Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Elffik!!!! Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrówka i wiele spontaniczności! Wszystkiego naj naj! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A tak poza tym..moja mama cały czas robi cos spontanicznego..a ma dwojke dzieci..moja Ciocia tak samo! Wiec Elffik! nie mow tak! poczekaj aż małą podrośnie! wtedy będziesz mogła sobie pozwolić na więcej! a ja lece do szkoly! dzisija ide kupic bilet do londynu!! wooooohhooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat x 100 lat x 100 lat !!!!!!!! Dla naszego kochanego Elfficzka :D Dużo radości z pracy, zadowolenia z Małej i Męża :P Abyś na wszystko miała czas, szczególnie na miłość i odpoczynek ;) Całuje mocno i ściskam !! 🖐️ 🖐️🖐️ Sylvi, próbuję dziś jeszcze raz :) Wiecie co, zima idzie :( A ja nie chcę. Malutka, kiedy lecisz do Wojciecha>? 👄 i na jak długo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti i nati
hmmm a my no czasem sie zdarza dolek:P ale co tam :P na szczescie szybko przechodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko mi sie wali
mam dola...buuuu:-( znie moge sobie z niczym poradzic...pierdole takie zycie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ?? Z tym dołkiem to chyba jakaś depresja jesienno - zimowa ?? U mnie szaro i ponuro od samego rana i mam wrażenie, jakby śnieg miał za chwilkę spaść......:O Wszystkiego najlepszego elffik 👄 i 🌼 P.S Nienawidzę zimy..brrr..... mam na sobie 2 swetry i ciągle mi zimno, a co zrobię jak temperatura spadnie poniżej zera, zamarznę na bank zamarznę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffiszszszszku! moja droga! wszystkiego dobrego! sto lat!!! 😘 😘 😘 🌻 staruszko :) hehehe zartuje oszszywiście! nie martw się bedzie dobrze.tyle rzeczy mozesz zrobić: możesz zawsze jeszcze z 15 raz spontanicznie zajść w ciążę :) babcią jeszcze zostać możesz. jak bedziesz miała szczescie to i prababcia :) serio! no zartuje oczywiście elfficzku kochana! nie obrazaj sie :) 😘 młoda siksa jesteś co sie peniasz! nie masz co się martwić na zapas :) wsysko bedzie fajowo! inaczej, ale fajowo :) boszsze mi równo za 3 miesiace 25 stuknie. normalnie kilka lat temu myslałam ze do tej pory bede szczęśliwą, urobiona po łokcie matką co najmnie 2 słodkich bachorzatek. ale rzeczywistośc jest okrutna. wyobraźcie sobie, że odkryłam, iż wiatropylna w PiSdu nie jestem normalnie! a mój klusek...to ten....jakby to powiedziec cięzko pracuje całymi dniami a nocami odpoczywa. tragiedia....i weź tu odpowiedz na apel ludu o większa prokreacje bo nam rodacy za kilkadziesiat lat wyginą...no ni ch..ja się nie da! dobra ide se. pomarze o bobasku.....chlip chlip chlip...chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzku kofany :) stu lat w zdrowiu, a i spontaniczności też Ci życze choć może nie każdego dnia, bo dni wyciszenia i spokoju też się nam przydają. I nie marudz bo ja się tu rozpłacze, przecież ja już tyle lat mam, a razem z Wami na topiku siedze. Powiem Ci że to prawda : \"mamy tyle lat na ile się czujemy\" .Ja miałam już ponad 100, a teraz mam tylko 23 :P Usmiechu na kazdy dzień Ci życze i zadowolenia z męża i córeczki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku kochany nasz 😘 Spóźnione zyczonka urodzinowe,abyś była szczęśliwa,radosna,zdrowa,niech Ci się spełnią wszystkie marzenia 🌻🌻🌻 ja też niedługo będę mieć urodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie dziekuję wsyztskim za życzenia 🌻 leti - ale ja dostałam te same foty co kiedyś ... a myślałam, ze to będzie coś