Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🖐️ 👄 👄 👄 Leticio 👄znalazłam słonko ale byłam jakaś taka roztrzepana przez ten weekend i ciągle je gubiłam - mam nadzieje, że dzisiaj przy pon. będzie lepiej :D i że słonko mi nie zginie🌼 Karaani 👄 super, że udało Wam się coś odpowiedniego znaleźć -> a teraz czeka Was najprzyjemniejsza rzecz związana z nowym mieszkaniem jego urządzanie:D, chodzenie po sklepach i wybieranie wszystkich drobnostek począwszy od firaneczek skończywszy na dywaniku do łazienki.... mnie to zawsze cieszy jak coś kupujemy razem do domu – wtedy jeździmy po sklepikach oglądamy – myślimy jakby to u nas wyglądało i ta ogromna radość jaką nam sprawia każda choćby najmniejsza drobnostka, którą umieścimy w naszym gniazdku szczęścia i miłości (no może nie aż tak idealnego) słodkiego, miłego życia......❤️ Magusia 👄musisz się uzbroić w cierpliwość, nie stawaj na głowie przecież to on jest u Ciebie ale fakt faktem pewnych rzeczy nie można robić przy ojcu faceta :((np. chodzić nago itp.) ...ale wytrzymasz i to, możesz np. trochę częściej gdzieś wychodzić, zaopatrz się też w książkę a w chwilach pozbawienia tv będziesz miala zajęcie :), a najlepiej jakbyś znalazła sobie coś do nauki – nauka wszystko tłumaczy (nieporządek, braki obiadowe, rozdrażnienie, brak czasu na nudnawe dyskusje) :D -> życzę Ci spokojnego i miłego dzionka i stalowych nerwów :D:D:D -> 👄 ❤️ 👄 -> dla wszystkich poranne buziaczki w czółko 👄👄 Ps. moja praca mgr jest już zdatna do druku !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) DZiś przede mną trudny dzień, mam 3 h do nauczenia się na opprawę koła , na dodatek spitol ... mi sie gg i nie chce działać :( Madusiu > 3mam kciuki !!! Jakos wytrzymasz ten czas :) A jak Tom wczoraj wrócił ?? Tzn. w jakim stanie ...? heh ;) Malutka > miłego dzionka ... czy Ty też czekasz na wakacje z taką tęsknotą jak ja ......................? :P Milunia > w sprawie pracki - gratulacje :) Ja o mojej nie wspominam , .......bo wstyd ........ :( A czas ucieka ,...........ło matko ........co to będzie :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dziewuszki , gdzie jesteście ...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio, a Ty co tu robisz lepiej się ucz a nie!!! niegrzeczniusia dziewusia!!! a jakby komu było smutno to:->: Idzie turysta i widzi rozebranego od pasa w dol i calujacego sie po rekach bace.Pyta wiec : - Baco, coz to...??? - Nic. To ino gro wstempno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ON juz tu jest! własnie droga zakupu nabyłam 2 cześci harrego pottera..bez komentarza prosze..:) wiecie, klusek mnie wczoraj wzruszył.wrócił ok 20 trzeżwy jak dzik i powiedział, że on mnie tak kocha i nie potrzebuję sie wcale upijać z kumplami i wrócil tak wcześnie, bo tęsknił! podejrzane, ale jakże urocze😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ON juz tu jest! własnie droga zakupu nabyłam 2 cześci harrego pottera..bez komentarza prosze..:) wiecie, klusek mnie wczoraj wzruszył.wrócił ok 20 trzeżwy jak dzik i powiedział, że on mnie tak kocha i nie potrzebuję sie wcale upijać z kumplami i wrócil tak wcześnie, bo tęsknił! podejrzane, ale jakże urocze😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia 🖐️ 👄 faktycznie zachowanie Twojego kluska trochę podejrzane ale za to romantyczno-urocze -> może faktycznie chłopina się stęsknił -> nie bądźmy takie wredne babska, a z tym potterem to dobry pomysł ->>> Trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼u mnie w pracy jest zimno :(jak w lodówie, a ja mam letnią bluzeczkę, grzeje się napojami i wciąż biegam do toaletty ....brrrrrrrrrrrrr ale zimnica, a za oknem brak słonka. Dobrze, że do końca mam tylko 3g. :D:D:D i że mój luby po mnie przyjedzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...czekam czekam doczekac sie nie moge! Maduś..nie myśl za duzo! Tom fajnie sie zachowal i tyle :)...Zreszta jak Ty bys pocieszla kolezanki to tez bys zasesknila i cieszyla sie z tego co masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka > pisz , co Ci trzeba - padło mi gg i nie mam go :( buuu ... wstrętna maszyna ... może na maila ;) Milunia > heh :D przełożyliśmy koło :D ... może się wreszcie nauczę :) a kawał fantastyczny - ślij więcej ;) ubawiłam nim koleżanki :) suuupeeer :) Madusia > ho ho , stęsknił się biedaczek ... fajno ... co ja bym dała , żeby przebywać z moim misialkiem dzień w dzień ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam nadzieje ze dzisiaj moje wpisy beda widoczne, nie wiem czy wczoraj bylam tak zakrecona ze nie wysylalam, czy nie pokazywalo mnie?? buu? no wiec witam was kochane moje w nowym tygodniu... ktory wiecie co?...zbliza sie do konca..hehe....i bedzie weekendzik dluzszy...hehehe fajno no nie?....hehe.... kurcze tak naprawde to nie mam humorku, a tak szczerze to mam dolka....ale takiego malego...ale zawsze...to chyba z przemeczenia i wiecznego napiecia nerwowego, zeby sie wszystko udalo z mieszkankiem i i w ogole.....no a poza tym to mi sie te dni zblizaja i same rozumiecie... Madus.....to dobrze ze Klusek teskni..niech by sprobowal nie...;)....a zreszta jak mozna za toba nie tesknic....noo.....za twoimi zartami, dogryzaniami i cietym humorkiem..uuuuwielbiam to Malutka.....buziaki i mam nadzieje ze u ciebie i twojego slonca.oki....:) Milunia co slychac? buziaki.. Leticia sloneczko....jak tam sesja...nadchodzi?? Elffiku dbaj o siebie i malenstwo nasze Elfie... Ingus ucaluj kruszynke...❤️ A gdzie kurcze Behemot??? no i oczywista Efciusia?? Madus popedz ja do nas czasami.... na nowy dzien slonca usciski wam sle.... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj tak się namarzłam w pracy, że nie wiem czy nie będę choreńka - gardło mnie troszkę jakby pobolewało :D ale mam nadzieje, że wszystko się unormuje i się nie rozchoruję oby nie :D:D 🖐️ karaani 👄 tylko nie wpadaj do dołka bo kto mi biedaczce rączkę poda i mnie w razie potrzeby wyciągnie :D 👄-> dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek.Jak sie spalo? Leticia...dzieki...a sluchaj...sciagnij poprzednia wersje gg...bo ta nowa jest walnieta!Jak chcesz to na maila Ci ja przesle..Tez tak mialam..pod zadnym pozorem nie wolno sciagac najnowszej wersji.. Karaani...na pewno wszystko bedzie dobrze i pojdzie po Waszej mysli! 🌻 Milunia..weź sobie szybko dwie aspirynki..Mnie zawsze pomagaja..to cudowny lek! hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu > wypedx dołka :) będzie teraz długi weekend -> na pewno choć trochę się odstresujesz - bardzo Ci tego zyczę : abyś była spokojna i nie pozwoliła nawiedzać się żadnym dołeczkom !!! To niedopuszczalne ;) Buziaki :P Milunia > nie choruj nam , nie choruj - bedziemy chuchać i dmuchac i machać [czesc[ , zeby sie u Ciebie cieplusio zrobiło i żebyś juz nie marzła , żeby słoneczko u Ciebie się pojawiło :) ściskam 👄 Madusia > jak przed szczytem ..........??? Malutka > i gdzie mailik ......? :classic_cool: A sesja ......😠 zbliża się powoli ..... masakra ....ale na razie jeszcze nie czuje atmosfery sesji - i dobrze , bo bym się stresowała ;) Dzieńdobry wszystkim :):):):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka > plissssss....prześlij mi na maila to ggg ....bo normalnie jest mi bardzo potrzebne ....będe wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄dzisiaj wzięłam sobie do pracy polarek i siedzę taka opatulona ale wcale nie jest mi ciepło, wyłączyli nam ogrzemwanie, a budynek się jeszcze nie nagrzał po zimie więc moje kochaniutkie dmuchajcie, chuchajcie i nie dajcie mi zamarznąć :D, oj wypiłabym jakiegoś drina na rozgrzewkę albo chociaż herbatę z rumem ale nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> nie obijać się -> dmuchać szybciutko -> nie gadać, nie opitalać się - > o widzę, że malutko je zamiast dmuchać -> a jedzenie też jest zabronione :D:D:D co Wy sobie wyobrażacie, że kto za Was będzie dmuchał i chuchał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)) karaani to cuuudnie, ze macie juz mieszkanko !