Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Karaani> na jakim topiku sie ona pode mnie podszywa? bo siem zaraz wqrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :D dzisiaj mam swietnyyyyyyy humorek ;) dzis jest piekna pogoda, slonko swieci, ptaszki cwierkaja, mama lepiej sie czuje, kupilam sobie fajna bluzeczke, psorek sprawdzil mi prace, co jeszcze mozna chciec od zycia? efcia a moje zatoki sie nie wyplukaly :0 ciekawe co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Taniuszka, cieszę się że masz świetny humorek. Oby tak dalej :) Madusia mi uciekła i już się nic nie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc BEHEMOT...ty wylinialy kocurze...nie pamietam na jakim topiku...ale co tam juz im napisalam ze mi smutno ze to nie ty..buuu ale dobrze ze jestes matko nasza wirutalna...hihi przytul mnie do swej matczynej poteznej piersi..hikhikhuha.....buziaki..i choc mlodsza z ciebie dziewuszka ode mienia o jakiwes 6 latek to choc se poudaje na forum zem mloda jeszcze.....cmok wielki jak smok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> znalazłam ten topik i... zdementowałam plotki :D :D hi hi... Tulę cię nasza poetko do swej piersi ;) Ma się tyle lat na ile się czujesz . Czasami czuję się jak dzieciak który chce się wyszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
ale super maamy dzisiaj takie dobre humorki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> też mnie to cieszy. Może to zbliżająca wiosna tak na nas działa :) Karaani> rozumiem twój ból chociaż ja dzisiaj nic nie robię bo się szkolę :D W sumie to codziennie mogłabym tak mieć :) Mam nadzieję że nie zdołowałam cię tym ;) 😘 dla was. Gdzie ta wredotka Madusia się podziała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niewiele robie ale chodzi o to ze NIC mi sie nie chce...czyli siedziec i nic nie robic tez mi sie nie chce!!!!@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
a ja mam na dzisiaj mnóstwo planów, wszystko mi się chce i jestem cała w skowronkach aby kto mi tylko humorku nie odmienił :-)) pozdrowionka i do usłyszonka jutro :-)) wieczorkiem idę na drineczka i ploteczki z kumpelami :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło! behemot! do 17? phi! ja tu kur@a do 19 kibluję. razem z efcią...mam nadzieje, że sie nie pozabijamy...ja mam wisielczy humor! Tom mnie olewa, siedze po uszy w ....papiórkach, fryz mi nie wyszedł, a na zewnetrznej słonko!! buuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidny Madus do 19..00???? przeciez Efcia z toba zwariuje!!!! Biedna Ewcia!!!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Slicznoty ;) 🌻👄 widze kilka nowych osobek i przefarbowanych ;) Jak u Was ze sniegiem bo ja mam jezioro pod domem heh wszystko topnieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak moja radość chyba coś przepowiadała ... nie miałam zajęć :) i teraz w domq latam pod suffffitkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He a ja ide z kotkiem tez na spacer bo on fajnie sie bawi w sniegu a to ostatni dzwonek chyba na snieg. A w wekend na narty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hura jest ktos chetny ;)? papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku > dobrze , że załatwiłaś sprawę - Ty jesteś nasza i jedyna :) matula ;) szkol się dobrze , abyś była najmądrzejszą :):):) Taniuszka > przewietrz się na polku - nie śpij - jeszcze nie ta pora ;) Karaani , Milunia >niech nasze humorki rosną poztywnie , ciekawe , co z nich będzie :) myślę , że dużo dobrego ................. Madusia , Robalq > 🌻 Wiosna , wiosna , ptaszki śpiwają , a na polu śnieg zalega ...bleeee....... Gdzie ta zieloność ......... Mimo , że śnieg ....................................ZIELONO mi .............łe łe ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaanie , behemoty, taniuszki, robale - HI ! ja Ł.. O...C ..I...P..I..E..J..Ę !!!! Jakoś muszę przetrwać - może los mi wynagrodzi.... a właśnie- w nosie posucha ...ha ha ha.. z wami chyba można się śmiać bo dziś ktoś mi powiedział , że jestem głupia ! ale co tam.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal ja sie pisze ale na sanki :P . leticia Ty ze slaska jestes? bo ja gorol............ ;) efcia skarbie ty sie nie przejmuj i miej wszystkich w nosie (chodzi mi o tego ktosia) madralino Ty nasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka --- ja jestem z podkarpacia :) Efciusia ---- jesteś kochana nasza i nieczym się nie przejmuj :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ( dawniej liluś ) >> wysłałam do Ciebie maila , ale nie wiem , co się stało , dostałam zwrot z odpowiedzią , że to pomyłka :( Nie wiem co się stało :0....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pamiętacie ten topik ( na którym też się wypowiadałyście ) , ten o tym gościu, który chce dbac o swoje instynkty ....( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=466747&start=0) ... Wiecie , nic mnie nie wkurza , jak takie podejście , żadnego szacunku do związku ( np małżeństwa ) , tylko zdrada .... jejku ................ Chyba gośc ma za dużo i nudzi mu się - nie potrafi docenić tego , co ma :0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBRY :) Witam ... ładny dzionek słonko świeci :) Jacyś idioci przysłali mi z samego rana wirusy na pocztę , ale sobie na szczęście z nimi poradziłam :) 😠 chamy !!! %$#@^%#@^^%&^%$#^$@ ........😡 !!!!!!!!!!!!! ale mimo wszystko staram się nie tracić dobrego humorku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek na rowerek forme cwiczyc sie nie nudzic byc pieknymi moi mili i usmiechac sie do woli :D:D:D:D czesc moje skarby, do gory zaropiale oczeta, zasmarkane noski podnosic kadlubki z wyrek.... POBUDKA:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spiochow i rannych ptaszkow! rzeczywiscie slonko swieci az chce sie wstawac w cieplego lozia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal na stanowisku sie melduje;) dopiero po pracy wróciłem mam coraz wiecey roboty ,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×