Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

malutka ale to taki na wieki nie zmywalny (jeśli tak to rewelka) a czarno biały czy w kolorze? ja też kiedyś marzyłam o jakimś ale tylko na tym poprzestałam nie wiedziałam na jakiej części ciała sobie zrobić i jaki a teraz to na takie cuda jestem już za stara :):) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili...to taki na stale...jest czarny :) mojej mamie sie spodobalo..moze tez sie skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka jeszcze raz
a wogole to sie zdziwilam...zawsze brakowalo mi odwagi albo kasy..nadal sie dziwie sobie,ze to zrobilam :) ten tatoo to moje dziecko teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota77
Cześć..śledzę wasze wypowiedzi od dawien dawna..chciałam sie przywitać..i poiedzieć Wam że jesteści super....dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota77 -> dzięki :):), a może zamiast śledzić napisz do nas czasami -> ok :):D malutka -> to na prawdę super sprawa nawet nie wiesz jak mi się podoba no i kapitalny wzór oraz miejsce :):) a dużo zapłaciłaś za to cudeńko??? bardzo bolało?? w trakcie i po ?? złyszałm, że podczas robienia tatoo nie można brać proszków przeciwbólowych ani się jakoś znieczulić :O 👄 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strokrota 77! witaj! i pisz czesciej! Mili vanili :) no wiec z tym tatuazem to jedna historia..robilam go u znajomego Wojtka mojego..z tym,ze on nie wie,ze ja wiem,ze to on,i on nie wie,ze on zna mnie :) zaplacilam 230 :)....ale to i tak mniej..bo powinnam zaplacic 300 :) hehe...malutka zawsze potrafi sie ustawic :) a co do bolu..to najpierw bolalo..az musialam rece zaciskac..pozniej..jak robil trzeci kontur..to myslalam,ze Orgazmu dostane..bylo tak przyjemnie :)...a jak wypelnial juz lapki..to na zmiane bolalo...ale nie tak bardzo..albo nic nie czulam :) ponoc nie wolno..ale nie wiem dlaczego..pic tez nie mozna przed i 3 dni po..ale ja pilam juz 2 dnia :P hehe...glupia jestem :) kissssy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka -> gratuluje wytrzymałości mi pozostaje tylko podziwiać :):) ....a gdzie inne babeczki ??? pisać, pisać nie opie.... się :) co się dzieje po wakacjach tak się rozleniwiłyście, że aż mi wstyd za Was ;) ......a ja dzisiaj idę do knajpeczki na drineczki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee.mili...mozesz so zrobic takie cus jesce! a wlasnie! D Z I E W U C H Y ! ! ! MACIE NAGANE ZA NIESTAWIANIE SIE NA DOLKOWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Trochę Was zaniedbuję przez te moje praktyki ... ale już jestem w połowie, dziś było króciutko, bo tylko 2 godzinki od poniedziałku powtórka, ale z górki będzie :) Opiekunkę mam wyrozumiałą, dzieci, no cóż, zwariowane, ale je polubiłam ( i chyba z wzajemnością :P ) Malutka, podziwiam ! Fajnie to wygląda :) A jak znosisz szkołę, czyżbyś była przyszłoroczną maturzystką ?? No i jak było w górach ?? Opowiadaj ! pogoda, którą mamy jest piękna, kiedy słyszę, że za parę dni się pogorszy na dłużej, to aż mnie słabi :( Mili [👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się stawiam na dołkowo :) Przepraszam ze tak rzadko ostatnio,też mam urwanie głowy w pracy :P Ale teraz weekend to wreszcie odetchnę,bo przez ostatnie soboty musiałam pracować....nareszcie jutro się wyśpię,i potem skoczę na jakieś ciuchowe zakupy :)\\pozdrówka i obiecuję być częściej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutaaaaaaaaaaaa
A dzien doberes :) milego teges...dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostałam zjebki od malutkiej za nieobecnosc na dolkowie, wiec czym prędzej juz się pojawiam :) dzień dobry :) 🌻 pozdrowienia :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dojrzala niedojrzala P
Madzik! no w koncu! i pamietaj! zeby mi to bylo po raz ostatni! a gdzie reszta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dojrzala niedojrzala P
a bo chciclam cos powiedziec... jak zdam maturke..przeprowadzam sie do londynu...mam nadzieje,ze wszystko ulozy sie po mojej mysli..gadalismy juz o tym z Wojtkiem..Ojciec nic jeszcze nie wie i nie chce go za szybko uswiadamiac..nie wiem czy dobrze robie...ale boje sie po prostu powiedziec mu tego :P takze..trzymajcie kciukory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka :) to super. na razie powiedz tacie, ze jedziesz na rok zeby popracowac :) i doszlifowac język do granic mozliwosci :) potem mimochodem wspomnisz, że na studia tu chodzisz no i ze raczej juz je tam skończysz. a ja będziesz już kończyć, to powiedz, że przyjedziesz do polski na troche, bo nie chcesz na długo dzieci zostawiać :D :D :D ale jak on bardzo pragnie to moze odwiedzic ciebie w twoim cudnym domku z krytym basenem :) pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałabym coś
ale mi sie nie chce mam ogólnego psychiczno-nastrojowego doła przybędę jak mi sie polepszy milunia / fizzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dojrzala niedojrzala P