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D a ile metrów maja te Wasze 2 pokoiki???? mniej wiecej wiem, gdzie .... chyba ... blizej mostu czy dalej ??? a blizej zamku?? :P chyba nic nie pomieszałam ?? moja znajomośc szcz jest taka sobie..... madusia :) widzisz jak Cie Tom docenił :) aż miło czytać :) :P a NIM sie nie przejmuj :) jakoś dasz radę :) milunia ja chucham i dmucham .... choć sama mnie chyba łapie jakieś pasqctwo ..... gardełko zaczyna pobolewać ... aspiryny nie moge .. to co mogę wziac żeby mnie nie rozłożyło ?? któreś z moich słoneczek pewnie jakiegos wirusa przytargało do przedszkola wrrrr leticia - nie mysl jeszcze o sesji :) bedzie co ma być :) a gdzie mama ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę sie dzisiaj rozpisywać, bo dopadło mnie coś, myślę, myślę i tak nic nie wymyślę, a tylko biję się z myślami. Jak to życie czasami plecie dziwne koleje losu, a może to my sami tak komplikujemy sobie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessu! cała noc nie spalam!stawiali jakięś zasieki, żelazne bramki i znaki stopu, no i te nocne wycia wozów policyjnych, nie...nie 2 - 3, tylko 50 i wszystkie na sygnale!!!. rano miasto wyglada jak po wybuchu jądrowym.bez ludzi i autek ..wszystkie wystawy poobijane dyktami..jeszcze niech godz. policyjną wprowadzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz o bolaczkach wspomniałyscie, to mnie ucho boli. ucho, niby nic, kurna ale dlaczego boli przy polykaniu!??? ni moge jeśc tyle co zwykle hmm chyba mi ,,,kobiece kształty,,, z bioderek opadną... o rany!!! ja chyba schudnę...hyhyhy o to sie nie bójmy,,nie mam szans...:D a i jutro okres bedę miała...chyba....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku....blizej zamku, jest naprawde ladny widok no i wszedzie blisko...:):) do pracki mam nadal 20 min tramwajem...:):)..a to wazne rano:) ale wszelkie formalnosci dopiero zaczynamy zalatwic i stad te stresy....no ale mam nadzieje ze bedzie dobrze..:) Buziaki misiaki...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj madusia 👄ja też jutro powinnam mieć (wyznaczony termin!!!) i wale mnie to nie cieszy bo u mnie wiąże się to z bolączką całego ciałka (oj!!! tragednia) ale jak bym nie miała to by było jeszcze gorzej :) współczuje Ci ja pamiętam wroc. powódz - syreny, policja, straż itp.... to było straszne ale jednocześnie fascynujące przeżycie :D elffik polecam soczek malinowy, Inga 👄 faktycznie czasami lubimy sobie życie pogmatwać lepiej nie myśl za dużo i nie dumaj bo i po co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie mam soczq malinowego .... musze mamy piwnicę odwiedzić - zresztą i tak miałam to zrobić bo mi się ogórki kiszone kończą - a jem je teraz jak szalona - i z kanapkami, i z obiadkiem, i same .... zmykam do rpacy .... mam niby tygodniowy ranek ale dzis odrabiam zabrane koleżance w ubiegłym tygodniu południe ...w sumie dobrze .... odpoczne :) miłego dzionka wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik a może wieczorkiem jakaś cebulka lub czosnek albo chociaż gorące mleko z miodem :D trzymaj się :D u mnie jest słońce!!!! i robi się ciepło w pokoiku -> więc już nie musicie chuchać :D dzięki wam nie zamarzłam ->>> JESTEŚCIE WSPANIAŁE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×