkie cudeńko ...... mamusia też niczego sobie ;) ale wiadomo - przy takiej córci nie moze być be ;) Całuski dla naszego maleńkiefgo słoneczka od cioci elffika 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik będę jutro trzymała za Ciebie kciuki, napewno zdasz. Tak idź się dowiedź co się stało, jeśli chociaz trochę możesz pomóc tej dziewczynie to zrób to. Pozdrawim. Kot wszytko załatwisz, zobaczysz, bedzie dobrze. No zabieram się do pracy, muszę jeszcze posprzatać swoje biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik będę jutro trzymała za Ciebie kciuki, napewno zdasz. Tak idź się dowiedź co się stało, jeśli chociaz trochę możesz pomóc tej dziewczynie to zrób to. Pozdrawim. Kot wszytko załatwisz, zobaczysz, bedzie dobrze. No zabieram się do pracy, muszę jeszcze posprzatać swoje biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzy
widze ze tu krąży temacik o kotach .wiec jestem w dobrym miejscu...kocham koty mam ich teraz 3 (kocice matke i jej dwoje juz dorosłych kociat) ramzeske jacka i albina i mimo ze pracy jest z nimi dosyc wszystko mi wynagradza ranne warkotanie do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki inguś..... ale wiesz - ja wiem, ze zdam ;) to nie bedzie takie trudne - ustne ale tak w grupie ... jakos pójdzie ... o ile zorbię tą cholerna diagnozę :0 uciekam papatki miłego dzioonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc jazzy! ........🌻........ hhhhhhhmmmmmmm koty maja ta przewagę nad pieseczkami ze nie trzeba rano ich wyprowadzać na spacerek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, mam smutną wiadomość (przynajmniej dla mnie). Ponieważ w naszej firmie wymieniają komputery (swoją drogą te nowe są świetne) to i ja niedługo będę miala nowy. Ale dowiedziałam sie że osoby które nie mają \"legalnie\" dostępu do internetu po zmianie na nowy komputer nie będą już miały wogóle dostępu do internetu. Ponieważ jestem w grupie \"nielegalnych\" jak już zmienią mi komputer (mieli to zrobić do końca tygodnia) najprawdopodobniej nie będę już sie mogła z wami \"widywać\". Mam nadzieję że przynajmniej mailami będziemy się kontaktowały. :( Dlatego jeżeli któregoś dnia przestanę się pojawiać to znaczy że już nastała ta chwila chlip 😭 :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez ja sie zaraz pochalastam!!! ciakawe za co teraz kupie table i jak zaplace za prezent ojca?!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no!!! jeszcze z Tomkiem sie poklocilam!!!!! Ch....by to strzelil wszystko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ten sposób ci nie pomogę. Przykro mi że zgubiłaś 100 zł. Poszukaj może jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukalam juz wszedzie..i zaczynam myslec ze poprostu ktos mi je ukradl...to juz sie zdarzalo w naszej kalsie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, mam nadzieję że jeszcze znajdziesz. Żegnam się narazie, mam nadzieję że nie na zawsze, bo spadam już do domku. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak się z Wami witać , bo już chyba tu nikogo nie ma >>>takie uroku późnego wracania do domq :( Zapowiadają mi kolokwia - maltretują psychicznie , jejku.... Mmam nadzieję , że u Was wszystko dobrze :) Idę Was czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie nie narazam wchodzac tutaj, bo ja nie mam dola. :) I mam nadzieje ze go dalej nie bede mial :) Pozdrawiam was wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony...dołka szybko zakopujemy! Uśmiechamy się i zapominamy! Nie wolno się smutać!!! Trzymaj się cieplutko.. 👄 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku! -> NIEEEEEEEE! ja nie chce, żeby ci neta odłączali! chlip chlip, przecież to TWÓJ topik, chlip chlip..... JA PROTESTUJĘ!!!! ogłaszam petycję pod tytułem \"uratować neta dla behemotka\" proszę o podpisy: - kitty (kur.#$%^^ , jak tak można zabierać neta dobrym ludziom???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×