Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🖐️ madusia - a ja mam dzisiaj fajny dzionek - oby tylko wieczorkiem nie padało :D ale za to w pracy nie mogę się od kompa oderwać - zastępuje koleżanki i muszę pilnować poczty netowej i odbierać dane na bierząco ale one przychodzą tak co 5 min, a w przerwach to też coś muszę robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia! łojojojojoj! jakie zapracowane dziewczątko! ja mam tyle tego szitu, że nie wiem za co sie brać.....do środy musze miesiaczek zakończyć, a ci pacjenci przyłazą i przyłażą! cholera jasna! dzis altergloby pochód urzadzaja, wiec jak zablokuja wawke, bedzie ich trochu mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia -> biedusia, mała pracusia -> a 1,2,3 też masz wolny??? bo ja tak i do tego jeszcze 4 dochodzi !!! :D:D ale się cieszę chociaż nigdzie nie jadę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja 4 juz do pracki podązam....yyyyh! ale dobry i te 3 dni wolnego..moze okresik bedzie łaskawy i niedługo zdechnie a wtedy...uuuuuuuu! rowerku! przybywam!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> hm... ile lat ma ta twoja koleżanka? :D Madusia> nie tak łatwo to napisać. Może jak się kiedyś spotkamy to zaspokoję twoją kobiecą ciekawość :) (co za ciekawskie babsko, no ;) :D ) Twój Tom i tak mi się aniołem wydaje przy moim :O Karaani> no ty to umiesz pocieszyć ;) i jeszcze jakim językiem :D Jesteś cudowna. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaki...smartaki....boziu....uuuu...wsciekne sie......a co nie wolno???? niedobrze mi......blllleeee.... :(:(:(...nie wiem co mi jest????? ale mam humorek no nie:):)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam podły nastrój ... mimo podwyzki danej nam od ministerstwa - ja dostalam \"aż\" 20 zł hehe chyba jakiś dół mnie łapie albo cuś ...... milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidny Elffik, bidny Madus.....👄...sloneczka, nie smutajcie sie.....ja mam plan....zrobie profil pedagogiczny ipojde uczyc do podstawowki...tak bede morrrrdowala bachorki....moze mi sie lepiej zrobi...dzisiaj to bym chetnie paru -nastu..hehe:):)...studentow zamorrrrdowala, ale toto wieksze ode mnie....a tak male dzieciaczki nie podskocza mi....co wy na to ;););););););)...:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihiihi karaani - aleś mnei rozbawiła :D zapraszam do przedszkola w celu zweryfikowania mylnych pogladów :D :P te dzieciaczki są jeszcze mniejsze - a podskoczyć mogą ... i dokuczyć !!! i to jak :P a jak rodzice moga podskoczyc - bo wychuchany mamisynek przedszkola nie lubi albo pani mu skoczyc z drzewa i zabic sie nie pozwoliła ..... ja osobiście pracę ze starszymi uważam za lżejszą :) moze nie tak wdzięczną ale jednak troszq lżejsza .... inne problemy ale i inne rozumowanie ..... łatwiej sie dogadać czasami .... a wiem co mówię - w końcu w ognisq mamy przedział dzieci od 2,5 do 20 lat :) edioszka :) oczywiscie zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w domq , za oknem noc , spędzam samotny smutny wieczorek . Miało być miło , chciałam , żeby mnie ktoś przytulił ... A tu nic . Popłakiwać właśnie skończyłam . Niech już będzie jutro ... :0 Buziaczki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia slonce moje kochane...