Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

...w dalszym ciągu chora po wizycie u lekaża siedze w domu (a dokładniej leżę) i leczę się 👄 to co ewakuacja do starego ??? :) 👄 widzę, że jednak tak i to na całego i fajnie może \"kotś ze starchy ludków\" będzie nas kiedyś szukał :) 👄 ...nie ma to jak w domu (czyli na starym dołkowie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuppppiiiiiii... powrót na stare śmieci :D Czyli jednak ktoś poszedł po rozum do głowy ;) No i jednak mnie nie odcięli :D a nawet podłączyli do nowego super nowoczesnego nadajnika i ma być jeszcze lepiej niż było :D A u mnie stare biedy... no może poza tym, że wychowuję swojego kombinatora ;) bo dziecku bez dyscypliny, może w głowie się poprzewracać ;) 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień:Ddobry:D Dziś pierwszy raz w całym tym nieudanym tygodniu jestem w domu .... I trochę odpoczywam. Ale jadę po południu sobie pograć, bo jutro koncert w filharmonii ;) Rozkład zajęć mam b e z n a d z i e j n y :( 😭 Za jakie grzechy.............?? I tak rzadko będę u Was, bo wogóle rzadko będę w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staaare dołkowo cuuuuuuuuuuuuuudnieeee :D :D :D Matula należy Ci się duuuża 👄-ka za to :D 👄 nie za bardoz amma czas na pisanie bo mały brój zainteresowała się ulubiona szafka z butmai .... czy ja muszę mieć takei ruchliwe dziecko ??? :D mam lekkie trzaski w rpacy - już jest nieco lepiej co rpawda ale i tak z utęsknieniem czekam weekendu .... jak dorbze, ze jeszcz etylk dzisiejsze 5 godizn i 2 dni woolneeeeeeeeeeeeegooooooooo buziole dla wsyztskich ps. madzik- niestety nie pomogę ale trzymama kciuki żebyś znalazła sposób na założenie gadulca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi -> juppppi, juuuuu:):):):) jak to dobrze, że Cię nie odcieli :D:D:D Leti -> musisz sobie w tym be... rozkładzie zrobić porządek i okienka specjalnie dla nas ;) ...a mi nadal źle [tzn. nic nie lepiej] 👄 spadam do łóżeczka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! MNo...robia porządki! bo pajaca i diabły tez przywrocili :) nom..spadam czytac ksiazke.. LEti...uszy do gory..moze plan sie jeszcze zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki zupelnie nie wiem od czego zaczac, wiec moze od zareczyn. zareczylismy sie w polowie wrzesnia. marcin poprosil mnie o reke.... w parku! siedzielismy sobie na laweczce az tu nagle, ni z tego ni z owego marcin rzucil sie na kolana przy ludziach i oswiadczyl sie. poplakalismy sie jak glupole a potem poszlismy na kolacje. to akurat mila historia ale mialam tez kilka niemilych chwil np. moja mama przeszla powazna operacje a mnie przy niej nie bylo. dzieki bogu juz czuje sie dobrzei wszystko jest ok. a tak w ogole to musze sie pochwalic ze zycie z moim miskiem jest swietne, nie podejrzewalam ze bedzie nam ze soba tak wspaniale. pozdrawiam wszystkie dolkowiczki niestety nie moge wpadac do Was czesto bo nie mam czasu a internetu w domku nie ma :( postaram sie tez wyslac Wam pare zdjec z Dublina (ogolnie nie podoba mie sie, wyglada jak moje rodzinne Katowice a nie stolica). paputki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, rzeczywiście... ten mój nowy net śmiga jak rakieta :D zwykle o tej porze mulił jak żółw :O Milunia 😘 a może ten lekaż ;) nie trafił z antybiotykiem? z doświadczenia wiem, że często tak się zdarza. Może idź jeszcze raz do niego i niech coś innego Ci zapoda? Leti 😘 z moich studenckich czasów to pamiętam, że się cieszyłam jak miałam jakąś przerwę :D Naprawdę ;) Był przynajmniej czas na załatwienie zaległych spraw, na jedzonko albo po prostu na ploty i odpoczynek od gderania :P Czemu doba ma tylko 24 godziny? :O a może ktoś chce oddać mi kilka ze swojej? Spędziłam całe popołudnie w kuchni, bo zachciało mi się jeszcze papryki z miodem i sosu słodko-kwaśnego. Spiżarnię w tym roku mam już zapchaną :) A jutro sprzątanie 😠 bo luby właśnie kończy malutki remoncik ;) Znowu jakieś dziwne rzeczy ze mną się dzieją :O Witaj weeeekendzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Behemotka
