Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...wlasnie zyczonka wszystkiego naj naj dla Oliwki i Elfikowego malenstwa......buziaczki dzieciaczki......... i dla calej reszty towarzycha tez a co badzmy dziecmi choc raz w roku.... pseplasam ja kcem do mamy...:):):):)..... a wlasnie Behemotka znow zaginela....ejjj...matka wracaj....::):):):) zycze wszystkim mileho...hmmmm:):):):);););)....wieczorku....hmmmmm...ide bo mnie moj slubny do lozka ciagnie....a posc diabole.....;););) caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...wlasnie zyczonka wszystkiego naj naj dla Oliwki i Elfikowego malenstwa......buziaczki dzieciaczki......... i dla calej reszty towarzycha tez a co badzmy dziecmi choc raz w roku.... pseplasam ja kcem do mamy...:):):):)..... a wlasnie Behemotka znow zaginela....ejjj...matka wracaj....::):):):) zycze wszystkim mileho...hmmmm:):):):);););)....wieczorku....hmmmmm...ide bo mnie moj slubny do lozka ciagnie....a posc diabole.....;););) caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...wlasnie zyczonka wszystkiego naj naj dla Oliwki i Elfikowego malenstwa......buziaczki dzieciaczki......... i dla calej reszty towarzycha tez a co badzmy dziecmi choc raz w roku.... pseplasam ja kcem do mamy...:):):):)..... a wlasnie Behemotka znow zaginela....ejjj...matka wracaj....::):):):) zycze wszystkim mileho...hmmmm:):):):);););)....wieczorku....hmmmmm...ide bo mnie moj slubny do lozka ciagnie....a posc diabole.....;););) caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...wlasnie zyczonka wszystkiego naj naj dla Oliwki i Elfikowego malenstwa......buziaczki dzieciaczki......... i dla calej reszty towarzycha tez a co badzmy dziecmi choc raz w roku.... pseplasam ja kcem do mamy...:):):):)..... a wlasnie Behemotka znow zaginela....ejjj...matka wracaj....::):):):) zycze wszystkim mileho...hmmmm:):):):);););)....wieczorku....hmmmmm...ide bo mnie moj slubny do lozka ciagnie....a posc diabole.....;););) caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień-doberek :Dale dzisiaj mam senny dzień - ten deszczyk (aaaaa -ziewaczki!!!!) rozkłada mnie na łopatki, aby nie usnąć na siedząco zdążyłam od g. 7 wszamać 2 bułeczki-kanapeczki, 1 bułeczkę słodką wypiłam herbatkę i kawę i chwilowo mi lepiej ale na jak długo to starczy.... a z tym jedzeniem muszę uważać bo do końca dzionka daleko a ja mam jeszcze tylko: 1 kanapkę, 1 banana, 1 jabłko, 1 serek Danio i to wszystko (mało tego już zostało, oj mało....) Robal gratulllllllllacje, :D:D tylko za szybko nie biegaj :Dco byś sobie nóżki nie nadwerężył początkowo lepiej ją oszczędzaj abyś nie miał problemów Całuski dla wszyściusich tych dużych i malusich 👄👄👄 NN!!!!! – pogoń go i weź się w garść – nie on jeden i ostatni, oby następny był bardziej dojrzały emocjonalnie :D:D:D:D:D - i pomyśl ->dobrze,że teraz wyszła na jaw jego prawdziwa natur bo przecież im szybciej tym lepiej..... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups....alem wczoraj zaszalala...;););)...sorki za te wpisy..... a dzisiaj zycze wszystkim milego dnia i duuuzo sloneczka i duuuzo usmiechow na buzkach...i wieeeele radosci......i pamietajcie ze po burzy zawsze wychodzi slonce....:):):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani szalona dziewczyno - chciało by się rzec prrrrr szalona prrrrr - ale nie ma potrzeby ->>>a szalej sobie do woli...... :D:D:D .....oby to słońce po burzy zawsze wychodziło jak najszybciej :D (i w rzeczywistości i w przenośni :D ) 🌼 .......i buziaczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ witam w ten chłodny ( jak na razie u mnie poranek ) , jednak mam nadzieję , że słonko szybko będzie grzać ........A jak będzie grzać , to zapewniam , że wszyscy dostaną dobre humorki ... i juz nikt nie będzie ziewać !!! ( ja niestety ziewam wciąż ... ) Dziś powzięłąm zamiar , że będę ostro się uczyć ! Bo w pon. exam , a ja jeszcze zielona :0 w tych sprawach ... a przydałoby się go zdać :P Idę do pracy ! Książkowej ;) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ idz, idz Leticio, szybciutko bierz się do nauki :D a w przerwach koniecznie