Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

QQ i co tam?! gdzie wy jestescie?! nagadna!!! klaps w tylek!!! a buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za buuuuuuuuuuu malutka :O uśmiech proszę :), a nie buuuuuuuuu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry :) wiosna dużżżżżymi kroczyskami nadchodzi to i może nasza matka nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, to ja, co prawda z uczelni, ale silnie Wam macham i wysyłam to słońce które tak dziś świeci .... I mam dziś dwie myśli przewodnie: 1. siedzę do wieczora na uczelni :( 2.luby dziś wreszcie wraca .... jesli wróci przed wieczorem, tak że bedziemy mogli sie spotkać, to nawet jestem gotowa urwać się z zajęć :D:D:D Gorzej, jak wróci zmęczony i będzie chciał odespać podróż ....... No, ale będę myslec pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzadko do Was zaglądam a przecież za Wami tęsknię......zamierzam niedługo kupić laptopa więc będę częściej;) Pogoda dziś była piękna...a jutro ma lać i sypać...brrr......;P Buziaki i miłego weekendasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczatka 🌼 wpadam Wam przekazac ze od srody nie bedzie mnie na cafe poniewaz... przyjezdzaja starzy mojego lubego....mamy plana jechac z nimi gdzies w dzicz z aparatem porobic fotek pozwiedzac itd.. oczywiscie wszystkie fotki udostepniam na naszym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co do urodzinek to nie robilam zadnych imprez nawet kameralnych ;) podeszlam do tego jak do normalnego dnia ... a co tam bede obchodzic dopiero moja trzydzieche (czyli juz niedlugo). ❤️ dziubeczki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem ... zyjem ... na nic nie mam czasu i jestem wiecznie zmeczona ... i marudna :P dobrze ze jeszcze samokrytyczna :D buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Witam laseczki w dniu naszego święta 🌻 Madzik - - dzięki za zdjęcia Homera, rośnie psiaczek ;) A lubego to pewnie bedzie trzeba do Ciebie wysłać, w końcu jesteście z tej samej branży ;) Tylko właśnie mi nie jest wesoło, bo luby w pon. znowu jedzie tam na tydzień 😭 Tania, pisz jak tam było z przyszłymi teściami ?? :) Gardło mnie boli, chyba mam jakieś zapalenie, mam nadzieję, że to nie krtań. W każdym razie kaszlę i pluję. Ale muszę i tak iść na zajęcia. A wieczorkiem może luby po mnie po zajęciach przyjedzie ?? Tak, tak gdzie nasza Matka ??? ................................... Milunia, brakuje tu Ciebie 🖐️ Elvi, Malutka - - - 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSIEGO NAJLEPSIEJSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET MOJE BABOLE!!!! Madziara :) thx za zdjatka malenstwa..w przeciwienstwie do Leti nie widze zeby rosl ;) a wlasnie..Tobie to kopas w dupas...za nieobecnosc rzecz jasna no..to ja lece sie robic na sex bombe..zostalam zaproszona na koncert..hyhyhy..chopaki bedom spiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsio naj naj kochane,niech faceci padają do stópek naszych i nas kochają ❤️ obyśmy były piękne,wiecznie młode i zdrowe :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry !! 🖐️🖐️🖐️🖐️ Jednak jestem chora - zapalenie krtani. Jestem w trakcie leczenia: antybiotyk, tabletki rozkurczowe. Z moim głosem już troszkę lepiej :) Dziś zostałam sama w domu, muszę przygotować obiadek, wyprać, może coś upiekę. Luby obiecał, że mnie dziś odwiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti---wracaj myszko do zdrowia !!!! 😘🌻❤️ A reszcie dołkównek miłego wiosennego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ... przyznaj sie no .... karmisz czymkolwiek te biedne malenstwo ... tylko bez kretactw !! przeciez widze, ze nie rosnie :> poza tym przepiekny :) leti - wracaj szybko do zdrowka 🌻 rozmawiam z przyjaciolka :) przez gg :) takze zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjj :) U mnie dalej remont, a ja żeby żyć piję kawę hektolitrami, zapuściłam zasłonę dymną na oczy, żeby syfu nie widzieć, marzę tylko jak będzie niedługo pieknie ;) i jeszcze jakoś egzystuję... ostatkami sił :O Leti mój mały właśnie przechodzi zapalenie krtani od 2,5 tygodnia. Temperaturę miał do 40st., antybiotyki nie działały, ledwie mówił.... Dopiero teraz zaczął z tego wychodzić :) To jest nasza Malutka!