Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość stronas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusiu ..... sypialnia ..... uuuuuuuuuuu ja tesh kcem !!! ależ Ci zazdroszczę ... moi rodzice z mojego dawnego pokoju zrobili sobie taką cuudną .... i brat ma ... tylko ja bidulka bez sypialni .... ale cóz - mamy tylko 2 pokoje - ten 2 zarezerwowany dla dzidziusia .... zanim jeszcze sie pojawił ... dobrze, ze nie zdecydowałam sie na sypialnie bo wydałabym ze 3 tys i miałąbym ja max przez 3-4 lata (rok zaraz sie skncxzy nio i tak max do 2 roku życia dziecka) ..... bo jak maluch podrośnie to obowiazkowo przecież musi mieć swój kat a nie róg sypialni rodziców ... to nic - kiedys będę bogata to sobie wybuduję domek i zrobię cuuudną sypialkę :P inguś - odganiam chmurzyska .... sioooo ... ale i tak mam focha - gdzie obiecany mail ??? Malutka - co z Tobą słonko ???? i na gg smutnawe popisy .... całuski dla wszystkich ps. czy chwaliłam sie, ze przekroczyłam juz magiczna liczbe 12 tygodni :) zaczęłam II trymest :) :D dzidzia rosnie jak szalona - spodnie mam za ciasne i nei mam w czym chodzić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia 👄......to i tak dobrze ze cztery dni...ja to sie czasami uczylam na noc przed...hihih:):):)...i w miedzyczasie jeszcze impra byla...ehhhh...studenckie czasy i mieszkanko......szalone bylysmy...a teraz wszystkie mezow i domy mamy......a zaledwie rok temu sie bronilam.....6 czerwca......wspomnien czar.....:):) a w ta sobote mam ostatni exam na tej mojej podyplomowce i normalnie mowie wam prawo administracyjne w kieszeni...jeszcze obrona pracki...i spoks....uuuuaaaaaa.....spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku....my tez tylko dwa pokoje....mmy...ale na szczescie na tyle duze....ze spokojnie na powitanie dzidzi bedzie mozna poprzedzielac a i tak wyjda duze....:):).......a po latach meczarni na niewygodnych lozkach w studenckich czasach musialam miec wygodne lozko....:):):):)......no i ten dzidzius w moim przypadku to jeszcze jakies cztery lata.....a przez ten czas tyle moze sie wydarzyc....:):):).....a wy Elficzku juz robicie pokoik????...w jakie kolorki...i czy wiesz czy to chlopiec czy dziewczynka???:):):):D:D...ale ci zazdroszcze .....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku dobrze byłby, gdyby te chmurzyska ode mnie odeszły. Wiem, obiecałam mailika, i jak tylko trochę wyjdę na prosta to zaraz napiszę. Teraz jestem na jakimś rozstaju dróg i nie potrafie się nawet zabrac do pisania, żeby cos sensownego z tego wyszło. A chciałabym napisać to z uczuciem. Prosze o jeszcze trochę cierpliwości. Karaanii, te chmurzyska to i w pracy i w domu, chyba zz duże przeciązenie psychiczne tego wszystkiego. Jakoś tak wszystko sie nawarstwiło i nie ma ujścia. A Oliwka rzeczywiście jest teraz moim najwiekszym skarbkiem, kttóry trzyma mnie żeby nie popaść w jakiś totalnie głeboki dół. Długo trzeba byłoby pisać to wszystko, ale jak tak chociaż troszkę sie do Was wyżalę to troche mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokój maleństwa też jest spory ... ale jest jedno okno - wiec podział byłby niezbyt mozliwy .... no i ma 4 na 4 m - teraz jest duzy - ale po podziale wyszłyby kiszki :P pokoiku jeszcze nie robimy - na razie nie mamy pieniedzy na nowe meble do dziennego (tamte maja przejśc do maluszka) - chcemy go robić dopiero w przyszłe wakacje - maluch i tak bedzie początkowo spał tam gdzie my .... poza tym dopiero