Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

...... a w związku z tym, że dzisiaj piąteczek to zapraszam na opijanie mojej obrony :D:D:D .... bum,bum....ssss.... już szmpany wystrzeliły:D:D i pyszny tort lodowy z owocami czeka (mniam, mniam.....):D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nade mną słonko świeci ... choć na razie niepozornie ....🌻 na zewnątrz cieplutko ... chyba zbliża się ta prawdziwa wiosna ... a może ... hih ... to już będzie lato ..........? 👄 !!! Milunia > 🌻 🌻🌻 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz b. zła wiadomość: \"Analitycy przygotowali prognozę na podstawie informacji przekazanych im przez wojsko amerykańskie z 12 satelitów i kilku tajnych stacji pomiarowych na morzach. W czerwcu będzie ciepło tylko przez tydzień, a potem nastąpi ochłodzenie. Deszcz będzie nam dokuczał do 12 lipca, a dopiero tydzień później doczekamy się upałów (33-34 stopnie C). Ostatni tydzień lipca to znów ochłodzenie i deszcz. Na początku sierpnia kilka ciepłych dni, a potem znów deszcze i ulewy. Ostatni tydzień sierpnia może nas zaskoczyć nawet śniegiem w górach. Czeka nas lato najzimniejsze od 10 lat - mówią amerykańscy wojskowi.\" :(:(:(:( -> pozostaje nam tylko nadzieja, że to fałsz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bul.%..bul...bull.......bull..&..bul.......bulggggul;.....................%.......................%..........................bul....................&%...................bul.............................................hik!..........................bul....................odpływam ....................%... [ po szampanku oczywiście .......... ] Milunia > Twoje zdrowie !!! 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :D Leticio i Twoje również :D i tych nieobecnych także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu..................... Milunia nie strasz, to kiedy ja siem na urlopek wybiore i swoje kulaski opale, no kiedy 😭 E tam ta amerycka prognoza napewno sie nie sprawdzi, ale ja słyszałam, że wrzesień ma byc bardzo zimny, taki jak ten maj. Co za pogoda. Słońca pilnuję z bosakiem, tylko, ze on nie taki długi i nie bardzo mogem se poradzic z tym słońcem, coby mi nie uciekło. U cholircia własnie uciekło, to ja pędzę może jeszcze go ydrę zza tych chmur. No to jeszcze golnę jednego, coby mi sie lepiej biegło. Milunia Twoje zdrówko, gul .......... pynia szampan. zaraz wpadne na torcika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie cę zimnicy -> zimnica be,be..... Inguś jakoś tak słabiutko tego słonka pilnujesz bo ciągle Ci ucieka weź się w garść dziewczyno :D:D bo inaczej to słonko całkiem nam zwieje i co wtedy???? Pozdrowionka dla wszystkich 👄 i miłego wikendasa-obibogasa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik - zaraz jadę do szkoły buuuuuuuuuuuuuuu jejqqq - zeby mi się tak chciało tam jechać jak mi sie nie chce ... :( pozdrowionka dla wszystkich ps. miluni juz chyba gratulowałam ??? jeśli nie to gratuluję z całego serducha :) ps 2 - zimna to ja nei chcę -a le upałów 30-35 stopniowych to tez nie zamawiam na te lato ... zabijcie manie za to jak chcecie - ale pwnie niezbyt dobrze jest nosic dodatkowe x-kilo w upałach - dlatego ja zamawiam umiarkowane lato - tak powiedzmy ok. 25 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek moc pozdrowień , znów mam zaległości. Milunia- trochę spóźnione ale szczere GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Leticia- będę studiować administrację europejską, kier.niekoniecznie pokrewny z moim wykształceniem, ale jest bliski moim zainteresowaniom i doświadczeniu. Dzięki za te słowa otuchy, to a propo’s pisanej pracy. Muszę kończyć, siadam dalej do książek. BUZIAKI dla kaarani, Ingi, ellficzka, Behemotka, Taniuszki,Robala i Wszystkich pozostałych dołowiczów Malutka- pogoda wprawdzie nie sprzyja nauce(bynajmniej u mnie jest słonecznie i ciepło), ale ucz się pilnie, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...weekend mam!!!! :D:D:D i co?? i siadam do historii 😭 ale