Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

heloł! dzień dobry! jak mija dzień? u mnie zimno ale sucho. śnuiegu ani widu ani słychu. podobno jutro ma co nieco spaśc :) fajno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś 👄 w zakpcu zimą byłam i w innych górskich miastach ale nie urlopowo tylko w delegacji i na imprezach firmowych jest uroczo, cudnie :classic_cool: a że ja nie jeźdżę na nartach to takie krótkie wypady na popatrzenie, na góry są dla mnie wystarczające :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś - głaskanki po bolącym brzuniu :D:D ma-dzik a jak tam Twój brzunio ;););) grzeczny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Madziku 👄 z wielkim bólem Was opuszczam ... jadę na zajęcia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, ja podobnie obolała... te cholerne babskie sprawy:( W Zakopanem tez nie byłam, ale mam ochotę się wybrać i zrobię to... jak będzie z kim Oj, w takie dni dół podwójny:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) leti - miłej nauki 🌻 aalex 🌻 witaj u nas :) ja mam do morza tylko ok. 100 km -a le sniegu u mnie ani grama .. za to siapi deszczyk - taki nieprzyjemny i w ogole jest brrrr a ja dzis musz esie wybrac na kolejna runde po sklepach za wozkiem ..... naszego zamowionego NIE PRZYWIEŹLI shit !!! 😠 :( :0 tak mi sie nie chce .... i tak poczekam do 16.00 na miśka .... milunia 👄 ja etz nie lubię białych aut .... i czerwonych ..... ale juz wolałabym czerwone niz białe :P obacnie mamy autko o slicznym kolorze .... srebrny metalik ... tylko neico stare juz jest .... ale za to ma automatyczna skrzynię biegów - taka wygoda po mieście ! leti - ja w zakopcu również nigdy eni byłam ... miałam byc w te wakacje -a le życie ułożyło inny scenariusz .... kiedys ejdnak na pewno tam pojadę .... inne góry widziałam :) o morzu nie wspomnę - jestem tam często kilka razy w roku - choćby na jeden dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...wszystkie leza albo się obkupuja albo...nie powiem...a ja...chlip...sama chliiip!!...tutaj....chlip w praaacy....chlip...smarrrk ....z OKRESEM!!!! 😭 !!! a ja bylam w zakopcu...zimą....fajnie...pieknie...cudnie.....ale duuuuużo ludzi, nie ma gdzie zjesc, chyba że w mcdonaldzie, górale od oscypków z bliska maja czarne paznokcie i juz mi sie nie chce łoscypka... :) ale za to imprezy górolskie...yyyh...pyszne....gdzieś w knajpie jak cie górol poobraca to nie masz siły chodzic :D i mozna pić i pic wóde z gwinta :) w ogóle nie ma kaca :) taki klimat :) osobiscie polecam murzasichle :) wszedzie blisko i jakze pieknie :) juz mi sie nie chce tu siedzieć.....chyba zwieje..... może ochroniarze nie nakablują.....jak bede przechodziła to walne usmiech nr 65 i ich oczaruje :) no gdzie ten klusek?!.......miał po mnie przyjechac......caban! yyyh dzis ruda do mnie przychodzi...wypije piwo i bede pijana.....to przez okres...zawsze tak mam...w sumie to mnie głowa boli, ale nie widziałam juz jej od ........ekhem 2 miesiecy i wypada sie spotkac :) jessu ....do marty miałam zadzwonic....miałysmy sie spotkac w miniony wekend.....ale miałam tyle do zrobienia .....a o beacie nie wspomnę........i do mamy musze dryndnac...w ten weekend przydałoby się do maminy wpasc....😍 no gdzie ten klusek!? jaja se robi, czy co?! wredo....wiedziałam....w ogóle mu nie zalezy..juz minie nie kocha..tylko praca i praca.....albo kumple....albo rodzinka....a ja to patyk od kaszanki!!! 😡 wiecie ze wczoraj był tak łaskawy, że nie pozwolil mi z bolacym okresem wyprasowac koszuli.....mój bohater... tylko zatroskanym głosem powiedziął żebym sobie poleżała i odpoczeła....myślałam w całej swojej naiwności, że sam to zrobi.....ty głupia kobieto!!.....dziś rano rozłozył mi deske, załączył żelazko i słodko klepiac po tyłeczku powiedziął....,,kochanie tą w zielono-brazowe paseczki a ja szybciutko wezme prysznic,,....