do nas zaglądaj :D:D .....a wiecie co miałam iść na uzupełniające-wieczorowe prawo pomagisterskie ale mi znieśli :( w związku z jakimiś wymogami unijnymi, może i dobrze w końcu porządnie przyłożę się do nauki angielskiego :D:D:D:D Buźka 👄 dla wszystkich uczoholików i pracoholików również 👄 ->>>>a dla wszyskich leniwców => klaps ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie z rańca było pikne słonecko, ale teraz gdziesik się schowało, a taki gorący dzień się zapowiadał i jakieś chmurzyska wyszły i wiatrzycho wieje. A mnie dzisiaj boli ząb, dentysta kłania sie w pas. uuu......................... Pozdrowienia dla wszystkich i duzo energii i zapału do nauki i pracy na dzisiaj życzem. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 ale całusna dzisiaj jesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kocurki :D u mnie juz po remoncie. robal fajnie ze juz nie masz gipsu, teraz pewnie poszalejesz co? ;) :P leticia kochana ty kujonie jeden!! :P ;) Kiedy Ci gisiora sciagna??? milunia, inga, karaani molly, madusia, behemot, elfik, robal i reszta kocurow 🌼 i 👄 dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! w natłoku zajęć, spod sterty papirków, wśród łez, kurzu, potu i krwi musiałam tutaj zajrzeć ryzykując życie a co gorsza wspaniale zapowiadajacą sie karierę rejestratorki med. by powiedzieć wam HELLO! 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misiaczki 👄 Właśnie zrobiłam sobie przerwę - od uczenia się na słonku ...... Pogoda jest wymarzona ... taka szkoda , że trzeba ten ciepły czas poświęcac na czytanie , wkuwanie i uczenie się :0 Madusia > niech Twoja kariera się rozwija !!! z naszą pomocą :P Tanuszka - jeszcze tydzień , tydzionek , tydziusiek ....... :) 🌻 Inguś > dzielę się z Toba moim słoneczkiem - wysyłam go dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla Ciebie specjalnie 👄 👄👄👄 Milunia , no własnie - to lenistwo ... ale jak się go pozbyc ......? Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Dzieki wam bardzo dziewczyny. moze powiecie ze glupio zrobilam ale po jakims czasie zapytalam sie czemu tak idiotycznie sie zachowal.to do niego nie podobne.martwilam sie o niego jak o kumpla ze moze sie upil albo najaral czy co.nie wiem.wyjasnilismy to sobie.moze jestem naiwna,glupia ze tak o wszystkich sie martwie a sama potem dostaje po dupie.ale mysle ze o czlowieka trzeba walczyc.nie potrafie tego zmienic.powiedzial mi ze jeszcze cierpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę, żeby się przywitać i zmykam do pisania. NN- powodzenia Leticia- jak gipsik, tym sposobem jesteś wręcz „przywiązana” do książek, niezły sposób na naukę,pozdrowionka... BUZIAKI I JESZCZE WIĘCEJ SŁOŃCA dla Robala,kaarani,ellficzka i maleństwa,Ingi,,taniuszki, madusi,malutkiej,miluni,Behemotka (gdzież się on podziewa) i tak dalej pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NN najwazniejsze jest to co czujesz, tak jak juz pisałam wierzę, że serce i rozum pomoga Ci właściwie rozwiązać ten problem. Zresztą Ty najlepiej wiesz jakie relacje Was łączyły i jak Wam się w związku układało. Powodzenia zyczę i trafnych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza mamunia sobie teraz baraszkuje po Belgii. Ciekawe co tez swoim dzieciaczkom przywiezie ze swoich podróży. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaanii, jak Ci sie mieszka w mowym miejscu?? Już wszystko urządzone?? A Robalkowi jak zdjęli gpis, to ani słychu, ani widu po nim. czyzby pokustykał na to wymarzone piwko do baru :D I Madziolek zapracowany, cięzkie czasy nastały. A Leticia cłonie wiedzę, i Malutka tyż.... A mnie boli ząb buuuu.................................. 