Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzień doberek dołkowiczki kochane :) Mam nadzieję że dołków jak najmniej :) Po imprezce super,nie opiłam się :D Tylko lekki rausz :D Było bardzo fajnie i bardzo głośno spiewałysmy :D Karaani ---- szkoda że tak rzadko zagladasz do Nas...ale miło Cię widzieć,pozdrawiam gorąco 😘 Leti żabko --- życzę żebyś znalazła pracę,bo bez pieniążka ciężko... Pozdrawiam Was serdecznie i udanego,spokojnego weekendu. Po Andrzejkach zawsze czuję Świeta Bożego narodzenia na karku,to już tuż tuż....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mordeczki kofane! :D Teraz sie tylko przywitam bo musze poczytac co nowego na topiku. Zauwazylam tylko tyle ze byla popijawa beze mnie buuu.... 😭 z okazji 10000 wpisow. Wielka Matka jest z was dumna... No.. lece czytac :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam i od razu mi lepiej :D Stesknilam sie za Wami dziatki moje. U mnie ok. Znaczy coraz lepiej mi tutaj. I kurka wodna 5 kg przytylam (to akurat bardzo smutna wiadomosc). :( Musze sie na basen zapisac bo nie chce miec du.. jak szafy trzydrzwiowej a jak tak dalej pojdzie to na tym sie skonczy chlip.... :O Poznaje ludzi. Ucze sie jezyka. Zwiedzam okolice. Nareszcie odzyskalam \"dom\" i spokoj :) Karaani> dziekuje, dziekuje, dziekuje... za pamiec! Za buziaczki ktore mi przekazalas ktoregos dnia :) Buziaczki rowniez dla Ciebie. I usciski [scisk scisk] I gratuluje bo o studiach dyplomowych cosik widzialam. No dumna z Ciebie jak diabli jestem :) 😘 Elffiku> dbaj o siebie i o dzieciatko. I zdjecia poprosze jak juz sie dzidzia urodzi. 😘 (przypominam @ mojego: eva83@op.pl piszcie do waszej matuchy bo z tesknoty uschne Madzik> no prosze Cie, nie oslabiaj mnie ze niby nerwica przeze mnie to przez... nadmiar alkoholu ;) chociaz pewnie predzej przez Kluska swintuszka. Jak go w dupsko kopne to Cie zaraz nalezycie doceni. Cleo, Milunia, Malutka, Taniuszka, Robal, Efciusia, Molly, Leti, Ingus (jezeli o kims zapomnialam bardzo bardzo bardzo przepraszam ale pisze w pospiechu bo juz mnie z netu wyganiaja) caluski gorace dla Was i odezwijcie sie do mnie na @ bo tam mi latwiej szybko zerknac niz szukac na kafe dolkowa (niestety narazie swojego kompa miec nie bede wiec nie moge na bierzaco z neta korzystac :( ) 😘 Taniuszka> tak to nam wypadlo na obczyznie sie poniewierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Matulu 👄 bardzo się cieszymy , że do nas wpadasz :) Dobrze , że powoli przystosowujesz się do nowego - oby było Ci jak najłatwiej ! Przesyłam dużo buziaczków ... myślę , że szybko przelecą nad oceanem 👄 Życzę Ci , aby wszystko szło po Twojej myśli . I nie przejmuj się tymi kilogramami ... nie po to jest życie , aby się tym martwić , idź na basen , na pewno lepiej się poczujesz , popływasz , mięśniaczki wyćwiczysz . Piszesz , że jesteś zadowolona i odzyskałaś spokój - Twoja stopka mówi za Ciebie - bądź szczęśliwa jak najdłużej i nie zapominaj o nas - równiez tęsknimy :) Napisz , jak wygląda Twoja okolica , co Ci się najbardziej podoba ... jak mieszkasz ? Buziaki !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry dziewczynki ! :D a gdzie się schowałyście ...............? Miłego dnia :) Mój będzie pełen wrażeń , a gdy się skończy , to wszystko Wam napiszę :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj! a ja jeszcze w opracy....normalnie paranoja! czy macie nr ewy gg? jak macie to z nia pogadajcie, bo ja nie wiem o co jej chodzi. wczoraj sie na wszystkich obraziła i od wejscia do nikogo ani mru mru dzis wszystkich opierdala, wyzywa mnie od fałszywych i oczerniających ja. do kol obok ma pretensje ze jej pytań nie zadaje....kurna, albo ktos jej cos powiedział albo ma urojenia! niech ktos sie dowie, bo ją zniszcze! a tak poza tym... karusia perełaczko! 