Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Hej dziewczyny i Robalu :) Witam ciepło , ściskam wszystkie panie ( a szczególnie Behemotka mocno przytulam ) , gratuluję sukcesów i sukcesików ( Elffiku - nasza kochana zdolna mordko :) ) , dzięki za słowa otuchy ( Kitty ;) ) , chociaż nie przeczę , że by się jeszcze przydały - a dlaczego , to zaraz napiszę , zabraniam chorowanka ( tu do Karaani :) ) , a i pojeździłąbym na łyżewkach ( z t25 ) . I oczywiście popiłabym z Wami , i to popiłabym ostro , ponieważ moja siostra wycięła mi wczoraj niezły numer - wpadła do pokoju , gdzie siedzieliśmy sobie z moim Kochaniem na łóżku - a potem wypadła z niego opowiadając rodzicom niestworzone historie , co my tam niby robimy .......no i się porobiło .......miałam kazanie , że jestem ...pi...pi...pi.....i nieprzyzwoita .....że wstyd przynoszę ......sor za wyrażenie , ale się tak wkurw......wczoraj jak mi się nigdy nie zdarza ......%^$^%$*$*&^%*()*&^(*%&% ...........w sumie się tym nie przejęłam i nie pomyślałam , że mają rację , tylko się okropnie zdenerwowałam .....no jak tak można - takie chamstwo - podłość - siostrze ??? co to , cholera , zazdrość , czy co , no nie mogę , dom wariatów .....mały problem - wiem - ale gryzie .......wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwrrrrrrrrrrrrr................................... 😠😡.............................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia >>> słonko, właśnie czekałam aż kroś się tu wkurw... bo przecież łatwiej znaleźć sposób na złość razem... masz jakiś pomysł? bo zaraz znowu zacznę drzwiami trzaskać... swoją drogą... wiesz, może ci się to wydać dziwne, ale jak bym miała faceta... i byłoby mi z nim dobrze... to miałabym gdzieś opinię siostry, mamy, babci tudzież innego osobnika... ehhh... nawet nie wiesz jak brakuje mi takich dylematów, poważnie... jak się siedzi ciągle samemu, to tak wygląda... nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...to Ty siostrze zrob jakiś \"kawał\" hehe.. Kitty...kurde..tylko uwazaj zeby szyby nie poleciały...bo mialam ciotke, u której pryznajmniej raz sie nowa szybę wstawiało..troche nerwowa..hehe..no coż...jak sie ma 4 facetów w domku to nie trudno o zszarpane nerwy..A zeby tego było mało...to jeden z nich to mąż a reszta to bracia..trojaczki...hehe...ktorzy wysadzaja kuchnie czasami..bo im sie zapomina ze nie wolno woda zalewać oleju ktory pali się na gazie...hehe...była nowa kuchnia..hehe... Robal..no nie wiem w ilu..Ty to musisz okreslic...ale czy to juz okazja na szampana?..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem złaaaaaaaaaaa......aaaaaaaaaaaaa.aaaaaaaa...aaaaaaaaaaa..........................krzyczeć mi się chce .......eeeeeeee..........eeeeeeeeeee.........pokrzyczmy razem Kitty................wściekam się ....laaaaaa...laaaaaaaaa...........laaaaaaaaaaa.................................... Napijmy sięęęęęęęęęęęęę..................duuuuuuuuużoooooooo............ Robal ....dawaj szampana........................ Malutka >> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal..taaa..okaze sie...hehe Leeeeettiiiiiiiiiiciaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! hehe...buzka slonko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty > nie dziwię , się , ale nie życzyłabym nikomu , aby znalazł się w takiej sytuacji jak ja .............oczywiście jak najbardziej ja Ci życzę takich malutkich dylemacików zakochania .......i wogóle .......przyjdzie taki dzień i zobaczysz - będziesz miała szczęśliwą minkę :):):):):):):) No i się nam - oczywiście - pochwalisz ;) Drukarka mi świruje ....wwwrrrrr......nawet mnie nie denerwuje , ale może zacząć , jak za chwilkę nie zacznie dobrze działać ...😠 Robalku >> duuuuuuuuuuuużooooooooo %%%%%%%%%%%%%%%.