Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ja też się melduję ale u mnie dzisiaj kiepsko z czasem :( Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wpadłam , dopadłam kompa , że sobie poczytam , co się na Dołkowie działo , a tu tak mało wpisów .... No , chyba większość zrobiła sobie weekendzik :) Pozdrawiam :) 🌻 Jetem bardzo hepi , bo już weekend ------- ale fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na Dołkowie jestem w weekend samiuteńka ... Hejka , gdzie jesteście ... ? Smutno tu bez Was .... :0 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Taniuszka :) Jak Ci mija niedziela ? Jakies plany ?? :):):) Jaką masz pogodę ? Umnie słonko pięknie świeci od rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest piekna pogoda, planuje z lubym poobiedni spacerek. ciesze sie ze sie zrobilo cieplutko ;). kurcze, wczoraj obejzalam film \"pasja\" wstrzasnal mna i bardzo wzruszyl. niektore sceny byly tak brutalne ze trudno mi bylo je ogladac. :0 a co u Ciebie Leticio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też śliczną pogodę :) Czuć już wiosnę :) Dzień spędzam przy kompie i książkach - mam dużo pracy na przyszły tydzień i muszę się tym dzisiaj zająć . Niezbyt rewelacyjna perspektywa , ale czasami tak bywa :0 ... Tez bardzo chciałabym iść na Pasję , ale na razie jakos czasu brak . Za to bardzo dużo o niej czytam i naprawdę mnie ciągnie , aby obejrzec ... A z moim kochaniem się chyba dzis nie zobaczę , bo spędza cały dzionek na uczelni . Ale łączę się z nim myslami , heh ;) Mimo nawału pracy humorek mi dopisuje :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje leticio ze masz tyle nauki :0 , ja tez powinnam sie wziac za pisanie pracy, ale nijak mi sie nie chce, no i oczywiscie weny brak. ale co tam, chociaz na godzinke sobie wyjde. a co do lubego to widzimy sie codziennie, wczoraj razem robilismy salatke z tunczyka (ale byla wyzerka), dzis ten tunczyk trzeba spalic (to jeszcze jeden powod zeby isc na spacer) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz super :) Teraz pójdę coś pomóc przy robieniu obiadku , może później tu wpadnę ... Życzę miłego spacerku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry właśnie piję kavke i opyucham sie ciastem - sernikiem i orzechowcem :) ktoś chce kawałek ?? :D częstujcie się :) dawno tu nie zagladałam - a to z tego wzgledu, ze miałam rąbnięty komp - teraz powinno być juz dobrze ale wcale nie jest wrrrrr wszystko oczywiscie przeczytałam, wiec jestem na bieżąco :) pozadrowionka dla wszytskich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfficzku ja nie moge ciacha :0 po wczorajszej wyzerce. dzis dzien zrzucania sadelka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy taniuszkoo jakby to powiedizeć - wciraj zjadłam tyle, ze na wadze pewnie z dwa klo przybyło :0 (imieniny teściowej) ale jak tu sie oprzeć ..... te ciacho mnie woła przeciez :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka > 👄 nie poddaję się :D cześć Elffiku :) jestem chętna na to ciacho , czekam właśnie na obiadek i jestem głodniutka :0 a jeszcze jak się człowiek uczy , to apetyt rośnie .... przynajmniej tak jest u mnie .....;) A ciacha tak już mają :P .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam ogromnego dola... :( wlasciwie to juz prawie od 2 miesiecy mnie trzyma, ale dzis jakos szczegolnie mnie dopadl :( pozdrofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia 🌻 częstuj sie do woli ..... jeszcze sporo zostało a ja juz jestem tak pełna, ze nawet mnie wołać juz przestało :P natix - nie daj sie dołkowi ..... zaraz go wspólnie zakopiemy :) na pocieszenie częstuje kawałeczkiem orzechowaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik - thx ale chyba nie bedzie latwo go zakopac, choc tak bym tego chciala i nawet mam szczere checi nie myslec o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natix > trzymaj się ciepluteńko - posłuchaj Elffika - zakop potfffffora ....... Żeby juz więcej się nie pokazał > :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tam łątwo nie bedzie - a od czego brygada antydołkowa z dołkowa ??? :) wprawdzie dizs w znacznie ubozszym skąłdzie - ale damy radę :) :P już łąpiemny za łopatę ... leticia , taniuszka i ja :) ta z zielona rączką jest dla Ciebie .... :P i raz dwa raz dwa .... zakopujjeeeeeemyyyyyyyyyyyyyyy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natix po burzy zawsze swieci slonce ;) (zawsze sobie to powtarzaj). a do nas zawsze mozesz wpadac, my postaramy sie jakos zalagodzic Twoje cierpienia ;). pozdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja tez sie wezme za kopanie! ja przedewszystkim ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfficzku ja juz sie biore do roboty! pogotowie antydolkowe czynne cala dobe od poniedzialku do niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć dziś \" leniwa niedziela \" , to bierzemy się do roboty !!! Brygada Antydołkowa - do dzieła .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wszyscy to ja też... zakopuje z wami:):):):):) raz dwa raz dwa co kilka rak to nie jedna:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam, troche mi sie humorek poprawil, razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie jak tak:) choć u mnie tez nie za wesoło bo jestem sama to nie daje sie dołowi, choc chodzi cholerstwo za mną, ale nie mozemy byc mientkie,,,:) nie dajmy sie:)w ilości siła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeee daaaaamy się !!!! Bo my dziefcynki , że hej :D Hej , hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu sobie hej ! hej ! a tu czas wracać do Kochanowskiego ............... Ciężki jest żywot studenta :0 Mam nadzieję , że Wasze popołudnie jest bardzo milutkie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, witam wszystkie panie i pana (chociaż coś nie bardzo go widzę, ekhem...) co to się porobiło!...ja to mam przerąbane... napisałabym o co chodzi, bo chciałabym się komuś \"zwierzyć\", ale tego nie zrobię... to tak kretyńska sprawa, że aż się wstydzę... tfu! we wtorek próbna a ja co? oczywiście obijam się! nie ma to jak czuć wyraźny wstręt do nauki, no pięknie! zawsze, tylko nie teraz, help! leticia >>> czołek, widzę prowadzisz tu \'leading role\', bo wszyscy sie gdzieś zmyli ... by the way, gdzie jest moja współpijaczka madusia??? i z kim ja mam wpadać w \"zaszumienie\"? a gdzie autorka topiku? behemot >>> no chyba nie na mauritiusie, co? to by była bezczelność do kwadratu! 🌻 dla was nie mam pojęcia, kiedy tu znów zajrzę, ale widzę, że nie tylko ja powinnam się tłumaczyć....hmmmm.... pozdrawiam - kitty (zdurniała do reszty przez #$%$%^) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×