Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

no właśnie młoda mężata, a ty gdzie się podziewasz??? co porabiasz??? jak tam szkółka???? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie dla WAS ❤️ Jesień już liście z drzew postrącała, już błotem czarnym ziemia się klei, Lata horyzont zniknął już dawno - a ja kocham Cię jeszcze... Po naszych ścieżkach nikt już nie chodzi, liście zielenią oczu nie pieszczą I złota plaża nie jest już złota - a ja kocham Cię jeszcze... ❤️ Kto odmłodzi pusty las, kto z chmur słońce oswobodzi, Kto mi zwróci ciepło dnia, kto samotność wynagrodzi. 👄 Niebo nad miastem w chmurach już tonie, jakby je przykrył ktoś białym płaszczem Skowronki dawno już odleciały - a ja kocham Cię jeszcze... W wieczór jesienny pusto za oknem, po szybach płyną smutne łzy deszczu Wiatr się zabawia liśćmi w kałuży - a ja kocham Cię jeszcze... ❤️ Kto odmłodzi pusty las, kto z chmur słońce oswobodzi, Kto mi zwróci ciepło dnia, kto samotność wynagrodzi. 👄 [ "A ja kocham Cię jeszcze".....->nie znam autora]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Bedąc młodą mężatką ..... podoba mi się :) Czasem gorsze, czase, lepsze chwile, ale o tych gorszych szybko się zapomina ❤️ Ja wciąż na uczelni, zajęć może nie jest tak dużo, ale porozrzucane po całym tygodniu :O Nasz dom czeka na przykrycie, tzn. my czekamy na tych panów, którzy mają to zrobić ;) Najważniejsze dwie rzeczy, które muszę zrobić, a nie mam na tyle czasu - wklepać fotki na kompa ( a to wcale nie jest tak proste na jakie może wygladać :D) i te normalne powklejać do albumu - kiedy ja się za to zabiorę ?? :P:P:P Na poczatek przyszłego tyg. mam dużo nauki, choc nie wiem, kiedy się wyrobię, bo mamy miec prawdopodobnie gości, a i samy mamy zaległe wizyty u rodziny ........ i jak tu wszystko pogodzić ?? Egz. na prawko mam dopiero na początku grudnia .... oby zima przyszła jak najpóźniej :D:D:D Buźki dla Was, a szczególnie dla Miluni, za stanie na straży Dołkowa \"zawsze i wszedzie \" :);):D:P👄🌻❤️ a teraz coś dla Was - - - - - - - (anna świrszczyńska) *** Na krańcach mego ciała, tam gdzie skóra, czekaj na mnie. Przyjdę, ale to tak daleko. *** Kochamy się, jak świeca z ogniem. *** to nie jest zwykła poezja :) /takie moje zainteresowania związane z kierunkiem studiów, hih ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti wierszyk cudny wywoł u mnie taki mini dreszczyk emocji :) Leti ja egz. na prawko miałam w lutym, wprawdzie był śnieg ale jakoś dałam radę, ogólnie moim zdaniem najlepiej jest stawiać \"pierwsze kroki\" samochodem zimą, ja tak zrobiłam i wszystkim polecam :) a u mnie ostatnio dużo ludzi kręci się przychodze oglądac mojego lubego nowe auto, poniedziałkowy zakup :) i dzisiaj też będą ...a mój luby usiłuje wcisnąć mi swojego golfa, a ja nie chcę bo wprawdzie to piękne auto po tuningu ale właśnie ten tuning czyni go mało praktycznym nie wszędzie można zaparkować i wjechać (niski przód) Emi coś zapewne wie na ten temat.... 👄 dla wszystkich i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ❤️ Jakże miło Was widzieć znów:) Ja się rozchorowałam....tzn.moze nie grypa ale mocne przeziebienie z gorączką,a teraz....straciłam głos ! ;) ledwie mnie słychać :) mam nadzieję ze niedługo przejdzie bo ja gaduła jestem :) i sie męczę :) Całusy ślę 😘 nie dajcie się jesiennym dołkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - sobotni :D Powoli odreagowuję uczelnię - prace domowe bardzo mnie odstresowują :) Wczoraj byłam u fryzjera i scięłam włosy jeszcze krócej ;) Milu, u mnie niektóre wiersze też wywołuja takie emocje :P i nasuwają przeróżne skojarzenia ❤️ Cleo, zdrowiej i zaglądaj do nas częściej 👄 Miłego weekendu :) Oby trwał jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki 👄 dobrze, ze jesteście :) ....a ja się jednak dałam namówić wzięłam golfa sprzedałam punto i powiem wam, że bardzo się ciesze, a za razem zastanawiam jak ja nim będe jeździła ale może jakoś się nauczę i przyzwyczaję 👄 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo -> ale przeciesz ból gardła nie ma wpływu na pisanie więc jak nie możesz gadać to pisz kobieto ;) 👄 Leti -> ja też musze wybtrać się do fryzjera bo już mam rozdwojone siano na głowie ale jakoż tak nie mam czasu (albo mam takiego big lenia :) ) ...a dzisiaj 1 raz jechałam do pracy moim nowym autkiem trochę nie mam wyczucia gazu (ma o wiele leprze przyspieszenie niż moje punto lekko naciskam a on leci jak wariat, za to przy ruszaniu trzeba wcisnąć nieco mocniej ....) 👄 ...ale jest super pogoda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cisza w eterze ........ no co Dziewczyny................?? ?? ?? ?? ?? mnie dopadło paskudne grypsko ... i trzyma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli brzuch i trzyma :O witaj Let :) ....za chwilkę muszę zadzwonić do Warszawskiej Spółdzielni wyłudzić od pani zaświadczenie -> nie wiem czy mi się uda ? trzymajcie za mnie kciuki!!!! 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mamy kciuki oczywiście 👄 daj znać jak poszło :) dziś taka piękna pogoda, a ja tylko w domu; ale już jutro wracam do moich zajęć, czyli uczelnia i moi uczniowie :) dwa dni odpoczynku i kuracji w domu powinno mi wystarczyć, opieka teściów, a szczególnie męża stawia na nogi hihihihi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti Twoje 3manie kciuków chyba* pomogło a Ty kuruj się słonko, żebyś mi tu szybko wyzdrowiała * chyba bo Pani obiecała, że da zaświadczenie mojej mamie ale na pewno to będę wiedziała jutro jak już moja mama będzie miała zaświadczenie w ręku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dzień się chyli ku wieczorowi ... ale się nagłe wrażliwie zrobiło :P:P:P oby ta pani spełniła swoje \"obiecywania\" :) no teraz to pewnie szalejesz tym golfem :D u nas chwilowo budowa stanęła ... okazało się, ze teraz wszyscy chyba naraz sie budują i trzeba czekać dłuższy czas nawet na blachę na dach .... a bez niej - - nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ❤️teraz jest jakiś szał na materiały budowlne na wełnę mineralną też trzeba czekać i to długo, tak właśnie sobie ostatnio myślałam, że niby ludziska kasy nie mają a na materiały trzeba czekać 2-3 tygodnie, a mieszkania w nowym budownictwie są sprzedane już do końca 2007 r..... ....niedługo (oby) ja taz rozpocznę budowę... buźka 👄 i życzę Ci dużo cierpliwości i zdrówka ...a inne babulce gdzie się podziewają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane ❤️ 🖐️ jak dobrze Was poczytać :) mam nadzieję ze u Was ok:) i ze mnie ciągle pamiętacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś to mnie już wszystko wybitnie wkurza!! pisałam Wam, że jest nieciekawa sytuacja jeżeli chodzi o moich teściów - - - no i jest coraz gorzej, a ja w tym tkwię i już mam tego po dziurki w nosie 😠 na dodatek tego dziś teściowa już przegięła 😡 przyjechał mój tata, żeby pomóc nam na działce, a ta od progu zaczęła mu mu opowiadać, co sie dzieje między nią a mężem, a jeszcze stwierdzila, że jej syn, czyli mój mąż bedzie taki sam - - - - mnie zatkało, mój tata się na mnie tylko popatrzył ......a mi było tak głupio, tak mnie zatkało...ale za chwilę się wzięłam w garść i jej wygarnęłam - jakim prawem ona to mówi mojemu ojcu - po co jest mu to potrzebne; mało ma problemów swoich, a ona mu tu takie rzeczy ........................ i teraz bedą się jeszcze bardziej o mnie matwić, gdzie ja mieszkam, z kim i co się tu dzieje :(:(:( uważam, że nasze małżeństwo to nasza sprawa, a ich problemy są ich ....... gotuje się we mnie od rana i musiałam Wam to napisać, od razu robi mi sie troche lepiej, chociaż :( 😭😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że ja nie wiem jeszcze wielu rzeczy, że jeszcze nie wiem, co mnie w życiu z moim mężem czeka, że będzie taki jak ojciec ...że wszyscy o tym powinni wiedzieć, a w szczególności moi rodzice .... (wg mnie - - - po jaką cholerę ?? 😠) wiem, że mój ojciec się tym przejął i współczuję moim rodzicom dzisiejszego wieczoru, bo domyślam się, że nie jest im do śmiechu :( mi też brak słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti nie przejmuj sie tym gadaniem..postaraj sie to olac..moze Twoj Tato tak do tego podejdzie? a jak dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo -> a co tam u Ciebie -> już wszystko ok ?? malutka ->co słychać w wielkim świecie ? Leti -> wiem, że to trudne ale może zaciśnij zęby i postaraj się wytrzymać dla dobra sprawy (Twojego młżeństwa) przecież już lada dzień będziecie mieć własne gniazdko :) TRZYMAJ SIĘ KOBIETO i 👄 ❤️ KOcham WAS wszstkie :) piszcie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili hej hej..a no jakos leci... studia..praca..imprezy teraz uganiam sie za ruskim:P ale on cos nie bardzo :P..tzn..gapimy sie ciagle na siebie i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasekkk
Wczoraj zakonczył się mój związek z najcudowniejszym facetem pod słoncem:(( Jest mi bardzo źle... Ps. Widze, ze tu jest paczka znajomych, napisalam poniewaz czuje sie fatalnie, a temat jest wymowny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek..wiem co czujesz...przezywalam to samo niedawno..ale wierz mi..wszystko sie ulozy..i przestanie tak strasznie bolec z czasem..🌻 uszka do gory.. Malutka bierze swoja lopatke i zakapuje dolka chcesz piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×