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia >>> ehhh... nie wiem co będzie, jakoś szczęście mnie omija od dłuższego czasu... odkręcam butelkę, a potem sobie pokrzyczymy, ok? malutka >>> no właśnie u mnie też są szyby we wszystkich drzwiach, ale jak na razie nic im się nie stało :P zróbmy sobie wirtualną imprezkę... jak zawsze z resztą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no coś kiepsko z obecnością... malutka >>> :D :D :D chyba wszyscy już leżą pod stołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty..albo odlecieli...a Robal to kurna sknera..bo sobie poszedl z tym szampanem..wsiąkło go normalnie..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal...na dywanik!!!W tej chwili i bez żadnego ALE!!! Kurna Kitty...beszczelny no!!Zlać Robala!!! A ja juz bede szla spac..jutro cieżki dzień się szujuje...Dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! dzieńdobry wszystkim :) pozdrowienia od mojego czarnego koteczka , który wprost uwielbia mi towarzyszyć , kiedy jestem przy kompie .................. będę dziś z Wami chwilkę , bo mam na drugą zmianę dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Leticia, mój czarny kot też was zapewne pozdrawia pomimo że w domku został. Buziaczki. Nieźle wczoraj pobalowaliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
czesc dziewuszki Robalku :) melduje sie poslusznie ;) . behemotku i jak dzis humorek, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM JAK TAM PO IMPREZCE?? MAM NADZIEJE ŻE NIE JEST ŻLE:) ŻYCZE MIŁEGO DNIA, I ZAPRASZAM NA KAWUSIE,ORAZ MAŁE CO NIE CO:) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........UWAGA!!! UWAGA!!!.......... dziewczyneczki! któraś z was moje drogie przysłała mi cóś takiego co nosiło nazwę ,,pozwolenie na wyjście męża,,! gdzieś mi sie to wzieło i wcieło i znikło! pilnie potrzebuje tego druczku!!!! POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to dzień dobry! 😘 jessu, ale impreza wczoraj była boska! niestety mój urwany film nie pozwolił mi w pełni uczestniczyć w zabawie. sorki wielkie za te metrowe wgniecenia n apoletku..ale same wiecie, że sie zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim hiihi Madusia akurat walnelas swe boskie cialo na moj kawalek opiumka....hihi i ja tam tez lezala......zlaz ze mnie choliro Kofane dziefczynki i chlopczyki...milego dzionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........UWAGA!!! UWAGA!!!.......... dziewczyneczki! któraś z was moje drogie przysłała mi cóś takiego co nosiło nazwę ,,pozwolenie na wyjście męża,,! gdzieś mi sie to wzieło i wcieło i znikło! pilnie potrzebuje tego druczku!!!! POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooj! karaani! hik! sorki! że takna beszczela ległam na twe łono...no ale tak jakos wyjszło....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry, letocia >>> biedaku drugozmianowy 👄 behemotku >>> ano zabalowałyśmy.. hmmm... dziś trza się uczyć... pozdrawiam, bawcie się dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........UWAGA!!! UWAGA!!!.......... dziewczyneczki! któraś z was moje drogie przysłała mi cóś takiego co nosiło nazwę ,,pozwolenie na wyjście męża,,! gdzieś mi sie to wzieło i wcieło i znikło! pilnie potrzebuje tego druczku!!!! POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
w czwartek mam pierwsza jazde , a jutro chyba ide oddac czesc pracy mgr ( musze jeszcze dzis wykonac 200% normy :0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć madusiu >>> widzisz stopka adekwatna do tego jak się czuję i w jakiej sytuacji jestem...ehh... a z tym pozwoleniem na wyjście mężą, kurna miałam to jeszcze dwa dni temu, ale skasowałam potem, bo męża nie mam :P uuups... buuuu przykro mi... :D jak się czujesz madusiu, po wyjściu z pola? plecy cię nie bolą od tej gleby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×