Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Leticia gratuluję zdanego egzaminu, a browarka jak najbardziej poproszę. Oby tylko była fajna. :D A i u mnie dzisiaj ciepełko, no i dopero jutro spotkanie z koleżanką, szkoda, że jeszcze do jutra muszę czekac, ale dobre i to, jakos wytrzymam. Dzisiaj muszę cosik wymysleć dla Tatusia od Oliwki, bo dzisiaj Dzień Ojca, a ona sama to nic jeszcze nie wymysli, bo jest malutka. narazie nic mu nie przypominam, a chyba zapomniał, trzeba mu zrobić jakąs niepodzianke, tylko co...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, ta ostatnia była taka wredna, że juz miałam ten sam pomysł w przypływie złości, ale oczywiscie go nie wprowadziłam w zycie. Ja w ciąży biegalam okna myłam, po schodach góra, dół, a ona dama nawet nie ruszyła się z krzesła nie mówiąc juz o myciu po sobie szklanek, a po co myć. Grrr az mnie wzdryga na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś - mam nadzieję , ze ta dziewczyna będzie jak najbardzoiek OK :) U mnie też dziś pięknie na zewnątrz . Ciepełko . Taaaaaaak - tatusiowi trzeba niespodzianke zrobić . Taką niespodzianą :D Milunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia rybka bedzie heh a jak :) wrociłem teraz z pływania ale supernie było mowie Wam ale jazda;) Ingo z pływania to moge Cie podszkolic kilka sezonow ratowało sie niewiasty z otchłani ;) I nad morzem,i na mazurkach i na basenach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey co jest przerwe macie
:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku Ty nasz dzielny, ale mamy tu mężczyzne odważnego, ale jeśli chodzi o pływanie, to chyba nic z tego nie będzie. Pozostaje mi tylko pluskac się w wodzie, tam gdzie czuję grunt pod nogami. No cóz, a o tych gołąbkach to ja nadal marzę, dobrze, że dodomu wkrótce dotrę. A w domu pewnie zupa pomidorowa. Specjalność kuchni, moja tesciowa robi ją niemal co drugi dzień. Trochę juz odrzydła mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba będzie sie chyba po powrocie za te gołebie zabrac. jeszcze tylko 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheee chce Ci sie Kobieto????;) mnie by sie nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, a wczoraj Ci się chciało, a dzisiaj już by sie nie chciało? No i jak tu zrozumiec mężczyzn :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę więc piszę. Leticia- gratulacje 🌼 Inga- wybieram się również nad morze tylko trochę dalej, a co do pływania to uwielbiam , zresztą jest to wpisane niejako w mój zawód... ratownikiem ani nurkiem itp.itd. nie jestem ...ale po górach też lubię wędrować. pozdrowionka dla Oliwki i życzę pojętnej i uczynnej praktykantki Dla wszystkich pozdrowienia :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga- nie nad nasze morze, wakacje, o ktorych pisze nie beda w rodzaju lezymy tylko na plazy, raczej objazd i zwiedzanie pozdrawiam Cie sredecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly suer, to udanych wakacji. czekamy na wrażenia powakacyjne. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nad morzem byłam , nawet nie nad jednym , ale jeszcze nad poskim Bałtykiem nie :0 Jak wieczorek , wszystkie śpicie ? 👄 Staram się luzowac przed piątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam ciężki poranek i ciężką noc, a teraz boli mnie główka i jak nigdy tak z rańca piję kawunie może mi się poprawi 🖐️ ps. oby wasze porannki były stokroć lepsze niż ten mój 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ milunia...ja też cieżką noc miałam. taka burza szalała nad mym pieknym miastem, że myślałam, że umrę ze strachu....wiec jak byś była tak miła cukiereczu, wlej troche kawki do mego kubeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tyz mam pyszna kawke, więć moge sie podzielić. Biedne Milunia i Ma-dzik, szybkiego powrotu do dobrej formy życzę. Ma-dzik ja też straszelnie boję się burzy. brrr...................... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik - kawunia!!!! ...a ja kawcię wypiłam i trochę mi lepiej :D:D:D ->>> ale i tak mam doła -> jutro pogrzeb mojej przyjaciółki brata :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą poranek tez był nie najlepszy....mała ścinka z tomem... :( znowu o wakacje i wyjazd z jego siostrą... 😡 jesssu...można by tyle innych , fajnych rzeczy robić.... milunia tobie i wszystkim miłego dnia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś 🖐️! ja po tej burzy też już sie boję...normalnie jakby pioruny za oknem w ziemie uderzały...takie huki, że prawie oczy mi ze strachu wyleciały! komu pączusia? tak do kawki - świetna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluni
ma-dzik, a może tak przyjmij taktykę wrednego babska co by sistrunia Twojego Tomunia sama z Tobą nie chciała jechać, np. powiedz jej kilka anty-komplementów :D:D:D, a jak nie to ją olej, weź sobie wolkmena oraz zestaw gazet i udawaj, że jej nie ma :D:D:D:D -> buźka 👄 dla Ciebie i innych dołkowiczów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze współczuję dnia jutrzejszego miluniu...trzymaj się...musisz być silna dla przyjaciółki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluni to ja milunia, bułeczkę zjadłam a widać jeszczem głodna bo i \"a\" wchłonęłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest to....stworzę sobie swój własny świat......cholerka gdzie ja mam tego samograja...czy znajde jakąś kasetę.... z knigami nie bedzie problemu...taaaak....zbuduje sobie wielki mur i ,,odwalcie się wy sie ode mnie,,! :D albo powiem, że urlopu nie dostałam i wyjada sami...tfu! to mi edypem zajeżdża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×