Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

no szesć. ja zdjątka taniuchy tez dostałam. a i owszem :) niestesty nie wiem czy ładne czy nie, bo .....sorry....chuj administrator takie mi blokady na kompa załozyl, że nawet se godziny nie moge sama przestawic! dobrze chociaz, że kurna wy...ć sie sama mogę....sorry taka wulgarna oststniu kur...szaczek jestem ale jakas złosc we mnie siedzi :) eh! malutka - szalona istoto, do studniowki masz jeszcze tyle czasu, że znajac ciebie znajdziesz jeszcze setke kandydatów na osobe towarzyszącą . nie boj żaby :) a jakby co to se wąsy dokleje cycki przyklepie i damy radę ;) hehe elffi! no mela jest swietna! slini sie zawodowo :) hahaha :D mordka taka koffana :) MOS - boszesztymój skad dziecko drogie u ciebie takie doly ?? jessu pianki w czekoladzie - nie piszcie takich strasznych rzeczy!! ja tu na diecie bezcukrowej - niskotłuszczowej! takie teksty wywołuja u mnie nieposkromiony ślinotok...kapie mi z gebuli jak małej amelci...hehehehe! cleo - a sso tam u ciebie, tak pozdrawiasz i odpisujesz a nic nie piszesz so tam? aaaa rozpieszczać się lubimy nie??? dobra....u mnie jak zwykle - leń sie rozpanoszył w kazdej dziedzinie mego ....ekhem...ekscytujacego życia 24 letniej kury domowej hahahaha! buuu! smarrrk - juz dobrze :) wiachy ostatnio puszczam. normalnie mięchem tak rzucam, że trzeba mnie uspokajac...boszsze - leczyc się musze - nie? no to pa! do jutra chyba - bo zawsze pod tramwaj moge wpaść, nie :D tfu tfu tfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Już mi lepiej, to po spotkaniu z moim lubym. Jak weszłam tu dzisiaj i poczytałam wasze odpowiedzi to taki, jakiś banan na gębie mi się zrobił. ;) Fajne jesteście. Jeszcze nie wiem która, co i jak i z kim...... wybaczcie, ale nie jestem w stanie doczytać 406 stron postów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz...Madzik!!! wez Ty normalnie przyjezdzaj tu! bo ja nadal nie mam z kim iść!Ty mi o diecie..a ja dzisiaj w nastepne spodnie sie nie zmiescilam!!! blech.. Leń? A na aerobik jeszcze chadzasz? :] Made Of Sun :) ciesze się,że Ci lepiej! :) Banan :) hehe.. :) do dobsz..bardzo dobsz... Wurwa! a mi minal termin zaleczenia!!! aaa!!!! pier...20 ptk w plecu..fuzk..i dlaczego?! z Malutkiej głupociny.. leń śmierdzocy jedetnm:P A teraz mykam..mam dzisiaj test z angola..blee..ale na to umiem :) Aha..jeszczew dzisiaj jak zobaczylam test z angola (innego) to myslslam ze babe powiesze..czarna magia! wrr bluzka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Wesoło tu, ale też i mięsożernie :P Malutka jak tam egzamin? Taniuszka my się nadal nie znamy :( , może na jakieś zdjęcie się jednak załapie? Milunia, EMI a gdzie Wy sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..egzaminu nie bylo!! hahahahaha!!!!!!! hahahaha!!!!! hahahaha!!!!! no..a zdjatka to ja Ci wysle tylkna razie czekam na plytke od kolezanki z nimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany malutka! ja tez chce takie zdjęcia! kto ci je robi? sa świetne :) boszsze chyba migrene bede dziś miala. juz mam pierwsze oznaki ataku....białe plamki w miejscu gdzie skupiam wzrok....zaraz beda czarne, botem będę rzygac a poźniej to juz przez reszte dnia beda mi wbijać wielkim, drewnianym mlotem zardzewiałe mega gwoźdźe w mały łepek....yyyyh....nie nawidze tego....skocze se na izbe po jakis zastrzyk...eeeh... mam takie zakwasy po wczorajszym aerobiku ze normalnie tragiiiiiedia. o istnieniu niektorych mięsni ktore mi teraz zyć przeszkadzaja nie miałam do tej pory najmniejszego pojęcia.... dupka boli, uda bolą...boczki boloooo....normalnie chlip...taka biedna dzis jestem, chlip, ze chyba batonika zjem :) czeko-czeko-mega czekoladowego...:) dobra jakbym umierała dam znać. trzymajta sie dołkowe laseczki :) hehehe. