Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość Robaczynka
A ja mam dziś gigantycznego doła, nie będę sie dziś bawić z tym, z kim bym chciała... On znowu nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie..nie smutaj sie..Odbijecie to sobie niedlugo! Napewno nic sie nie da zrobic?Troszke czasu wieczorem wyszarpnac? 🌻 for YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaczynka
Malutka, bardzo Ci dziekuję... Niestety obawiam sie że ten brak czasu zaczyna być spowodowany czym innym, nie pracą ... I na tym w zasadzie polega problem... Swoja smutną miną pewnie tylko zepsuję zabawę, którzy będą tam ze mną. Najchętniej poszłabym spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczynka, jeśli to jest \"znowu nie ma czasu\" to może się zastanów po co pozwalać sobie na kolejne doły? Chyba że to zwyczajnie zbieg okoliczności i po prostu stało się tak, że nie możecie spedzić razem wieczoru. Jeśli chodzi Ci tylko o zmarnowanie wieczoru, to ciesz się, że masz sieć - tu zawsze jest cos do zrobienia. Znasz źródło doła? Jak odpowiesz sobie na to pytanie, to Ci dół przejdzie. :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko..nie smutaj się...nie myśl tak..Jejku...moze naprawde to praca..Jestem z Toba..Uśmiechnij sie..Daj adres to Ci fajnego chomika przesle :) to moze sie usmiechniesz :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaczynka
Motyl , Malutka, dziękiiii wielkie!!!! Nawet nie wiecie jak to dobrze mieć w kimś oparcie ;) Niestety, nie będę się tu wdawać się w szczegóły, sądzę że mój kochany coś kombinuje, a dokładnie zaczyna mnie unikać. Więc przyszedł dołek... I nie wiem jak mam sobie poradzić. Zanudzę znajomych z takim humorem nie mam szans na dobrą zabawę. Nie chce też odmawiać. W końcu ONI o mnie pamietali, nie chcę być niegrzeczna... Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku..To opowiedz jak było..mam nadzieje,że sie rozerwałas i zapomnialas o kłopotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te opinie dzieci o ślubie są po prostu genialne ;);););) Widzę , że tu nikogo nie ma , więc uciekam na topik o samotnym wieczorze andrzejkowym , bo tam masa dziewczynek z Dołkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widze ze nie tylko ja mialam malutka przerwe w zagladaniu tutaj... tylko czy dobrze rozumiem, ze wszyscy przeniesli sie gdzies indziej? (dobrze ze zostawilismy nowy adres) Dzis nie mam sily by wiele popisac (caly weekend na zajeciach plus impreza adrzejkowa pomiedzy) - czas wypoczac. Acha, tylko zauwazylam ze dosc mocny drink to swietne lekarstwo na katar - normalnie jak reka odjal i to bez pigulek itp i siedmiu dni. 😘 dla wszystkich i do jutra (mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... :) Ja ostatnio mam coś z głowa...przez tą chorobe...ech.. A jak tam weekend? Andrzejki cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam :) Jestem tu dziś pierwsza ----albo druga ;) Cóż , poniedziałek , nowy tydzień , po tym andrzejkowym wekendzie ..... Jak go spędziłyście ??????? W każdym razie miłych pogaduszek na Dołkowie , bo ja mykam na uczelnię ;) Gdzie to słońce ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia!!! Tu jest słońce..chcesz troszke..to łap {słoneczko} dla Letici...i dla Was rownież dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kota nareszcie.Ma na imię Zuzia.Jest piękna i kochana.Teraz śpi u mnie na kolanach boję się ruszyć żeby jej nie obudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kotku. Jejku...ja tez chce kotka..uwielbiam jak spia..jej..chce kotka..Ale Ci fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo:)Cieszę się nawet nie wiesz malutka jak bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze,że Ty sie cieszysz:) Masz troszke słoneczka jeszcze bo mam go mnustwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze,że Ty sie cieszysz:) Masz troszke słoneczka jeszcze bo mam go mnustwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten zimny i juz grudniowy dzień. Podpisuję liste obecności i znikam bo mam dzisiaj duzo pracy, zreszta widzę, że nie tylko ja. Jeżeli ktoś nie doczekał się jeszcze na mojego mailika proszę czekać cierpliwie, poprostu niewyrabiam. Ale obiecuję że zaległości nadrobię. Pozdrowienia dla Starych i nowych bywalczyń Dołkowa. 👄 dla Wszystkich zdołowanych i tych niezdołowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś całkiem ładny dzień. Żadnych dołów. :) :) :) Trzymajcie się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć .......dopiero wróciłam do domku , wpadłam na kafe .......a tu takie pustki .....:0............. Witam wszystkie obecne :) Jestem zła bo mi gg nie działa >>>>😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leticia, GG i u mnie też przestało nagle działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję coś wysłać mojemu ....❤️............... ale na razie nic z tego :( Co u Was ? Jak dzionek leci ?? Ja ide zjesc obiadek , bo jestem niesamowicie głodna ......;) Brr...zimno dziś ......:0..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zimno. Ja miałam dzisiaj trochę pracy, ale teraz zrobiłam sobie luzy, reszta zdań na jutro. Jakos tak nic mi się dzisiaj nie chce, i ciągle krążą mi po głowie jakieś złe przeczucia. Niewiem czy cos się wydarzy, ale jakoś tak dziwnie sie czuje i z tego powodu jakos tak nie mam do niczego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczątka! alez tęsknie! dziś nie mam czasu kurcze, może z agodzinke! ale jutro to juz pogadamy! papataki!!! ....🌻....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×