Taniuszka > lo bosze.. gratruluje. chlip chlip chlip.. kolejne dziecie sie bedzie wiazac na dobre i zle.. chlip. cholera. ja sie chyba zaraz naprawde porycze bo.. tyle sie zmienilo. 3 lata temu.. no coz niektore z was nie byly matkami :) niektore mezatkami i zareczonymi a niektore.. byly przed przeprowadzka. i jeszcze.. niektore nie studiowaly.. pamietam.. byla tez jedna osobka (oj mila osobka) przed osiemnastka i sie opijalo to :D a teraz... powazne kobiety z powaznymi planami. cholera czy tylko ja nie dojrzewam ? :( moze w kolejnym zyciu. madzik- nie daj sie odciac! walcz Elffik- ucaluj rozrabiake ode mnie. caluski dla wszystkich 😘 i usciski p.s. ma sie ukalady to i dolek wrocil ( tylko nie posadzajcie mnie ze w jakis dziwny sposob zaplacilam za ta usluge ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... he.. znaczy to ja.. jak niektorzy moze zalwazyli wpisalam zdrobniale.. z @ :D ale to wciaz ja.. starzejaca sie matka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia--jak zdróweczko ? wracaj do zdrowia kochanie 🌻😘 Leti--biedulko mało Cię będzie na dołkowie :( jak tylko będziesz to pisz co tam u Ciebie :) Jak tam po koncercie w filharmonii? Elfficzku---ucałuj curuchnę od Cioci Cleo :) kocham dzieciaki :) i dobrze ze jest ruchliwa,choć to napewno męczące.;) Taniuszka--powodzenia na nowej drosdze życia :) dużo szczęścia zyczę :) i jeszcze raz grratuluję :) EMI--a ja dziś robie gulasz :) jestem początkująca,ale wyszedł pyszny,więc dziś robię poraz drugi :) A ostatnio mam często smak na.....śledzie :) nie nie,to nie to co myslicie :) Behemotku---ja też jestem jeszcze "niepoważna" :) z facetem stuknęło nam 5 lat chodzenia,a mnie jakoś nie chce się ruszyć i załatwiać nauki,slub......ale to z lenistwa :) kiedyś też to zrobimy :) pozdrawiam i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszkoa :) naprawdę miło Cię widzieć :):) zaręczyny w parku -> jakie to romantyczne i boskie :D:D:D życzę Ci abyś zawsze była taka szcześliwa jak wtedy i żeby jedynymi łzami jakie pojawią się na Twoich policzkach były włąśnie zły szczęścia :D:D ...no własnie Emi czemu doba ma tylko 24 h :):) tyle chciałoby się zrobić a czasu tak mało Cleo -> moje zdrówko jest nadal nijakie co do lekarza zmieniłam, dostałam nowy antybiotyk od czwartku (a dokładniej środy popołudniu) leżę w łóżku i prawie nie wstaję, ogólnie jest mi lepiej ale kaszel jak miłam tak mam ...a lekarka wysłał mnie na różne przedziwne badania na początku byłam na nią zła, że niby po co one ale teraz tak myślę, że moż je jednak zrobie bo żeby kaszleć miesiąc czasu to przecież nie jest normalne próbowałam już chyba wszystkich sposobów na pozbycie się kaszlu i nic 😠😠 ...za oknem taka piękna jesień, słonecznie, ciepło.... a ja muszę gnić w domu zaś jak już wyzdrowieje to zapewne będzie brzydko jak cholera 😠 ...bawcie się dobrze dziewczynki w tych ostatnich weekendowych godzinach i znajdźcie chwilę na spacer (zróbcie to dla mnie i za mnie) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam w to piękne