Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hello dziewczynki, to ja ciocia tania pogoda u nas w kratke, raz pada a raz nie. ogolnie zarcie jest do dupy i do tego bardzo drogie. za to mozna kupic fajne ciuchy i sa niedrogie. ja ciagle czukam pracy i juz mnie to troche meczy ale nie poddaje sie. mam nadzieje ze u was wszystko w porzadeczku. pozdrawiam goraco i caluje. pamietajcie o mnie ps. nauczylam sie niezle gotowac i w tym naprawde jestem dobra ale wciaz mi teskna za domem. taniuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka się zjawiła :D taniu 👄 wielkie 👄 trzymaj się kobito na tym zesłaniu ;) i aby do lata :D Cleo 👄 poplotkować, poobgadywać też czasami trezba, a co :D:D:D po co sobie żałować :D miłego dzionka 👄 -> a mnie nadal dusi kaszel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha! witaj! 🌻 dobrze że jestes...nie poddawaj sie ! będzie dobrze! na razie daj na luz :) pozwiedzaj sklepy z ciuchami.....twoje kochanie sie toba zaopiekuje. nic na siłe! trzymam kciuki i mocno sciskam :) mili buziaki 😘 kuruj sie skarbeńku i moze spodnie wreszcie załuz co by ci kuperka nie przewiało doszczętnie! 😘 :) haaaj! cleo! buziaki mam duuuuużo pracy! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 👄 spodni nie założę :P bo mam tylko letnie za kolanko i dresowe :P -> ja też mam tyyyyllle pracy, że aż strach patrzeć na biurko :D 👄 -> spadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto...mili...pusto.... pusto ponieważ nie mogę przeprowadzać konwersacji sama z sobą...... dzień dobry! ........🌻.......... pogoda super! tom dzis wraca.... a jutro ewciusia ma urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci fajowo ma-dzik 👄 ...a u mnie be!!!! brzunio boli (ciotka) gardło dusi, z nosa się leje w związku z tym łikendas zapowiada się do d.... mam dzisiaj spotkanie w knajpie ale no właśnie 😠 nie pójdę bo czuję się gorzej niż źle 😠 ...dlaczego tak jest... ostatni weekend miałam be!!! bo choróbsko a ten też nie będzie lepszy -> chyba, że cud się stanie ale ni to trza żyć dalej :D:D baw się dobrze na urodzinkach i wypij za moje zdrówko ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili, biedactwo....musisz szybciutko wyzdrowiec...a nie ty kichasz, prychasz i pradkujesz! nie ładnie! i pewnie jesze dopracy chodzisz! dzieciaku, idx do lekarza i na zwolnienie! dbaj o siebie! juz szlik mozesz nosic, i ciepłe gacie! moze leginsy pod spódniczke, podkoszuli, pij fervex, łykaj rutinoskorbin, kup szszszprej do nosa, pij duzo ciepłych rzeczy! rosołki obowiazkowo! cytryna z cukrem, miód w herbacie, sok z malin, CZOSNEK z mlekiem! mili to nie sa zarty!! masz przez weekend sie wylezec i wypocic! w ciepełku i spokoju! nie wstawac, chyba, że na siku! no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff!!!- a już się bałam, że mam sobie pampersy kupić :D:D jem tableteczki, piję herbatki z cytrynką i miodem itp...itd i z dnia na dzień jest mi lepiej :D:D:D do pracki chodzę do i tak mam całą stertę papierów do obróbki a jak by mnie kilka dni nie było to bym się nie odkopała ...a.....i w domu nuda...netu brak :( bezczynnie nie lubię leżeć, w pracy to chociaż z ludzmi pogadam i Was ponawiedzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys zgadła! :D wredota! po prostu juz patrzec na ciebie nie moge :D :D a sio! zmykaj ty.....ty.....ty....zasmarkańcu!