😡 wredol......normalnie kiedys wezme kija i go zatłuke!! normalnie jeszcze go nie ma.....yyyyy fuck!! zaczynam byc zła......głodna i zła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik --- jak zwykle rewelacyjna :D A ja też mam okres :D Coś podobnego \":D Ale już się kończy,i na szczęście nic nie bolało ;) Strasznie dużo mam pracy w pracy :P jutro,w piątek do Was nie zajrzę :( Zostaję do 18,od 7 :( Chyba padnę :P Dziś sie wyrwałam jakoś ale jutro muszę,buuu....Ale trzeba zarobić trochę przed świetami :) Ja nad morzem nie byłam :( Ale w Zakopanem tak,kilka razy :) Jest świetnie :) Pozdrawiam Was serdecznie,zajrzę w sobotę i poczytam co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffciu 👄 a u mnie też kolor autka to srebrny metalik, a moje kochanie ma bordo . Lubię czerwienie i żywiołowe metaliczne granaty ;) i jak Madziczku , czy Tom przyjechał w końcu po Ciebie ? jak wieczorek , czy dużo było %%%%%%%% ? :P Cleo , nie zapracowywuj się tak bardzo ! Życzę Ci dużo sił i energii ! Co tam u lubego Twojego ? Milu - koło przeszło ;) żywię nadzieję , że na + :D Niedawno wróciłam do domu , zjadłam sobie obiadek , patrzyłam chwilę na TV ... Bardzo miły wieczorek , choć byłby milszy w towarzystwie lubego , ale na to muszę poczekać do weekendu 😭 Jutro chyba idę do okulisty ( jak mi się UDA ;) ) , bo coś ostatnio narzekam na oczka , może to przez to , że powróciłam do uczniowskiego trybu życia - lepiej to sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) 😘 yyyh. jaka pięęęęękna pogoda! :) ciemno i ...pada! deszczyk! :) cudnie :) tylko mnie głowa boli..... tak jak myslalam ...przyszła ruda i mnie spiła! wredota 😍 siedze sama, dfziewczat nie ma.....jeszcze :) ale zaraz przypełznął i jak sie rozgadają to nie bedzie czasu skrobnąć :0 no dobra kafke zrobie :) na ra! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ... ma-dzik, a u mnie babolce już są one wprawdzie przychodzą na 8 ale w przeciwieństwie do mnie się nie spóźniają ;) i koleżanka z pokoiku obok woła na kawę więc do niej lecę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak! mili! wstyd! naprawde wstyd! kawki i kolezamki! jestes w pracy a nie na wczasach!!! 😠 :D :D a mi sie nic nie chce tez....czekam az kiosk otworzą.....kupie sobie kilka litrów soku co by mnie nie suszyło i jakos to bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Was dzisiaj krew mnie zalewa falami. Ide na kawe. PAAPAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjli hooł!!! Buzi dla wszystkich!!! nie ide dzisiaj do szkoly..bomba!!! przez tą szyje,of koz! bo bolala i nie mogla spac..bede sie uczyc za to dzisiaj ;) Inga...zalewa?to ojej :) Milunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj śpiocha ziewam i ziewam wcale nie poszłam spać później niż zazwyczaj, a taka jestem jakaś niewyspana 😠 leti 👄koło zatoczy kółko i będzie ok.;) ma-dzik👄, a ja nie mam sklepiku z niczym 😠 Inguś 👄 bidulka może pampersika Ci podrzucić ;) Malutka 👄-> do szkoły biegiem marsz -> co to ma znaczyć co to za leniuchowanie ;) dobrze chociaż, że będziesz się uczyła i że z rańca wstałaś, a nie śpisz do 14 ;) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili....co cie taki wqrw obleciał....cos sie staneło? haj inga! czemu cie zalewa? bo wiesz...ja mam okres...a ty? :) malutka smaruj szyje, smaruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :D:D nic się nie stanęło :D:D tylko nie wiem dlaczego spać mi się chce przepotwornie i wcale w nocy nie szalałam ...a wqu...to