niedzielne popołudnie 🖐️ Na samym początku witam serdecznie Matkę i z całego serca gratuluję Taniuszce 👄 Witaj Taniu, \"w klubie\" :D Wczorajszy koncert w filharmonii był cudowny, ponieważ było to 30-lecie naszej orkiestry :) Zagrałyśmy kilkanaście utworów, widownia dopisała, nawet tv była :P Jesli będę miała jakieś fotki, to prześlę :) A wczorajszy wieczór spędziłam z lubym 👄 I dziś chyba też się widzimy ;) Kurczę, zostało nam 10 m-cy ;) Ale to szybko leci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! sluchajta! za to ja Wam fotki przeslalam na maile..ale nie wiem czy mam Wasz aktualne adresy! W A Ż N E ! ! ! ja zmielam adres swoj..teraz mam: paws@tlen.pl ! pezyslijscie mi swoje adresy na tegoi maila nowego.oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssu!! i znofu nasz wykasujooo!! tak dobrze żarło i zdechło .... topik umiera czy jak :) malutka tez ci cosik wysłalam :0 tylko sie nie smiej że jedno oko mam wieksze od drugiego...to pewien syndrom......sztywnej wargi...znaszszy sie...już pijana jestem :) hi :) mam nowe buciki i ssuudoffna kurte :) aah! taka zielona...niby wojskowa podszyta takim chamskim zielonym miskiem :) z futerkiem na kapturku. a butki brazowe ...nie da się ich opisac :) dlugie....takie wąskie noski maja ale nie przebisniegi. hmmm.obcas...brak :)takie niby pólbutki :) no ale sudofne :0 no to sześć . sie pochwaliłam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Piękna Magdaleno (nie)Dziewico Z Grzywą! xtra fotki!!! a fryzurka (to na nowa) jest swietnie dopasowana..a ta grzyweczka dodaje Ci uroku i odejmuje lat.. bardziej zasłodzić nie mogłam :) ale tak właśnie myśle :) (nadmiar miodu prosimy zdaj i rzuci komuś innemu) No... a ja sobie ostatnio..kupilam..nic :) a przepraszam! długopis...za całe 2,99 :) zaszalalam :) niebieski taki fany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma--dzik--składam reklamację....nie dostałam fotki z grzywką :( buuuu.....😭 Malutka--w e-mailu Ci napisałam,ale tu tez napiszę----jesteś SEXY ❤️ cudna dziewczyna :) A co do zakupów kupiłam sobie w sobotę biały jesienny płaszczyk :) właściwie to nie biały,tylko jasny ecru :) z materiału boucle :) milusi,do kolana,z paskiem w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja z reklamacją 😠 bo żadnych fotek nie dostałam :O Mało tego: nie mam pojęcia jak wygląda malutka i madzik :( a o ile sobie przypominam to Wam siebie posyłałam :P No , chyba, że mam sklerozę ;) Więc proszę ładnie o fotki na andziab34@op.pl tylko nie zapomnijcie wpisać B po ANDZIA :) A kurtkę sobie też nową kupiłam: czarną, z białym i kapuurem, a kaptur ma miluśki puszek. I też baaardzo mi się podoba :D Ale tak ogólnie humor mam kiepski, mniejsza z jakiego powodu, bo nawet nie dam rady do tego wracać... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti,EMI--miło Was widzieć :) EMI--kochanie przytulam Cię do mojej skromnej piersi ;) nie smutkaj się słońce moje 🌻 Ja juz lece do domu,wiec miłego wtorku,będę we srodę papapa 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki... moje ego wzrasta ;) Emi...słuze ramien za ramie! mi tez chce sie ryczec ;( a fotasie juz sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODEJMUJE LAT?????????? boszsze...no tak..przeciez to juz 25 za 4 miechy! ...trzeba se odejmowac co nieco...yyyh na razie tłuszczu se odejmuje - już 3 raz w ciagu tygodnia.....i raz na basenie... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wielkie dzieki, zdjecia jak zawsze super!!!! Ma-dzxik ja skladam reklamacje, a gdzie zdjecia dla mnie 😭 ja tez chce zobaczyc Twoja grzywe. No co to kurna ma byc???????????? Ja milo ze znowu na starych smieciach, ostatnio nie bywalam, bo sie kompy sypia na potege w pracy, a w domu wciaz na wszystko brakuje mi czasu. U mnie pos taremu, dalej chorobsko trzyma, Milunia, a jak tam teraz Twoje zdrowko, trzymaj sie. A ja siwe pochwale, ze niedziele spedzilam w Bieszczadach, jaka cudowna pododa byla. Super. A zakupow niestety ostatnio nie dokonywalam, chociaz przydaloby sie uzupelnic garderobe, aler portfel tez!!!! Behemotku Ty to masz wplywy!! Taniuszka gratulacje, cudownie, szkoda ze nie ma dostepu do netu i czesiej nie mozesz nam zdawac relacji co u Ciebie, ja tez chce Twoje fotki. Emi, Elffik i cala reszta ferajny wielkie buziaki dla Was. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wysłalm wam...nie wiem czy dojszły :) bo na 2 czesc były podzielone. drui mail doszedł a pierwszy chyba ni.....ale to dajcie mi znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ... no no .. z ładnej dziewczyny powoli (podkreślam - powoli hehe :P ) wyrastasz na piękna kobietę :) kto robi Ci te zdjecia ??? świetne ujęcia - zdjęcia niemalże jak profesjonalne :) Emi 👄 nie smutkaj Uszy do góry - będzie lepiej :) Msadzik - najwredniejsza z werdych sióstr !!! gdzie fotasy dla starszej sisters ???????????????????????????????? ja sie tak nie bawię - nie widziałam cud grzywy buuuuuuuuuuuuuuu przydałoby mi sie odjąć kilka lat ... w przedszkolu był fotograf ... i było zdjęcie grupowe ... dziś dostałam gratis jedno (zawsz epanie dostają, jeśli na nim są) Ludzieee czy to straszydło to ja ??????????? nieee no pora cos zmienić .... !!!!!!!!!!!!! staro to moze nie wyszłam ale ... taka jakaś gówniarzowata wstręciucha brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Tylko skąd wziąć na fryzjera ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja znowu z reklamacją: nie dostałam fotek od Madzika 😠 i przypominam, że niezareagowanie na reklamację lub brak odpowiedzi w terminie skutkuje tym, że powinna być wypełniona zgodnie z żądaniem reklamującego - K.C. :P A malutka to laska :D a ten facet to Wojtas? tak z ciekawości się pytam.. ;) Dziś już trochę mi lepiej, ale tylko trochę.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do fryzjera się wybieram i wybieram, a dojść nie mogę :O teraz mam plan w piątek, ale ciekawe czy coś znwou nie stanie mi na drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki..ale juz koniec..bo jeszcze sie rozwydrze i zaczne zadzierac nosa ;) a jak chcecie wiecej fotek...to znajdziecie mnie na tych adresach http://fotografia.interklasa.pl/index.php?akcja=autor&rid=5569&tr=1 - stronka mojej Cioci :) http://fotografia.interklasa.pl/index.php?akcja=autor&rid=776&tr=1 - i Cioci koleznaki :) Madzik..no tak..serio kochana! Inga i dla Oliwki :) dzieki..ach..zazdroszcze tych Bieszczadow.. :) Elffik i dla Amelki :) A wszyscy na zbiorowka wygladaja inaczej niz w rzeczywistosci..zw.szkolnych..Wiesz jak ja okropnie ostatnio wyszlam..hihi..wole nie mowic..jak czarownica...conajmniej ..straszydlo..ble Emi...😘 A ten facet...to Kamil..wlasnie poznalyśmy Go podczas robienia fotek u nas na rynku..ma boooskie oczy! Aaa..Emi...do fryzjera marsz! :) kobieta musi o siebie dbac.. (hm..ja nie bylam od lat...conajmniej 10:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię właśnie bawi się samo na pierwszej w życiu dyskotece. A durna matka chodzi od okna do okna :O Co prawda impreza ma skończyć się o 19, ale i tak nie mogę się doczekać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×