Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dzięki malutka za radę po drodze do pracy zgarnęłam fervex i to musi mi wystarczyć ale po pracy pojadę do apteki i zrobię zaopatrzenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mała niedojrzał mnie tu na gadulcu stresuje! krzyczy i rozstawia po katach robiac grozine miny. no wiec jestem by sie przywitać i nie narazic tej terrorystce :) dzień dobry! ...🌻... NIFUROKSAZYD!! - pamiętajcie na zolądkowe zatrucia wszelkiego rodzaju!! na choroby żołądkowo jelitowe, na grypy bebzunowe i inne poczwary! - NIFUROKSAZYT - tylko na recepte jest jak juz pisałam, ale można czasem wyżebrac w aptece...tylko oczy puszka -okruszka trza zrobic :) dobra lecaa bo zarobina jestem :D 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :) +👄 a na początki grypy co??? tylko nie pisz, że jeden głębszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała tarrorytka
No..! to jeszcze tylko matke czeba pogonic! Slonka..a nie wiecie co sie dzieje z Karaani? matwie sie o nia..nie zgada..nie pisze..buuu ide sie polozyc..jestem wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka :0 ja tam nic nie wiem o nikim :O zwłaszcza dzisiaj... łep mnie boli 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ferwex i lezec i sie pocic :) no i do lekarza, bo jak ciezsza grypa to antybioty trza koniecznie. a łamie w kościach, bola mięsnie, oczy łepek peka? no to grypa. jak kaszel i katar i mały ból głowy to zwykłe przeziębienie - trzeba przeżyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie łep pęka i z lekka gardło pobolewa fervex już dzisiaj wzięłam :) może mnie nie rozłoży :) ...a położyć się nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chore kochane 👄 dobre jest to, że już weekend i bedziecie kurować się w domku, pamiętajcie, bez żadnego wychodzenia na zizizizi !!!!!! :) 👄 ja też nie wiem, co z dziewuchami .... a Kalię pamiętacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała tarrorytka
lepiej! juz mi lepiej! uff... Mili a jak Ty sie czujesz? A nio...a co z Klia? i kitty jane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać bo mnie Leti opierniczyła :P (żartuje) a tu jakiś szpital czy sanatorium już :) Co z Wami? Nie odpoczęłyście na wakacjach, nie wygrzałyścien się na słonku? U mnie bez zmian, praca, dom, biegam do dentysty jeszcze na dodatek. Na nic nie mam czasu i ochoty. Oki uciekam bo jeszcze sie zaraze, a to nie wskazane dla mnie, bo urlopów brak. Trza pracować jeszcze dłuuuugo. Pozdrowienia dla moich koleżanek i nowych topowiczek. Postaram się zajrzeć co jakiś czas i nadrobic zaległości w czytaniu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Syvi --- wreszcie --- jesteś -> buziaczek 👄 oby częściej :D a ja dołączam do szpitala....... tak mnie gardło pierońsko boli, nie wiem, czy będę mogła coś przełknąć :( każde przełknięcie śliny to mordęga ...... skąd mi to się wzięło ............? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dołkowo zamarzlo....:) dzień dobry! ..🌻... ja dzis smutna jestem. bo tom bedąc w delegacji z kolegami poznał jakies 2 laski i wczoraj ,,przypadkiem,, zobaczyłam sms w jego fonie który przez jakiąs trzecia został przez nie wysłany z pozdrowieniami ze stanów...no i własnie sie dowiedzialam że mój tomus...chlip...chlip...psi chuj...sobie po kraju jeździ i kurna telefony obcym laskom podtyka...kurwa fascynujace :)..i jak zwykle jego wymówka - w sprawach słuzbowych...kurwa! ale jak się przysiadał do ich stolika to chyba nie wiedział że służbowo, no chyba że jakaś piep..na wrózka z niego.....nie wiem co zrobie :) chyba to oleje...no bo co...jestem taka wsciekła ze dałam mu z 10 razy po łbie...nie wiem jak pójdzie do pracy. ma krwawy slad po mojm długim, wypielęgnowanym pozanokciu na skroni....:) a tam nie chce mi sie o tym gadac... jakis marazm mnie ogarnia...:) chyba do swojej depresji powróce :) albo wpadne w silna melancholie...smutek i nostalgia...mroźny powiew z mego serca...zimne ognie z moich oczu...cóż trzeba stworzyć ,,ciepłe ognisko domowe,, a raczej pokazac, ze JESZCZE RAZ COS TAKIEGO SIĘ ZDARZY beda w tym domu tylko skamieniałe, zwęglone , oszronione, czarne zgliszcza....:D :D [złowieszczy smiech] a jak! w sumie luzik tez mi sie zdaza gadac z milymi nieznajomymi...no ale żeby jak ta ...pip..pip..pip...dawac numer telefonu?? nie! mi sie to nie zdarza jak jestem w stały zwiazku...:) no a poza tym weekend był beznadziejny! :) pozdrawiam :) :classic_cool: dobra, se przynudzilam troche, wracam do pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogło zamarznąć ! Zima co prawda idzie ..... ale to jeszcze kupa czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica do Madzika