rok temu ten pokój był remontowany (jak całe mieszanie) - teraz jest taki jasno fioletowy ... a jaki bedzie - to zależy co sie urdodzi :) a płci nie znam - chyba za wcześnie na to ... poza tym nie chcę znać do samego dnia porodu :) ma byc zdrowe - płeć nie jest ważna :) na pewno bedzie kolorowa tapeta (już zraziłam sie do malowanych scian), jakis nieduży dziecinny dywanik... firanka w misie ..... ogorooooomne pudło na zabawki itd. itp. :) nio i niestty dalej bedzie tu krolował komputer mamusi :P jaki maż metraż mieszkania ? inguś .... biedactwo dobrze, ze masz Olivcię:) po burzy zawsze wychodzi słonko .... bedzioe lepiej ... zobaczysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi wyszło\"maż\" no no no .... masz oczywiście ...... zaraz musze zmykac do rpacxy .... tak mi sie nie chce ....... zwłaszcza, ze misiek na urlopie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidny Elffik do pracki....❤️mieszkanko ma prawie 60m2.....a przy dobrym rozplanowaniu....(kwadratowe pokoje....duza powierzchnia okien, ..fajna lazienka...nie za duza....i oki kuchnai )...to pokoiki wychodza po ok. 24 m2 kazdy.....to juz cos da sie potem zrobic... hehe ostatnie wynajmowane mieszkanie mialo 25 m2......a teraz ...uuuuuu...kulce jak mie sie uczyc nie chce ....szczegolnie ze to finanse...bllllleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć kochane/i Inguś- posyłam do Ciebie tyle słoneczka ile mogę. Trzymaj się dziewczyno, a o żadnym poddawaniu się nie może być mowy... Sama dobrze wiem, że czasami jest... co najmniej nieciekawie... ale zawsze warto podejmować próby. Zyczę Ci jak najlepiej i nie poddawaj się kaarani- cudnie opisałaś to Wasze mieszkanko, musimy urządzić tu jakąś parapetówkę. ellficzku- dbaj o siebie i maleństwo, a jak Twój brzuszek zaokrągla się już? Dziękuje za życzenia natchnienia, pewnie przydałaby się jakaś muza..., a w ogóle to bardziej się denerwuję pracą Miśka, niż kiedy pisałam swoją. POZDROWIONKA I BEZCHMURNEGO DZIONKA DLA WSZYSTKICH, zmykam do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karaani widzę, że w nowym mieszkanki praca wrze, super.... to cudowne :Dwszystko razem robić, planować i dopieszczać. Ja mam sypialnie srebrno, błękitną i jestem z niej tak samo dumna jak Ty ze swojej 🌼Ja mam ok.80 m od 2 lat (na szczęście własne) poprzednio wynajmowaliśmy 36 m więc doskonale rozumię Twoją radość i luzik.....👄 Behemot to ma fajowo – Beligia – hym..... na 1,2,3 prześlijmy jej buziaczki – może dolecą 👄👄👄 Leticio może jakiś plusz active sobie zaserwuj albo najedź się dużo: orzeszków lub fasoli lub czekoladki (do wyboru).... :Dpodobnież produkty te wpływają pozytywnie na koncentrację. Ja osobiście polecam czekoladę (mniam, mniam...) 👄 Elffik ❤️pogłaszcz brzunio i ucałuj (z tym będzie trochę truniej) od ciotki m.... swoje dzidzi 👄i oczywiście buziaczki 👄dla Ciebie :D Molly - uczć się ucz niech moc będzie z Tobą z z Wami wszystkimi :D:D:D :D-> ale mi się milusio zrobiło - ja w tym roku 1 raz od 7 lat nie mam sesji !!!!! huraa!!!!!!! :D:D:D ale zapewne później (kiedyś) za nią zatęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołka mam...nie chce za nudzać za bardzo...ale ojciec mi nie pozwolił jechać na przełomie czerwca i lipca do Tomka (do brukseli)..ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka (ściskam) Twój ojciec zapewne boi się o Ciebie i dlatego.... współczuję Ci ogromniasto ale cóż ....przed Wami zapewne nie jeden czerwiec i lipiec, a teraz nie płacz :D:D:D:D całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Karaaniu , Elfficzku > mieć własne mieszkanko ..... cudna rzecz ........tak zamknęłam oczka i uleciałam w świat marzeń ........ Miluniu , staram się jak mogę , próbuję osiągnąć szczyty koncentracji ... ale im bliżej do egz. tym bardziej tą koncentracje będą mi rozbijac nerwy :( a że w takich sprawach jestem dosyć nerwowa + jeszcze kilka rzeczy , o których wcześniej wspominałam ... ojoj ... chlip... muszę sie trzymać ... Malutka , przytulam bardzo mocno - czy to już jego ostateczna decyzja ? Czy nie da się juz nic ubłagać ?? Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie po pracy ....:) i po pysznym obiadku - ten mój dzidzius ma zatrważający apetyt :P a jaka pogoda dzis cuudna - czy u Was też ??? aż za ciepło powiedziałabym ... i smiesznie sie opaliłam będąc przez ponad godzine na placu zabaw - jak ja nei cierpię mieć białych \"rękawków\" karaani - ja mam \"tylko\" 50 czy 51 m :) po wybiciu pewnej ściany zyskałam 2-3 dodatkowe metry i ciekawą kuchnię z duużym oknem :) ciekawą - bo ma takie załamania .... ehh nie wiem jak to opisac :P ale zeby tak mieć jeszcze meijsce na choć maleńka sypialkę .. no nic - moze kiedyś w przyszłości .... aha - tylko łazienke mam byle jaka - maleństwo takie .... przedpokój nie za duzy ale świetnie go teściu zabudował i jest ok (teść jest stolarzem) Molly 🌻 tak jak pisałam - nie mieszczę sie powoli w dżinsy ... a ze tylko takie spodnie w sumie nosiłam .... mam teraz problem .... brzuszek powoili robi sie okrąglutki - zwłaszcza jak cos zjem ... ale i rano juz go widać .... a kiedys był taki płaski ... :P w każdym razie misiek zaczyna mnie juz po nim głaskać i całowac ..... a to znaczy, ze go widać :P bo twierdził, ze dopóki nie bedzie widział brzucha nie uwierzy do konca, ze tam jest człowieczek :P :D Milunia 👄 dizękujemy za buziaki :) duuże masz mieszkanko .... pewnie ze 4 pokoje .... tylko pozazdrościć ...:) malutka 🌻 moje maleństwo biedne ...... ehhh rodzice są czasem straszni .... i śmieszni zarazem .... masz przecież 18 lat - spotykasz sie z Tomkiem i on o tym wie ... wiec dlaczego Cie puścic nie chce ???? brzucha sie boi ?? przecież mozesz sie go dorobić i na miejscu ...... współczucia skarbq - i postaraj się jeszcze z nim porozmawiać leticia - ucz sie ucz .... :) a mieszkanko - z pewnoscia tez keidys będziesz miała swoje własne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! 🖐️ Nie mam co prawda dzisiaj doła,ale zajrzałam i parę znajomych osóbek zobaczyłam :) Pozdrawiam Karaani,Leticię,Malutką 🌻 i nieznanych jeszcze : Elffik,Milunia,Molly,Inga,Taniuszka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczynki... Elfficzku..zobaczymy czy będziesz pozwalać swojemu dzidzi :P hihi Leticia...a Ty sie sloneczka tak nie denerwuj 😘 Molly 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię sobie kolejny oddech od ciężko trawionych regułek ... jak miło jest na WAs tu \"popatrzeć\" ... i poczytać ! Jak tylko odejdę od książek , to sobie śpiewam , co mocno podbudowuje mój nastrój - hih - który za parę dni będzie się starał słuchać główki : no jednak COŚ tam umiesz ... Hihi :) tak dużo peplam o tym , bo to mój pierwszy ustny na studiach ;) Elfficzku > Twój brzusiu to musi piknie wygladać 🌻 na pewno Maleństwo czuje się tam jak w niebiosach ... cieplutko , milutko i w ogóle :P A mama bedzie z dnia na dzień śliczniej wyglądać ;) Cleo > witam w Dołkowie :P Pozdróweczka !