👄👄.......boziu jak mi sie smutno zrobilo jak o tobie pomyslalam sloneczko moje kochane.....szkoda ze daleko jestesmy od siebie...poszysbysmy na jakies piwko....wiecie ze ja nawet tego mieszkanka jeszcze nie uczcilam....:):)??cosik ze mna nie tak??....buziaki ci sle...juz niedlugo bede miala neta w domku...to i na gadu i wieczorkami sie spotkamy......:)..hehe o ile bedziesz mnie chciala slyszec......huhu Elffiku..oczywiscia ze masz racje....moja mama jest nauczycielka i tez mowi ze starsze klasy sa bez porownania lepsze do uczenia......ale ja i tak obstaje ze \"dzisiejsze\" roczniki studentow....hehe;);)...sa nie do wytrzymania....huhu....a sama w zeszlym roku skonczylam studia....buahahaha...;)...ale to juz wiecie...jak to sie po zdanej maturze mowi...to pryszcz......tak ja teraz o tych bidnych studenciakach... Edzik...pewnie ze witamy i o poglady pytamy....huhu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia nie smutkaj się już, jeszcze tylko jeden dzień i będzie weekend. Odpoczniesz, odpręzysz się, zapomnisz o tych wszystkich smutkach tego tygodnia. Szkoda czasu w zyciu na smutki, trzeba się cieszyć każdą chwilą. :D o taki uśmiech proszę Karaanii, Madusia HURA dzisiaj piątek AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa............. aż się krzyczeć chce z radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ LETICIA -> PRZYTULAM I CAŁUJĘ W NOSEK 👄 mam nadzieję, że dzisiaj jest już lepiej w końcu przecież mamy piątek KARAANI, MADUSIA, INGA -> BUZIACZKI W USZACZKI 👄 ->>>> do Behemot -> moja przyjaciółka ma 33 lata.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku, buu.................. ja nie mogę odczytać Twoich maili. Dochodzą ale bez załaczników.😭 Milunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ingus, Miluniu, Madusiu......witajcie w tym pieknym piatkowym dniu, przedweekendowym, majowym, dlugogoczekiwanym, dluzszym, swiatecznym, wstepujacym do unii....dniu.....hehe...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄 -> nie mogę jakoś dotrzeć do tego co dzisiaj piszecie (nie otwiera mi się dzisiejszy dzionek) ale może chociaż uda mi się wysłać... ŻYCZĘ WAM 👄 UDANEGO, CUDOWNEGO I WYMARZONEGO WEEKENDU 👄 Szczęście ma wiele postaci. Potrzebujemy zarówno tych wielkich i niezapomnianych: trwałej miłości, przyjaźni, wspaniałych osiągnięć i odkryć, jak i tych małych okruchów szczęścia: Flipa i Flapa, deszczu na szybie okiennej, kota grzejącego się w łóżku, grzybów na trawie, podwójnej tęczy, gasnących świateł w domu, szeptu odsuwanych zasłon, chleba domowej roboty, i blasku księżyca na łące, znalezienia na półce w księgarni dawno poszukiwanej książki, gwiazd, słów dentysty: \"Wszystkie zęby zdrowe\". Tych wszystkich rzeczy, które rozgrzewają serce i sprawiają, że warto żyć nawet w najsmutniejszy dzień... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄 -> nie mogę jakoś dotrzeć do tego co dzisiaj piszecie (nie otwiera mi się dzisiejszy dzionek) ale może chociaż uda mi się wysłać... ŻYCZĘ WAM 👄 UDANEGO, CUDOWNEGO I WYMARZONEGO WEEKENDU 👄 Szczęście ma wiele postaci. Potrzebujemy zarówno tych wielkich i niezapomnianych: trwałej miłości, przyjaźni, wspaniałych osiągnięć i odkryć, jak i tych małych okruchów szczęścia: Flipa i Flapa, deszczu na szybie okiennej, kota grzejącego się w łóżku, grzybów na trawie, podwójnej tęczy, gasnących świateł w domu, szeptu odsuwanych zasłon, chleba domowej roboty, i blasku księżyca na łące, znalezienia na półce w księgarni dawno poszukiwanej książki, gwiazd, słów dentysty: \"Wszystkie zęby zdrowe\". Tych wszystkich rzeczy, które rozgrzewają serce i sprawiają, że warto żyć nawet w najsmutniejszy dzień... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄 -> nie mogę jakoś dotrzeć do tego co dzisiaj piszecie (nie otwiera mi się dzisiejszy dzionek) ale może chociaż uda mi się wysłać... ŻYCZĘ WAM 👄 UDANEGO, CUDOWNEGO I WYMARZONEGO WEEKENDU 👄 Szczęście ma wiele postaci. Potrzebujemy zarówno tych wielkich i niezapomnianych: trwałej miłości, przyjaźni, wspaniałych osiągnięć i odkryć, jak i tych małych okruchów szczęścia: Flipa i Flapa, deszczu na szybie okiennej, kota grzejącego się w łóżku, grzybów na trawie, podwójnej tęczy, gasnących świateł w domu, szeptu odsuwanych zasłon, chleba domowej roboty, i blasku księżyca na łące, znalezienia na półce w księgarni dawno poszukiwanej książki, gwiazd, słów dentysty: \"Wszystkie zęby zdrowe\". Tych wszystkich rzeczy, które rozgrzewają serce i sprawiają, że warto żyć nawet w najsmutniejszy dzień... