Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

karaani!!!! hik!...jaa?!.....hik!..ja kogoś na złą drogę wprowadziłam..............hik!....... jeju...co to ....k@#a..........karuzela.....?.....hik jaaaaaaa! ja ..hik grzecznie spię pod stołem...........hik i w ogóle.........hik!.......... niogdzie nie.......hik!..........spaceruje..........hik! beeeeek!!!!.......... a jużz na pefno nie jezdem kuna ...........hik!.............psewodnikiem.........zeby po......hik!.....hik!..........jakis dogach prowadzyć......hik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj na chwiklę zaglądam a tutaj co widzę Wielki Powrót Behemotka Huuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Witaj nam, ale sie stęskniłyśmyz za Tobą. dobrze, że już jesteś. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 i na powitanie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Tori witaj super że zaglądnęłaś. :D tak sie scieszę, tyle powodów do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Przeczytałam (przyznaje się bez bicia że troszkę po łepkach) coście mordki naskrobały i... 1. Leticia> uważam że twoi rodzice nie mają racji. Najważniejsze że się kochacie i tak trzymajcie 🌻 2. Witam wszystkie nowe osóbki: Rozczarowanie, Majaj, MagJa, Sylvi, Tori - chyba nikogo nie pominęłam 🖐️ Sama jestem jeszcze w szoku że mam już necik spowrotem. To był horror. No, ale nie dramatyzujmy. Wyciągamy flaszki. Choć raz upiję się z wami (chociaż nie wiem bo Karaani już jakaś zawiana :D ) Gulllll, guuuulll ums.... Dobre :) Kobietki nie opóźniajcie kolejki! Pijemy! ;) Zaraz będzie Tomka siostra u mnie w pracy. Kobietki - strasznie się za wami stęskniłam i następnym razem będę zębami broniła dostępu do netu bo nie wiedziałam jaki to ból..... Ups... chyba trochę sobie za szybkie tępo narzuciłam, ale co tam... guuulll guulllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana nie zajrzalam i widze nastepne dwie stronniczki i jaka niespodzianka - gospodyni z powortem na wlosciach! Behemot - bardzo mi milo poznac! Dziekuje za przygarniecie. Czuje sie tutaj jak w rodzinie! Chcociaz jakies pocieszenie, bo ten katar jaki mnie jednak dopadl jest nie do zniesienia... 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(...Moja Ili złamala nóżke..byłam z nia u weta..dał tylko zastrzyk...:( boli ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(...Moja Ili złamala nóżke..byłam z nia u weta..dał tylko zastrzyk...:( boli ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja właśnie obżeram się czekoladą i już mi niedobrze.... Pewnie to dlatego, że nie podzieliłam się z Wami... Już się poprawiam :) Częstujcie się... mam biała karmelową z Wawel\'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej..ja sie obżeram rodzynakmi w czekoladzie..i tez mi juz nie dobrze...równez czestuje... Magja to ja sie chcetnie poczestuje... łakomczuch jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki wy tu o słodyczach rozmawiacie, a ja mam pustki słodyczowe w domu i takiego apetytu mi narobiłyscie, ze oj... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorno-nocna zmiane!! Ze slodkiego to mialam dzisiaj ochote na wedzone szprotki. Gdy kupowalismy je w sklepie moj Pawel spojrzal podejrzanym wzrokiem na mnie... malutka - jak Ili, lepiej juz? bardzo wspolczuje... kalia, ja jestem, a gdzie obiecany e-mailik do mnie? (bo cala reszte wesolych otrzymalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka jasna zapomniałam na smierć zaraz coś Ci skrobnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaj już ci wysałałam ja już mykam smutno mi, że byąłm tu dzis osamotniona, ale co zrobić. Słodkich snów dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałam tutaj samotna na placu boju..hlip...hlip............hlipp Wszystkich wzięło dzisiaj na spanie hlipp.............hlipppp.............. akurat jak ja do Was przybiegłam o mały włos bym sobie żebów nie powybijała o stół (tak pędziłam0 a tutaj hlip.................hlipp.............. wszyscy sobie poszli spać. Taki los jak się tak póżno siada do kompa, najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek wrócę do normalnego dziennego życia w internecie. Nie zapominajcie o mnie w ciągu dnia 😭 No to dobranoc, kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berki w upragniony piątek, choć ja się tak bradzo nie cieszę na weekend bo muszę iść do szkoły, ale cóż tak to już jest.Pozdrawiam dzienną zmianę miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia 😘 Karani 😘..ciesze się,że jedziesz do domku :), chociaż ja zawsze wole być troszke dalej :P...mamy czasem nie widze 3 miesiace i nie tesknie..zreszta to normalne..bardziej tesknie za ojcem jak wyjezdzam.. Majaj..wet nawet nie chciał jej tej nóżki usztywnic :( %^*%$#% jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani..nie omieszkam mu powtorzyc :) dziekuje Wiadomo,że tez tesknie w jakis sposob..ale osob z ktorymi jestem naprawde zwiazana jest zaledwie trzy..i to spoza rodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki, nie najlepiej się dzisiaj czuję i chyba temat topiku dokładnie oddaje to co myślę...nic mi się nie chce, jestem już wyczerpana, a roboty jak było tak jest (i to duuuużo) smutno mi...buuuu :( bardzo dziękuję za mailiki...🌻 pozdrawiam was i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty buziaki 😘 nie smutaj sie Słonko moje..Dasz rade z praca! Trzymam kciuki..Pomyśl ze niedlugo świeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobelek! Jestem :) Po tym naszym wczorajszym piciu mam totalnego kaca :D Z tej całej radości że mam neta, jestem dzisiaj nieprzytomna i to wogóle dziwne że jestem w pracy. Jedyne co mnie pociesza i trzyma przy życiu to to że mogę się z wami przywitać. Buziaczki. I błagam, nie częstujcie mnie dzisiaj niczym bo mój żołądek nie może myśleć o jedzeniu ble.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Zajrzalam by sie pzywitac i zaraz pedze na miasto kilka spraw pozalatwiac, a jak i wiekszosci nic mi sie nie chce,a dodatkowo katar wcale nie zamierza sie ze mna rozstac... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!! Dziś mi już troszkę lepiej. Wczoraj sobie fajnie pogadałam na gg z takim jednym osobnikiem i od razu mi się humorek poprawił. Jakież to dziwne, że ludzie, których nie znam najbardziej się o mnie troszczą i najbardziej pomagają w tych trudnych chwilach... Ale dobrze, że są... że jesteście :) Buziaki 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEHEMOTEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D witamy ponownie założycielkę 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie, witajcie ...jak humorki, dzisiaj piątek 🌻 coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×