Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

milunia to ja mam odwrotnie. mam tylko 2 spodniczki..... reszta to spodnie, spodenku, rybaczki. dlatego jak zakladam spodniczke to moj M chodzi taki skolowany ze szok ;) :P. a nog nie mam krzywych, tylko jakos tak sie sklada ze od dziecka mama mi zakladala spodnie, wiec do 10 roku zycia obcy ludzie mowili na mnie chlopczyku :0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w spodniach czuję się źle i nawet w największe mrozy chodzę w spódniczkach :D -> wszystko jest kwestią przyzwyczajenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i jest nasz robalek ...... gdzie ześ był na tych wakacjach - pochwal sie szybko - przeceiż już jest rano !! :) apropo koni ... coż ..... kiedyś jeden mnie kopnął .... odleciałam jak wystrzelaona z pracy pare metrów dalej i nie mogłam stanac na kopniętej nodze .... i jezcze musiałam udawać, że nic mi nie jest - bo to na wfie było i był zakaz zblizania sie do konia (jakiś sie pasł w środku miasta w parq hehe) Oczywiscie mnie ten zakaz \"nie dotyczył\" i ruszyłam go pogłaskać ... cóz - jako laik podeszłam go od tyłu :P chyba nie lubił niećwiczących bo jak mi przysadził ...... uuuu koleżanka aż ze strachu sie drzeć zaczęła ..... asekurowały mnie do szkoły - tak aby babka nie widziała - a potem jakos kuśtykałam sama .... twada byłam :P a sińca miałam od półdupka do połowy łydki hehe (kopnął mnie w udo - z tyłu) .... od tej pory cóz ... czuje do nich respekt hihihi Cleo 🌻 ja młodych zmieniaków też nie jadam ........ ale uwielbiam takie z ogniska :) a dzidzia ma sie pojawić w Mikołajki :) 06.12 :) także zaczęliśmy dopiero 6 miesiac ciaży .... ale cóz - przy tej pogodzie nie czuję, ze to dopiero ........ madzik ....... jejqqq 52 kg .... a wzrost ?? czy dobrze kojarzę że ok. 170 - tak jak ja ???? toż przecież Ty za chuda jesteś !!!!!!!!!!!!! jeszcze Cię wiatr porwie ... lepiej zajadaj sie tymi hot-dogami :) ja tam teraz o swojej wadze nie dyskutuje ..... hehehe ale faktem jest, że przed ciążą miałam te zimowe 2 kg za dużo ..... i juz miałam je gubić żeby jak człowiek wyglądać ale cóz ..... teraz łapie kolejne dodatkowe kg ;) a ważyć sie teraz czy chcę czy nie chcę muszę na każdej wizycie u lekarza hehe piątek ...... nio i został mi juz tylko jeden tydzień wolnego ehhhh ja zimą noszę tylko spodnie - latem tylko sukienki/spódniczki ....... chyba, ze jest zimno to od biedy w spodnie wskoczę - ale to sporadycznie .... teraz mam dwie sukienki na zmianę i nie mogę juz na siebie patrzeć ... nio i jedne spodnie hehe - ale na nie za gorąco ..... a w szafie wiszą smutne ulubione sukienki .... aż mi ich szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniulka
a ja dziś płaczę od rana, jest mi strasznie żle i nie wierzę, że może być jeszcze gorzej :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie spoko elfficzku... ja mam tylko 165 :) milunia...normalnie ewenement z ciebie.....jak to tylko w spódnicach...to swietnie, bo taka kobieca jestes...ale ja bym chyba umarła.....ja chodzę w spódnicach tylko jak są upały i inaczej sie po prostu nie da, bo by mi sie .....ekhem.....no wiecie......ugotowała.....:D...no ia jak jestem poza miejscem zamieszkania...nikt mnie tu nie zna i niech sie dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniulka
życie mnie przygniata i już sobie nie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty.....az tak żle nie może być. a jak jest to pomysl, że gorzej byc nie może , ale za to lepiej to na pewno! ale czy cos sie stało, wydarzyło cos przykrego...czy ot tak lewa nózką wstałaś? taniulka, badź dzielna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniulka moja ty iminnico ;) glowa do gory! zawsze moze byc tylko lepiej, zobaczysz..... teraz to moze glupio brzmi ale z perspektywy czasu........ tak wlasnie jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniulka
Kochane moje, dziekuję, że staracie się mnie pocieszyc. Ma-dzik - nie mam pracy, nie mam kasy i dziś wysiadł mi agregat w lodówce. Szykuje się wydatek rzędu 500zł. Do tej pory się tzrymałam i wierzylam, że jakoś to będzie, ale historia z lodówką ostatecznie rozbiła mnie na atomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła, wredna lodówka!! kopnij ja mocno niech cierpi! taniula, jesssu, znam taki stan beznadzieji....wiem jaka możesz być wściekła i bezsilna..na nic nie masz wpływu i ciagle jest pod górke.....nie martw sie, jakos to bedzie...pomalutku jakos sobie poradzisz...ja wmawiam sobie, że pieprze to wszystko, niech sie wali i pali wazne, żę zyje, zobaczymy co bedzie później, za tydzień, za miesiac, za rok...cos na 100% sie zmieni...i nawet jak bedę w więzieniu, [oby nie w szpitalu]facet mnie zdradzi, banki, komornik bedzie mnie scigał no to co!! przeciez mnie nie zabija! nic mi sie nie stanie. nie jestem w stanie temu podołać, to musze to zaakceptować, trudno! .moze na jakis czas po prostu jakaś miła sasiadka uzyczy ci kawałka miejsca w lodówce :) pamietaj, nigdy nie jestes sama. poproś o pomoc.....to nic nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny 🌻 wiec byłem troszeczke na campingu to znaczy 3 tygodnie no i 2 tygodnie pod namiotem nad jeziorkami ,cały dzionek w kapielowkach bo bardzo ciepło było woda extra,ryby dopisały ,szkoda tylko ze pifka nie moge pic ;(ale za to wypoczełem i doszedłem do nawet jako takiej formy z przed wypadku.,na Mazurki to ja pojade koncem sierpnia ,19 .08 mam jeszcze mistrzostwa Polski druzyn karpiowych tez kilka dni,do pracy wqracam w srodekoniec laby ;) Pozdrawiam Was wszystkie goraco i mile . Zycze miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniulka
Dzięki Ma-dzik. Już jest mi dużo lepiej. Chyba potrzebowałam się wypłakać. Ze łzami spłyneły złe emocje i w tej chwili nawet potrafię sie usmiechnąć :) A swoją drogą bardzo się cieszę, że jest takie miejsce i tacy fajni ludzie, do których można się wyżalić, że lodówka nawaliła :) Pozdrawiam Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be lodówka be 😠 jak mogłaś być taka wredna wyrzuć ja za karę z domu :D :D 👄 Robal ale Ci fajowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu👄 kazdemu moze byc fajowo tylko trzeba chciec,odrobina fantazji i checi;)ja to mam i jeszcze zaczałem kochac zycie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal 👄tak ogólnie to ja nie narzekam :classic_cool: nie mogę tylko sobie gdzieś na dłużej wyjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->> dziewczynki i Robalu 👄 już za chwileczkę już za momencik zaczynam weekend 👄 ->> udanego wypoczynku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, udanego i szalonego, wystrzałowego, gorącego, pełnego niezpomnianych wrażeń weekendu. Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich, ja weekend zaczynam o 15.30. Taniuszka super byłoby gdybyś tak dolaczyła do nas w Rz-wie. Molly i co z terminem, kiedy by Ci ewentualnie odpowiadało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ,Milunia, Robal 🌻 Taniuszka , Leticia , Molly 😘 Elffik, Ma-dzik , Inga ❤️ I pozostali wszyscy :D Buzi dla Was 😘 Elfficzku - a może urodzi się wtedy co ja? 3.12 ? Fajnie by było :) Udanego,czadowego weekendu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.........wielki dół.......jade na te pieprzone wakacje z Tomem...kurwa mać! Ide sie pakować... Życze Wam udanych wakacji, urlopów i miłej pracy... Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia 🌻 inguś [kwiat[ Wam również udanego weekendu :) ...mój nie zapowiada sie zbyt ciekawie ...... dzis misiek w pracy - a ja właśnie po zakupach zbieram siły na porządki ...... a za oknem taka piekna pogoda.... :( Cleo :) jako, ze tylko 5 % kobniet rodzi w terminie wyznaczonym przezlekarza - wszystko jest możliwe ..... chętnych zeby dzidzia sie urodziła jak oni jest sporo - mój brat (przyszły chrzestny) 9.12; przyjaciółka 27.11; koleżanka 13.12 :P nie wspomnając o mamusi, która ma urodziny 15.11 - no ale tyle szybciej to się chyba nie urodzi ;) ale berdzie chłopczk to chyba najlepiej wlasnie w mikołajki - bedziemy mieli mikołajka na mikołajki :) malutka ... ochh Ty zakręcona kobieto .. kto za Tobą nadąży ??? jeszcze jakiś tydzien temu toma nie kochałaś i nei chciałaś już z nim nic a kochałaś wojtka ....... a tu proszę ........ nie ma to jak stałość w uczuciach hehehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek ! Siedzę sobie sama w domku o tak późnej porze . Powinnam być przygnębiona , ale na szczęście ta gorsza część dnia już minęła ( było to przedpołudnie ). Mam nadzieję , że jutrzejszy dzień zaobfituje w miłe wydarzenia i myślę , że podczas niedzielnego wieczoru już nie będę sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nieobecnym;) jeszcze lezycie na kocykach i moczycie ...nozki;) Miłej niedzielki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie, zadowoleni, szczęśliwi, opaleni :D ->> bo ja w miarę :D wprawdzie nic szczególnego nie robiłam ale było miło i odsapnęłam choć na ten krótki moment od pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a było tak pieknie....wiecie......pieknie! chlip....😭..... jeju istnieja jeszcze takie miejsca na ziemi, gdzie chciałoby sie wracac wciąz......lesy...a w nich ukryte jeziorka.....przytulna leśniczówka......chlip....cicho, spokojnie.....😭..... .........................................🌻.............................................. łoki! kawusie robie! komu! komu! bo idę do domu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc milunia 😘 robalu! witaj! 🖐️ jak to malutka z tomem na wakacje pojechała...jessssu nie nadążam za tą dziewuchą!! :D ...........🌻.......... tak jeszcze nawiązujac do mnie: Matka dzwoni do córki: - Jak kochanie upłynął wasz miesiąc miodowy? - Wrócilismy tydzień temu. Mamo było cudownie. Piotr był taki romantyczny, ale.. - Co ale?! - Po powrocie coś zaczęło się psuć... - Co się stało?! - Nie wiem... Piotr strasznie się zmienił... Nigdy taki nie był.. - Córeczko, nie płacz, opowiedz mi wszystko! - Mamusiu..chlip, chlip... to jego słownictwo..chlip, chlip...te wyrazy których używa wobec mnie...chlip, chlip.. - Jakie słownictwo Co ten drań do Ciebie mówi?! - chlip, chlip. ..on...on... mówi: posprzątaj, ugotuj, wypierz.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik tam musiało być cudownie, szkoda że mnie tam nie było :( też lubię takie urocze i spokojne miejsca chociaż nie dłużej niż na max 2 dni :D bo później już brakuje mi zgiełku i wrzawy :D :D:D ...a kawunię właśnie piję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego! mi zaraz klusek przywiezie śniadanko :) bo zapomniałam :) alez sie wyciszyłam, czemu klusek nie jest lesniczym.....poszalałam po lesie na rowerku, polezałam nad jeziorkiem, udawałam, że łowie rybki, koniś był, a jakże, ale jakos czasu na niego nie było :) a i jeszcze jechalismy samochodzikiem i jakis facet wjechał nam w tyłek :( i mamy zadrapane autko, a klusek przezywa jak by zderzak mu wgniotło az do tylniego siedzenia.....:)... a co było najlepsze.......?.........jedzonko! 😍 :) kobietka tak gotowała, że aż strach!, klusek przytył przez weekend 2 kg tak sie obzerał :), sniadanko - full wypas, obiado-kolacja normalnie jak dla czterech rosłych drwali! pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×