Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość mala chora
mam grype zoladkowa...ratunku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam, zdałam, zdałam, zdałam!!!!!!!!!!!!! nawet sobie nie wyobrażacie, jak się cieszę :D dziękuję Wam ! za wsparcie jeszcze raz 👄👄 jeszcze nigdy nie cieszyłam się aż tak tróją :P 4 os. ma egz. komisyjny 3 os. komisowe zaliczenie semestru ... powiem bez ogródek, im zależy, żeby nas udupić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti -> hip, hip chura :):):) nawet nie wiesz jak się ciesze w końcu masz to z głowy :D:D:D tylko nie upij się do nieprzytomności w ten weekend z radości ;) malutka 😠 no tak ...no tak... mój luby też zachorzał 😠 podejrzana sprawa ;) ....co robiłaś wczoraj między godz. 17 a 22 ??? zarażałaś mojego lubego ??? -> przyznaj się !!! a tak serio to bardzo Ci współczuje.... niestety zbliżamy się do grypowej strefy zrzutu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko śmietanko !! 😘 :D no leti brawko! brawko! grattulacja! 😘 no to trzeba to opic! :):classic_cool: hehe u mnie co prawda byłby to klin klinem...ale co tam! dla leti wszystko! baj baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna mała-niedojrzała :) a grype zołądkowa trzeba przezyc. duzo pijcie i jesli możecie załatwcie se NIKFUROSAZYT. jest na recepte co prawda ale jak jakas baba w aptece normalna to jeszcze można wyzebrać jakieś małe opakowanie :) choć od węgla nalezałoby zacząć :) i chude rosołki :) kleiki :) i bułeczki ze swiezym masełkiem[malusia warstewka] z gorzka herbatka :) no to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak gęsta śmietana z samego rana ale jeszcze lepszy jest kefirek ;) ma-dzik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ... ja jak miłam jakieś 2-3 lata temu takową grypę to nic nie mogłam jeść jak się popatrzyłam na jedzenie to mi niedobrze było ale nie tak do końca idealnie wchodziła mi czekolada i cukierki czekoladowe a to wszystko popijałam szampanem (herabata i inne napoje były niepitne) ...a że czekolada działa jak działa to i do kibelka nie biegałam, a że trwało to 3 dni to jakoś przeżyłam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, dzięki !! jestem bardzo szczęśliwa !! stawiam flachę :P życzę zdrówka !! 👄 po tej całej nerwicy egz. żle się czuję, głowa pęka, jestem słaba, moje dzieciaczki w szkole nie będą mieć ze mnie żadnej korzyści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto może ten pije :D kto nie patrzy się :) zdrówko!!! za wszystkich tu obecnych ciałem i duchem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! :D :D PICIE TO ŻYCIE!! cukierki czekoladowe....mmmmmmmm zjadłoby się zjadło...jakąś trufelke...albo wagon trufelek :D mniam, mniam, mniam......mlask mniam...mlask!..[obleśnie sie oblizujac] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też bym zjadła sama sobie chęci narobiłam ...niestety w pracy siedzę do 17 a w szufladzie nie mam nawet jednego batonika :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zadnego batonika nie posiadałam...ale za to stałam sie dumna włascicielka opakowania śledzików w sosiku musztardowym :D były cudowne :) zniewalajace! fantasyczne! bajeczne! po prostu zajebiszszte!! :) [mniam...mniam...}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się pochwalę ja dzisiaj do pracy przytaszczyłam placki ziemniaczane mniam, mniam :):):) a co :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuję piee.........pierniczkami............pysznymi!!!!!!!!!! + wafelki z nadzieniem orzechowym w czekoladzie mlecznej !! jutro ostatni dzień praktyk................ ...........bedzie mi tych dzieci brakować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj luby przyjechał po mnie po egz. ........... i przywiózł mi wafelki............... ........myślałam, że go ......zjem z radości....... miałam ochotę na słodkości (skąd on wiedział....?....❤️......) i moja ochota została zaspokojona :P podwójnie :classic_cool: PS mamt CZTERY STÓWY na koncie :P dołkowym :D możemy sobie pogratulować i WYPIĆĆĆĆĆ [ dlaczego w emotkach nie ma flaszki.........? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 dawno sie nie odzywałam - ale zagladałam - a ze nikt nie tesknił to tylko sobie pisałam :) no ale na 400 stronie tyo ja MUSIAŁAM sie pojawić !! a jak :) tak samo bedzie z 1000 hehehe Leti - dla mnie poprosze jakiegos pysznego drinka ... całkiem zdziwaczałam przez tą ciążę i karmienie - i teraz jak już pić mogę (od miesiaca nie karmię) to pivko mi nie smakuije !!!! no szok :P :D ale jakiś dobry drink to może mi wejdzie ... zwłaszcza za Twoją poprawke !! u nas w ogóle sporo zmian - znowu pracuję - lekko mi nie jest i mam poczucie winy, ze moje dziecko jest podrzucane jak kukułcze jajo (ostatnio po pracy wiecznie musiałam cos załatwić - a to miałam zebranie rodziców, a to szkolenie itd.) ale chyba juz potrzebowałam wyjść do ludzi :) znowu zaczynam żyć hehe i nie mam czasu kompletnie na nic ..... w pracy spoko - mam nową koleżankę - prowadzimy razme grupę - bardzo fajna dziewczyna :) a myślałam, ze nigdy nie będę miała w pracy koleżanki, z którą wyskoczę tez gdzieś po pracy lub cos w tym stylau - a tu wychpdzi na to, ze super sie