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie mam dzisiaj doła buuuu.. Nie moge się dogadać ostatnio z moim chłopakiem a jestem już z n im 4 lata ale ostatnio ciągle się kłócimy niewiem tak jakoś głupio jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie mam dzisiaj doła buuuu.. Nie moge się dogadać ostatnio z moim chłopakiem a jestem już z n im 4 lata ale ostatnio ciągle się kłócimy niewiem tak jakoś głupio jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie mam dzisiaj doła buuuu.. Nie moge się dogadać ostatnio z moim chłopakiem a jestem już z n im 4 lata ale ostatnio ciągle się kłócimy niewiem tak jakoś głupio jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Dzień dddobry :) Dziś słonko wcześnie wstało ... ja też wstałam wcześniej niż zwykle.... a to dlatego , że wieczorkiem wychodzę z domq i bardzo się z tego cieszę ! Idę pewnie na jakieś wczesne śniadanko ... pouczyć się .... a potem mała przerwa.............i wpadam do Was 👄👄👄 buzi !!!!!!!! Joanno , może to tylko przejsciowe te kłótnie ? Uszka do góy na pewno się dogadacie - spróbbujcie !!! 🌻 a długo tak jest już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzuniu.....poglaszcz malenstwo od cioci👄 Cleo.....witamy 🌻 Malutka wiem co czujesz ja tez kiedys kazdy wyjazd musialam z rodzicami obdyskutowac...ehhhhh...moze jeszcze zmieni zdanie? Milunia ❤️ buziaki... jestem dzis niedospana:) spalam ino 3 h...uuuuuaaaaaaaaaa..dobranoc;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prz - erwa ;) Wiecie co - słoneczko jakoś przywiędło i nie chce ładnie świecić ... Karaaniu 👄 witaj - jak leci pracka w ten ostatnio dzionek ?? Jak się mieszka ? Jak czytałam o tym mieszkanku , to musi fantastycznie wyglądać !!! Czy to bardziej centrum miasta , czy gdzies z boczku ? Masz wokół jakies zieloności ........? Pozdróweczka !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! 🖐️ ale fajnie dzisiaj cieplusio i milusio, a ja właśnie się opycham pyszniusim ciasteczkiem i zaraz zmykam, najpierw jadę sobie do koleżanki, a później na grilka :D:D dobrze mi prawda :D Życzę Wam cudownego weekendasa i Pa! Pa! 🖐️ całusków 102 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Mam nadzije,że coś sie da zrobić.. Na razie cała w nerwach...czekam na wieści ze szpitala (facet mojej przyjaciolki mial powazny wypadek..z kolega..- i ten nie wiadomo czy przezyje :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy zadowoleni
a ja mam doła........buuuuuuuuuuuuu:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia , pisz jak było na grilku ... :D ja nie mogę się doczekać , kiedy sama bedę uczestniczyć w takich przyjemnościach pieczenia kiełbaski , chlebka i czego się da :P Przyszły tydzień mam bardzo gorący - zarówno ze względów zdrowotnych jak i uczelnianych :D W niedzielkę wieczorem sobie pogram ... a poza tym w wekendzik sie uczę .... 👄 dla Ciebie !!! Malutka , przytulam mocno - mam nadzieję ,że jednak wszystko dobrze się skończy - wspieraj przyjaciółkę - na pewno jest jej ciężko ... Najgorsze jest czekanie ... a wypadek ... każdy jest tragiczny ...życie czasami przysparza nam mnóstwo trudnych chwil ... trzeba się trzymać , nie poddawać i mysleć że będzie dobrze - tego Ci życzę !!!!!!!!!!!! Mój wypadek mimo , że mój nie był jakiś wielki , ale zmienił wiele ........ Jestem świadoma , że miałam dużo szczęścia , bo mogło być wiele gorzej ........... :0 Dla Ciebie 👄 👄👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×