mnie ta be!!!! pogoda ;) :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam mili. zdziwiasz! pogoda jest innna :) chmury gnają, deszcz zacina, wiatr głowy urywa!!! cudnie! magicznie! wszystko fruwa! łuuu..... :) tylko mnie głowa boli, bo cisnienie nie dosc że niskie to jeszcze malusi kacyk...yyyh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby ja kacyka miła albo wczoraj do późna balowała to co innego a mi się chce spać i to sama nie wiem dlaczego ;);) może pod biureczkiem się położe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili.....normalnie słaniasz się na nogach! :) połóz sie bedactwo pod biureczkiem i nic sie nie przejmuj! odpoczynek ci sie należy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik oj ta sama przypadlosm mnie dopadla, ale teraz to rzeczywiscie mam jakis potop, chyba opatrunkow mi zabraknie. Z rana mialam nerwa ale juz mi przeszlo, ja tu w pracy a moj luby ma urlop i wzial sie za remonty, tylko jakos marnie mu ida a wszystko wyglada jak po malej wojnie, no i jeszcze wczoraj pobalowal zdecydowanie za dlugo i nie reagowal na moje telefony. Dyspozycje juz wydalam zobaczymy co bedzie zrobione po powrocie z pracy. Ale ze mnie zolza, a co ..... No i zapomnilam hasla do kompa i sie meczylam dzisiaj przez pol godziny i nic a nic mnie nie sluchal moj komputerek, chyba wykorzystalam wszystkie mozliwe kombinacje a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś witaj klubie zbłąkanych owieczek ;) mi też już lepiej zjadłam schabowego i trochę mi się polepszyło :D:D 👄 ...za oknem drzewa wesoło podrygują a liście cudownie tańcują....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś! biedactwo! toz ty musisz znerwicowana być, kochana, nic sie nie denerwuj! mój klusek jest wredniejszy. wczoraj siedziałam z ruda i piłyśmy jak bóg przykazał i klusek przyszedł jakos za wczesnie, ale zamiast z nami pogadac , to zrkrecil telewizora na full, odkręcil sie dupa do nas i ogladał mecz..... rudej szczena opadła, no ale dzwigneła. ale to juz nie to samo, żadna to rozmowa ze wsciekajacym sie kibicem pod bokiem. ruda wyszła a ja poszłam spac.....na drapanie po plecach nie miałam co liczyc....przecież mam okres.... i w dodatku byl tylko zerowy remis....😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem dlaczego jestem taka 😠 mój lakier na paznokciach jest suchy ale miękki nie wiem dlaczego zostają na nim be!!! ślady paznokcie malowałam wczoraj, wzorek mam przecudny ale pańcia chyba staly podkład lub lakier mi nałożyła 😠 i teraz z chili na chilę moje paznokcie, a dokładniej lakier na nich jest co raz to bardziej podrpany i wygląda jakby były malowane z 4 dni temu, chyba dzisiaj do niej pójdę i pokażę co się z jej cudnym pracochłonnym dziełem dzieje :D ....o to to!!!! właśnie dlatego mnie dzisiaj wszystko 😠 złości 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessuu...mili ...przerażasz mnie.....normalnie sie ciebie boje :D ale masz racje idx do tego partacza i pokaz jej swoje pozurki! no szczyt wszystkiego :) mas zprawo do leklamacji!!! serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :D:D:D ale średnio mam dzisiaj na to czas i ochotę ale mnie to wkurza jak mi się na paznokciach, pojawiają wgniecenia, dołki, górki, pagórki itp 😠 a wzorek jest taki śliczny, że żal mi się go pozbyć a jak mi ponownie źle pomaluje u tej pańci byłam dopiero 2 raz na pewno spotkała mnie kara za zdradę 😠 zdradziłam moją malarkę paznokciową (...wpaniałą i świtną dziewcznę:D) bo się przeniosła i mam teraz do niej daleko 😠 i znalazłam nową i mam teraz za swoje 😭 histeria 3 stponia 😭 -> dziękuję za uwagę :Didę na 2 kawę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×