😘dzidzi bedzie!? powiedz że nam bo normalnie umieram z ciekawosci co ten mezulek tak cie odgania od kompa :) matuchna! bekemot 😘 ale juz tak na stałe, czy wrócisz ? kitek.... mam nadzieje że wszystko jest dobrze i co dziwne mam wrazenie, że wrszcie odnalazlas swoje miejsce na ziemi! ;) poznałas juz jakiegoś przystojnego hamerykanina? :) taniucha wiem,,,,wiem,,,,ty tez daleko pamietamy :) pamietamy :) no i tak dziewczeta...nocy za oknem....wilki wyja....normalnie horror a klusek znowu se w kulki poleciał i zebrałomu się na pogaduszki z przygłupim prezesem ...[dlatego tak długo] yyyyh! jutro juz czasu fulll wiec jeszcze zajrze papapa i nich ktos z ta zlosnica pogada przypominam gg bo może ma nowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś widziałam się z moim Kochaniutkim ! dobrze , że się z nim spotkałam , bo po wczorajszych kłótniach z rodzicami to nie byłam sobą :( byłam też w tej firmie i mam prackę na widoku ( pewnie w hipermarkecie , ale dobre i to :0 ) no i teraz muszę wyrobić sobie książeczkę zdrowia ( niestety wydatek :( ) a potem chyba konto muszę założyć ... no cóż , powoli kończy się beztroskie życie :P MADZIKU - WIELKIE BUZZZZZZIACZKI !!! 👄 Ciekawa jestem , jak nasz Elfficzek , kiedy będzie dzidzi - bo to już niedługo :) Elfffciu , jesteśmy z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Behemotko...tak tęskiny...baaardzo...bardzo...szkoda że nie dojechałam do was do Wawki...bo teraz to nie wiadomo czy się kiedykolwiek spotkamy.....ale dobrze ze jest oki...w tym dalekim zamorskim kraju...ja tez podobnie jak Madusiek nasz pijaczkowy....mam wrażenie ze odnalazłas TO miejsce....buziaków...tysiące Madusiu..ja nie wiem o co moze chodzić Efciusi...ale napewno nie mozna sie długo na ciebie gniewać...kochana nasza urwisko:):):):) Efciusiu...buziaki Cleo...całuski Leti...trzymam kciuki za wszelkie powodzenie w zamysleniach i postanowieniach elfficzku...co tam?? ja dzidzi??? Miluniu... czasami tak bywa...duzo pracy i w ogóle...ale będzie lżej..:):):) buziaki dla wszystkich..cłauski i do zobaczrenia...brakuje mi ogromnie naszych popijaw...i krzaczorów i w ogóle:):):):) Maduś....i zrzucić ze skały i nabić pinezkami i przybic młotkiem. i przejechać walcem...wszystkich którzy nas denerwują:):):):):)..na kogoś tak kiedys pisałyśmy...ale na kogo???to już z rok temu było...chyba:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Behemotko...tak tęskiny...baaardzo...bardzo...szkoda że nie dojechałam do was do Wawki...bo teraz to nie wiadomo czy się kiedykolwiek spotkamy.....ale dobrze ze jest oki...w tym dalekim zamorskim kraju...ja tez podobnie jak Madusiek nasz pijaczkowy....mam wrażenie ze odnalazłas TO miejsce....buziaków...tysiące Madusiu..ja nie wiem o co moze chodzić Efciusi...ale napewno nie mozna sie długo na ciebie gniewać...kochana nasza urwisko:):):):) Efciusiu...buziaki Cleo...całuski Leti...trzymam kciuki za wszelkie powodzenie w zamysleniach i postanowieniach elfficzku...co tam?? ja dzidzi??? Miluniu... czasami tak bywa...duzo pracy i w ogóle...ale będzie lżej..:):):) buziaki dla wszystkich..cłauski i do zobaczrenia...brakuje mi ogromnie naszych popijaw...i krzaczorów i w ogóle:):):):) Maduś....i zrzucić ze skały i nabić pinezkami i przybic młotkiem. i przejechać walcem...wszystkich którzy nas denerwują:):):):):)..na kogoś tak kiedys pisałyśmy...ale na kogo???to już z rok temu było...chyba:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół na maxa
