Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

buuuuuu...mam dzisiaj dziwny humorek...raz dolek raz nie wiadomo co no moze jakies delikatne wzniesienie......huuuuustafka......z jednej strony staram sie nie przejmowac a z drugiej nie moge przestac sie zadreczac...uuuuu....bede wyyycccccc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrani mam to samo :0 jakby jeszcze bylo malo to wczoraj fryzjerka zamiast mnie ladnie obciac odwalila kiszke. :( jedyne wyscie to sie ogolic na 3mm :0. cholera.....😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya
cześć wszystkim :) karaani dzięki za piękny wierszyk..taki jakiś optymistyczny.... nie dajcie się tym wszystkim okropnym szefom i szefowom.....niech wiedza jak duż potraficie !!!! a co ....ja się tak dziś pocieszam :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya
cześć wszystkim..... karaani dzięki za piękny jakoś tak dziwnie optymistyczny wierszyk.....oby tak dalej..... nie dajcie się tym wszystkim co nad wami sie znęcają...dajcie im do zrozumienia jak wiele jestescie warte..a ty robalu..warty!!!) a co ja się tak dziś pocieszam........myślicie że zadziała.... pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj! dziewuszynki! ryjki do góry! bedzie dobrze! słyszycie, jak ,,cos,, głosno tupie i sapie? to wiosenka przybywa! wsjo budjet haraszo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosssiuuu m mmnie tez wczoraj obciela na niewiadomoco a w sobote slub....buuuuuuuu..a mialo byc tak pieeeeknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko! karuś, to juz w ta sobote??? cholerka! muszę hihihi bile na pociag zarezerwowac! hihihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propos ja tez kurna byłam niedawno u fryzka i tez mam kurna te włosy jak obgryzione przez kota! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz cos possać na te gardełko! :D najlepiej jakis sebidin czy cóś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze to przesilenie wosenne te baby dorwalo i tak im namieszalo ze wyszlysmy jak piorun w pietruszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ,,mam fryzurę na cebulę, przestraszyłam panią ulę...\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk czy tutaj mnie ktos jeszcze pamięta. To ja wracam powoli, ale jeszcze długa droga do świata zdrowych. Fryzjer ....................... hmmm cos wiem o niefortunnych wybrykach mistrzów nozyczek, doswiadczyłam tego wiele razy. Współczuję bo wiem co to znaczy czuć się fatalnie w niby nowej fryzurze. Karaani, to już w sobote ten wielki dzień. Ale sie będzie działo. 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
hej, mam nadzieje, że dopisują Wam humorki, ja też miałam dobry :-)) ale koleżaneczka z robótki mi go zjeb.... :-(( i jest mi teraz źle (strasznie) chociaż udaję, że wsio ok. :-)) Niestety jak to się mówi są ludzie i ludziska. Buziaczki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia olej malpe.......nie warto sie przejmowac..pamietaj najdluzej zyja ci co wszystko i wszystkich olewaja.....wiec zyjmy 125 lat.....i lejmy na to wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
dzięki :-)) niby ją olałam ale takiego super humorku jak rano to już dzisiaj raczej nie będę miała :-( :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
magdusia jeśli masz kolor cebulowy - to tylko pozazdrościć też bym taki chciała :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Ingo super, że jesteś już zdrowa wprawdzie Cię nie pamiętam ale miło mi Cię poznać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój fryz ma tylko tyle wspólnego z cebula że mam ekhem! ....warstwy....no i straszę. kolor mam niezmiennie ten sam piękny, ciemny-głeboki-czerwony-szatyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
do karaani - a co do fryzuki to na pewno i tak będziesz najpiękniejsza pamiętaj tylko o uśmiechu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
nie martw się szybko podrosną i będzie można poprawić, możesz też stanąć przed lustrem i popróbować różne obcje (prawo, lewo z żelem podkręcone na lokówkę itp) może któraś będzie lepiej wyglądała :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki miluniu....boziu gdzybyscie mogly zobaczyc manie teraz.....miala mi podciac te wlosiska a nie zrobic z glowy lotnisko dla odrzutowcow...ehhhh Inguniu caluski od cioci dla Oliwki mam nadzieje ze nie zarazilas naszej dziewczynki chorobskiem.....👄 buziakow sto... Mdusiu co nam pozostalo chyba tylko siasc i plakac nad niewdziecznym losem kobiety wyemancypowanej.....hehe Malutka jeszcze sie toba dzis nie witalam...dlugo nie zagladalas niewdziecznico...komp sie psuje i juz nas zostawiasz zamiast leciec do najblizszej kawiarenki internetowej ze spiworkiem z twardym postanowieniem nie ruszania sie stamtad az naprawia cudo techniki dzieki ktoremu moglas byc z nami wirtualnie???? buziaki dla ciebie nie znikaj na tak dlugo.... Behemot aj ciem do porzadku przywoluje....gdzies ty jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
nie pozwól by fryzura zniszczyła Ci ten piękny dzień, zrób sobie cudny makijaż (tylko proszę nie eksperymentuj z nowymi kosmetykami, żebyś wysypki nie dostała) i buźka będzie piękniusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
pomaluj też sobie paznokcie ale tak extra bajecznie, tak specjalnie na tę okazję :)) piękne ręce u panny młodej to bardzo ważny element :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
napisałam tak hurtowo bo ostatnio mam dużo pracy w pracy i nie mam (niestety :-( ) czasu na pisanie. Za chwilkę idę do domu :-)) ale mi dzisiaj zleciało i dobrze :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Milunia do 15 pracujesz?? Ja do 15.30 to jeszcze tylko godzinka..ja juz nie moge doczekac sie soboty...tylko najgorsze jest to ze tyle spraw jednoczesnie zalatwiamy i czesc zaczela sie opozniac i nie wiemy jak to bedzie np z naszym mieszkankiem i w ogole tyle spraw na lbie mam... ..hehe wyobrazilam sobie siebie z tym gniazdem na glowie i z uczuleniem na gebie i z poobgryzanymi paznokciami...huhuhuu pikna panna mloda..... wszyscu by miskowi skladali nie gratulacje a kondolencje hehe..a do slubnego bukietu to taka czarna wstazke bym musiala miec....huhuh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
tak jest do 15 :-)) jeśli jesteś z wrocka to mogę Ci polecić kogoś od paznokci (jest tam też fajna fryzjerka- może by Cię jakoś uczesała bez ścinania - jeśli masz na tyle długie włosy, że da radę) :-)) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
jak co, to jestem jutro od 7 :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×