Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ło matko! przeswietlili mnie...... ale mam smieszne żeberka.....hyyhyhyhy taaak.......jeszcze 1 godz i 23 min i idę do domku...... obejrzę północ-południe............................. i wyjdę na rowerek....pacnę gdzies w trawie i sie poopalam :) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ... prasowanie w taki upał coś strasznego ja wczoraj wyprasowałam 4 rzeczy i się tak zmachałam, że aż strach pomyśleć co z Tobą będzie jak wyprasujesz całą stertę posyłam Ci zimnego buziaczk 👄 i dla wszystkich ❤️ma-dzik -> rowerek, opalanie w trawce bosko ja po pracy jade na ploteczki do koleżaneczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a mnie się nic nie chce, chyba jakieś napięcie PM. U pokoju gorąco i duchota, siedzę w papierzyskach, sprzatam pokój, a moja stazystka siedzi z założonymi rekami, bo ona sprzątać nie będzie./ Muszę chyba cosik zmienić bo takie olewanie wszystkiego powoli doprowadza mnie do szału. Wszystko później, rozumiem można trohę poleniuchować, odpocząć ale nie całe calutkie 8 godzin tak siedzieć. Oj a ja nie oglądałam wczoraj nieba, myślałam że to dzisiaj. ElFFik, a jak się czuje Dziadek??? Mojej Oliwci już zeszła opuchlizna, wreszcie może sobie patrzeć na świać jednym i drugim oczkiem, tylko wciąż wszystkim pokazuje rankę na rączce i chce żeby chwilę podmuchać na obolałe miejsce. Pozdrowieniam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkie kochane dołowiczki, :):):):): przepraszam,że rzadziej do Was zaglądam, ale po prostu cierpię notorycznie cierpię na brak czasu. Inguś- nie wiem jeszcze kiedy przyjadę do Rz-wa, ale jeśli będę już mieć sprecyzowane plany, to odpowiednio wcześniej odezwę się. Tymczasem pozdrowienia z upalnej częsci Polski dla Behemotka, Letici, miluni, malutkiej, madz-ika, taniuszki, elffika, karaani, effciusi, cleo, Robala i pozostałych 👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko pięknie dziś świeciło ( no i jeszcze troszkę go widać :P ) Skorzystałam z opalających promyczków - głównie podczas prac na zewnątrz , bo nie przepadam za \"leżeniem plackiem\" ... Molly 👄 to byc może wkrótce spotkamy się we 3 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut:):):) booooziu...weźci te koty!!!!!!...grrrrrr NIE SPIĘ PO NOCACH......KU@@$@$@$#@!@#$$ JA CHCE SIE WYSPAĆ......... W PRACY ZASYPIAM NA KOMPIE....I JESZCZE WLECZE SIE TEN MÓJ KOMP NIEMILOSIERNIE....BUUUUUU.....NIECH MNIE KTOS PRZYTULI... BEHEMOTKO..MATKO MA.....STO LAT.....GULGULGUL...za twe zdarowie...nieich nam wszystkim pójdzie na zdrowie:):):):):):):) dziewczynki...i robalku..przepraszam ze tak malo mnie tu u was...ale mam pracki duuuuzioooooo...i chyba Madusi Praca - Jaga...przeniosła sie do mnie...bo szczerzy zębiska spod szafy...i pluje jakąś fstrętna cieczą...a fe... bużka.... kofam was niezmiennie i cały czas o was pamiętam....misiaj\\ki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassi
buu ja też mam dzisiaj doła przez moją teśćiową :((Zawsze myślałam że moja teściowa jest super babka,i dziękowałam bogu że ja nie trafiłam na taką zołzę ale dzisiaj przekonałam się jaka potrafi być okrutna,przez godzinę mi gadała jaka to ze mnie jest zła synowa że:nie mam jeszcze dziecka a ona jak była 5 lat po ślubie to już miała trójkę,żebym się w końcu nauczyła gotować ,że ona synusiowi dała działkę a moi rodzice mi dali parę garnków i tp ,po prostu przeżyłam szok ,tyle co dla niej zrobiłam...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jest mi żle:((((((((((((((((((((((((Nie wiedziałam że jest taka okrutna :((((((((((((((((( buuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassi
aha i dostało mi sie jeszcze za to że utuczyłam mojego mężusia buuuuuuuuuuuu niech się popatrzy na siebie ja lubie cialko mojego mężusia !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha dzsiaj jestem pierwsza. Karusia Ty nasz zapracowany niewyspany Biedaczku. Przytulam mocno, niech te koty nie dręczą Cię w nocy, a praca w dzień. ❤️. Kassi współczuję Ci bardzo, też mam teściową, z którą nawet mieszkam pod jednym dachem, niby jest w porządku, ale wyobrażam sobie jak muszą ranić takie słowa. Trzymaj się, Dużo wytrwałości Ci życzę. U mnie dzisiaj chmurzasto. No nareszcie piątek, piątunio, a jutro idę na weselicho. Najem się pyszności. Mniam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje kochaniutkie dołkowiczki 🖐️ kassi olej wstrętną babę :D na pewno miała jakiś zły dzień może przechodzi klimakterium :D ale to jej i tak nie usprawiedliwia powinna pilnować swojego nosa :D:D ->>> może porozmawiaj z mężem niej jej delikatnie zwróci uwagę, że nie tendy droga do dobrych kontaktów z wami albo sama jej powiedz, że sobie nie życzysz takiego gadania bo i niby dlaczego :D:D: 👄 ->>> kochani ale u mnie be!!! za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ :) u mnie za oknem podobnie....czyli :( szarawo...... i chłodniej.....łoj...bedzie padac :) ale to co! niech pada, grzmi , leje, bo to i tak nie wazne!! klusek wraca! ta moja morda niedobra, ten obrzydliwec - molestator! ten zły, niedobry i brzydki klusek! 😍 :) ło matko inga....żebys wiedziała co sie na moim biurku dzieje.....a raczej składuje.....u ewy na przeciwko biureczka czyściutkie, poukładane, wszystko w jednej lini....i tylko 3 rzeczy a u mnie...cóz blatu nie widac spod sterty papierków potrzebnych i tych niekoniecznie, gum do zycia tych całych i tych wyzutych, 4 kubki po kawie i jeden z kawą....okulary p/słoneczne, jednorazowa maszyna do golenia....linijki, łyżeczki, lusterka, pincetki, szminki, plakietki, długopisy i ołóweczki. pudło po sucharach, cukiernica, lakier do paznokci, 2 telefony, zdjecie zaspanego kluska, 2 kalendarze, podstawki, 2 pary nozyczek,nadgryziona kanapka......teczki, kosmetyczka, klucze, i toooona okruszków.... :classic_cool: .......................🌻.................... pięknie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wstyd mi sie zrobiło i posprzatałam......:) choć teraz do wzorowego porzadku dołączył kupeczek po maślance i ogryzek...... zaraz wyrzuce...ale do kosza aż 1,5 metra.....aaaahhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest beeee :( rozpadało się ... dni słoneczne w tym roku mogę policzyć na palcach jednej ręki :0 Inga - życzę udanej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez moge je policzyć......było ich12 :) czyli - ostatnie 2 tygodnie.....w sumie dnia dzisiejszego nie moge zaliczyć do udanych jeżli chodzi o sprzyjajaca aure więc dni tych uroczych, ciepłych, prawdziwie wakacyjno - letnich było 11 :) bosssko...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booooziuuu...jak leje...i zimno...i pada:) i zimno i pada..;) pomimo wszystko przesylam gorace buziaki...dla calej wesolej brygady...mam nadzieje ze piatek i to 13-tego bedzie dla nas mniej pechowy niz to winika z jego srogiej legendy..o wszelkich nieszczesciach czyhajacych na niewinych ludzi rano pedzacych do pracy tramwajem;0;););););)..u nas byla awaria i tramwaje staly 40 min....hehehehe.....ale to napewno nie z powodu piatunia...przeciez piateczek to znaczy...ze jest weekend;);););):D:D:D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani👄 Leticia 👄 ma-dzik 👄 🖐️ a u mnie przestało padać ...i powolutko zaczyna wyłaniać się zza chmurek co!!! SŁONECZKO!