Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

taniuszka-trzymaj sie dziewczyno 🌼 milunia- dla mnie ta czerwona na ramiaczkach wydaje sie super,wazne bys Ty dobrze i swobodnie sie czula:D:D:D:D:D:D:D:D: a co do maseczek, to na razie pozostaje w sferze marzen, bo mnie nawet kremy dla dzieci uczulaja,wiec upiekszanie na razie odpada jeszcze raz WSZYSTKIM milego weekendasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani . Zostałam bardzo podniesiona na duchu . Już jest lepiej . Cieszę się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Misiaki...bidna Taniuszka...moje malenstwo nie plakuniaj...bede za Cibie trzymala kciuki w pon. bedzie dobrze zobaczysz!!!... buziaczki malenstwa milego weekendu:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey 🌻Miłey soboty zycze ;) Jade do szpitala teraz . Narazisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey 🌻Miłey soboty zycze ;) Jade do szpitala teraz . Narazisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka - biduleczko,współczuje :( Trzymaj się 🌻 Milunia,Inga,Leticia,Robal,Ma-dzik,Karaani - 😘❤️ Molly - dzięki za miłe słowa 🌻 A co Cię interesuje?Co mogę o sobie napisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cleo🌻 >>Qrcze i nici ze spotkania dopiero przed 12.byłem w domciu wiec to bez sensu :(ale mysle ,ze w przyszłym tygodniu dojdzie do skutku nasze kafkowe spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co porabiacie w ten sobotni wieczorek ....? Robal , jak nóżka ? A Milunia i Ingusia balują :P Ja natomiast zaczytuję się ... jak to przed egzaminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia - 🖐️ A ja Cię szukałam w topiku \"dzisiaj mam wspaniały dzień\" :) Kujesz,co? Już późno,nie morduj się.Wszystko będzie o.k na bank :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzka misiaki trzymta sie milej niedzelki zycze wsystkim!!!!:D:D wlasnie ide spac:D:DE papapapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA......!!!!!!:):):D:D rtum trum.....trrrratatatata WSTAWAC ŚPIOCHY.....co z tego ze niedzielka???.....piekny dzionek sie szykuje....milego dnia wszystkim zycze...bawcie sie dobrze..u nas pierwszy raz od wielu dni jest słoneczko i w miare ładnie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karaani fajnie ze u Ciebie slonko bo u mnie leje od wczoraj. poza tym mam dola bo sie wscieklam na lubego..... ech :0 momo wszystko zycze milej niedzieli ;) acha wszystkim dziekuje za cieple slowa i za to ze dodawalyscie mi otuchy ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - i tam zawitałam :) A wczoraj zrezygnowałam z nauki - siedziałam przy TV. Karusiu - dzieńdoberek .... ja dziś baaaaardzo późno wstałam ... ale nawet nie ziewam :P Umnie jest pochmurno , mają byc ostre burze i dużo deszczu , ale , co z tego wyjdzie . to zobaczymy ;) A dziś żyję myślą , że pewnie spotkam się z ... ❤️ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Taniuszka.....nie smutkaj sie ja tez sie z lubym poprztykalam i zamiast sniadanko w zgodzie jesc siedze na Kafe:(:(:(...ale co tam nie wie ze nie zawsze moze na swoim postawic:):):no nie??.....miłej niedzieli tobie też:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio tylko sie nie kłóćcie:):):)..tak jak ja i Taniuszka ze swoimi:);););) bo niewarto i szkoda czasu i nawet burzowej niedzielki szkoda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe..a na śniadanie to mam paluszki bo tylko to chwyciłam jak obrazona od stołu wstawałam:);););)....uuuuu....juz mi słono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu - wierzę , że będzie lepiej : i ze zdrówkiem i z ukochanym ... zwal to wszystko na te chmurzyska na niebie .... :) Bedzie dobrze 🤗 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Karaani - dajże trochę słońca!!! U mnie od wczoraj wieczorem leje i leje....bbrrr... Taniuszka - proszę się natychmiast pogodzić z lubym!!!!! :) Karaani to samo! Dajcie sobie 😘 na zgodę :) Leticia - miłego spotkania z......❤️ Miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani ja sie jeszcze nie poklocilam z lubym, ale rozmowa nas czeka. ciekawe co z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu , o kłótni to nawet nie ma mowy ... za długo się nie widzieliśmy :P Spróbuj wypogodzić atmosferkę ... a może Twój misiek zrobi to pierwszy ...? Przeciez macie cały dzień dla siebie ( ja tylko kilka godzin :0 ) ... więc korzystajcie ... ale macie fajnie .....❤️ ...... Jakies plany czy w domku siedzicie ?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobryy :) leticia 👄 odpocznij nieco od nauki - w końcu jest niedziela :) karaani - zwracam sie z uprzejmą prośbą o nie psucie sobie niedzieli poprzez kłótnie z lubym :P cleo 🌻 pozdrowionka :) taniuszka :) tekst jak do karaani ;) ja dizs wreszcie pójdę na spacer ... bo jest ich dla mnei dużo wskazanych a ostatnio przez pogodę nie bardzo były mozliwe ..... o ile do ok. 14.00 pogoda sienie zepsuje .... jeszcze dwa tygodnie pracy i URLOP :) :D tylko sama nei wiem ile tego urlopu mi się należy .... ale co tam - jakby co to mi doktor zwolnienie napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cleo :) Widzę , że u Ciebie też taka smutna pogoda ... ale cóż poradzić : trzeba się szeroko uśmiechnąć :D Przynajmniej tyle . :) Dzięki ... to czekanie to jest :0 Ale jak już się doczekam to będę :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku - obiecuję , dziś trochę odetchnę ... będą ku temu warunki :D A Tobie życzę miłego dzionka i dużo odpoczynku :) I pogłaskaj dzidzię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za dzionek ... posprzeczałam się z wszystkimi w domu . W sumie jakoś to nie działa na mój nastrój ... ale się zdenerwowałam . Nie rozumiem ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przezylam punkcje zatok ;) zabieg jest nieprzyjemny ale jakos poszlo, szczegolnie gdy jest sie wspieranym przez ukochana osobe (luby byl ze mna) niestety nastepna bede miec w srode :0 . czeka mnie dlugie leczenie zatok :( leticia i jak byl luby? ;) karaani pogodzilas sie z ukochanym, bo ja juz wczoraj zakopalam wojenny topor ;) leffik;) 🌼 cleo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie, ja wiem, że pogoda przeokropna...ale luuuuudzie! poniedziłaek! do roboty! gdzie wy wszyscy? na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia nie moze wejsc na stronke nawego dolkowa, wiec prosila mnie zeby w jej imieniu wszystkich Was pozdrowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie w poniedziałkowy poranek;) zyczę miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×