potem Tom przyjezdza! :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę sympatycznego weekendu :) odpoczywajcie :) dużo i często :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilką obejrzałam Armageddon ... ... cudowny film ... ... ... ... ... ❤️ ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... dobranoc ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem smutna, Misiek w delegacji, a ja daleko od moich bliskich,buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly > nie martw się ... ja też weekendzik spędzę prawdopodobnie sama ... :0 ale musimy sie jakoś wspierać :) uszka do góry i usmiech na buźkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za te milusie słowa, jesteś kochana, duża buźka. No cóż u mnie też są gorsze dni...w końcu kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaaaaa
Pamietacie jeszcze mnie?Wpisalam sie kilka dni temu i narzekalam na swojego chlopaka i ogolny spadek humoru.I jezeli ktokowlwiek wejdzie z dolem na ta strone to niech uwierzy ,ze nawet po najgorszym dniu przychodza te boskie,wspaniale,cudowne,zajebiste dla ktorych warto zyc.A jezeli wasza milosc do kogos wygasa i jestescie gotowi ja skreslic to nie podejmujcie pochopnychj decyzji bo w kazdej chwili wszystko moze sie zmienic. Mialam zrywac ze swoim chlopakiem bo przestawalam go kochac a teraz jestem najbardziej zakochana osoba pod slonce i jest cudownie.Od tygodnia nie rozstajemy sie,ciagle za soba tesknimy i ciagle mi go brak,kocham go i chce z nim byc jak najdluzej,dziwne.Od 2 dni naszlo nas i z lozka nie wychodzilismy a seks z osoba ktora sie kocha jest fenomenalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kurcze,bzykac mi sie chce znowu,chce do niego!!!!!!Kocham wsystkie stworzonka na tym swiecie,was tez.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly > nie martw się ... czasami męzczyźni sprawiają , że nastrój nam spada na całej linii , jednak chociaż się trochę różnimy , to kiedy łączy nas coś , warto przeczekac te złe chwile , aby dały poczatek tym dobrym ... na pewno poradzisz sobie - jesteś dzielna dziewczynką i kiedy się następnym razem spotkacie , to wszystko sobie ułożycie i porozmawiacie ... napisz czy to , czego Ci zycze spełni się :) Martaaaa > cieszę się bardzo :) no widzisz .... czasami warto poczekac , nie decydowac od razu , nie burzyć wszystkiego , co zbudowało się z osoba , która się kocha ... miałam nadzieję , że Ci się uda i tak się stało :) cudownie - gratuluję !!!! Masz rację , że wszystkie chwile spędzone z ukochaną osobą sa fantastyczne ... bardziej zbliżają i wogóle :P Pozdrawiam :) 🌻 ja może jutro spotkam się z moim ❤️ nie mogę się doczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu..a ja smutna jestem..Tom pojechal..dopiero za miesiac sie zobaczymy :( Wkurzylam sie na moja rodzinke od str.matmy...a zwlaszcza na babcie i mame..jest mi przykro :( Ide sie uczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 👄 Molly mam nadzieję, że już Ci chociaż trońkę lepiej :D ❤️ Leticio jesteś wspaniała Ty zawsze potrafisz tak celnie i ładnie wszystko ująć w słowa ❤️❤️ Martusiaaaaaa... to super, że udała Ci się wszystko poukładać i że jest cudownie tylko pamiętaj aby Wasz związek pielęgnować, żeby mogło być zawsze tak cudownie (chociaż ja wiem ??? – przecież chwile pojednania są najwspanialsze ....hi,hi,hi, (to oczywiście żarcik) :D:D:D:D Malutka Toma nie ma oj maja biedniusia samusia dziewusia ale pomyśl sobie o tych rewelacyjnych chwilach, które razem przeżyliście i o tym jak super będzie gdy znowu się zobaczycie :D ❤️ :D (... te słówka odnoszą się do wszystkich chwilowo samotnych kobitek z dołkowa bo coś ostatnio widzę, że rozłąka u nas na topiku jest w modzie:D:D:D ) Buziaczki 👄 dla wszyściusich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ludziki.........dzisiaj przyjechalam do pracy....z MOJEGO mieszkanka.......uuuuuiiiiii...wreszcie jestem na swoim.......a na razie jestem tak zmeczona zeperspektywa 7 h w pracy powala mnie...:):):) jeszcze wczoraj z kumpelka opilysmy parapety ;););).....a moj Misiek byl taki dzielny przez caly czas przeprowadzki, ze wczoraj padl ze zmeczenia jak kawka...;););););):D:D:D milego tygodnia zycze......a ja bede miala dzisiaj nowa pralke i odkurzacz...