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie trzymamny! To Ty sie trzym! :P jak dzisiaj lepiej? a wiesz,że na zakwasy to najlepszy jest ponowny wysiłek..trening :) mi zawsze pomagało..aha..i zawsze po dużym wysiłku robiłam sobie gorącą kąpiel..a potem rozmasowywałam sobie ięśnie..albo ktoś mi :P A ja dzisiaj dokańczałam pozew..będę całkiem sama..zastanawiam sie czy pisać wniosek o przydzielenie mi adwokata z urzędu..wciaż się nad tym zastanawiam..bo będę całkowicie sama..Nawet Ojca nie będzie..nie wiem czy dam rade..rozmawialam ze znajoma,która jest sędzią, mówiłam jej,że spoko sobie dam rade..ale mnie przestarszyla, powiedziała,że to wcale nie jest takie łątwe zadawać pytania..a ja sama.. :( cholera no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fju fju fju....piękne zdjęcia. Modelką jesteś ?? Bo ja nie jestem w temacie, więc wybaczcie jak zadaję głupie pytania ;) Zakręcili mi wodę od rana i to bez uprzedzenia i teraz siedzę i czekam na to \"zbawienie\" ......fujjjj czuję się.....tak..... fujjjj. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-niedojrzała... no so ty jak ty sama bedziesz .... maturalna klasa...mieszkanie, kasa, praca...żarty se robisz czy jak. dzieciaku....... eh plum plum plum MOS mam wiare ze jednak włączyli ci ta wode. jak nie to zagotuj se cały czajniczek :) wlej do miseczki i ten i biwakowo sie ochlap. albo coz idx po prostu na basen hehehehe - 10 zeta i bedziesz czysciutka i pachnaca :) oszywiscie nie mówie o pływaniu w basenie - to by było zbyt męczace - no bo to zawsze trzeba posciemniać i popływac sobie troche :) chodzi o same prysznice :) hehe pozdrawiam :) ciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOS nie jestem :P co Ty..nawet mi sie nie marzy takie cuś :P chociaż..:P nie ukrywam,że bym bardzo chciała..ale tylko jako fotomodelka..bo z moim wzrostem to niestety się na zwyczajana modelke zwyczajnie nie nadaje..chyba,że na pokazy mody dla dzieciuchów.. :P MAdzik..a co mam zrobic? musze sama...jestem powódka...pozew juz napisany prawie cały..tylko jeszcze musze pare paioerow zlozyc..A bede sama..nie da rady..ojcoec wyjezdza do pracy..a babci nie chce niepotrzebnie denerwowac :) Kurfa!! glowa mnie swedziusua1 mam nadz,ze to nie wszy! ;) Zlożylam swoje CV do knajpki! Trzymajcie kciukasy :) A w sobote ide na casting dla statystow, modelek..i takie pirdoly..za takie statystowanie dziennie dostaje 30-40 zl..zasze cos :) A ide z moja ciocia...w każdym razie będziemy sie dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ponownie jestem pod wrazeniem jak potrafisz sie zmienic :) Te zdjecia wygladaja jak z zurnala, jakby je robił profesjonalista. Narazie mało pisze, bo mało czasu mam. Wczoraj byłam u dentysty i wróciłam późno do domu, a dziś za to miałam gości po pracy, więc znowu tylko na chwile tu wpadłam. Życze miłej nocki i kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniedbałam was bardzo......... :O:O:O ale obiecuję nadrobić zaległości w czytaniu postów ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! http://crass.on.ru/flash/bbird.html