Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Mam doła i to przeokropnego i nawet słonko co wychyla się zza chmury nie potrafi mnie rozweselić Zobaczyłam ten topic nie czytałam wcześniejszych postów jednak trochę czasu to zajmuje a ja go tyle nie mam ale w przelocie widzę znajome nicki Co zrobić gdy cały świat wali się na głowę ;-( mam tego życia powyżej albo poniżej ech Pozdrawiam [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ........🌻....... behemotku.... chlip! ale tak na prawdę...? to niemozliwe.....chlip! MASZ natychmiast załatwiać sobie necika w domku! chlip!........chlip!..chlip! ............................🌻.................... kalia, malutka odwieczne problemy z facetami.... tyle łez...smutków i żali........ .......................🌻.................. inguś! witaj kochana!.......😘....... mam wiarę, że chmurki, jeżeli są, jakis łagodniejszy kolorek przybrały...... :) ....................🌻.................. karaani! słońce moje! znowu bibka!? ty się nie szanujesz kobieto!!! :D rosołek siorbaj, póki gorący! ..................🌻.......................... elffik, kitto, leticja powodzenia zyczę w szkółce..........i nie tylko! ..................🌻.......................... kocie! nic się nie martw! jakos się wszystko poukłada, jak wszem i wobec wiadomo, na nauke nigdy nie jest za późno...najpierw ten kierunek - przeciez dobrze ci idzie...... a potem się zobaczy, czy bedziesz chciała isc na ten swój wymarzony. bardzo ci współczuję, że ze swoim kochaniem bedziesz widziała sie dopiero wieczorkami. jak moje kochanie ma ..sezon.. w pracy to bywaja tygodnie, że wraca dopiero o 22 - 23 późnym wieczorkiem......a tak to 17 - 18....... ja co dwa tygodnie do szkoły, wiec tak naprawdę mam w miesiącu tylko 4 dni kiedy jestesmy ze sobą 24 na dobe..... a dzidziuś......jestes młodziutka jeszcze, poki sytuacja sie nie wyklaruje dzidzus może poczekać.... :) kotku nie bedzie tak zle. po prostu bedzie się trzeba przyzwyczaić do nowej sytuacji. :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic a nic nie da się zrobić.:(Dziekan to złamany k.....s:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku..... zauwazyłam twoją stopke........ twoja nową, tragicznę, pozbawioną optymizmu, złą, smutną stopkę... przecież glizda się NIE ZAŁAMUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kobietki. Behemuś smutno mi. 😭 Maduś witaj są chmury, są i nadal czarne, nic a nic nie zmieniły koloru, może tyle, że jeszcze bardziej poczarniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co SŁOŃCE już się na dobre na niebie rozgościło i chyba dzisiaj nie popuści ------🌼--------👄------ Ktoś kiedyś powiedział jeśli jesteś zdrowa to wszystko inne da się przezwyciężyć ale smutek w sercu to najwieksza choroba i ciężko jest wtedy żyć i usmiechać się do ludzi a jak popatrzę na cierpienie innych uświadamiam sobie że nie mam aż tak źle ale dobrze wcale Ale piszę jak potłuczona tak jakoś mnie naszło sory jak komuś się nie chce niech nie czyta "Smutek..., ciemność..., żal..., odgłos spadającej łzy i cichutki płacz.... Znalazłeś się na portalu ludzi wrażliwych na ból i na ciągłą degenerację tego świata. Jeśli z jakichśpowodów nie nawidzisz ludzi innych od siebie pod rzadnym pozorem nie powinieneś wchodzić dalej ponieważ jest to strona na której każdy ma prawo się wypowiedzieć i każdy smutny znajdzie tutaj schronienie i za pomni o otaczającym go świecie. A więc niech czarna róża rozkwitnie i napełni szkarłatem kielich goryczy naszej , niech bicie naszych serc złączy się pośród odgłosów lamentu naszych dusz." Reinfection

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co SŁOŃCE już się na dobre na niebie rozgościło i chyba dzisiaj nie popuści ------🌼--------👄------ Ktoś kiedyś powiedział jeśli jesteś zdrowa to wszystko inne da się przezwyciężyć ale smutek w sercu to najwieksza choroba i ciężko jest wtedy żyć i usmiechać się do ludzi a jak popatrzę na cierpienie innych uświadamiam sobie że nie mam aż tak źle ale dobrze wcale Ale piszę jak potłuczona tak jakoś mnie naszło sory jak komuś się nie chce niech nie czyta "Smutek..., ciemność..., żal..., odgłos spadającej łzy i cichutki płacz.... Znalazłeś się na portalu ludzi wrażliwych na ból i na ciągłą degenerację tego świata. Jeśli z jakichśpowodów nie nawidzisz ludzi innych od siebie pod rzadnym pozorem nie powinieneś wchodzić dalej ponieważ jest to strona na której każdy ma prawo się wypowiedzieć i każdy smutny znajdzie tutaj schronienie i za pomni o otaczającym go świecie. A więc niech czarna róża rozkwitnie i napełni szkarłatem kielich goryczy naszej , niech bicie naszych serc złączy się pośród odgłosów lamentu naszych dusz." Reinfection http://reinfection.w.interia.pl/smutek/0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś skarbeńku! przykro mi z powodu......chmurzysk - gburzysk! miejmy nadzieję, że przyjdzie kiedys taki witr, że jak dmuchnie to nic z tych brzydactw nie zostanie........ przecież.......zima musi sie kiedyś skończyć i potem znowu słonko błysnie! fezja - rany, rzeczywiscie smutno ci bardzo...... co sie stało? jak mozna ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś tymi chmurzyskami to już przestałam się przejmować, ja zrobiłam wszystko, niech ktoś się wreszcie ocknie. Zobaczymy co przyniesie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację! nic na siłę. przynajmniej masz przekonanie, że zrobiłaś co w twojej mocy żeby......wywiuchać te chmury! a teraz zajmij sie swoimi jasnymi obłoczkami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani!!! jeżeli masz na myśli to, że mała oliwcia jest jasna cholerą to ja juz z tobą nie piję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie........opisałm....moją fryzurę............hehehehehehe intymna! o matko! poziom mi sie obniza.......hyhyhyhy ale....(patrz: stopka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) behemotqqq - jak dobrze Cie widzieć 👄 zgodnie z naszymi zaleceniami pamiętaj, ze masz na głowie stanąc ale net zdobyć !!!! I szybko zmieniaj stopkę !!!! Kotqqqq 🌻 przykro, że nie dałaś rady sie przenieść ..... ale bedzie dobrze - zobaczysz ..... bedziesz kiedys świetnym prawnikiem :) frezyjko .... witaj w naszym gronie :) śliczny nick - taki pachnacy :) Piękny cytat .... bardzo nostalgiczny ale piekny .... hmmm inguśś 👄 ja chyba o czymś nie wiem ...... jestem wyłączona z tematu :( ale pamietaj - po burzy zawsze świeci słońce ... wcześniej, później, baardzo późno ..... ale zawsze .... madusiu 👄 witaj nasze słonko .... wiesz - bardzo Cię polubiłam za to, ze zawsze masz dla każdego jakieś ciepłe słowo :) karaani 🌻 bryy wierszokleto :) ahaa - częstuję pierniczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuje sie pierniczkiem. Przepraszam że tak mało piszę. Ale czytam co wy napisałyście i myślę sobie troszkę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre dzięki.Ja mam jeszcze lepsze ale mogę ci przesłać dopiero po 17.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotq - a nad czym tak dumasz ???? może podzielisz sie przemysleniami ??? :) ehhh bniorę sie do nieszczęsnego zapisu fonetycznego - ale będę tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku ja Ci zabraniam absolutnie zabraniam Ci się smucić i tobie inguś też i Tobie Kocie też i w ogóle nikt nie ma prawa dziś się smucić kobitki przecież dziś piątek wreszcie wolne trzeba pomyślec jak tu sobie fajnie uprzyjemnic zycie przez weekend a smuteczki precz, precz odganiamy szybciutko nie ma dla was miejsca, dziś mozemy się tylko radować. Elffik Ty znowu w ksiażkach no tak, ale masz rację na te piąteczki trzeba solidnie zapracować, takze dzielnie się ucz:) Madusia Jak zawsze w pełnym rynsztunku bojowym uzbrojona do walki z dołeczkami, no wąłśnie tak trzymać Kaaraani pewnie, ze są jasne obłoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kalusia! .........😘........ jak tu sie nie smucić.......mam jutro egzamin z finansów!!! tydzień temu poprawka z publicznych i teraz znowu........ żatr! juz mnie mdli od budzetów, ceł, podatków i innych dupereli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolniłam sie i jadę teraz do PZU. Powinnam być w poniedziałek. Miłego weekendu. Buziaczki Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś ja też mam zaliczenie i ten piatek to wcale mnie nie cieszy, bo bedę musiała go spędzić na uczelni. Do tego wszystkiego tak mnie wkurwił właśnie mój szefuncio, debil skończony. Ach co za zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Inguś ja też miałam dziś rano spięcie z handlowcem pierwszy raz poszło tak na ostro, też się wśiekłąm poryczałam się w kiblu, ale nie będe się przez palanta wkurzała i psułą nastroju madusiu Ty nic nie płacz bo znowu pójdziesz i przyniesiesz piąteczke tak jak ostatnio, bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś! powodzenia zyczę..... prz...ne mamy.... z ta szkoła! z praca też, nie kalusia? moja szefowa tez mnie wkurza. jest podła i niedyskretna wscibska baba!!! wczoraj zwróciłam jej uwagę a ta że jest juz stara, jest tu szefową i nie musi nikogo słuchać.! ok! jak chce dalej z siebie idiotkę robić to prosze bardzo! zacofane babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×