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze złożę życzenia dla Taniuszki... spóxnione strasznie ale z głębi serca: wszystkiego naj, naj, naaaaaaaaaaaaaaaj :) 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że to Malutka :D Emi, na każdy dobry efekt trzeba długo czekać ... Ty masz remont, a my dopiero o naszym domku zaczynamy myśleć ...... Dzięki, dziewczynki za życzenia. Na dzisiejszych korkach zrobię tak, żeby to moi uczniowie bardzo się wysilali. Mój głos dochodzi do formy, ale jeszcze trochę mu brakuje ;) Wiecie co, spodobały mi się we wtorek rewelacyjne kolczyki, srebrne. Nie kosztują tak dużo. I szczerze mówiąc trochę mnie naszło, śliczne są. Zobaczę w przyszłym tyg. jak sprawa moich finansów i może sprawię sobie prezencik :P Wczoraj był luby (smakował mu placek :P:P). Dziś też będzie - i - potem zobaczymy się dopiero za tydzień :( Musimy coś zrobić, żeby przebrnąć przez tę 13 stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy 414 stronkę :D i czekamy na same dobre wieści ;) Czas sprzątnąć beton po wczorajszym wylewaniu posadzki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi 👄 414 👄 Brawo !!! :D:D:D:D:D Dobre wieści - - - luby za chwilę przyjedzie !! Emi, mam już sprawny mikrofon, jak już z moim głosem będzie ok, to spróbuję do Ciebie zadryndać na skypie :D Życzę Wam udanego weekendu ........................... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki 🌼 no i tescie sobie pojechali....uff. dzis sie biore za generalne sprzatanie po wizycie moich przyszlych tesciow, a potem leniuichowanie w lozku z ksiazka w reku albo obejze jakis dobry film na kompie. jezleli chodzi o wizyte tesciow to dobrze ze juz ich nie ma ;) wreszcie spokoj cisza i pelna swoboda ;). aha mam kupe zdjec z wyprawy po irlandii ale jeszcze niespakowane wiec jak moj luby sie za to wezmie to Wam przesle teraz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie mów Taniuszka, że Twoi przyszli teściowei to brudasy ;) no bo tak zrozumiałam :P no a le ze mną to ostatnio bywa różnie bo beton i kurz osiadaja na moich szarych komórkach :O:O:O Leto... wiem, że do mnie dzwoniłąś, ale moja sekretarka /czytaj moje dziecię ;)/ nie odbiera od nieznajomych ;) Lecę dalej, bo wzywają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka lekko zdechnieta
butem w mordem!!! ;) Tani...hihi...to jak bylam u Kubusia..to poznalam jego rodzicow...przelotem...bylo dzien dobry a pozniej dowidzenia..bo zapakowal mnie od razu do swojego pokoju...ech...faceci... ;) Emi..dawaj swojego skype!! moj login: kattastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi masz racje ze tak wyszlo jak by byli brudasami... a nie sa, poprostu mieszkalismy we czworke w malej KAWALERCE to mozesz sobie wyobrazic jak po 5 dniach urzedowania moze wygladac mieszkanie... kupa ciuchow porozwalanych paierzyskow i gora garow w zlewie jednak co we dwoje to we dwoje.. poza tym odzwyczailismy sie od mieszkania z rodzicami ktorzy zawsze maja cos do powiedzenia i 1000 rad na minute :P. aha ja tez ma skypa walcie na mufa0303 (o mojego lubego nick ale kozystam z jego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze spalismy z lubym na podlodze (nie bylo tak zle) a tatus marcina wstawal o 6 00rano bo juz nie mogl wylezec w lozku i zeby sie przebic do kuchni chodzil nam niemalze po glowach... i stukal pukal siorbal itd itp... (temat rzeka)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, to masz zdolne dziecię, że nie zadaje się z obcymi :) (choć aż tak bardzo obca nie jestem :D chyba :D) Będę jeszcze kiedyś próbować ;) Tania, wysłałam prośbe o autoryzację :) Malutka, jak żyjesz ?? Mail nie doszedł :( Madziku, dostałam Homerka z kwiatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×