dogadujemy i myślimy o jakimś wspólnym pivq :) mamy kilkoro trudnych dzieci w grupie ale cóz ... bez nich byłoby za różowo :) no i zmieniła sie dyrekcja - z nową jestem na Ty :) przesympatyczna kobieta :) wcześniej była nauczycielką :) a teraz jeszcze najświeższe dane o moim serduszku :) otóż Amelcia raczkuje, mówi tata (oraz na wszystkich innych poza tatą - ata hehe) czasem jej sie uda powiedzieć papa, no i dzis chyba było pierwsze świadome baba na babcię :) małą bardzo za mna tęskni i gdy juz jestem w domu nie spuszcza ze mnie oczu .... mam nadizeję, ze sie rpzyzwyczai ... juz zaczęła w sumie ale od poniedziałku czeka ją kolejny stres - niania ehhh aż sie denerwuję jakto będzie .... aha - i jeszcze meluchna przesłodko tańczy !! no rozkosz po prostu na nia patrzeć :) jak ja najdzie tańczy nawet przy śpiewanych przeze mnie piosenkach dla przedskozlaków,ale najlepiej jej idzie przy muzyce latino (no i po kim ona ma taki zły gust ????) albo przy muzyce dla dzieci z tv :) buziaki dla wsyztskich - zwłaszcvza dla siostry marnotrawnej (tak tak - mam na myśli Ciebie madzq - wreszcie raczyłaś sie zjawic !!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wyzejh we wstepie miało być: a ze nikt nie tesknił to tylko sobie czytałam :) a nie pisałam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfciu, a w jakim wieku masz dzieci w pracy ?? ja miałam do czynienia ze starszymi - klasy 4-6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffiku :) bardzo cieszę się, ze u Ciebie wszysko ok widzę Twoją uśmiechniętą i szczęśliwą buzię i aż żyć mi się chce :):) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfciu, słodziaku, dobrze,że się odezwałaś, jakoś tak intuicja mi podpowiadała, że masz dużo pracy. Jak napisałaś, że wolne już masz za sobą, to moje przeczucia się sprawdziły :D Dobrze, że dajesz sobie radę :) Inga, Sylvi, Emi, Behemot, Karaani (za nią tęsknimy NAJDŁUŻEJ .... ) Efciusia, Molly ODEZWIJCIE SIĘ !!!!! nasze grono coś się wykrusza......mam nadzieję, że to przejściowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na 400 stronie musialam sie pojawic :) Witajcie kochane moje dziewczyny 😘 Fajnie ze jesteście :) Leti,Elfficzku,Madzik,Milunia i reszta :) No i gdzie pozostałe wymienione przez Leti? dziewczyny odezwijcie się 🌻 Co do słodyczy....mam troszkę zapasów w szafce :) Bo teraz będą kobiece dni,więc apetyt na słodkości będzie wzrastał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pewnie, że przejściowo tylko się tu nie pojawiałam, ale codziennie byłam obecna duchem ;) Chyba każdego wrzesień zawala pracą... mnie też. :( Jeszcze niedawno narzekałam, że przytyłam.... :O a w ciągu trzech tygodni poleciało mi prawie 5 kg :D Znowu mam takie luźniutkie spodnie... uwielbiam takie uczucie :P Szkoda, że do ideału jeszcze ssspoooroooo mi brakuje 😭 Batoników nie tykam, a inne specjały omijam szerokim łukiem :P A tak ogólnie bywa różnie, jak zawsze chyba. Ostatnio mam uczucie mrowienia, przychodzi niespodziewanie i przypomina sobie o mnie zbyt często.... i już sama nie wiem.... jeszcze trochę to zacznę myśleć, że jestem hipochondrykiem ;) Albo Sm daje o sobie znać... 😠 Jak ja dotrwam do nowego roku i następnego rezonansu????? :O Leti gratuluję z całego serducha 😍 I co by tu jeszcze? :O O tatuażu: mój luby namawia mnie na jakiś taki malutki, dyskretny, gdzieś na łydce albo na plecach. A ja cholernie boję się bólu :O No i nie wiem, czy w moim wieku wypada dziergać sobie tatuaże? :P Grypa żołądkowa dopadła chyba moje dziecię.... Już wczoraj narzekał na brzuch, a teraz leży na łóżku i niemal płacze ... a to do niego niepodobne..... Albo ma już dość szkoły i tęskni za komputer em :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malucha zdenerwucha
zabije!!!!!!! ja tu chora jest nie moge!!! a wy mi tu o batonikach..ciatseczkach..szampanie..flaszeczkach!!1 zabije!!! rzuce urok! ide sie polozyc..bo umieram! A co do bolu...Emi....nie ma sie czego bac!!! w pewnym momecie to bylo nawet przyjemne-prawie doszlam do O..haha..powaga :P Leti..gratulacje! Effik! no nareszcxie! dostalas strongery od matuli? Aha...i mi tu jeszcze o plackach zmienaczanych mowia! pieknie! wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, będzie lepiej !!!!!!!!! Emik witaj! Macie pozdrowienia od zapracowanej Sylvi, która ściska i obiecuje, że jak będzie miała więcej czasu na jesieni, że zajrzy :D ja dziś mam jeszcze szkołę i pilnuję dziecka kuzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zła na cały świat
Dziewczyny! Co ja mam zrobic? mam ...biegunke..chlip! przez to nie poszlam do szkoly..a mam dzisiaj wazny spr z "młodej polski".. cholera no! najpierw zatrucie..potem biegunka! zabije..biore wegiel i smecte...co jeszcze mozna wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem malutka nie wiem :( ....hm...coś mnie gardło pobolewa :O 😠 :) pozdrówka dal wszystkich 👄 Emi ciałem też bądź z nami 👄 ja też mam duuużo pracy.........:O -> niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zła na cały świat
teges..Mili...wez sobie jakis holonex..albo orofar :) a mi juz trosku lepiej! biore smecte..i laremid no i wegiel ale jestem wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×