normalnie kocham tego ptaszka :) po prostu życie mi wczoraj uratował :) jak juz mialam si erozplakać - ktos mi go przysłał :) eh dzisiaj znowu na aerorobik....fflllyyy....yyyh nie ce mi sie ...poszłaby se gdzieś na piweszko po pracy a ty zrzucac wage trzeba....nie poszłabym - lae zjadłam obleśnie tłustego poczka wiedeńskiego :P bleeee.... no i normalnie mam wyrzyty....yh...sumienia. mała- niedojrzała...ale czy ci pozwola byc samej? jakos mi to nie teges..... choleras-jasnas! mam kompa w domu a nie mam netu! wiecie jakie to frustrujace? okrrropnie! mam nadzieje że dziś juz się to zmieni :) pozdrawiam :) pa patki. :) a i jutro..... wesołego dnia niepodległosci - w rzeczpospolitej obojga kaczorów! hahahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ha! Jestem na razie zwolniona z wszelkich szkolnych obowiązków - - i to do poniedziałku, szczęście ogromne !!!!! :D Uczelnia zabiera mi większość życia, niezbyt mnie to cieszy, bo przeciez można robić tak wiele innych rzeczy ... a tu w domu mnie prawie nie ma :( Z lubym widuję się wtedy kiedy on ma czas i ja mam czas, więc w sumie rzadko - - - :P Dziś chyba się zobaczymy i może jutro :D Nie, no jutro to na 100 %, bo przeciez święto niepodległości, itd, więc pogra się hymn itd....... ;) Wczoraj byłam u ortopedy z moją nogą, w sumie już ponad 1,5 roku po wypadku, ale sprawa ciągnie się dalej - - - W październiku miałam fizjoterapię, skończyłam, noga ciągle bolała. Wczoraj znowu byłam u ortpedy, wyszło na to, że dostaam zastrzyk w kostkę i to jaką pierońską igłą !!! Pół dnia kulałam :( Dziś powiedzmy, że lepiej .... Mam pamiątkę po tamtym wydarzeniu i to na bardzo długo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki 👄 malutka zajebiste zdjecia!!! bardzo seksowne, tez chce takie 😭 ma-dzik od stycznia tez ide na silownie.dupa mi rosnie w oczach!!!!! jesuuu nie moge czasem patrzec na siebie, przytylam 5 kg!!!! sylvi niech Ci przesla dziewuszki zdjatka to sobie mnie poogladasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka poprosze w takim razie tu na forum :) czy ktoraś z Was moze przeslać mi zdjęcia Taniuszki????? plisssss Jutro dzień wolny, ale u mnie samotny. Choc z drugiej strony to chyba dobrze bo wkońcu się wezme za porządki :P kurna, niedługo przecież Święta :) EMI- dawno Cie nie widziałam, co tam u Ciebie? 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi, Tania - - buźki !! Sylvi, miło, że nas znowu odwiedzasz.....tfu!!! .... brzydkie słowo - odwiedzasz, mówię tak, jakby....no wiesz, a Ty przecież jesteś tu cały czas z nami, tylko czasami nie masz czasu :D:D:D To zabrzmiało tak, jakbym potraktowała Cię jako tylko gościa :) Uffff.... dobrze, że się poprawiłam :D:D:D:D:D BUZIACZKI !!! tANIA!!! Zdjęcia są boskie !! Normalnie mam jedno z nich już na pulpicie, nie potrafiłam sie opanować :D Powiedz mi czy taka studentka jak ja może sobie do Irlandii pojechać, czy to duże koszty ??? Tzn. chodzi mi o coś w rodzaju wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej niedzieli :) Leti- dzieki za przywitanie :P Może Ty podeślesz mi zdjęcie Taniuszki? Tez chcialabym zobaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka--a Ty jakieś nowe zdjątka posyłasz? bo ja mam tylko te stare....:) a chcem nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki. cleo jesli chcesz fotki to prosze sie z leti skonsultowac.ja tam nie rozprowadzam :P. leti nigdy nie zastanawialam