teraz to już koniec wszystkiego. I've gone and fucked things up again!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dól na maxa :) zawsze jest jakies pocieszenie, ze to nie depresje :D chociaz ja tak sie pocieszac nie moge :) dole na maxa, idz skarbie do terapeuty [jak ja] pogadaj z nim, nie badx sam z problemem :) da ci proszeczki i inne spacyfik[jak mi ] i co bys się za bardzo nie męczył i bedzie git :) a najlepiej ..jak jeste s kobietą....zrób sobie badania hormonalne :) na poczatek prolaktyne i progesteron [mnie jutro kują] no i magnez zacznij łykac :) karusia! 😘 😘 😘 jakas ty zalatana....😘 a wiesz na kogo my sie tak wkurzałysmy....hmmm....wydaje mi się że na szefów :) też wredne ludziska ale co zrobic......ja mam plan żeby sama głównym szefem tego burdelu zwanego szpitalem zostac...ale czy mi sie chce w tym grzebac....yyyy tam ...po co... mili zwolnij choliro! bo cie trafi! daj na luuuz :) :classic_cool: leti! biedactwo,...rodzice sa straszni...nic sie nie martw juz za kilka lat sie wyprowadzisz i za kare bedziesz ich odwiedzala tylko 2 razy w roku :) jak dobrze pojdzie :) no to pozdrófka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dól na maxa :) zawsze jest jakies pocieszenie, ze to nie depresje :D chociaz ja tak sie pocieszac nie moge :) dole na maxa, idz skarbie do terapeuty [jak ja] pogadaj z nim, nie badx sam z problemem :) da ci proszeczki i inne spacyfik[jak mi ] i co bys się za bardzo nie męczył i bedzie git :) a najlepiej ..jak jeste s kobietą....zrób sobie badania hormonalne :) na poczatek prolaktyne i progesteron [mnie jutro kują] no i magnez zacznij łykac :) karusia! 😘 😘 😘 jakas ty zalatana....😘 a wiesz na kogo my sie tak wkurzałysmy....hmmm....wydaje mi się że na szefów :) też wredne ludziska ale co zrobic......ja mam plan żeby sama głównym szefem tego burdelu zwanego szpitalem zostac...ale czy mi sie chce w tym grzebac....yyyy tam ...po co... mili zwolnij choliro! bo cie trafi! daj na luuuz :) :classic_cool: leti! biedactwo,...rodzice sa straszni...nic sie nie martw juz za kilka lat sie wyprowadzisz i za kare bedziesz ich odwiedzala tylko 2 razy w roku :) jak dobrze pojdzie :) no to pozdrófka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dól na maxa :) zawsze jest jakies pocieszenie, ze to nie depresje :D chociaz ja tak sie pocieszac nie moge :) dole na maxa, idz skarbie do terapeuty [jak ja] pogadaj z nim, nie badx sam z problemem :) da ci proszeczki i inne spacyfik[jak mi ] i co bys się za bardzo nie męczył i bedzie git :) a najlepiej ..jak jeste s kobietą....zrób sobie badania hormonalne :) na poczatek prolaktyne i progesteron [mnie jutro kują] no i magnez zacznij łykac :) karusia! 😘 😘 😘 jakas ty zalatana....😘 a wiesz na kogo my sie tak wkurzałysmy....hmmm....wydaje mi się że na szefów :) też wredne ludziska ale co zrobic......ja mam plan żeby sama głównym szefem tego burdelu zwanego szpitalem zostac...ale czy mi sie chce w tym grzebac....yyyy tam ...po co... mili zwolnij choliro! bo cie trafi! daj na luuuz :) :classic_cool: leti! biedactwo,...rodzice sa straszni...nic sie nie martw juz za kilka lat sie wyprowadzisz i za kare bedziesz ich odwiedzala tylko 2 razy w roku :) jak dobrze pojdzie :) no to pozdrófka :) 😘 SŁUCHAJCIE.... BO TEN...BO ELFIK MA NA GG NAPIS ŻE MAMY AMELKE...TO ZNACZY ŻE TEN...ONI JUŻ...TEN URODZILI !? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik urodził ????? To znaczy urodziła :) ??????? Hurrrraa!!!!!!!! Zdrówko dla dzidzi i mamusi !!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasula
dołączam sie do życzeń dla mamusi i dzidziusi nie wiem kto jest kto, jestem tu przypadkiem i zarazem wypadkiem hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też widziałam opis Elffci .... i to chyba to , ale zaczekajmy , aż się nam sama pochwali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffii!!!! Wszystkigo naj najlepszego..!!! To już mamy mała (no już nie taka mała ;) ) Olivke! i teraz AMELKE!!! jejciu!!! ale super!!! No to co ciotki klotki? imprezka :) A Elffi jak sie czujesz? dla mamy i malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA wiecie co.... ja wczoraj sobie wróżyłam z Kinia.. i jej wyszło,że wyjdzie za mąż w wieku 24 latek i urodzi zdrową córe w wieku 26 lat :)... a mnie wyszło...