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu u mnie też zimno, ale chociaż jest piatek. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 kobiety! w moich okolicach nic poważnego z okazji 13go piatku sie nie wydarzyło...no chyba, że liczac akcje ratunkowa w metrze, po tym jak mały pekińczych wleciął między wagony i trzeba było biedna, skomlaca psine zstamtad wyciągnac :D przed chwila w radyyju usłyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wbrew wszystkim Wam powiem ..... nareszcie chłodniej :) i deszczyk pokropił ..... i oddychać jest czym .... jak cuuudnieeee :) wreszcie nie pocę sie siedząc w koszulce na ramiączkach :P ingus 👄 z dziadkiem duuzo lepiej ...dalej jest zagrozenie zycia - ale przewiezli go do naszego szpitala a nawet cos lekarz mowil, ze w przyszlym tygodniu go do domu wypisze ....tylko ... no własnie ..... coz - babacia sie go boi :0 jakis agresywny sie zrobil - albo to od morfiny (dostawal na znieczulenie) albo od urazu w glowe .... cóz - on nigdy swięty nie był ale teraz przesadza ... na noc go przypinają do łóżka bo wszystkie cewki z siebie wyrywa .... a jak ładnie przy tym mówi .... karusiu ...... jak mogą Ci to robić !!! praca jaga i te wstrętrne kociska !!! łopata ich !!!!!!!!!! a kompa też nie zaszkodzi lekko stuknąć - moze zacznie szybciej chodzic ... kassi ..... co za babsztyl !!!! nie no ... jakbym ja takie teksty od teściowej usłyszała to by była wojna !! nie daj sie - ona nie ma prawa Ci tak ublizać ... dziecko to Wasza sprawa i Wasza decyzja .... a reszta to juz w ogole poniżej krytyki .... ma-dzik cuudnie mialas na tym biurku .... aż żal, ze to posprzątałaś ..... taki nieład artystyczny ..... jak mogłaś :P dzis ostatni dzien urlopu .... byłam w przedszkolu - a tam sajgon ... co ja tam będę robić ??? no nic - moze wreszcie blizej poznam panie z obsługi - jak im się będę ręcić pod nogami i przeszkadzać w sprzątaniu :P ahaa - miałam sie pożalić ..... dzis byłam robić wyniki i mi sadystka tak wbiła igłę, ze żaden wacik nie pomógł i zachlapałam cały bok sukienki ...... :( brrrrr jak ja nie lubie lekarzy i im podobnych ...... wyszło na to, że zapłaciłam za \"pięęęękne\" plamy na mojej ulubionej prawie-ciażówce to jeszcze wychodzi na to, ze równiez za \"uroczego\" siniaczka na pół ręki ....:0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku słoneczko Ty nasze :D trzeba była pańci przywalić z łokcia na wątrobę to by następnym razem delikatniejsza była :D ...u mnie 13 też przebiega w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też w normie :D tylko zbiera się na burzę :0 robię obiadek i wreszcie wieczorkiem wyruszam gdzieś z domq :P buziaczki dla wszystkich Was 👄 Elffciu - a to wstrętna kobita !! ja kiedy byłam w szpitalu to też mi dużo krewki zabrali, więc igiełek się naoglądałam :0 no i jeszcze wkłucie kroplóweczki :0 całe szczęście , że nie mam jakich obaw przed igiełkami , bo moje kuleżanki to aż mdleją ... gdybym miała podobnie , to nie wiem , jakbym wytrzymała te moje szpitalne perypetie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh miluniu 👄 bylam zbyt zaabsorbowana ratowaniem sukienki :P ale jush wiem co moglam zrobic - moglam ściągnąc sukienkę i wręczyc jej ze słowami \"No to teraz proszę to wyprac\" :D :P letii :) ja tez nie boje sie igiel ... chcoiaz jakos teraz te wszystkie pobierania krwi sa dla mnei podwojnie nieprzyjemne ... chyba sie bardziej wrazliwa zrobilam .... matko ... to jak ja urodzę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja już za chwilkę będę się weekendowała duża 👄 i do poniedziałeczku trzymajcie się słońca i uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×