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mało orginalna i powtórzę po Karaani, to było śliczne Miluniu. Wspaniałe zyczenia, takie, że aż miło i tak ciepło się robi na serduchu jak się to czyta. Ja tak poprostu i najprościej, ale szczerze życzę Wam udanego weekendu, niezapomnianych miłych wrażeń. Do poniedziałku. PAPA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Jak się czuje jako europejki? Wstajemy rano..a tam co..Europa za oknem! hehehe...Wciaż to samo...:P za 10 lat zobaczymy czy to wszystko miało sens:P Ciekawe jak to sie wszystko zmieni.. Buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaaniu > witak :) z Tobą na piwko - ależ bardzo , bardzo chętnie ;) Oj , nie mogę się doczekać , kiedy będziesz miała gadulca :D Super :) Inga > dzięki za wsparcie :) Czy i u Ciebie jest dziś taka piękna pogoda ?? U mnie jest ślicznie , przeslicznie ! W sam raz na spacerek lub wyjazd w plenerek ;) A jak Oliwcia ?? PS Zapomniałam już o moich smutkach :) To przez to , że dziś tak pięknie :):):):) Miluniu > dzięki za buziaczek i życzonka :) A ja będę oryginalna i napiszę , że były ... czadowe ;) No co ! Chciałam być oryginalna :P Malutka >masz rację - tak naprawdę to nic sie nie zmieniło .Dla mie maj to po prostu bliżej czerwca - i tyle :) Pozdrawiam i mam nadzieje , że masz śliczna pogodę :) Mam nadzieję , że świetnie się bawicie , miło spędzacie czas i że uśmiech nie schodzi z Waszych pysiaczek :):):):):):):):):D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(..nie wiem..na prawde nie wiem jak ten zwiazek dłużej potrwa..Tydzien temu wrocił z angli..nie mialam z nim prawie żadnego kontaktu..potem był u siebie..ale cały czas pracował..a w weekend jakies raporty pisał..i prawie sie nie odzywał..dzisiaj był w pray...a tym razem ja nie moglam..bo ojciec mial urodziny...po czym teraz weszlam..zeby w koncu pogadac..a on mi osnajmia..ze ma kilka minut..bo idzie do znajomych pogladac zdjecia, bo wrocili z himalajow..myslslam ze walne!!!a tym bardziej ze jutro wyjezdza do niemiec..i znow zero kontaktu..mol ze w hotelu powinno byc łącze..ale już to widze..będzie figa a nie łącze..Przepraszam,że Wam tak truje..ale już nie moge..jestem wsciekla..rozżalona...plakać mi sie chce.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry dziewczynki :) Malutka > kochanie , bardzo chciałabym Ci pomóc , choć co ja pomoge , chyba tylko słowami :0 ale wiedz , że jestesmy z Tobą ... widać Twój Tomeczek jest w wirze pracy , ale mimo tego powinien znaleźć dla Ciebie trochę czasu , przeciez jestescie razem , przecież dużo Was łączy - chyba on nie chce tego wszystkiego co jest między Wami zepsuć !!!!! Trzymaj się dzielnie , jeśli pomoże , wypłacz się na moim ramionku ... Wiem , że takie małe dołki uczucowe , a raczej związane z ukochaną osobą nie przechodzą tak szybko , więc życzę Ci naprawde dużo siły , dużo cierpliwości i wytrwałości , jak najszybszego spotkania , no i wyjaśnienia sobie pewnych rzeczy ... Niech Tomek zrozumie , musi zrozumiec ... mo że to nie całk9em jego wina , ale na pewno wystarczyła by odrobina więcej chęci z jego strony - moim zdaniem powinien się z Tobą bardzo często kontaktowac - gadać , pisać ... skoro jesteście od siebie tak oddaleni i na tak długo .Mam malutka nadzieję , że choć trochę się usmiechnęłaś - przesyłam dużo buziakó 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki....i jak tam po niebianskich wypoczynkach???...mam nadzieje ze odpoczelyscie??...ja tak calkiem, calkiem, tylko mnie dzisiaj Kocica obudziala rano o 5 ....i juz nie moglam zasnac...ale bylam zla, a z tej zlosci - tym bardziej nie moglam spac...hehe taka samonapedzajaca sie maszyna....hihi... zycze wam milego dnia....buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×