że...wyjde za mąż w wieku 19 lat! (mówiłam Wam,że w końcu przyjełam oświadczyny Wojtka?) i będę miała 3 zdrowych synów! pierwszego urodze w wieku 24 lat :P Noo..a z wosku wyszedł mi faraon...może pojade do Egiptu? A Kindze wyszedł diabeł...z rogami...co to może oznaczać..jak myślicie? Przerwacłyśmy jej wosk na każdą strone i za każdym razem przypominało to diabła..nic innego...tylko diabła..hm.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA wiecie co.... ja wczoraj sobie wróżyłam z Kinia.. i jej wyszło,że wyjdzie za mąż w wieku 24 latek i urodzi zdrową córe w wieku 26 lat :)... a mnie wyszło...że...wyjde za mąż w wieku 19 lat! (mówiłam Wam,że w końcu przyjełam oświadczyny Wojtka?) i będę miała 3 zdrowych synów! pierwszego urodze w wieku 24 lat :P Noo..a z wosku wyszedł mi faraon...może pojade do Egiptu? A Kindze wyszedł diabeł...z rogami...co to może oznaczać..jak myślicie? Przerwacłyśmy jej wosk na każdą strone i za każdym razem przypominało to diabła..nic innego...tylko diabła..hm.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół na maxa
do ma-dzik! Terapeuta nic tu nie pomoże i żadne proszki. Dzisiaj się dowiedziałam, że najprawdopodobniej nie będę miała dzieci...nigdy...a chciałam mieć pięcioro!!!! Już nwet nie wiem po co mam żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się , że wszystko się Wam tak cudownie układa :) Elffciu , już Ci gratulowałam , ale ściskam jeszcze raz :* Madziu, super , że przyjęłaś oświadczyny ..............no cóż , może ja też za jakiś czas będę się mogła Wam czymś pochwalić :P Ale jeszcze nie teraz , będziecie musiały poczekać :P Kiwam się romantycznie przy muzyce Grzegorza Turnaua ... Ślicznie :D Do osoby , która wpisała się ostatnia - 👄 może jeszcze nie wszystko stracone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Ci Pociechy Z DZIDZIUSIA!!!!!!!!Zebyscie byli zdrowi i szczesliwi!!! A Wszystkim pozostałym samych radosnych dni i nocy---a z zycia sie cieszcie jakie by nie było--bo ja wiem jak łatwo mozna go stracic a to dopiero jest BÓL !!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Gratulacje !!!! dla naszej kochanej Elficzki 👄moc sterylnych buziaczków dla naszej Amelki 👄 pocieszonka dla wszystkich potrzebujących ❤️ i uśmiech dla wszystkich smutnych :D:D a dla tych w normie :P:P:P:P jutro mam urlopik :D biegnę do urzędu celnego samochodzik już stoi na podwórku i czeka :D:D:D teraz jeszcze sprawy papierkowe nauka jazdy i w drogę :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Mała firma miała kłopoty finansowe i stanęła na granicy bankructwa. Właściciel wzywa do siebie obu swoich pracowników i mówi: - Aby móc się utrzymać musimy zwiększyć sprzedaż. Aby was zmotywować do lepszych wyników, ogłaszam, że temu który będzie miał lepsze wyniki zostanie zrobiona laska. - Hmmm, a co będzie z przegranym? :D :D - No wiecie... Ktoś tę laskę musi zrobić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJUUUUUUUU Elficzku...moja kochana .....boziu....jej.... //GRATULACJE!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ kochana moja.... jej...no nie mogę:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az stronke rozwaliłam...przepraszam no ale no wiecie:):):):) dziefczyny...jesteśmy ciotki do kwadratu...juz diwe kruszynki mamy:):):):):):):):):):) a robal jest wuj;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dół na maxa...przykro mi bardzo ale teraz są różne możliwości..i medycyna wciąż idzie do przodu może jeszcze nie wszystko stracone..a lekarze też się mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicita
eeeeeee!!!!!!!mi tezjest zle!!!!!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×