nowego ... madzik - weź Ty Topma za chabety i do roboty ... przydałby sie kolejny kafeteryjny maluszek, bo mojka juz wyrasta na pannice :D :) a apropo tego, co myslało sie na tem,at nas w tym wieku, w jakim teraz jesteśmy - w starym pamietniku wyczytałam, ze pierwsze dziecko \"będę miała w wieku 22 - 23 lat, drugie tak ok. 25 - 26\" .... cóż - amelka pojawiłą sie jak miałam 26 :P a drugie raczej nie bedzie przed 30-stką (ale na razie wciąż jest w palnach - ciekawe kiedy mi sie odwidzi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti- dziekuje za fotki Tani :) .Taniuszka wyszła fajnie, a i widoczki niczego sobie. Aż żałuje że nie można zobaczyc tego na żywo. Taniuszka- dzieki za fotki :) .Podesle Ci jakieś jak znajde Twój email, a jak nie to może znowu Leti trzeba będzie prosić aby Ci coś podesłała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made of ... ja też chyba ....depresja ... dziś spadł 1 śnieg :( .... Madzika tulę bardzo, bardzo mocno 👄 Elfciu, to miłe, że myślicie o drugim dziecku :D Ja też chciałabym mieć dwójkę w przyszłości :) Jutro już (wreszcie !!!) piąteczek kochany ;) :) ;) Chciałabym się z lubym zobaczyć, ale nie wiem, czy będzie to możliwe :( Ale za to na pewno widzę się jutro z przyjaciółką i zaliczymy pewnie pizzę i jakiś browarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Sylvi miło, że chociaż Ty o mnie pamiętasz :P Ale ja jakoś ostatnio słabo funkcjonuję......... albo wcale.... :O Chyba teraz ja mam 100lat ;) Może jutro nadrobię....... ale pamiętam o Was cały czas ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może z nami odmłodniejesz?? A jak tam sprawy z lubym?? Pozdrowionka :) Śpicie jeszcze ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi miałaś coś naskrobać :( Co tam u Ciebie słychać? Jak \"mały\" , i oczywiście, jak Twoje zdrowie? Czy ktoś wie co sie dzieje z Milunią ? Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... od czego by tu zacząć.... :O Przez ostatnie dni miałam ciężkie życie... niedoszła teściowa, a juz daje się mocno we znaki 😭 Nie wiem co dalej będzie, czasami mam rzucić ich oboje w cholerę :P Ślub ma być w sierpniu, ale ja zaczynam mieć wątpliwości.... Chyba nie mam w sobie tyle sił, żeby przez całe życie użerać się z teściową.... 😠 Pisałamam, że zmarł mój wujek? Jak nie, to już wiecie. A teraz mam z tego powodu masę sparaw do załatwienia. Adwokat, notariusz i sąd to moja codzienność i nie znalazłam jeszcze speca, który połapałby się w tym wszystkim... W poniedziałek znowu adwokat 😠 Do tego chorujący non stop dziadkowie - a mają tylko m nie pod ręką..... Właśnie dziadek znwou jest w szpitalu, a co najgorsze - szykują się właśnie na najgorsze :O Właśnie wybierałam dziś im garderobę na ten cel :O Mały nie jest taki mały - we środę skończył całe 10 lat :) Za młodzież to on już dawno się uważa, więc teraz jest starszą młodzieżą ;) Kombinuje całymi dniami jak by tu się nie uczyć i prac domowych nie dorabiać, za to usilnie namawia mnie na zakup laptopa ;) Do tego jest głuchy jak pień na moje proste i zwięzłe polecenia typu: umyj zęby, czy idź spać .... Jeść nie chce, bo starcił apetyt, za to delektowałby się tylko cukierkami i colą - na to zawsze ma chęć :O Rozmiar stopy ma już większy ode mnie... ja 38, on 39 :P Wyniki? właśnie czekam na wizytę u gastrologa i usg jamy brzusznej. Kiszki odmówiły mi posłuszeństwa :P Czasami cały dzień zwijam się z bólu i właściwie nie można ustalić przyczyny tych rewolucji. 