Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🖐️ dzisiaj jest 13 ale czwarteczek, a nie piąteczek mam nadzieje, że dla mnie (i dla Was Kochani) będzie git!!! - odbieram dzisiaj moją pracę z oprawy i jadę zawieść ją promotorowi, może też uda mi się kupić jakąś garsoneczkę (lub coś w tym typie) na obronę..... oja muszę też zacząć się uczyć ale znając siebie zrobię to w ostatnim momencie :D:D Miłego dzionka i dużo słonka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Miluniu...napewno zanjdziesz jakis ladny kostiumik.....jestem dumna ze tak pieknie i na czas wszystko robisz......i juz niedlugo bedziesz pania mgr..........a moze mgr inz?????........ w kazdym razie buziaki....ja tez mam nadzieje ze ten dzien nie bedzie taki najgorszy.... Taniuszka...ja mam dzisiaj jazde.....a moj maz tez byl na jednej ze mna.....niestety moj sie z instruktorem dogadal i sie ze mnie nalewali..a jak polamalam slupek....to mieli niezla polewe......nie wiem co lepsze...:(:(.... wszystkim milego dnia....u mnie dzisiaj pogoda pod psem???kotem????....chyba kotem...bo obudzialm sie z ogonem mojej kici na twarzy...hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani trzymam kciuki za słupki obys je dzisiaj oszczędziła :D:D:D ->u mnie też pogoda niepewna i zmienna oby tylko nie padał deszczyk, a jakby jeszcze słonko przestało się chować za chmurki to byłoby ekstra :D Pozdrawiam Cię mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani trzymam kciuki za słupki obys je dzisiaj oszczędziła :D:D:D ->u mnie też pogoda niepewna i zmienna oby tylko nie padał deszczyk, a jakby jeszcze słonko przestało się chować za chmurki to byłoby ekstra :D Pozdrawiam Cię mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziobdziusie ;) u mnie leje jak z cebra, ale humor mi dopisuje bo bylam u fryzjera i fajnie sie obcielam a jutro idziemy z lubym na koncert. karaani nie skomentuje zachowania panow. jezeli chodzi o to lepiej idzie mi na placu niz jazda po miescie :0 milunia no no kup cosik ladnego. powalisz cala komisje na kolana ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fe!!! zjadlam 2 wyrazy :0 powinno byc : jezeli chodzi o jazde samochodem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taniuszka ja byłam w zeszłym tyg. u fryzjera, dobrze mnie obcieła i ładnie nałożyła kolor z tym, że bardziej intensywny niż zwykle i przez pierwsze dni nie mogłam się jakoś do niego przyzwyczaić wydawał mi się za bardzo wyrazisty ale teraz się trochę sprał i jest ok (za to inni są moimi włoskami wniebowzięci:D ). Fajnie jest mieć swojego ulubionego fryzjera, który wie czego nam trzeba (ja mam takową dziewczynkę i chwała jej za to!!!:D i mi że na nia trafiłam :D) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki...a wiecie ze ja tez mam taka pania ktora wie co ze mna zrobic;););)......obcianla mnie i na bal koncowy na studiach i na obrone i na slub przyjaciolki i na moj slub.....i jestem zawsze zadowolona...:):):D:D:D:D jak wam mija dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz czekam na delikwenta ktorego ucze rosyjskiego. a potem, hmmm no coz...nie mam zbyt duzo do roboty po pogoda jest fatalna. pewnie poczytam jakas ksiazke i tak mi czas zleci az do przybycia lubego. wracajac do spraw fryzjerskich to mam fajna babeczke ktora bardzo ladnie obcina, szkoda tylko ze daleko jest jej zaklad fryzjerski i nie zawsze chce mi sie do niej jezdzic. jak mnie przycisnie to lece do bylejakiego a potem bucze :D miluniu ja juz nie farbuje wlosow, po ostatnim experymencie powiedzialam dosc ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety ostatnio mam strasznie duzo pracy, normalnie juz nie wyrabiam. No i dalej pracuję na starym stanowisku, częściowo z nowymi obowiązkami bo nie ma mnie kto zastapić. Niech się skończy już ten maj bo juz mam dosyć wszystkiego. Ja mam za tydzień w piątek egzamin na prawko, brrr............... zobaczymy co z tego wyniknie, ale zapewne to nie będzie jedyny termin. A jak jeżdze? uż sama nie wiem, raz lepiej raz gorzej, ale chyba ogólnie nawet nieźle. Dobrałam sobie jeszcze parę godzinek dodatkowo, a racji tego, że Pan instruktor mnie bardzo polubił miałam (zresztą z wzajemnością) miałam parę godzinek jazdy gratisowo, no i te dodatkowe, też są za śmiesznie niską cenę. Pozdrowienia, jeszcze do Was dzisiaj zaglądnę, bo rano podgoniłam trochę pracę i wyprawiłam szefa . Chwila relaksu bo zwariuję jak dalej będę ciągnąć na takich obrotach. Buziaczki 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moją fryz... znam już ponad rok i zawsze na jakąś imprezę zrobi mi coś fajnego no główce i dba o moje włosny bardzie niż ja sama ciągle krzyczy, ze nie używam odżywki, że za często farbuje itp właśnie ostatnio jak się z nią chciałam umówić to zapytała po co chcę przyjść i musiałam się tłumaczyć, że już mam duże odrosty i że mi się końcówki rozdwajają :D:D:D taka to dziwna fajna dziewczyna ale wiem przynajmniej, że na nic mnie nie naciąga, a teraz jest też moją kol. nie tylko fryz.... :) .... ale u mnie za oknem be............ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ O!!!!! Inga!!!! fajnie, że wpadłaś :D:D bałam się, że w natłoku pracy zapomniałaś o nas biedactwach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ O!!!!! Inga!!!! fajnie, że wpadłaś :D:D bałam się, że w natłoku pracy zapomniałaś o nas biedactwach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia 👄 nie zapomiałam, codziennie na chwilkę zerkałam, ale nie zawsze czas pozwalał, żeby cos napisać. U mnie też zaczął padac deszcz, zimno i jeszcze oczekuję comiesięcznej przypadłości, i nawet włosy nie chciały mnie dzisiaj słuchać. Kiedy do domu ????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Inguś -> Ty moje biedactwo przesyłam Ci moc buziaczków 👄👄 trzymaj się mocno i przepędz wszystkich nich Ci dadzą spokój, a na miesięczną przypadłość nie mam jakiejś rewelacyjnej rady (niestety) dla mnie te dni są zawsze koszmarne :( ... lecę do doma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia papa miłego popołudnia i wieczoru Ci zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam daje znak życia - a ze mam ostatnio złe dni nic wiecej nie napiszę poza: pozdrowionka dla wszystkich .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Was kochane dziewczynki . Nie pisałam , ponieważ znalazłam się w szpitalu . Miałam wypadek i dopiero teraz jestem w domu . Ale jest dobrze , nie matrwcie się , trzymajcie kciuki , żebym całkiem z tego wyszła i zaliczyła rok . Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia !!! jaki wypadel ???? co Ci dokąłdnie sie stało ???? i jak długo byłaś w szpitalu ??????? jak dobrze, że juz wsyztsko dobrze ... albo prawie wszystko - jak wynika z Twojej wypowiedzi ...... całuski dla Ciebie 👄 i dasz sobie radę - zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×