sie ile moze kosztowac wycieczka do irlandii.zycie jest tu dosc drogie ale sa tez tansze sklepy jak tesco, lidl itd.noc w hostelu kosztuje okolo 10euro za dobe ale jest jeden plus wszystkie muzea, galerie itd sa za darmo!!!!!!! a naprawde jest co zwiedzic.jesli jestes naprawde zainteresowa to daj mi znac a ja sie zakrece i podowiaduje co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti przypomnialo mi sie ze jesli chcesz przyjechac do irlandii to najlepszym terminem jest luty marzec bo bilety na samolot sa bardzo tanie. koszt bilety teraz stoi w granicach 60-80 euro w dwie strony. wiecej szczegolow na stronie centrawings.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam w nowym tygodniu i już mam wizję braku czasu :( Podeślijcie mi na gadulca maile, to wyślę foty Tani :) Taniu, naprawdę cudne są fotki, tam musi być pięknie, na razie taki wyjazd pozostaje w sferze marzeń, ale kto wie :P Ha, trzeba coś myśleć, w końcu za rok jakaś podróż poślubna, czy cuś :D:D:D:D Całuję mocno i --- oby do weekendu !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pogoda .... umierammmm .... chyba odetne sobie głowe przed wyjsciem do rpacy ... z tym bólem nie wytrzymam w gromadzie dzieci ........... wzięłóam tabletki - jak nie pomoga to dizś umrę :( :( buuuuuuuuuuuu a poza tym wszystko ok - leti tez chce nowe foty tani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dziewczyny! jejku...słonko...jak sie czujesz? głowka juz ok? mam nadzieje... a jak..uciekam ..obiad :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorek :P O wieczorku, czemu tak szybko mijasz ... nie dajesz mi na wszystko czasu ... nie wyrabiam się .... Ojej! To była oda w nurcie pesymistycznym, uh :D Ale teraz poważnie, już ślę Wam trzem, tzn. Cleo, Sylvi i Elffci foty, jedyne i niesamowite foty Tani, jak już mówiłam, sa cudne, he he :P A tak się z deka rozśmiewam i żartuję, bo mnie w dobry humorek wpędził mój luby 👄 Co prawda był tylko 15 min, bo jechał prosto z pracy ( tak, ech - po 21 ... ), ale zajrzał do mnie, bo był w pobliżu i coś tam mi przywiózł, tzn. słuchawy do kompa :D Normalnie kochany jest !! ❤️ PS Nic dziś nie piłam :P Oprócz tygodnia pełnego nauki jednak doczekam się jakichś przyjemności :D Jutro idę z koleżanką na pizzę, a w pt z kumpelą na pivko :D To ... do jutra albo do środy, bo nie wiem, jak budiet z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, zmartwię Was, plik nie chce mi sie wgrać na serwer :( Spróbuję to zrobić jeszcze raz gdzieś na dniach, teraz padam, idę spać 💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Leti że się nie udało, ale mam nadzieje że sprobujesz jeszcze raz :) Zmęczona jestem dziś, ciśnienie spada na łeb na szyje więc moje samopoczucie także. Nawet kawa nie pomaga :( Oki ide winko zapodać sobie to ciśnienie moze się podniesie troche :P Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skończyłam 27 lat ..... goscie juz poszli, misiek usnął .... a mi jakoś dziwnie ... stara juz jestem czy mi się tylko wydaje ???? czy zrobię jeszcze kiedys cos maxymalnie spontanicznego i szalonego czy za mna już takie dni ???? :( odpowiedzialna nauczycielka .... matka .... chyba \"wszystko\" już za mną ... :( nutka optymizmu - dostałam super prezenty - nie spodziewałam sie aż tylu i takich .... i nawet mała od chrzestnego (mój brat) dostała sliczną bluzeczkę i ciepły różowy sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×