Cześć Ma-dziku! :-) No coś Ty, zgłupłaś, żeby przez wyskoki chłopa do depresji wracać? ;-) Mam Ci przypomnieć, co mi kiedyś wtykałaś do pokręconej łepetyny a propos pewnego osobnika? (BTW - osobnik ma się dość dobrze :-) ) Nie daj się przymrozkom, no! Ściskam ciepło na rozgrzewkę! :-) 😘 😘 😘 Pozdrawiam wszystkich! :-) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała tarrorytka
Bosz..faceci sa beznadziejny... Madziola...Ty tak teges,...nie nerwuj siem..bo raz,że to facet, dwa szkoda Twojego zdroffka! Wrr...a mnie wkurza...bo Wojtek mo.in jest barmanem! a,że koczkodan jeden..mimo wszystko..hyhyh..ma ten swoj urok..i przychodza do niego panny i sie szczerza do niego malo im wary nie odpadna.wrr...a wlasnie..jeszcze wczoraj mi opowiadal,ze jak poszedl do baru z chłopakami..to im znajoma zaczela na stole tanczyc..super kurwa! no..ale to faceci..nie nalezy sie przejmowac... no...a w weekend chlałam jak głupia :P...tak..biedny moj brzuch..ale to bylo niezamierzone,of koz :) ide do skzoly...boze..uchron mnie@ blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ci faceci, faceci... nie mogę mówić za wielę bo mi głos odebrało -> pomocy!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik do nerwicy :D a tam nerwi, nie będe se głowy zaracac taka drobnostke....guuupi by byl jak by mnie w trabe zrobił, nie? hehe :D z reszta jestem w posiadaniu jego wszystkich udziałów nowej firemki....i przez najblizsze 2 lata tak bedzie...więc lepiej niech nie podskakuje :D i cieszę sie że wyżej wymieniony osobnik dobrze się czuje :) i mam nadzieje, ze i ty razem z nim :D ;) 😘 😘 mala niedojrzała - rany barmanem jest? jeju ale musicie sobie widziec kolory i ogladac głosy :D eeeh! barmani zazwyczaj sa mili dla napiwku...nie dla klienta :)...i nie chca dac sie poderwać....to takie...nieprofesjonalne :) z reszta nie chce mi sie zadręczac ! jesień idzie - najpiękniejsza pora roku :D uh uh uh ja jak lovać jesień 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała tarrorytka
MAdzik..no wlasnie...tylko on jest taki czlowiek..ze cieszy swoja miche do wszystkiech, wszedzie i zawsze! taki wesoly ludek..wrr...bleee tzn.on m.on jest barmanem..wurwa...juz wole jak robi cos innego! bo jak on mi zaczyna opowiadac o tych swoich klijentkach to mi noz w kieszeni sie otwiera...wrr ide do skzoly..wurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff.....idzie jesień ...tak, Madziq, tylko czasami te długie samotne jesienne wieczory sa przygnębiające ... chociaż, jak wrócę na uczelnię, to na pewno nie będę się nudzić ! dziś wyszło słońce, ale temp. jest bardzo niska :( Malutka, wytrzymasz jeszcze ten roczek, szybko zleci, zajmiesz się trochę nauką, a potem jupijej!!!!!! i do Wojtusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmoki 👄 ale tylko w czółko co by Was nie pozarażać ...a wiesz madzik mój kumpel też jest barmanem i nie raz mi opowiada, że była taka jedna d... i tak mu się podobała pytam się dlaczego się z nią nie umówił on, że nie może umawiać się z klientaki bo jakby się szef dowiedział to by z pracy wyleciał ...a poza tym to tak się nie powinno robić więc zgodnie z tym co Leti napisała barmana nie jest tak latwo poderwać, a są mili właśnie dla napiwków :):):):) a głupie baby cieszą się i wdzięczą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terrorytka....prosze cie...mój jest taki sam...wszyscy kochaja tomusia a ja jestem zolza i chisteryczka w dodatku....yyyh...nawet moja matka jak dzwoni zeby sie zapytac co nam na obiadek zrobic to nie pyta co JA bym zjadla tylko CO TOMUS BY ZJADŁ!!!wrrrrrr! nawet dzieci go kochaja...nigdy żadne sie nie rozpłakało jak im podtykał