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly juz niedługo i Ty będziesz mieć pracę z głowy, a tym czasem pisz. Wiem jakie to obciążenie, ale jaki luzik po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide zaraz do domciu i sobie trochę sama do siebie popisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niezłe to przywiązanie do książek ... Teraz to marzę sobie , żeby np. pojeździć na rowerku .... to bym się z Madusią pościgała ... Molly życzę wielu natchnień i zawzięcia do pisania ! Ingusiu - oby słonko nad Tobą świeciło i na polku i w zaciszu domowym ... miłego popołudnia ;) Wycmokaj Oliwcię ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie -> właśnie obrzeram się big-bułą taką słodka z makiem pychotka :D ....ale mnie potwornie boli brzunio (uuuuuuu!!!!!!!) wzięłam sobie codipar i no-spe może mi zaraz przejdzie (uuuu!!!) bo inaczej to tu zaraz padnę :( trupem :( -> a jakby się ktoś pytał co mi jest to mam tę straszną kobiecą comiesięczną przypadłość :( 👄 buziaczki dla wszyściusich i .....padam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...Bidna Miluniu.......poglaszcz sie po brzuszku moze szybciej odejdzie bol.....ja tez jestesm w trakcie...hehehe...ale to juz te dni kiedy nie boli.......bidulko..... Malutka a czemu dziwnie??? Ingus...jak mi sie mieszka??...:):)....dobrze...wczoraj malowalismy i tapetowalismy i jestem skonana......naogladalam sie roznych pism i wymagam od biednego misia roznych rzeczy.....wczoraj mu nagadalam ze jak nie umie kleic tapety to ja speca wezme.....i bidny sie obrazil bo caly dzien sie staral a ja fstretna......huhuhu...ale potem w zgodzie i harmonii kleilismy dalej....:):):)......no wiec....mam blekitna sypialnie, u gory z bordera, do tego drewniane meble....wieeeeelki lozko.....marzylam o takim....w polowie sciany tez border.....a takie schodki z boku....no wiecie na poddaszach jest czasami dziwnie...:):):):)...no wiec te schodki na ktorych stoja ksiazki sa zatapetowane tapeta, ale tylko bok, bo z drugiej strony przylegaja do sciany... od kompletu z bordera....hehehe ale wyjasnilam......:):):) nooooo...a jadalnia jest w kolorach ziemi.....polaczona z pokojem wypoczynkowym.......wszedzie drewno.....w rustykalnym stylu mam to zrobione...najlepiej sie czuje w takich wnetrzach...i mam oooogromna biblioteczke...:):):)... ale sie nachwalilam...no nie??:):):)...paskud ze mnie...ale wiecie....tak strrrrasznie sie ciesze...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia bidulko, po tych tabletkach może Ci przejdzie, ja rzeczywiście po urodzeniu dzidzi nie mam juz takich bóli i czałe szczęście, chociaż czasami sie zdarzaja. Karaanii, jak wspanialne czyta się Twoje opowieści o mieszkaniu. Juz sobie wyobrazam to wszystko. Super, że tak wszsystko dobrze Ci się poukładało, i że jesteś szczęśliwa. Nade mną dalej ciemne gradowe chmurzyska, próbowałam je przegonić, ale bez skutku, juz sie poddaje, mam dosyć. Niech się dzieje co chce. Może ktos coś wreszcie zrozumie, a jak nie to nie, to trudno. Na dzień dzisiejszy jestem normalnie wypalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) karaani juz zazdroszcze Ci twojego mieszkanka chociaz go nie widzialam ale staram sobie wyobrazic. :D u mnie nuuuuda nic sie nie dzieje :0 a poza tym pogoda pod psem i wieje jak na syberii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhh faktycznie Behemot w Belgiii...zapominiala ja glupia...:):):) Ingus co sie dzieje skarbie??...jakis zly czas do Ciebie przyszedl???....czy dalej w pracy cos ten teges????....Jejku jak mi ciebie szkoda.....biedna jestes taka......ale masz najwiekszy skarb ktory przegania wszystkie chmury.....Oliwke......🌻-uszek.....dla ciebie.....trzym sie i pamietaj ze mysle o tobie i trzymam kciuki zebys jak najszybciej miala spokoj i zeby bylo juz dobrze.....👄 Taniuszka buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Wpadłam tylko , żeby Wam pomachać 🖐️ i dać buziaka 👄 Zmykam do moich książek ... bo jak się zabiera do solidnej nauki dopiero 4 dni przed examem , to trzeba się sprężać ... 3majcie kciuki , żeby mi ta wiedza jakoś lepiej wchodziła do główki ;) A wogóle co się narobiło ... teraz jestem zmuszona do odwiedzania \"państwowych organów\" w sprawie tego mojego nieszczęsnego wypadku ... nie dość , że teraz mam i tak zbyt wiele rzeczy na głowie ( uczelnia i ... służba zdrowia ) to jeszcze dochodzi to :0 Ale jakoś muszę się przystosować - nikt nie powiedział, że będzie miło :( Pozdrowionka i życzenia miłego dzionka !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×