Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Oj jak dawno nikt moimi pazurkami sie nie zajmowal. A ostatnio wiesz Ma-dik to moze rzeczywiscie jestem znerwicowana, a to wszystko przez te wstrrrretne wydarzenia. Ostatnio moge cos niecos napisac, bo siedze wiecej w drugim pokoju z daleka od tej lafiryndy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam malowane raz na 7-10 dni :D:D:D:D i pierwszy raz mam takie g.... na paznokciach 2 lata chodziłam do tej samej dziewczyny i :classic_cool: a dzisiaj szlag mnie trafia 😠 -> oj spotkała mnie kara za zdradę ;););) Inguś -> może kup jej słodkiego pączusia i dosyp jakiegoś środeczka na sraczkę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili...ja sobie sama robie pazurki..szkoda mi kasy :P...w zyciu to tylko raz bylam z pazurkami,raz na solarium i kilka razy u kosmetyczki (ale to w 5 klasie podstawówki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, a Ty wiesz, ze ja juz o tym pomyslalam. Ale wredota ze mnie, ale napewno nie gorsza niz owa panna. Buziaczki Ale u mnie dzisiaj leje deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś ząb za ząb oko za oko, a za wredotę laksigen (albo jakoś tak to się zowie) :D:D malutka ja tam uwielbiam jak mnie ktoś upiększa :D:D a do kosmetyczki wybieram się już od dawna nigdy nie oczyszczałam sobie twarzy i mam pewne obawy ale może, myślę, że powinnam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kidys mialam klopoty z cera..tzn..byl to wymysl mojego Ojca..jego corunia musiała byc piekna i perfekcyjna :P..hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh manikjury....fiu....fiu....nigdy mi nie robili...jakoś nie lubie jak ktos obcy mnie dotyka......nawet u fryzjera mam drgawki...yyyh....a jak sie nademna za mocno pochyla to wstrzymuje oddech.......yyyyh! łomatko jak mnie łap boli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! wróciłam , dziś miałam ciężki dzień ... coś czuję , że okresidło się do mnie zbliża . dziś był taki wiatr , ze wszystkiego mi się odechciało :( miałam iść do okulistki , ale przestraszyła mnie wizja spaceru przez pół miasta ... za to jutro mam tylko rano 1,5 godziny , a potem mam do załatwienia dużo spraw - ciepło się ubiorę i wezmę dobry parasol ( bestia się dziś popsuła :0 ) Cieszy mnie wizja weekendu :D PS ja też raczej "upiększam" się sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano trzymajcie za mnie kciuki... Leti...to do łozia..ciepla herbatka..i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoendoberek dziewczyny! Uff..jednak trzymalyscie kciuki..dzieki :P Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzyn bry ... mam dzis kucyka........ bo mam wloski nie umyte...ble.....bo bede je farbować :) kolor: aksamitny braz :) wiecie, fajne te farby welli, bardzo trwałe, polecam:) jeju,.......co by tu zjeśc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik to tak jak ja z tym, że moja farba to złocisty blond :D buziaczki dla wszystkich ps. lakier na paznokciach dzisiaj jest ok panienka zmyła i jeszcze raz je wymalowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuuuuu ale sniegu napaDAŁO!!!! iiiiiiiii :D cudo cudo! ale pewnie zaraz jak tylko przestanie padac wszystko sie roztopi i bedzie skifa.....mokro, ślisko i pleśkowato...yyyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr..ale zimno!!! fuj fuj polamanych kilka drzew..starszna wichura..ech..:( jade na wyklad z fizy! buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę :D:D mam neta w domu to teraz i weekendy będę do Was wpadała i serdecznie Was pozdrawiała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBAM
MASZ DOLA WEJDZ NA NASE BLOGI WWW.JAJ.BLOG.ONET.PL WWW.SIACMUR.BLOG.ONET.PL WWW.WSZYSTKO-A-ZATEM-NIC.BLOG.ONET.PL POSMIEJESZ SIE TROSZKE. PRZY OKAZJI MOZESZ COS SKOMENTOWAC. POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej grubaski :D ( to taki żarcik,hehe ) Zmęczona jestem jak byk :P ale zajrzeć do was musiałam :) Właśnie smutno mi się zrobiło bo usłyszałam że zmarł Marcin Pawłowski z TVN-u :( Zawsze smuci mnie przegrana walka z chorobą :( Ma-dzik --- napisz mi dokładnie jeśli możesz jaka to farba Welli,bo szukam fajnej,Palette już mi się znudziła :P Na święta właśnie chcę jakiś piękny brązik,może aksamitny jak Ty? A co do upiększania to też robię wszystko sama,nie byłam w zyciu u kosmetyczki,manikiurzystki,u fryzjera byłam w 1997 roku,hehe :) Podcinam sobie sama końcówki,wyobrażacie sobie?Ale zapuszczam ogólnie włosy,więc oszczędzę na fryzjerze:) A na pazurkach sama robię sobie wzorki,często kropki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo 🖐️ja czasami też samodzielnie maluję pazurki ostatni jak to robiłam (tzn, jakieś 3 tyg. temu) niechcący wylałam prawie cały lakier do paznokci na dywan i była afera :D:D:D jednak wolę jak robi mi to fachowiec bo mam pomalowane szybko i ładniusio ja sama sobię maluje proste wzorki i zajmuje mi bardzo dużo czasu :D:D buziaczki 👄 u udanego sobotniego balabgowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Milu , fajnie , że masz neta w domku , w weekendy będzie nas więcej ;) Cleo - ja muszę do fryzjera , pewnie gdzieś w grudniu :) Mówię Wam , jaki miałam okropny piatek 😠 wróciłam wcześnie do domku , poobijałam sie trochę , wypiłam kawkę z myślą , że będę się cały wieczór uczyć ( czasamoi trzeba :0 ) A tu nagle na polu ciemno się zrobiło , a potem biało , wichura , śniezyca ... Koniec świata ... A potem : ............. wyłączyli prąd - i tak od 16 do 3 w nocy - ale miałam dużo wrażeń , potem jeszcze na dodatek \"siadł\" nadajnik-stacja Ery i zasięg diabli wzięli na dobrych parę godzin ... Dobrze , że przynajmniej nie porobiło dużych szkód :) I przyszła zima ... zimno , chłodny wiatr - odczułam to dziś rano dotkliwie ;) Ale dzisiaj prawdopodobnie widzę się z lubym , nie widziałam go cały tydzień i jak go zobacze , to się chyba na niego rzucę :P Żartuję :P:P:P:P:P:P:P:P:P ale jak sie przytulę , to już się nie odkleję :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 miłych tulanek 👄 a u mnie totalna nuda za oknem wstrętno i zimno nic mi się nie chce ale coś trzeba robić powinnam słówek z anglika się pouczyć ale jakoś tak natchnienie do nauki chyba gdzieś zamarzło :) miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu 🌻 i dużo ciepła dla Ciebie :) Ale ta niedziela szybko ucieka ... powoli przygotowuję obiad i galaretkowy deserek ... Uczyć mi się za bardzo nie chce ... czekam na Miśka ... Robię dużo rzeczy , którymi staram się zabić czas . A tak wogóle to mam okres i po dwóch dniach bólu dziś mam trochę spokoju , choć chciałabym mieć to już za sobą :0 Miłego popołudnia !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane kobitki. u Was zima a tutaj leje jak z cebra. kurcze nie wiem w ogole o czym pisac. zadko wpadam do cafejki bo pozno wracam z pracy do domu. teraz jeszcze znalazlam sobie 2 prace wiec pewnie na nic nie bede miec czasu. widze ze piszecie o fryzurkach i innych zabiegach upiekrzajacych ;), ja kurcze mam tragiczne wlosy i strasznie mnie wkurzaja, najchetniej scielabym na krotko ale misiek mi nie pozwoli :P. a pazurkow nie maluje bo mam miekkie paznokcie z tendencja do rozdwajania sie :0. kochane moje jak ja tesknie za domkiem i wszystkim co polskie. nawet nie mam zadnych wiadomoscie i nie wiemco sie u nas dzieje w kraju. na swieta zostajemy tu sami wiec mozecie sobie wyobrazic co to beda za swieta. pozdrawiam was goroco i do nastepnego sklikania. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane kobitki. u Was zima a tutaj leje jak z cebra. kurcze nie wiem w ogole o czym pisac. zadko wpadam do cafejki bo pozno wracam z pracy do domu. teraz jeszcze znalazlam sobie 2 prace wiec pewnie na nic nie bede miec czasu. widze ze piszecie o fryzurkach i innych zabiegach upiekrzajacych ;), ja kurcze mam tragiczne wlosy i strasznie mnie wkurzaja, najchetniej scielabym na krotko ale misiek mi nie pozwoli :P. a pazurkow nie maluje bo mam miekkie paznokcie z tendencja do rozdwajania sie :0. kochane moje jak ja tesknie za domkiem i wszystkim co polskie. nawet nie mam zadnych wiadomoscie i nie wiemco sie u nas dzieje w kraju. na swieta zostajemy tu sami wiec mozecie sobie wyobrazic co to beda za swieta. pozdrawiam was goroco i do nastepnego sklikania. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane kobitki. u Was zima a tutaj leje jak z cebra. kurcze nie wiem w ogole o czym pisac. zadko wpadam do cafejki bo pozno wracam z pracy do domu. teraz jeszcze znalazlam sobie 2 prace wiec pewnie na nic nie bede miec czasu. widze ze piszecie o fryzurkach i innych zabiegach upiekrzajacych ;), ja kurcze mam tragiczne wlosy i strasznie mnie wkurzaja, najchetniej scielabym na krotko ale misiek mi nie pozwoli :P. a pazurkow nie maluje bo mam miekkie paznokcie z tendencja do rozdwajania sie :0. kochane moje jak ja tesknie za domkiem i wszystkim co polskie. nawet nie mam zadnych wiadomoscie i nie wiemco sie u nas dzieje w kraju. na swieta zostajemy tu sami wiec mozecie sobie wyobrazic co to beda za swieta. pozdrawiam was goroco i do nastepnego sklikania. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 👄 to super!!!! 👄 Taniuszka wpadaj jak najczęściej będziesz mogła i pisz co chcesz, a zwłaszcza co tam u Ciebie my tu z niecierpliwością czekamy na każdą wiadomość trzymam za ciebie kciuki, a co do świąt to zobaczysz będzie ok święta we dwoje też mogą być cudowne :D:D 👄 -> dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) dzis mam stresujący dzień :) barrrrrdzo :) tak bardzo że mi sie łapy częsą!! normalnie chyba umre... taniucha skarbie ty nasz! jak fajno, że zyjesz ! twoje włosy cie wkurzaja żebys moje zobaczyła! normalnie tragiczne! takie dupowate, że mi sie płakac chce! a co u nas w kraju....hmmmm no wiesz afery paliwowe, przesłuchanie milera ostatnio było heheh....bardzo ekhem jałowe :) giertych z kulczykiem, kaczyński szaleje, chcą zdelegalizowac sld heheheh - boski pomysł, pęczak w pierdlu bo zażyczyl sobie merc w zamian za rafinerie gdańska :D temperatura na minusie, pełno sniegu, w piatek tak pięknie padało :) zmarł marcin pawłowski.....🌻...... uważaj na siebie! a i pozdrowienia dla wielkiej, nieobecnej , wyrodnej matki!!!! 😠 o, haj cleo! nie wiem jaki to kolor, ale farby wellli sa fajniusie :) a paletki tez sa fajne. własnie w paletkach jest kolor aksamitny braz, ale w welli jest identyczny :) nie wiem jak sie zwie :)poprzednio bardzo długo farbowałam własy garnierem - nutris. kiedys jak to się natea nazywało to było boskie, ale jak się ,,odnowiła,, zeszła na psy, kolor nietrwały, niebłyszczący i włosy po tygodniu sa sianowate! :classic_cool: leti 😘 i co ? weekend z ukochanym....fajnie? mili wanili! jak weekend? :) malutka! wszystkiego dobrego z okazji półmetku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no!!!! klawiatury wam pozamarzały , czy co??!!! no gdzie wy! dołki moje! hoooooo hooooooooooop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×