27grudnia mam decydującą kontrolę u neurologa, mam nadzieję, że zapadnie wtedy decyzja o kolejnym rezonansie. Objawy sm mam cały czas, z różnym nasileniem, ale olewam już je dosłownie :P Ile mogę się zamartwiać... :) A teraz bedę czytać to co starciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 😘 no nie.... a ja głupia myślałam, że to tylko faceci ściemniają z alimentami :O Ale matka? tego nie rozumiem........ :O:O:O Made of sun 😘 Leti 😘 podróż poślubna?? :D ja mam zamiar uciec gdzieś na wyspę: żeby było cicho, gorąci i bezludnie :P:P:P Elffiku 😘 spóźnione życzenia urodzinowe i bukiet 🌻ów A swoją droga urodziłaś się w tym samym dniu co mój ex mąż ;) a synek jest z 16 :) i wiesz... on demonem sexu to jest ;) nawet za bardzo demonem :P Sylvi 😘 Cleo 😘 i dla wszystkich 😍 😍 😍 😍😍 😍😍 😍😍 😍😍 😍😍 😍😍 😍😍 😍😍 😍😍 😍 obiecuje poprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mADZIK, ALE TO BYŁO :p Krótko i treściwie :D Co poza tym ??? 👄 Emi, dobrze, że dajesz o sobie znać, widać, że masz masę spraw na głowie, ale radzisz sobie i tak trzymać !! My teraz o sprawach ślubnych nie rozmawiamy, tzn. ja z lubym, bo ogólnie teraz szukam kiecki i ... jestem na dobrej drodze :) Mam taką jedną upatrzoną, ale opowiem Wam, jak sprawa się wyjaśni :P Luby nawet nie wie, że jestem tak podschizowana jedna sukienką, jakby to było niewiadomo co, ale dla mnie to ważne :D Ale, ale my już myślimy o Sylwestrze ..... Mamy świetny lokal - zajazd, dobre żarełko i zabawa świetna ( byliśmy tam 2 lata temu, więc impreza sprawdzona :P ). Tylko mam jedne problem ... chyba Was to nie zdziwi .......... nie mam się w co ubrać !!!!! A Wy co planujecie na Sylwka ?? Emi, nie martw sie teściową, chyba nie bedziesz z nią mieszkać ?? Ja będę, ale to całkiem miła kobieta ( jak na razie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam ogromny problem z wyborem sukienki... Sama nie wiem jak mam się wyrychtować. Rodzinka ma za to tysiące pomysłów: od sukni ślubnej ;) do kostiumu .... Ja chyba pozostanę przy jakiejś eleganckiej sukni, ale na pewno nie ślubnej i bez welona :O i kwiatków... Tylko jak ja przekonam swoją matkę? 😭 Z teściową nie bedę mieszkać, ale to absolutnie nie bedzie przeszkadzalo jej w umilaniu mi życia :P Taki charakter... nic nie poradzę.... Dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że dobra teściowa to szczęście w małżeństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry słonka moje! Emi! kurcze...[glaszcze o tuli] mam nadzije,ze optymizm Cie nie opuszcza :) trzymam za Ciebie kciuki żebyś z wszystkim sobie poradziłą i nie traciłą uśmiechu 😘 Leti...to juz marsz do sklepu po coś :) no może nie teraz...ale juz niedlugo :P Co do sylwestra to ja nie mam pojecia :P Co do mojej matki...chyba nie trza komentarza..powiem tylko,że jak bylam u Babci w niedziele (imieninki) to ona też tam była..nie odezwała się do mnie słowem..nawet "cześć" nie było..tutaj chyba też komentarz jest zbedny.. Jutro dzwonie do "adwokata", tzn.Pani ktora jest specjalistka od tego typu spraw (jest sędzią w sprawach rodzinnych :D) No..a poza tym ważą sie moje losy..cholera..nie moge jeść i spać :) i przestać sie glupio uśniechac..to jedyny sposob na problemy :P a wiec hajli hoł! Aha!!! dzisiaj moj nauczyciel z angila z callana strzelil mi komplementa,że mam ladne włosy! hyhyhyhy..no wiecie jak to na kobiete wpływa:P tira rira :) taa :) no..ale gościu spoko..jajcarz jak nie wiem i ciagle sie śmieje :) hyhyh 4 ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniżam
a co mi tm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniosę, podniosę -> a może lepiej -> zamiast tego coś napiszę.... :) wiem, wiem ja też ostatnio nic nie pisze ale nastały ciężkie czasy :( nie mam neta w domu (zrezygnowałam z tego luksusu) a w pracy nie mam na to czasu jednak cały czas myślami jestem z Wami i pamiętam te wspólnie spędzone chwile ;) babulce lada dzień Andrzejki, ja tam się nigdzie nie wybieram (żałoba...) ale za to może któraś z Was zechce się za mnie wybawić pozdrówka i miłego dzionka :classic_cool: ....malutak czy Twoje włosy są już blond??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 🌻 Ja też Was ostatnio zaniedbuję.....bo mam duuużo pracy :( a jeszcze jak sie nie ma neta w domu,ani w pracy,to jest ciężko :( Ale też jestem myślami z Wami,z Leti,Emi,Malutką,Milunią,Ma-dzikiem,Sylvi i resztą kobietek :) Ja Andrzejki obchodze jutro :) impreza będzie ekstra,głośna muzyka,fajne towarzystwo,a w sobotę odpoczywam :) Całuję Was i buziaki ślę :) Niech u Was wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia- witaj, kopa lat :) Co się stało że neta w domku nie masz? Mało Cie ostatnio na topiku, mało :( Ja, Andrzejki chyba spędze u znajomych, stwierdziliśmy że nie będziemy nigdzie biegać (oni mają małe dziecko), zrobimy jedzonko, jakieś winko i posiedzimy spokojnie w domciu :) .Nie mam więc problemu z kreacjami i fryzurami :) Zawsze trzeba znaleźć jakieś pozytywne strony haha Kochani miłego weekendu i piszcie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :classic_cool: ja też Andrzejki spędzam w domu przyjdzie do nas kuzyn z dziewczyną napijemy się, pogadamy, powygubiamy się i jakoś zleci :) ...neta nie mam w domu bo zrezygnowałam z neostrady od grudnia/stycznia założę sobie radiówke, a tymczasem jest jak jest i taki chwilowo nie miałabym czasu na neta bo mój nowy piesek (nie wiem czy pisałam, że mam) jest bardzo zajmujący :):) a i dodatkowo jeszcze w piątki chodzę na ATC (taka se gimnastyczka) zafunkowana przez fimę (po dłuuugich latach w pracy w końcu tego doczekałam się) 👄 buźka 👄 i udanego łikendasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowe jeszcze przedpołudnie :) Muszę się pożalić, że ja też chwilowo nie ma w domu dostępu do neta, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni. Założyłam sobie skype\'a, ale z racji tego, że w słuchawkach mam zepsuty mikrofon, to mogę jedynie kogoś posłuchać, co wygląda dość komicznie ( ostatnio przekonała się o ty Malutka :P ). Ale jak macie skype\'a, to na maila albo na gg rzućcie nicka, to prędziej czy później się odezwę, bo bardzo chciałabym Was usłyszeć :D:D:D:D:D:D:D:D No cóż, weekend andrzejkowy już się zaczął. A u mnie planów brak. Tzn. u nas. Nie rozmawiałam z lubym od wtorku. Ucieszyłabym się gdyby mnie odwiedził ;) Ale nie ma niczego pewnego. Mieliśmy jechać w niedzielędo kolegi lubego, ale czy pojedziemy, to się zobaczy :) Koleżanka roku w tym tyg. urodziła córeczkę. Byłyśmy u niej w szpitalu. Dzięciątko jest cudowne, takie malutkie, śliczne. Podobne do obydwojga rodziców. Koleżanka zmęczona, ale szczęśliwa :D Ja też chcę mieć kiedyś takiego dzidziusia ... Na razie kończę, może mi sie jeszcze coś ciekawego przypomni.. Na razie ściskam wszystkie mocno i trzymajcie się relaksacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam słuchawki z mikrofonem do skype, bo nie chciałam, żeby wszyscy mnie szpiegowali jak rozmawiam. Zrobiąłma takie pomieszanie z poplątaniem, że teraz nawet głośniki mi nie działają, a ja usilnie juz chyba z tydzien próbuje to naprawić i nie wiem jak. 😭 ale namiary dam, jak bede w domu, bo teraz klikam z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×