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P nic z tego :P zostanę tu i już :D przynajmniej do 14.45 :D ...a gdzie inne babulce już je przegoniłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zagoniłam na moją plantacje opium w dominikanie! :D :D siedza, jaraja, wdychaja i sa szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili nie podskakuj! :D mam kopie twojej rozmowy z niejka ,,byłą,, jak nachalnie prosisz by ci napisała co nie co o pewnym zonatym facecie - brunecie , który moze być niezłym kochankiem.....i jeszcze na beszczela sie pytasz, ujawniajac swoje preferencje czy on aby długich włosów nie ma! :D mam na ciebie haka! skarbeńku 😘 a paczuszki nie dostaniesz...za to jak bedziesz chcieła, to dostaniesz jedna grządkę wiadomych krzaczorów :) ot tak :) z dobroci serca...no i ten.....lubie cie ....troszeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że jest mi dzisiaj be... to jeszcze necik mi fiksuje zmykam do domu 👄 ma-dzik baw się dobrze tylko nie przeginaj z zielskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że jest mi dzisiaj be... to jeszcze necik mi fiksuje zmykam do domu 👄 ma-dzik baw się dobrze tylko nie przeginaj z zielskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że jest mi dzisiaj be... to jeszcze necik mi fiksuje zmykam do domu 👄 ma-dzik baw się dobrze tylko nie przeginaj z zielskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że jest mi dzisiaj be... to jeszcze necik mi fiksuje zmykam do domu 👄 ma-dzik baw się dobrze tylko nie przeginaj z zielskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde! przez to, że nie dostałam premii, nie pojadę na urlop... niby w środku października, ale jeszcze nie wyjeżdżałam w tym roku. wrrrrrrrrrrrrr... no i szefostwo się wyżywa od samego rana... ten dół mnie trzyma od kilku dni i nie mam co ze sobą zrobić :( i Misia nie ma i co zorbić na poprawę? chyba tylko imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście kobietek tu ostatnio mało..... Gdzieście się podziały??? Ja dziś jestem,obiadek zrobiłam,zjedliśmy,mniam :) Teraz pełny relaksik,kaweczka i ciasteczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! wreszcie mam czas do Was zajrzeć , bo tak jakoś dni szybko uciekają ... a zajęć tak dużo ... a co gorsza - dobre mi się skończyło - od pon. witaj szkoło .... tzn. uczelnio :0 ale cieszę się , bo moje dziewuchy zobaczę , tak było bez nich smutno na wakacjach ! Tania ! nie poddawaj się , na pewno z pracą Ci się uda :) bardzo się cieszymy , że zaglądasz do nas ! buziaki 👄 Milu , zawsze jakieś zajęcia pomagają nam zapełnić sobie czas , a także odrywają od rutyny codziennego życia :) zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego , a jeśli chodzi o język - to zawsze się kiedyś przyda , a Ty sama będziesz miała satysfakcję ! Madziu , nie przejmuj się tą babką , to tylko koleżanka z pracy ;) a zresztą - popieram dziewczyny - o pracy nie można mówić cały czas, przecież są inne dziedziny życia :D i właśnie one są Wasze !! a ja miałam przez 2 dni doła ..............wielkiego głębokiego potężnego ........ czuję jednak , że powoli z niego wyłażę :) i bardzo mnie to cieszy ! a jutro chyba luby przyjedzie :) stęskniłam sie bardzo ... 👄 BUZIAKI DLA WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezka i jak tam imprezka ;) Cleo faktycznie cosik nas malutko ostanio było ale na pewno się poprawi :D Leti mam nadzieje, że dołek zakopałaś i że z lubym sobie poszalałś ;) ->>>> dla wszystkich dołkowiczek (-ów)-> 👄 za to, że jesteście 👄 + ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarr
Ale faceci zawsze wiedzą najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie napisze dzień dobry - bo nie ma dla mnie od tygodnia dobrych dni .... samotnosc mnie dobija ..... i dwugodzinne spotkania z mama czy przyjaciolka nic tu nie pomagaja ... mi nie brakuje po prostyu ludzi ... mi przede wsyztkim brakuje JEGO :( niech ten pazdziernik juz sie skonczy proszeeeee :( buuuuuu caluski dla wszytskich 👄 a gdzie inga, karaani, behemotek, malutka itd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×