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️karaani to ja pierwsza chętna do podrzucenia prania, bo dywan mam trochę duży.... chociaż ja wiem ciężki nie jest i tak duży w sumie też nie bo tylko na środku pokoju i ma (2,5 na 3 m) więc i dywanik do poodkurzania z chęcią Ci podrzucę :D:D:D:D ... jeszcze 6g i kilka minut pracy (bynajmniej u mnie) może jakoś zleci :D:D oby 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) nA zewnatrz śliczne słoneczko - bardzo mnie to rozwesela :D Wczoraj popołudnie z Kochaniem spędziłam ... cudownie ;) Nie ma to jak takie chwilki ....... Chcę takich więcej :P później jeszcze wpadnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) samotne dziewuszki :) główki do góry - odbijecie sobie wsyztsko przy kolejnym spotkaniu :) wiem jakie cieżkie są takie rozstania (pamietam kontrakty miska) ale i pamietam słodycz powrotów ...:) karusiu cuuuuuuuuuuuuudniee:) pamietam jakby to było wczoraj, jak wprowadzałam sie do siebie i cieeszyłąm sie nie tylko lodówką czy pralką ale i każdym kubkiem i ściereczka :) a to juz rok niedługo minie ... no no ... jak ten czas leci .... a co z kobicą przypadłością ?? pojawiła sie jednak czy dołączysz do mnie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki i robalka. niestety ja na chwilke wpadlam, zaraz musze uciekac do sprzatania. od czwartku panowie robotnicy robia mi dziury w lazience (udrazniaja przewod kominowy w calym moim bloku). oprocz balaganu i szumu nie mam dostepu do wc i wanny... :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Taniuszka ->>>>Brrrrr.... remonty, przeróbki, itp.... a zwłaszcza wszystko co się wiąże z kuciem w ścianach to koszmar – tyle po tym kurzu i sprzątania, a jeszcze brak wody to już porażka do reszty..... szczerze Ci współczuję :D:D:D ->>>pamiętaj, że zawsze możesz wpaść do mnie na prysznic :D 👄 🖐️ elffik 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jessstem ... Malutka > 🤗 nie przejmuj się rodzinką ... oni mają czasami takie swoje \" odskoki \" ( uwierz ... znam to :P ) , na pewno im przejdzie - po prostu postaraj się o tym zapomnieć ... mysl o czymś miłym :) 👄 !!! Milunia > 👄 na pewno Ci czas szybko zleci ... heh ... mi ucieka za szybko ... niedługo exam ... za tydzień ... :0 ale mój sukces - zaczęłam się już uczyć ;) Pozdróweczka !!!!!! ( i znów nie mogę skończyć ... idę coś zrobić ... mimo mojego stanu jestem dziś zabiegana ;) wykonuję wszelkie roboty domowe siedzące ... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie i z usmiechem Witam Was Wszystkie Kofane Kobietki👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaaniu > gratuluję wprowadzenia się do nowego mieszkanka ... chyba nie ma nic przyjemniejszego , kiedy się jest wreszcie z ukochaną osobą na swoim ... tak nawiasem ... to jedno z moich cichych marzeń ....... Elffik > 👄👄👄 🌻 Taniuszka > życzę udanego remontu :) trzymaj się ciepło :) Robal > 🖐️ ! Jak noga ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie 👄 na gipsowo;) >daley mam gipsa ale jutro ide do kontroli wiec moze hmhhmmm . Wiesz byłem w Krakowie od piatku na rybkach Ujscie Skawiny do Wisły,fantastyczna pogoda ,rybek masa ,pieknie zielono ,ale woda pozostawia wiele do zyczenia .bbbrrrrr nie chciałbym sie tam kapac;) Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , ale mi się dzisiaj nic nie chce. mam strasznego lenia, a właściwie to mi się cos chce SPAĆ i to strasznie. Ziewam od rana. Karaanii, gratulacje, to wspaniałe uczucie, no i te zakupy siuper ........... Taniuszka, wspólczuję takich remontów i tego balaganu. Molly mam nadzieje, że u Ciebie lepiej. Ja miałam ostatnio pod koniec tygodnia przypływ energii i znowu na początku tego dopadła mnie jakas ogólna niepojete znudzenie na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×