przed oczy swoja wielka gębe....a ja? wystarczy że zerkne z ukosa, z odległosci 10 metrów na jakiegos bobasa a ten juz sie zanosi płaczem, mało się nie udusi tak ryczy....wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili, ja nie pisałam nic o barmanach ..... to chyba Malutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti sorry :) jestem chora i nie dowidzę ;) ma-dzik moja mama czasami pyta się mojego lubego: \"jak Ty z tą cholerą wytrzymujesz\" i to jest sprawiedliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma gadki ;) i nie cholera, tylko Milunia :P słońce, słońce jesienne słońce .... i najważniejsze - dziś nie pada !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała tarrorytka
Może macie racje z tymi barmanami..nie wiem jak to jest u Wojtka..a wkazdym razie..cholera mnie brala..jak jego "kolezanka" z pracy sie do niego dobierala! Kobieta! 30 lat! a on..21! no sorry very..troche to roznicy jest..ale ona to stukała sie non stop..codziennie inny koles..hehe :) nikt jej nie lubil..a kilka dni temu ja wyrzucona za kradziez :) gupia! Madzik...a no racja! A najlepiej..hehe..jakis czas temu..jechał z szefem i szefa mama samochodem..i ta mama do W "no..bo Ty taki fajny..i wogole..przyjedziesz do mnie u zrobisz mi obiadek,co ty na to?" hehe...bardzo bezposrednia :) hehe. anglicy sa smieszni :P Mili...jak wrocisz do domku..od razu do łóżka! żebyś mi sie za sprzatnie,gotowanie itd..nie brała! wykurować się musisz! Masakra! ale za to ladny dzien..ja dopiero co wrocilam z zajec..i jade na 19:30 na angielski..bede w domku od 22 :( chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytepić cały gatunek męski 😠 Mój też poszedł w pizdu.... Z doła to chyba się nie wygrzebię.... Ale będę dzielna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi -> tuli, tuli -> bądź dzielna (nie ten to inny ;) ) ...a zresztą czy faceci tak naprawdę są na niezbędni ??? nie chyba nie :) mi co raz to gorzej dzisiaj mam jeszcze aktaki kaszlu gdy tylko usiłuje coś powiedzieć -> wczoraj poszłam do łóżeczka ale dopiero ok 24.30 tak jakoś się zeszło chociaż nic takiego nie robiłam :) wcześniej musiałam zmyć, opiłować i pomalować paznokcie u rączek i nóżek bo taka chora nie chciałam iść do mojej \"malarki\" po co miałam dziewczę zarazić, ...dzisiaj mam aquaaerobik -> niestety chyba na niego nie pójdę bo mój luby mnie straszy, że jak pójdę to się na mnie obrazi i mówi, że ja jak dziecko chora na basen :O a ja tak lubię tam chodzić, no i szkoda mi karnetu ale raczej posłucham lubego bo jeszcze faktycznie jakiegoś zapalenia płuc nabawię się ...a może po basenie będzie mi lepiej jak myślicie???? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi 👄 buźki, też tulę, wszystkie tulimy i przytulamy ... Przesyłamy naszą babską siłę, abyś się wzmocniła ... i nie szukaj, ani nie wpadaj w doła, bo doskonale wiesz, co my z nim zrobimy ;) Łopata i do roboty :P Mili, może lepiej odpuść sobie tę wodę, polepszyć, to Ci nie polepszy, ale może zaszkodzić, lepiej sobie nie dodawać, tylko wrócić do domu, akurat w tym przypadku posłuchać lubego, wziąć sobie coś na wzmocnienie i do łóżeczka pod ciepłą kołdrę. Ja zaziębiłam się wczoraj, na polu tak bardzo piź...%$& tzn. wiało, dziś jestem zakatarzona, gardło boli ... Zaczęło się zimno, organizm na to reaguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :) niestety chyba własnie tak zrobię jak mi radzicie tzn. nie pójdę na basenik :(:( bo dopiero ranek a ja czue się taka zmęczona i wycieńczona, a na dodatek boli mnie głowa ...Ty zaś jeśłi to tylko możliwe nie pracuj dzisiaj na łonie natury tylko lepiej wygrzej się i wydobrzej bądźmy rozsądne ;) i nie wygońmy choróbsko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój luby też mnie bardzo wspiera (gg), a jutro się spotkamy, to pomoże mi się kurować ;) Już dziś piję gorące herbatki z miodem, gorące mleko ... Głowa mi też pęka i ledwo co patrzę na oczy :( jutro idę na kontrolę (noga, ta po wypadku), mam nadzieję, że będzie dobrze ... Milu, nasi mężczyźni sa kochani, zawsze potrafią o nas zadbać ❤️ Wspólnie przegonimy te wredne wirusy !! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×