Madzik..sek w tym..ze moj Ojciec widzial Wojtka tylko raz na oczy..przez piec minut :/ a jestem oczkiem w glowie..jedngo i drugiego faceta..czyje sie troche miedzy jak mlotem i kowadlem..(na razie nie) ale jak Ojcu powiem o tym planie z Lon..to bedzie ciezko. No na razie to nie bedzie dom z krytym basenem..ale malutka kawlerka..na to chyba bedzie nas stac :P dzieciakow tez nie chcemy...przynajmniej nie w ciagu 6-7 lat..chociaz roznie to w zyciu bywa,nie? :> hehe boje sie ojca starsznie..jego reakcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałabym coś ale mi się
nie chcę mam ogólnego psychiczno-nastrojowego doła przybędę jak mi sie polepszy milunia / fizzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dojrzala niedojrzala P
Mila! caluski! lopaty w dlon dziewczyny i zapokpujemy! Moj troll to podlapal i teraz jak mi jest zle..to zawsze mi mowi o lopatce i kopaniu..zawsze wtedy sie usmiecham..bo sobie przypominam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam doła i to już od kilku dni i wiem czym to jest spowodowane - brakiem pracy, brakiem factea, brakiem przyjaciol, brakiem zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dojrzala niedojrzala P
Olencja...zakopujemy lopatką dołki! Moze pojdz na jakis kurs? jest sporo bezplatnych, od razu mozna tam poznac ciekawych ludzi..a noze i faceta tam znajdziejsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu, buzi, wychodź z dołka !! Albo niech on Ciebie z siebie wyrzuci 👄 Co to za powód, słońce ?? Malutka, dasz radę, przecież siła Cię tu nie zatrzymają...... W pewnym momencie życia człowiek dokonuje zmian i właśnie wiąże się to z opuszczeniem domu, czy najblizszej rodziny. Chyba każdy tak ma. Z Was to chyba tylko ja ( no i Ty, Malutka ) mieszkam z najbliższą rodziną ( patrz: z rodzicami ), ale jak wiecie za jakiś czas też mi to się zmieni. Też mam swoje obawy z tym związane, ale czuję, ze tak musi być i tyle ;) Madzik - - - -- wreszcie !! Nie zagladądasz do nas, siostry nam brak :( Pamiętaj o nas częściej, wiesz, jak lubimy Cię czytać :D Jak kogoś ominąłam, to daję soczystego buziaka 👄 I znikam, bo do szkoły //// a jutro poprawka ( 3majcie za mnie mocno kciuki, mocno, proszę... ), a po tej poprawce może się z lubym zobaczę ..... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ...🌻.... olencja! kochana, no proszę cię...wszystko dobrze bedzie :) jak jest strasznie zle i gorzej byc nie może to wiesz...moze byc tylko LEPIEJ! mili ty to mnie nawet nie denerwuj...ty i zły chumor..hehehe...albo ty i jakis dół..HAHAHhaha normlanie nikogo nie nabierzesz. jestes boskim usmiechaczem-machaczem i w ogóle nie smutkuj sie - masz tu worek cukierków czekoladowych :) tylko podziel sie z olencja :) malutka..normalnie, powiedz, że z kolezanka wyjeżdzasz,a nie narzeczonym! a z reszta jak to mozliwe że twój ojciec widział wojtka tylko raz???? kpiny se urzadzasz? przeciez znasz go od poczatku swiata.... leti :) pozdrów lubego :) i 3mam kciuki za poprawke :) 😘 😘:) na pewno ci sie uda! :D POZDROWIENIA! ....😘.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi lepiej uff :):) to była taka chwilowa niemoc :D:D 👄 dla wszystkich i biegnę dalej mieszać w papierach :) Leti -> ja też trzymam kciuki za pozytywny wynik poprawki :) ma-dzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala niedojrzala dojrzala
Leti..no runa..chyba tylko my z rodzicamy jeszcze mieszkamy :P ale przynajmniej nie musze gotowac :) i trzymam kciukasy! a propos..to zastanawiam sie czy nie przeprowadzic saie do mojej mamy..:P Madzik...no kurna tylko raz!!!!!! Wojtek mieszkal od urodzenia we wrocku..potem przeprowadzil sie do gdyni...potem znow mieszkal we wroclawiu..no i potem znow wyemigrowal..tylko ze do angli,..a jak juz byl tutaj..to mojego ojca wtedy nie bylo :P.. moje babacia widziala go woiecej razy..bo ona to caly czas siedzi w domku Madzik..jeszcze jedno..moj ojciec wie,ze Wojtek mieszka w Angli..wiec numer z kolezanka odpada :P Mili..dzieki bogu to tylko chwilowa ta niemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka :):):) powiedz ojcu co i jak ale tak prawie tuż przd wyjazdem, żeby za długo Cię nie męczył pogada, pogada później przestanie gadać, następnie (zapewne dopiero jak wyjedziesz) pogodzi się z tym faktem, a na koniec będzie cieszył się Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala niedojrzala dojrzala
Mili kochana..chyba ,masz racje..:) i chyba tak kurna zrobie..:P bo mnie zameczy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem coś o takim \"męczeniu\" mój ojciec (bo przede wsystkim on) męczył mnie przed moją wyprowdzką z domu dobrze, że powiedziałam o tym dopiero jakiś miesiąc przed faktem bo inaczej by mnie zamęczył ....dzisiaj pół nocy nie spałam oj to moje wstrętne brzuszysko 😠 oby dzisiaj już nie bolałao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głasku, głasku 👄 niech nie boli :) ja mam dziś ciężki dzień..... dzięki za wsparcie 👄 wieczorem albo jutro rano dam znać, jak było buziaczki 🌻 i kwiatki 👄 :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti dzięki :) i pamiętaj jesteśmy z Tobą razem ;) damy radę 👄 ...z niecierpliwością czekam na wiadomość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×